BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #994991 przez kasandra9
Sylwia, pokaz, co tam Natalce sprawiłaś:)
Rety, mąż wyslal mi fotki, jaka jestem z niego dumnaaaa!! Pięknie wyszlo, a to tylko fotki z Tel mmsem wysłane:)
W sypialni mamy jak w komnacie księżniczki:) nawet szafki powiesil i storczyka postawił na Agatki polkę, w miejscu lezaka bedzie łóżeczko Malutkiej<3

A na innym foto widac szarość z turkusem w pokoju z aneksem, tyko tapetę tez na taka jak w sypialni zmienimy:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994992 przez kasandra9
Dresiki boskie, gwiazda!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994994 przez basiek149
Dzień doberek :)
my wczoraj troszeczkę pokłóciliśmy się z moim T. dlatego rano się nie odzywałam bo nie miałam humoru. ale jest już zgoda :)
a później nawet udało mi się go namówić na małą sesję brzuszkową :) on się oczywiście nie dał fotografować ale chociaż mi porobił kilka foteczek. znaczy brzuszkowi :D zaraz wam pokaże efekty :) nie jest to niestety taka sesją jak ma Me.ch, którą ciągle mam w pamięci bo jest taka piękna ale cieszę się, że mam chociaż takie :) i strasznie mi dzisiaj ręce puchły, do zdjęć założyłam obrączkę a później miałam problem żeby ją zdjąć :blink: więc jeszcze niektóre zdjęcia będzie trzeba powtórzyć. jak się uda :)

Kasandra... Ty nasza zakupoholiczko :D Ciebie nie można puścić samej z domu bo zaraz cię ciągnie do sklepu :D ale nie ma co - ubranko dla Agatki cudne <3
Me.ch. śliczny ten Twój kącik dla Kornelka :) z każdym dodatkiem coraz piękniejszy :) a powiedz mi jak przymocowaliście tą karuzelkę do sufitu?! bo w Ikei jest taka ozdoba:
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90176759/
i tak się zastanawiam czy ją kupić bo bardzo mi się podoba a nie wiem jak to przymocować do sufitu żeby później nie było śladów jakbyśmy chcieli to zdjąć.
Glooria witamy w Polsce :) cieszę się, że bez przygód udało wam się tutaj dotrzeć :)
Pesq czytając twoją historię z osą też się troszkę pośmiałam (za co cię przepraszam :blush: ) ale od razu przypomniało mi się jak zwiałam jak nietoperz do mnie do domu wleciał :) przed osą też pewnie bym uciekała, zresztą nie trawię jakiegokolwiek robactwa... yh
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994996 przez basiek149
Kasia trzymaj się dzielnie i daj koniecznie znać co i jak :*

Sylwia super zakupy :) dresiki miodzio <3
Kasandra wow! sypialnia przepiękna! bardzo mi się podoba dobranie kolorów i ta tapeta...boska! :)
a ten turkus z szarym rewelacyjnie współgra! :) pięknie macie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994998 przez Sylwia-89
Kas, super Agatkowe królestwo. Przepiękne kolory <3 Mąż bardzo się postaral :)

Basiek, bardzo ładne zdjęcia. Świetny pomysl z napisem "Boy" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994999 przez pesq
Kasia - mocno trzymam kciuki za Ciebie!

Meszka - turkusowo-kornelkowo :woohoo: kochana mam wielka prosbe.. czy moglabys mi wyslac na fb albo wrzucic tu (moze ktos jeszcze jest zainteresowany tematem monitora) zdjecie jak lezy ta Twoja tabliczka na łózeczku pod materacem? Chce obczaic jak to mniej wiecej wyglada i pokazac mezowi bo on mozliwe ze gdzies ma cos podobnego...

Sylwia - aaaaaa mam podobne leginsy! i dresy tez tylko bez gwiazdek :D:D z gwiazdkami ladniejsze :dry: :dry: ;)

Co do tej poloznej to kurcze chyba bym nie chciala zeby mi obca baba siedziala na glowie tyle czasu :D Matko Boska jeszcze sprzatala i gotowala.. Ja swojej mamy i tesciowej na pierwszy tydzien nawet nie zapraszam, Łukasz bierze urlop wiec licze na to ze damy sobie rade... Ja 17 ide na wyklady do szkoly rodzenia (wykrecilam sie z cwiczen) to moze tam sie dowiem wiecej i wybiore ktoras.. a jak bylam przy okazji u rodzinnej to dala mi kartke z nr telefonu do ich poloznej ale nie dzwonilam bo nie lubie tego osrodka zdrowia... i nie ufam tym babom tam.

Edit. Kurcze Kasandra :O :O jestem pod mega wrazeniem turkusu w salonie ! Piękny! Sypialnia tez bardzo mi się podoba, mam ochote na coś słodkiego przez nią.. mój Łukasz niestety nigdy by sie nie zgodził na puder/róż :( no nic jakoś przezyje w szarościach ;) ;)

Basiek - napis BOY wymiata! I masz fajny brzuszek bez rozstępów... nie to co ja...

Na chwile wracajac jeszcze do tematu poloznej - kurcze tak bym chciala trafic na jakas ktora bedzie miala podobne podejscie do mojego co do nieistniejącej wg. mnie diety matki karmiącej... :huh: :huh: słyszałam że wiekszosc poloznych każe jechać na kurczaku i marchewce po porodzie coby dziecka przypadkiem nie uczulić, a ja jestem za ewentualną dietą eliminacyjna - jeżeli uczula, wtedy odrzucam jakies produkty, a nie sie katuje nad wyrost .... (podobnie uwazam z myciem emolientami - rozmawialysmy o tym prawda? wiecie o co chodzi...). Pewnie taka jestem hop do przodu przez to ze na diecie polowe ciazy spedzam.. mozliwe ze skoncze na kurczaku ryzu i marchewce, ale nie chce od tego zaczynac - ewentualnie jesli mala sie uczuli to na tym skonczyć... no coz, nie wiem czy to mozliwe ale chcialabym na taka polozna trafic...
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995000 przez basiek149
A jutro już przyjeżdża moja mama :woohoo: i tym razem z samego rana a nie tak jak wtedy po 21.00 :) tak więc jak jutro będę się dobrze czuła to sobie po nią też pojadę z mężem :) muszę się dobrze czuć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995001 przez kasandra9
Dziekuje bardzo, tez mi się mega podoba:) jeszcze jak wszystko ustawie po swojemu ogarne to pokaze na pewno efekt końcowy:) ale mój mąż wymiataaaa<3 ps. Pesq, to on wpadł na taki kolor w ogóle;))) chyba kocha ta nasza córkę:))))))))))
Basiu, sesja baardzo ladna! Ten napis boy - co za świetny pomysl! Tez sie jyz nie mogę doczekać foci i sesji u nas:)))))
Pesq, ja tez póki co zamierzam byc na duecie eliminacyjnej;) i polozne w szkole rodzenia dokladnie takiego samego zdania:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995002 przez Sylwia-89
Co do tego jedzenia podczas karmienia, to tez uważam, ze nie ma co przesadzac i wszystkiego sobie odmawiać tylko powoli jakos przyzwyczajać dziecko do różnych produktów, bo chyba gorsze jest jak się malucha chroni przed wszystkim a potem szok, bo uczulone. Wydaje mi sie, ze wystarczy ograniczyć po prostu ciężkie, wzdymające potrawy zeby brzuszka nie obciążać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995003 przez Armelka_le
Witam dziś nie najlepiej się czułam całą noc nie spałam. Nie dość że burza to jeszcze brzuch mnie bolał pewnie po wczorajszym sprzątaniu. Dziś mam wrażenie że brzuch mam trochę twardszy, alekarz mnie uczulał i zaczynam się martwić.
Dziś mimo że bardzo krótki to za to już drugi lub trzeci sen miałam taki że zamiast chłopca rodzi się dziewczynka chyba z moją głową coś nie tak :laugh: bo od początku nastawialam się na 3 synka.
Piękne zdjęcia brzuszna wypatrzylam i wyposażenia dla dzieci.
My lozeczko po chłopcach spaliliśmy bo się rozleciało ale pomalowaliśmy łozeczko jeszcze po moim mężu z bardzo ciemno brązowego na beżowe i jest super :-) Nowa pościel w sówki nada mu jeszcze blasku hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995004 przez Armelka_le
Widzę że wy dziewczynki ostre przygotowania prowadzicie. Chybatteż muszę się zabrać do roboty bo muszę 3 wyprawki kupic, dwie do szkoły a trzecią dla noworodka :)
Na razie zamówiłam pościel przybornik i rożek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995006 przez ana23
Część mamusie u nas wszystko w porzadku. Ślicznej macie już kąciki i pokoiku ją przez te przeprowadzki to dopiero w sierpniu będę mogła urządzić kącik dla mojego radzia no i muszę się w końcu zabrać za wyprawę dla niego i dla mnie bo ją prócz 3 bodow i łyżeczka w kartonie to nie mam nic ale mam nadzieję że zdazymy że wszystkim na czas. I ślicznej sesje ją to nie mam czasu niestety na takie sesje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995008 przez Kasia888
Już wróciliśmy z ip o dziwo nie było kolejki, może dlatego, że niedziela.

Zrobili mi ktg, z maluszkiem wszystko dobrze uff!
Ciśnienie spadło przy kolejnym pomiarze i po leżeniu.
Mam teraz sobie mierzyć 4-6 razy dziennie :unsure: , jeśli znowu będą takie skoki ciśnienia to mam się zgłosić z wynikami do swojej lekarz prowadzącej.

Dobrze, że pojechałam przynajmniej dziś będę spać spokojnie, że z małym wszystko dobrze :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995010 przez Zazanna
Meszku piękneee :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kasia dobrze, że pojechałaś.. jesteś już spokojna i się dziś wyśpisz :) Ucałuj brzucha od ciotek forumowych ! :)

Sylwia super dresiki :woohoo:

Kasandra super kolorki :)

Basiek "Boy" jest zajebisty !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: No po prostu rewelacja ! :)

Pesqu ja też jestem za "dietą eliminacyjną" :) Nie ma co od razu zakładać, że Maluch nie może nic jeść :)

Armelka pokaż łóżeczko :D Beżowego żadna u nas nie ma jeszcze :D

Ana to dobrze, ze wszystko dobrze :*

My na dziś zakończyliśmy sprzątanie.. masakra.. tyle roboty zrobione, a końca nie widać.. No ale i tak jestem zadowolona :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995011 przez kasandra9
Widzisz Kasiu, mowilysmy, ze ok!;)))) ale cieszę sie, ze jesteś juz spokojniejsza i ze z Malym na pewno dobrze wszystko:) lubi mamcie stresować:P
To juz sie nie stresuj, wyspij sie i od jutra wspominalas o nowym nastawieniu;))))
Leze juz, ale Mala troche szturcha i jakos mnie tak brzuszek pobolewa, zakłuje, mam nadzieje, ze zasne i Agacia żadnych glupot tam nie kombinuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl