BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995452 przez pesq

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Swoja droga - moj piesek sie bardzo zmienił. Wiecie ta kastracja działa cuda.. Z jednej strony niestety - przytył i to sporo bo z 6 kg na 8,5 (jest na royal canin dla kastratów od miesiąca ale nie widze efektów diety :P ) nie jest jeszcze otyly czy cos ale przybrał niestety, zrobił sie taki misiowy ale też o wiele, wiele wieeeeeeele spokojniejszy i nie atencyjny! Dziewczynki jaki to jest teraz do serca przyłóż misio :) jego hobby to leżenie z główką na moim brzuszku albo gryzienie kostki dla psów. Kilka razy dziennie go rozruszam rzucając mu miśki albo spacerkami ale to już nie ten wariat.. I o to nam chodziło! Przeciez bedzie Agatka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995457 przez Zazanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zamówiłam narzutę (tą co Wy) w kolorze "siwy szary" ;) Dwie kołdry i dwie poduszki, 2 razy dwie zmiany pościeli (tak jak Pesq staram się żebyśmy mieli takie same, wtedy ładnie i spójnie to wygląda) i 2 prześcieradła :) Bartuś będzie miał piękny kącik i rodzice też będą mieli piękny kącik <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995458 przez kasandra9
Rety, ale psie przygody!!! Ja bardzo lubię psy i swego czasu maltretowałam Piotrka o jakiegoś szczeniaczka, ale mimo że on też uwielbia i trzyma się mocno tego, że w bloku, jeszcze w takim małym mieszkanki, to psa mieć nie będziemy. Na działeczce, o której myslimy, sam niedawno wspominał, że pieska jakiegoś ogarniemy;) Ogólnie już mi minęło, nie wiem, czy przez ciążę i perspektywę dziecka, ale jakoś już nie szaleję jak kiedyś;) Natomiast nie wyobrażam sobie oddać, moja teściowa kilka oddała, bo coś tam (miała swego czasu) i normlanie ja beczałam jak można;)
Ręczniki wyprane, pranie prawie zebrane w całości, śniadanie zjedzone, rosół wstawiony, leczo kroję i będę ogarniać dalej. Piotrek się położył, zbudzę go gdzieś tam na obiadek o 15 i mam nadzieję, że później powiesimy szafkę wiszącą i będę mogła sobie ustawiać tam kieliszki, itp. :) Także dziś pracujący dzionek;) No i zaraz wysyłam maile o jakiś nocleg nad morzem na następny weekend....widziałyście, że od tego weekendu znów masakra się zacznie...już się boję, że umrę...znowu afrykańskie skwary;( buuuuuuuuuuu;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995459 przez Zazanna
A wzory zamówiłam takie jak w załączeniu -po dwie zmiany w tym samym wzorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995460 przez kasandra9
Dmuchawce - kocham!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995462 przez pesq
Kas - nie wiem jeszcze inne zwierzatka sie tak nie przywiazuja ale psy.. to jak członkowie rodziny! Kazda z dziewczyn pewnie to potwierdzi :) I nie dziwie sie ze teraz juz nie szalejesz, teraz bedziesz miala Agacie :)

Zaz - AAAAAAAAaa piekne! Daj linka do tych z dmuchawcami! Mialam co prawda nie kupowac poscieli ale moze za miesiac :P A z kocko-narzuty jestem bardzo zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995464 przez Rita87
My już po dwóch śniadaniach ;) No a dziś dzięki Pesq w końcu uraczę się grzankami z mozarellą :laugh:
Asiek, z tymi serami to chodzi o to, że jak są robione z niepasteryzowanego mleka to teoretycznie istnieje możliwość zarażenia się salmonellą, listeriozą, (toksoplazmozą chyba też?), albo czymś takim, co niestety jest bardzo niebezpieczne dla maluszka :(

Jurada, co za poranek! Babsztyl babsztylem, ale ten ekshibicjonista :ohmy:

Zaz, skoro poinformowali to widać, że fajni ludzie i Stefanek też się już fajnie zaklimatyzował, więc będzie mu tam na pewno dobrze :)

Asiek, z tą kolejką to też jesteś moim mistrzem :) Ja jakoś tak nie potrafię. Ostatnio w home&you jak czekaliśmy w kolejce to myślałam, że padnę. Położyłam się już niemal na tej ladzie i pomimo, że były dwie kolejki to ludzie udawali, że mnie nie widzą a sapałam jak tylko umiałam :P i kasjerki też nic...
Bardzo spodobała mi się ta kampania społeczna: stylzycia.newsweek.pl/akcja-spoleczna-us...tykuly,366501,1.html


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Też własnie jak czasem patrzę na swoje życie z perspektywy to widzę, że niby niezwiązane ze sobą zdarzenia tworzą potem zadziwiającą całość i nie ma przypadków :)

Sylwia, to prawda, że taka msza to niesamowite przeżycie. Z D. przez długi czas nie mogliśmy się otrząsnąć. Zwłaszcza, że podczas tej części uzdrowieniowej to ten o. Daniel mówi, że np. Tomasz zostaje uzdrowiony z choroby nerek, mężczyzna na końcu kościoła z raka żółądka i właśnie czuje w żołądku ciepło, para która od tylu i tylu lat stara się o dziecko jest uzdrawiana z niepłodności, czasem są to takie ogólne słowa, a czasem bardzo osobiste. I jak tak stałam i modliłam się za mamę to tak sobie pomyślałam, że kurczę szkoda, że mnie Pan Bóg nie słyszy i że o mnie nikt nie wspomni i właśnie w tym momencie o. Daniel mówi: "Mam wrażenie, że jest tu dziewczyna, która właśnie pomyślała: Panie Boże wysłuchałeś wszystkich tylko nie mnie. A Pan Bóg słyszy jak się modlisz za swoją mamę." A ja w tym momencie cała zesztywniałam, zrobiło mi się gorąco i w płacz. A po kilku dniach mama doznała całkowitego uzdrowienia :ohmy: Tak samo jak słyszało się krzyki tych złych duchów, które opuszczały ludzi to też człowiek zaczął sobie uświadamiać jak to zło jest na co dzień blisko, myślałam, ze tam umrę ze strachu...

Ale Wam od rana tematy zapodaję, nie ma co ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995465 przez Zazanna
Pościel nr 101 160/200, 70/80 x2 111,00
allegro.pl/posciel-160x200-mlodziezowa-g...osc-i5185555377.html

Pesqu jak wyżej :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995469 przez jurada
Zaz z fujarka na wierzchu... Ale stresa złapałam nie małego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995470 przez Zazanna
Jak byłam kiedyś mała (6 lat?) to szłyśmy z Mamą przez taki króciutki lasek (na skróty) z bazarku i też właśnie spotkałyśmy takiego pana, stał z majciochami w dole i się na nas patrzył, czy patrzymy i Mama też się bardzo zdenerwowała wtedy. I od tamtej pory już nie mogłam wychodzić za podwórko "sama" -w sensie z innymi dzieciakami ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995472 przez pesq
KAs - faboo.com.pl/allegro/zdjecia/bawelna/160/116.jpg :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Biere ją po nastepnej wyplacie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995477 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995478 przez kasandra9
Pesq, urocza!!!!!!! Aaaa!!! Tylko nie mój rozmiar;((((
Mialam kuedys zwykla zebrę z Jyska, ale tez mala 160 i nam nie pasuje:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995480 przez pesq
Moja matka, ja pier.ole - 'gdybym miała duży stół to chrzciny zrobilibyśmy u mnie'

Zajebiście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995483 przez asiekasiek
Rita aha oto chodzi, kurcze jakoś nigdy nie brałam tego pod uwagę :unsure: będę ostrożniejsza teraz... a co do kolejki to była kasa z pierwszeństem to niech tylko ktoś by podskoczył mi ;) kampania świetna, ale jak przeczytałam komentarze to nóż w kieszeni otwiera się!! Debile jedne!!!!!!!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

przepraszam za historię :P
Rita ojej super przeżycia az mi przeszły ciarki, niesamowite to ejst!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl