BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995297 przez pesq
moja Agatka w 29 tygodniu (28+2) wazyla 1315 i na tej siatce centylowej 64%. Ja oczywiscie sie martwie bo dzieci mam z cukrzyca bywaja duuuuże. No ale zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995298 przez asiekasiek
Sywlia to mój Marcin ważył 4,5kg -.-' wysoka może być po tatusia ale co do wagi to niech po mamusi ma :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995306 przez Lidziun
Tak byłam u swojego mały miał 1600 w 32 tyg i powiedział że może być lepiej jakby miał ciut więcej ale taką waga też dobra, ale nie powiedział ile może mieć przy narodzinach pewnie do 3 kg dobije ale myślę że nie dużo więcej Amelia miała 3 a Olek 3100, więc teraz pewnie też w tych granicach bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995312 przez ana23
Kasia przypominało mi się jak masz wysokie ciśnienie to pij sok z aronii bo obniża ciśnienie moja mama pije go on to wogole ma podobno różne właściwości. A ciekawe ile mój ma jak tydzień temu miał prawie 1900. I pełne macie kąciki ją to teraz zabiegała jestem bo za niedługo przeprowadzka i jeszcze w urzędzie chciałam wpisać mojego G jako ojca dziecka przed porodem bo później będzie mógł załatwić sam te papiery a jak się nie wyrobie to będę musiała to zrobić po porodzie a ciężko będzie we wrześniu małego wszędzie brać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995313 przez ana23

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995322 przez jurada
:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995324 przez Armelka_le
Hej DZIEWCZYNY
Witam !!! Ja dziś byłam u lekarza, ale jestem bardzo zawiedziona prócz tego że posłuchaliśmy tętna to nic nie wiem. Zbadał mnie ginekologicznie i powiedział że widzimy się za dwa tyg. U mnie łożysko jest bardzo nisko ale ujście wszystko trzyma (i lepiej niech nie puszcza :laugh: )
Strasznie długo mi zajęło przeczytanie co pisałyście. Piękne macie te białe łóżeczka , zacznę żałować że zamiast na biało pomalowałam na beżowo hahah :)

Zazanna jeśli chodzi o imiona to każdemu się podoba inne. W domu mam Jasia i Michałka, mąż ma na imię Łukasz a jeśli chodzi o te co nam się podobają to wymieniam : najbardziej Franuś, Staś, Karolek następnie Adrian , Adam i Rafałek.

Jeśli chodzi o laktator to ten ręczny z avent-philips najbardziej do mnie przemawia zwłaszcza cenowo. Bo jak sobie pomyślę że miałby się znów nie przydać to wolę coś innego dziecku kupić. Pierwszy syn ważył 4600 już w szpitalu kazały dokarmiać więc Łukasz przywoził mleczko w małych szklanych buteleczkach- pokarm zanikł w 3 mcu drugi syn też był duży i ta sama bajka. Teraz bym chciała aby było inaczej......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995332 przez kasandra9
Hej, w końcu udalo mi sie Was doczytać;)
Jestem w domku, ale nie mam na nic sily, ten 3 trymestr nam cos nie pasuje i z Agatka mamy inne potrzeby;)))
Pomalowane jest pięknie na zywo, wszystko mi się podoba:)))mąż uprzatnal, jest jak przed malowaniem, czyli po prostu trzeba sprzątnąć.
Puscilam 2 pralki, ledwo co sie na balkonie zmieściło:) dostalam mnóstwo ubrań ciążowych, spodni to nie wiem ile par, spodenki, bluzki. Takze bede teraz szaleć i sie stroić;) niektóre na pewno za duże na mnie, ale do wrzesnia to pewnie jeszcze zaloze:) łóżeczko na razie zostalo, ustaliliśmy, ze weźmiemy je ale tam do babci, żeby bylo jak przyjedziemy;) a do nas kupimy nowe:)
Spac mi sie chce, położyłam sie, ale Mala w tym czasie nie chce spać...nakarmilam Glodomorra i moze teraz da mi się zdrzemnąć;)
Juradka dobrze kojarzyla, ze nasza jest malutka- w 30 i 3 miala 1312.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995333 przez Rita87
kasia_asia, wg mojego D. to łóżeczko jakościowo nie powala, ale ma zdejmowany cały bok, albo 3 szczebelki.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sylwia, to Twoja Natalka już duża babeczka jest :) mój Staś na ostatnim usg jak niby było 30 i 2 to ważył 1510g. Lekarz powiedział, że taki średniaczek jest, ani duży ani mały, ale że nie powie nam ile będzie miał w planowanym terminie porodu, bo to może różnie być. Ale z tego co widzę to tak od początku utrzymuje się własnie pośrodku tej tabeli centylowej z wagą.

Basiek, to w piątek dopiero będzie szał ciał :laugh:
A co do pościeli i rożka od tego sprzedającego co mam łóżeczko to też się zastanawiałam nad zamówieniem u niego rożka i przybornika, bo rożek mi się bardzo podobał, ale poczytałam sobie negatywne komentarze i mi się odechciało :P

Armelka, super, że po badaniu ginekologicznym jest ok. A co do imienia to oczywiście dla mnie Staś najpiękniejsze <3 ale Franio też jest piękne i tak ostatnio rozmawialiśmy z mężem, że jak kiedyś byśmy mieli drugiego synka to byśmy dali mu chyba imię Franio.

Meszku, jak po kontroli?

Asiek, jak po wizycie? Co do pościeli to naprawdę polecam, możesz zamawiać :laugh: D. się śmieje, że te gratisy to dlatego, że mu powiedziałam, że zrobię reklamę na forum :laugh: ale obawiam się, że z tym drugim baldachimkiem to pomyłkowo dali i właśnie się zastanawiam czy o tym pisać... Niestety, ale jestem mega uczciwa i dostaje przez to od życia po tyłku, no ale... Tylko jeśli napisze to i tak to nic nie da, bo przecież nie będę im odsyłać na mój koszt a odsyłanie na ich koszt też im się nie opłaci przy jednej rzeczy, więc chyba sobie daruję i po prostu podziękuję za gratisy :)

No dziś zamówiłam w końcu koszule i staniki do karmienia i szlafrok :) Jakoś ostatnio wieczorem kiepskawo się czuję i zaczynam mieć wrażenie, że mogę wcześniej wylądować w szpitalu i zaczynam się stresować :P oby mi to wszystko zdążyło przyjść i żebym na spokojnie sobie spakowała torbę. Pesq, Asiek, Wy już chcecie szybciej, żeby minęło a ja się zaczynam stresować czy ze wszystkim zdążę, bo jeszcze torba moja i Stasia do ostatecznego ogarnięcia, pościel do wyprania i wyprasowania do łóżeczka i całe mieszkanie do wysprzątania :laugh: i zastanawiamy się jeszcze nad malowaniem salonu, ale już mojemu D. sił brakuje, więc nie wiem w końcu jak to będzie, a wg ostatniego usg to dziś już 33 i 6 :woohoo:
Podziękowania: kasandra9, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995339 przez me.ch
Hej dziewczynki

Rita, piękna pościel :):):) i fajnie ze tyle gratisów :) bardzo mi się przybornik podoba:)

Co do rozmiaru i wagi to Kornel miał 1570g w 30+4, teraz będziemy mieć usg w piątek i będzie 32+2 więc ciekawe czy już do 2kg dobijemy:) dobrze by było no ale zobaczymy :)

W czwartek będziemy mieli wizytę u lekarza wtedy może czegoś się dowiem więcej na temat mojego planu tzn jak długo planują Kornela w brzuchu przytrzymać itp no i jaka metodę porodu w naszym przypadku sugerują...
A po kontroli ok, nic nowego:) ktg ok, mocz ok - nikt nic nie mówił więc mam nadzieję że to dobry znak;)

Dostaliśmy paczkę z Polski dziś, a tam w prezencie od siostry super słodkie reczniczki


Załącznik nie został znaleziony



I ręcznie robionego wiewiórka szaro niebieskiego, sama szyla ciocia dla Kornelka :)

Poza tym jeszcze trochę ciuszków na 68-74 od szwagierki których wcześniej mama nie poslala - wrzuciłam już do prania więc pokaże jak wyprasuje :)

A mój P zbudował dziś komórkę w ogrodzie i teraz poszedł grać w piłkę - nie wiem skąd tyle energii ;)
Mi zostało siły tylko na leżenie i patrzenie na brzuch :)

Kasandra, super ze na żywo dalej Ci się podoba :) no i wystrojona będziesz jak ta lala ;)

Pisze tego posta już drugi raz, bo pierwszy mi się skasował, więc zapomniałam połowę rzeczy które chciałam powiedzieć... Ech

No nic, jak mi się przypomni to dopisze :)
Podziękowania: Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995341 przez kasandra9
Przepiękne te ręczniki!!!<3
Próbowałam zasnąć ale nie mogę pozycji dobrać;((( buuuu, nic mi nie pasi, sprzatac tez sie nie chce;( żebym chocisz sile znalazła przejrzeć szafki kuchenne w nich poukładać, przetrzeć.. Niby nie jest brudno ani nic wysypane, no ale skoro komody ogarnelam w środku to i kuchnie by wypadało...zjem Monte, wlacze tv...moze jakimś cudem bedzie mi się chciało skoro corka zasnąć nie dala. Gagat jeden!:)
Nie mam weny...jaka zupę ugotować? Co można z makaronem?
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995344 przez me.ch
Mmmmmmm.....Monte, ale mi narobilas smaka :)

Na gotowanie dziś weny nie miałam, więc zjedliśmy barszczyk z tortellini zamiast uszek ;) A z makaronem to ja jem tylko rosół chyba... Jakoś nic innego mi do głowy nie przychodzi - może jeszcze pomidorowa ale ja wolę z ryżem jeśli już...

A tu wstawiam wiewiórka, bo taka jestem dumna z tego rękodzieła mojej siostry że aż muszę:


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995345 przez jurada
Mech śliczne ręczniki a wiewiórka piekna. Twoja siostra nie myśli o sprzedaży takich cudeniek?
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995346 przez kasandra9
Rety, ale piękne!!!
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995348 przez me.ch
Dzięki kochane, przekażę jej:)

Jurada, ona jest logistyk:) u nas jakoś tak hobbistycznie to idzie i mama i siostra jak już czasem siada to cudeńka wychodzą, ale żeby zaraz więcej czy częściej to już im się nie spieszy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl