BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995550 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mika to fajny taki piesek przybłęda bo on odwdzięczy Ci się bardziej niż właśnie taki piesek który jest od małego, jakby u nas ktoś wyrzucił jakiegoś piesia to też bym przygarnęła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995558 przez Zazanna
Hej :)
Wróciłyśmy od lekarza Mamy, zorbiłyśmy obiad i zjadłyśmy i zaraz na spacer z piesą :) (mielone dziś mniam <3 )
Przepraszam, że się nie odnoszę do postów, ale siedzę z Mamą i tyle co w wolnych chwilach Was czytam i już nie mam jak odpisywać :)

Byłyśmy też w hebe i Mama mi kupila skarpeteczki dla młodego z napisem " I <3 Mum " aaaaaaaaaaaaaa słodkie :P

Pojutrze USG -oczywiście zaczynam się już stresować standardowo... wrrr B)

A i dostałam maila, że zamówili kuriera do pościeli już i się tak ucieszyłam, że jutro przyjdzie, a tu dupa blada.. Babeczka zadzwoniła, że mają tylko jedno prześcieradło ecru -a ja chciałam 2 i jaki kolor, ale że jeździłyśmy i mówiłam Mamie gdzie ma jechać, to się nie mogłam skupić i powiedziałam aby mi dobrała do koloru pościeli heh -więc będę miała niespodziankę ;) No ale kuriera dziś anulowali.. i pewnie dopiero jutro wyjdzie łeee -ale ze mnie marud :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995564 przez jurada
Aaaaa zgaga!!!!! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995567 przez basiek149
Ja tez sie pouzalam boo...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
sorki za bledy ale na szybko pisze z telefonu zeby sie wam pozalic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995568 przez basiek149

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995572 przez Sylwia-89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995573 przez jurada

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995577 przez pesq
Ja już Asi kiedys mowilam jaka riposta najlepsza na pytanie : a ile przytylas? -nic nie przytylam ciołku, to ciąża a nie dieta czekoladowa! :evil: :evil:

Pffff. Basiek pociesz sie tym ze ja -3 kg a w pracy uslyszalam ze juz taka okragla jestem ze hoho. Oni chyba z urzedu tak mowia :)

Jurada - probowalas migdalow na zgage?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995578 przez kasandra9
Idę zaraz spać. Mąż mi nagadal az mi lży poleciały, ale w sumie mial racje. :/ Zaczelo sie od tego, ze zapytałam ile Mala przytyla, jak myśli, bo ost. Dobrze strzelił. No i mowie, ze niby 200g tygodniowo, wiec z 1700 powinna, a on mówi, ze na pewno nie. Zaczęliśmy czytać, co znaczy ta niska waga, co jest przyczyną, ito. I wychodzi, ze to dzieci z patologii....alkohol, narkotyki, nie dbają o siebie....no suuuper, to na pewno ja. :/ no i jak wygląda leczenie...podaja glukozę m.in. Wiec mój Mąż powiedzial, ze mam jeść wiecej slodyczy(w sumie to bardzo Malo jem...) i w ogóle wiecej jeść, bo mnie poloza do szpitala i ze jak będę tam sama to moze zmądrzeje, bo latam, sprzątam i jestem wg niego niegrzeczna bo powinnam odpoczywać, jak powiedziałam, ze jem, to n, ze latam i spalam I ze w Sb nie bedzie się za mnie wstydzil u Nicole, ze Mala nadal mala etc. I ze mam sie od jutra poprawic;) to tak w skrócie.
Zjadłam kolacje, troche na sile i idę się klasc, bo inaczej ... Bede prasować:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995579 przez Zazanna
Oj Basiek faktycznie przysoliła :blink: Nieładnie :angry:
Nie przejmuj się, przecież schudniemy :)

Juradka współczuję, mam nadzieję, że już Ci przeszła...

A my z Bartusiem jemy milkę z orzechami na osłodę życia właśnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995581 przez Zazanna
Kasandra mąż ma troszkę racji, masz nakaz odpoczywania więcej !!! :) -A co do jedzenia -jeśli nie jesteś głodna, to się nie zmuszaj :)

Pesq ta riposta dalej mnie bawi do łez :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995582 przez Zazanna
A skarpeteczki jak niżej :) Chyba któraś z Was takie ma o ile się nie mylę :)


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995584 przez asiekasiek
Basia kurcze niestety niektórzy są racy głupi że szkoda gadać :angry: a najgorsze że to kobiety zawsze tak gadają :unsure:
Kasandra nie martw się, mi lekarz powiedział, żebym nic nie przytyła najlepiej, a przecież ty jesz jak ja czytam tutaj... a jakby chciała to pobierała by twoje zapasy...
Zazanna milka z orzechami mniam mniam mniam :D
A tak w ogóle który ginekolog mówi żeby najlepiej nie przytyć więcej :blink: heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995586 przez me.ch
My się meldujemy, też chyba bez odniesienia, bo już dziś raz podeszłym do tego i jak mi się skasował post to się obraziłam na internet na resztę dnia i sobie poszliśmy:)

Ale jesteśmy j wszystko u nas ok, uprasowalam kupę rzeczy, ale teraz przynajmniej wszystkie Kornelkowe ciuchy są już poukładane w komodzie a co na później to w takim pudle w innej szafie, jutro Wam powstawiam jakieś perełkiz nowej dostawy :)

Kas, mąż ma rację, nie przemeczaj się i zagryz czekolada:)

Rita, dodaje Rite i Jude do mojej listy - przyda się na wszelki wypadek taki święty od beznadziejnych przypadków... Nigdy nie wiadomo.

Zaz, słodkie te soksy :)

Pesq, domyślam się jak się czujesz... U nas też tak trochę było że ja już od jakiegoś czasu jak wiedzieli że jestem w ciąży to przestali mnie brać pod uwagę tak jakby... Przykre to. No ale jak Asiek dobrze prawi, teraz nasze maluchy najważniejsze... :)

Zaczęłam nowy projekt pt klocki z gąbki - narazie gąbka pocieta w klocki, teraz tne materiał na obszycie - już widzę że trochę chyba to potrwa.... :)

Jutro będziemy dopiero po południu, bo z rana musimy iść na rozmowę z lekarzem na 11, a to pewnie standardowo będzie 3h czekania i 20 minut rozmów.. No ale może będzie z tego jakiś plan bliżej określony, bo do końca 35 tyg już tylko 21 dni.
No tak, dziś równe 32:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995588 przez me.ch
Basiek, co za małpa za przeproszeniem!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl