BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998676 przez asiekasiek
Kas trzymaj się !! będzie dobrze!! Agatka rade da !! mała ale silna dziewczynka po mamusi :)

Peaq przecież nie musisz os razu starać się o dziecko tylko za 5-7 lat:) a znam osoby które miały problemy ciążowe a chciały mieć więcej dzieci i maja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998678 przez asiekasiek
dobrym przykładem Mamuśki jest Gloria:) w każdej ciąży wcześniak źle przecież z nią było. a Przecież na następne zdecydowała się :D i nie poddaje się :)
Podziękowania: glooria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998679 przez pesq
Zobaczycie wszystko bedzie ok. Ja jak najbardziej liczę na spotkanie z maluszkami i wszystkimi pewnie gdzies w WWA czyli po środku, możne bedzie jakas knajpke zarezerwować albo coś :) Ale to dalekosiężne plany...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998681 przez mysia5
Pesq ja też mam takie uczucia w pochwie momentami, a brzuch dziś mi bardzo stwardnial przy tym bólu i aż mi się ciężko oddychalo, ale przypuszczam że faktycznie malutki mi gdzieś ucisnal bo to jakby skurcze nie były.. chyba :unsure: wypiłam rumianek i jest 'normalnie' teraz.
Tez jestem za sesjami maluszków jak wszystkie szczęśliwie (bo innej opcji nie ma :)) urodzimy.
Ja tez czekam na łóżeczko, zamówię materacyk i będę siedzieć i gapic sie na ten kącik <3 ale mały niech jeszcze ogląda go z brzuszka.
Juradka u mnie ostatnio wleciala w nocy taka upierdliwa mucha i cala noc gdzieś mi brzeczala :angry: szału można dostać.. a jak nie muchy to na balkon przychodzi sobie taki gołąbek i od rana postanawia mi śpiewać piosenki.. co mnie nie koniecznie się podoba :angry: normalnie jakaś pułapkę zrobię jak nie zmieni miejsca..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998682 przez mysia5
Ja tez jestem za spotkaniem w przyszłości :) fajnie byłoby naprawdę, jakoś damy rade i banda takich małych urwisow .... B) :evil: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998685 przez kasandra9
Dziewczynki, juz godzinę czekam w izbie przyjęć na swoja lekarkę, ale mowila, ze po obchodzie, ze mam due zarejesrowac, ale dzis sobota to wiecie.. Nie ma się kogo zapytac. Rety, taka jestem zmeczonaaaaa.
Tak sobie tlumacxylam, ze mala mloda i dlatego. No i na spokojnie policzyłam, ze znów 400g w 2tyg, wiec identycznie jak ostatnio, wiec raczej nie powinna wypaść z siatki i te 2kg to tez w dolnej granicy wg internetow...no ale niech posprawdzaja wszystko i ewakuują jak taka bedzie potrzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998686 przez jurada
Kas zobaczysz wszystko będzie dobrze...
W tym tyg powinna juz ważyć ok. 2500g a granica błędu USG to ok. 500g wiec moze wyjdzie im po obserwacji ze jest wsio ok. I Cie wypuszcza do domku.


A do męża dzwoniłaś?

Wiecie co ja to nie wiem czemu oni sie czepiają. Moja siostra rodziła dzieci o czasie i jedna z córek urodziła sie niespełna 2 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998689 przez Kasia888
Kasandra zmartwiłam się jak przeczytałam o tym szpitalu :( .
Samo słowo działa na mnie jak płachta na byka, aż się zdenerwowałam :unsure: ale tak jak dziewczyny mówią na pewno z Agatką wszystko dobrze, a że wolą dmuchać na zimne to może nawet lepiej.
Mysia dobrze, że bóle Ci przeszły jakby powróciły i trwały dłuższy czas to jedź na ip, ja już się po tym moim ciśnieniu nauczyłam że lepiej pojechać o jeden raz za dużo niż o jeden raz za mało.
Też się z Wami bardzo zżyłam każdą informację o Waszych dzieciątkach przeżywam mocno.
Mój mąż wyszedł z kolegami i tak mi dziwnie w domu wieczorem samej :unsure:
ale łóżeczko złożył :) , zdjątka to może wrzucę jutro jakoś tak nie mam nastroju po tym, że i Kasandra i Basiek w szpitalu...
Zazanka odezwij się, widzisz jeden dzień Cie nie ma i już wszyscy o Ciebie pytają ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998691 przez glooria

asiekasiek napisał: dobrym przykładem Mamuśki jest Gloria:) w każdej ciąży wcześniak źle przecież z nią było. a Przecież na następne zdecydowała się :D i nie poddaje się :)



No daje rade jakoś :whistle:
Ale jak widze jak dziewczyny sa za soba to wiem ze to jedyne jest co ma w zyciu sens
I jak nas zabraknie to one beda sie wspierać
Pesq nie zarzekaj sie jeszcze jezcze nie urodzilas a po porodzie swiat obraca sie o do gory nogami

Kas wez wszystko co masz ale dla agatki to zostaw bo teraz beda cie obserwowac tzn czy twoje lozysko jest wydajne
Bedzie dobrze tak czy tak
Dasz rade bo dla dziecka matka zrobi wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998692 przez kasandra9
Dzieki za cieple słowa i kciuki zaciśnięte:*** juz sie zarejestrowałam, ale nadal czekammmmm. Juz taka jestem zmęczona i spiaca i chce mi się plakac o czym nie pomyśle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998693 przez glooria

kasandra9 napisał: Dziewczynki, juz godzinę czekam w izbie przyjęć na swoja lekarkę, ale mowila, ze po obchodzie, ze mam due zarejesrowac, ale dzis sobota to wiecie.. Nie ma się kogo zapytac. Rety, taka jestem zmeczonaaaaa.
Tak sobie tlumacxylam, ze mala mloda i dlatego. No i na spokojnie policzyłam, ze znów 400g w 2tyg, wiec identycznie jak ostatnio, wiec raczej nie powinna wypaść z siatki i te 2kg to tez w dolnej granicy wg internetow...no ale niech posprawdzaja wszystko i ewakuują jak taka bedzie potrzeba


Milenka w 35 i 1 dniu urodzila sie z waga 2150 wiec hellllooo nie martw sie
Glowa do gory
Jest modeleczka po prostu zresztą przybrała wg ostatnich pomiarow
Moze po prostu doktorka chce poobserwowac
Trzeba zaufać bo w koncu chodzi o zdrowie dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998695 przez kasandra9
Tez tak sobie mysle, rety to czekanie mnie wykończyyy. A zaloze sie ze potem nie będę mogla spac:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998696 przez pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998697 przez Rita87
Kas, 400g w 2 tyg to chyba niemalze wzorcowo? No ale niech sprawdza, tez bedziesz spokojniejsza, tak jak Kasia jak szczegolowo ja przebadali pod katem cisnienia. Tylko czemu kaza tyle czekac ciezarnej na przyjecie?? Masakra :unsure:

Basiek a jak u Ciebie? Napisz choc kilka slow, zebysmy byly spokojniejsze.

Znam Was tak krotko a naprawde sie przejmuje...Wami i maluszkami.

U nas armagedon... Ciemno, burza, ulewa, grad, grzmoty, blyski i co chwila sygnal karetki lub strazy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998699 przez pesq
Kas mam nadzieje ze zaraz polozysz sie spac. Zjadlas cos?

Zaz, Basia odezwijcie sie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl