BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998614 przez pesq
Wiesz moja Agatka do popoludnia też mało ruchliwa jest.. Wczoraj az sie martwilam bo troszke ją poczułam tylko.. za to wieczorem już fika i fika. Chociaż też różne dni miewa.. Oj już wolałabym miec ja tu i nie rozkminiać tak wszystkiego.. A nawet jesli rozkminiac to miec też Ł. który bedzie mógł obiektywnie ocenić a nie mieć sama za to odpowiedzialność :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998615 przez basiek149
Hej dziewczynki :)
My tak na szybko meldujemy sie... ze szpitala :(
Wczoraj chlusnely mi wody plodowe i byla akcja szpital. Ale poki co dzielnie trzymamy sie w dwupaku. Na razie jest ok, maja mi sprawdzac poziom wod i zobaczymy co dalej. Poki co do pn napewno zostajemy w szpitalu. 3majcie kcikuki zebysmy jeszvze troszke wytrwali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998616 przez Kasia888
Dokładnie Pesq takim trzeba z góry powiedzieć bez owijania w bawełnę, nie ma się co przejmować tylko robić swoje.
Kasandra na pewno z ruchami jest ok, spróbuj po posiłku poleżeć na lewym boku przez 0,5h na pewno poczujesz tyle ruchów ile trzeba ;)
na siedząco czy jak chodzę też rzadko czuje, ale jak się położe i poczekam to czuje :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998619 przez kasandra9
Kasiu, czasem się kładę i nic, no ale się nie nakręcam, wczoraj z Piotrkiem bujaliśmy brzuch i mówiliśmy do niej, to łaskawie raz odmachała;) Taki Gagatek!
Baasiu, o rety, ale z zaskoczenia wzięło!!!! Trzymamy kciuki, dobrze, że dwupak jeszcze, ale gdyby nawet miał być poród, to będzie dobrze, Kubuś już duży chłopak, przecież ja go widziałam we śnie nawet!;) Informuj nas na bieżąco, zaciskamy wszystkie kciuki!!!!
Kurde, zauwazyłam, że przez to, że musiałam przełożyć szufladę, to teraz wyjmowane szczebelki mam jakby z tyłu, wrrrrrrrrrrr, dobra przekręcę, bo będę o tym myśleć i się wkurzać:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998620 przez pesq
Basia - AAAAAAAAAAAAA! Kurcze no kciuki mocno!! Ale co by nie było pamiętaj, jak wszystkie trzymałyśmy za Twój 30 tydzień, także już bedzie dobrze !! A patrz że Meszkowa chodziła z wodami niskimi jeszcze miesiąc, także nie zdziwie sie jak do terminu dotrwasz ;) ;)

Kasia/Kas- no niestety rady żeby sie położyć po posiłku moja Agata również ma gdzieś :P Albo fika, albo nie fika, nie interesują ją moje metody typu leżeć po jedzeniu czy tez (ponoć pomaga - nie nam) oddychanie przeponowe. Hmm Kas a może to takie te Gagatki będą niefrasobliwe? Aż się boje co to będzie jak sie spotkamy wszystkie, Agatki zrobią.. rozpierduchę :P :P :P :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998622 przez kasandra9
No pewnie, że zrobią:D Choć ja to liczę, że jak moja taka śpiąca i grzeczna, to taka sama będzie jak się urodzi:P B) Bo inaczej będę jej wypominać:P
Właśnie dostałam fajne zapytanie o korki, no i znów muszę odmówić;( Ech, ciekawe, czy jesienią się uda coś zorganizować, żebym chociaż troszkę mogła mieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998624 przez asiekasiek
Dzień dobry kochane kobietki :-*

Basia trzymaj się dzielnie co by nie było czy urodzisz czy nie to już duży chłopak z Kubusia:-)

Kas tak jakoś jak napisałaś żeby materac przeszedł zapachem mamusi to tak wyobrazilam sobie Ciebie jak tarzasz się po nim ;) w sumie nie głupi pomysł :D

Pesq Kasia biedne owady są mniejsze od was i one się boją bardziej Was :P ja tam nie mam z nimi problemu jak nie wchodzą do domu albo nie zzeraja mi roślin :angry: a wczoraj już drugiego pająka krzyżaka złapałam i wynioslam w pole:)

a co do tej gosienicy wczoraj mąż juz wcisnal do słoika. miał ją przeciąć sekatorem ale w panikę wpadłam bo ja będzie bolec :D w sloiku poplula jadem bo kwas mrowkowy one mają :) i wyrzucilismy ja w krzaki w drodze do domu a i przyczepiła się świetnie do drzewa ;) no z niego wyjdzie taki motyl ala koliber ;)

co do koleżanek to kurcze spotykam się ale nie mają mi za złe ze mam mniej czasu chociaż jedna może mieć... bo mieliśmy spotkać się na jej urlopie a były te upały i przecież ja ledwo żyłam wtedy :dry:
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998626 przez asiekasiek
aa i moja tez taka mało ruchliwa :( juz ja szturcham żeby odezwała się bo zaczynam schizowac :( rusza się of czasu do czasu ale tak leniwie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998628 przez asiekasiek
a i za miesiąc mam termin z miesiączki !!! a aaa aaa !!! bliżej niż dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998629 przez glooria
Oj oj basiek dzieje się dzieje
Daj znać.... a my tu trzymamy kciuki

He he no to mamy takie mini kolo fortuny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998632 przez Kasia888
O rany Basiek trzymaj się i pisz do nas.
Pamiętaj, że już jesteś w bezpiecznym tygodniu i w razie czego z Kubusiem będzie już wszystko dobrze!
Oj tak gloria nie wiadomo która następna...
W razie czego jestem spakowana :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998633 przez jurada
Jejku ja wracam do wawy i dopinam torbę na ostatni guzik, bo tu juz trzeci kawaler pcha sie na świat. Wiec kto wie kiedy moja Leneczka zechce dołączyć do chłopaków.

Basiek trzymamy z Lenka kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998634 przez kasandra9
Asiu, haha, mozna sie potarzac:D
My się zdrzemnelysmy troche, chciałam jeszcze, ale nie mogę juz zasnac:) corka ma ochotę na kompocik wisniowy, juz wieczorem mi sie chciało a teraz znów przypomniało sie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998636 przez kasandra9
Dziewczynki, jaki film polecicie do obejrzenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998637 przez pesq
Kas wczoraj oglądałam film 'chef' polecam! Tylko ze będziesz miała po nim mega ochotę na cos pysznego :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl