BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 8 miesiąc temu #998700 przez glooria
A ja dzisiaj kupilam fotelik cosatto z dowozem za ok 5 fuli z mothercare
Tutaj linkhttp://www.hotukdeals.com/deals/cosatto-moova-car-seat-4-44-delivered-mothercare-online-2264355?page=11#comments

Ciekawe czy uhonoruja zakup
Kasa z konta zabrana i potwierdzenie zakupu tez dostalam :P
Trzymajcie kciuki
Moze sie uda
A jak nie to moze jakis bon za zadośćuczynienie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998701 przez jurada
Rita a skąd jestes ze u ciebie tak burzowo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998704 przez basiek149
My nadal nic konkretnego nie wiemy. Zmienili mi tylko luteine z dopochwowej na doustna w razie gdyby potwierdzil sie ptzebity plodowy to zeby tam uniknac bakterii. A tak to nie wiemy nic bo jest weekend i zadnych badan nie robia. Kaza czekac do poniedzialku. Mam tez nadzieje, ze w pn pojawi sie tez moj lekarz i on mnie zbada. W ogole nie chcieli mnie tu przyjac bo mowili ze brak lozek i oddzial jest przeladowany. Ale dzieki Bogu mam lekarza ze szpitala i przyjeli mnie wlasnie na jego oddzial. Codziennie mamy tylko robione ktg rano i wieczirem ale poki co skurczy na szczescie nie mamy.

Kas trzymaj sje dzielnie :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998706 przez kasia_asia
Przepraszam że dopiero teraz piszę.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: asiulek_dolls

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998707 przez kasandra9
Juz leżymy w łóżeczku, okno na szeroko, przyjemnie:) w ogóle ten szpital to niezły wypas! Ktg wisi sobie obok lozka, lóżko na pilot, wow. 2-osobowa, ale sąsiadka na porodówce, wiec jestem sama. Chociaz odpocznę mam nadzieje. Mialam tylko ktg ale nie wiem jak wynik chyba ok bo polozna nic nie mówiła. Zjadłam wafelka tylko i wypilam Kubusia juz nawę głodna nie jestem. Obym zasnela, chOc Agatka się uaktywniła o dziwo...lubi sie droczyć z mama i tata...tata wyjechał to corka tez nie bedzie w domu a co!;) juz mi stresy minęły, jakos pomyślałam, ze co ma byc zle...jakby widzieli ze jest bardzo zle to chyba od razu byłby stol...
Bede informować na bieżąco!
Basiu a jak u Was???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998708 przez asiekasiek
Kasia Piotruś cudny !! i jakie włoski ma :) no to tak szybko wyjdziesz ??

Basia to dobrze ze zajęli się Tobą a poniedziałek juz nie długo :)

Kas to super ze taka sale masz :) chociaż nie musisz męczyć się z nie wiadomo iloma dziewczynami...

Jest 12w nocy a ja oczywiście nie mogę zasnąć :P koszmar...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998710 przez kropka 889
Cały dzień mnie tu nie było a tyle sie wydarzyło
Dziewczyny trzymamy za was mocno kciuki
A teraz uciekam spać bo pół godz temu dopiero wróciliśmy do domku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998711 przez Agata28
Czesc dziewczyny ( i dwa forumowe maluszki :woohoo: )
Me.ch jeszcze raz gratuluję tutaj na forum :kiss: Kornelek jest wspaniały i cieszę się, że miałam zaszczyt zobaczyć filmik na fb :kiss:
Kasiu Tobie też gratuluję :kiss: jakie ma Piotruś długie i kręcone włoski! Wow :woohoo:

W końcu udało mi się Was nadrobić!

Wracam, mam nadzieje, że wybaczycie mi tak długą nieobecność i przygarniecie mnie do swojego grona spowrotem! Stęskniłam się za wami :kiss:

Wpadłam w wir remontu, długo to trwało gdyż pierwsze dwie firmy nawaliły :angry: pierwsza się nie pojawiła, a druga zrobila totalną demolkę, wyszła na lunch i nie wróciła. Nie wyobrażacie sobie ile to wszystko stresu nas kosztowało. Przez 3 dni byliśmy bez wody i toalety.... masakra. Trzecia firma na szczęście się spisała i mamy śliczną łazieneczkę! Muszę jeszcze napisać, że mam najwspanialszą mamę na świecie, przyleciała do nas, aby pomóc przy remoncie, wszystko miało trwać maksymalnie dwa tygodnie, lecz przez tych patałachów trwało aż 5. Mama została z nami do końca remontu wspierała i pomagała :) bez niej nie dalibyśmy rady.

Jeśli chodzi o sprawy ciążowe, też troszkę stresu było. Trzy razy miałam krwawienia i lądowałam w szpitalu na ktg. Przez to przejął mnie pod opieke szpital i ginekolog (wcześniej miałam tylko położną). Teraz mam kontrole co 2 tygodnie. Oczywiście nie tak dokładne jak wy, ale czuję się jakoś bezpieczniej :) kontrola polega na sprawdzeniu położenia dziecka i zmierzeniu cm brzucha :-) ostatnio ginekolog nie był w stanie wyczuć ręcznie gdzie jest głowka to zrobił na szybciocha usg ;) ale małej nawet nie ważył. Tak sobie myślę, że może i lepiej... dzięki temu mniej stresów przy wizycie. Będąc w Polsce, zrobiłyśmy kontrolne usg i wyszło wszystko w porządku. Lekarz powiedział, że Alicja będzie duża lub szybciej się urodzi ;) i może miał racje, bo brzuszek się już obniża.

Kasandra kochana nie stresuj się! Pół roku temu moja koleżanka urodziła dziewczynkę, miała 2200 (38 tydzień) rozwija się super! Ze szpitala wyszły w tym samym dniu. Malutka mając 3 m-ce obracała się już z pleców na brzuszek, bardzo szybko trzymała głowkę i mega śmieszek z niej. Niby kruszynka, a silniejsza niż niejeden noworodek :)

Zauważcie, że każda z nas ma jakieś przygody, ale przeważnie wszystko kończy się dobrze! :kiss:

Pozdrawiam
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998712 przez glooria
Kssia Gratuluję jeszcze raz
Piotrus piekny i cudny
Jak z dzieckiem ur po 35 tyg jest ok to jest z mamusią
Ale musi miec powyzej 2 kg z tego co wiem

Basiek jednak biurokracja ... dobrze ze cie przyjęli jo ale sama taka sytuacja a ty matka szukaj szpitala .... chore...
Lez grzecznie i czekaj na swojego doktorka
Oby tylko skurcze sie nie pojawiły

Kas to ciekawe czy jak wroci z porodowki to bedziesz miec kol z baby :P
No ale to pewnie tylko pokoj przed... obserwuj ... i pytaj bedziesz wiedziec więcej jak to jest przed porodem

Zmykam spac
Caluski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #998714 przez kasandra9
Kasiu, gratulacje dla Was! Najważniejsze, ze wszystko ok!
Jednak sąsiadka wrocila z porodówki, nie urodziła. Tu tylko patologia ciąży, wiec byłaby gdzies indziej:) wygodnie itp. Choc vo godzinę sie budzę praktycznie i zasnąć nie mogę, bo cos mnie bolał brzuszek, pewnie po USG od naciskania....no i taka glodna jestem;((((((
Edit.
My juz po ktg;) początek nie byl rewelacyjny ale potem Agatka łaskawie sie ruszyła i cos zaczelo skakać. Pozdrawiamy:)
PS. Sąsiadka 8 dni po terminie, płyny, przepływy, ktg dobre, lekkie skurcze a rozwarcia brak i o.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998715 przez basiek149
Ooo Kas to zazdroszcze sali... My jestesmy w 5... Ale tv rez mamy :P ale odkad tu jestem to jestem wykonczona bo kazda z nas na sali jest powyzej 30tyg wiec co chwile ktoras ma ktg podlaczane a to co innego i nas co chwileczke budza. Ale czekam z niecierpliwoscia do jutra i wtedy zobaczymy co tam sie u mnie w koncu dzieje.
A co do szpitala to mnie chcieli odeslac do innego gdzie nie maja sprzetu dla wczesniakow wiec srednio mi sie to usmiechalo. Ale ciesze sie ze w koncu zostalam w moim szpitalu i na moim oddziale, ktory juz dobrzr znam :)

Kasia jeszcze rax gratulacje. Synek przeslodki a jaka czuprynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998717 przez jurada
Hej!

Kasia Asia gratuluje jeszcze raz i faktycznie Piotruś ma bujną czuprynkę jest uroczy<3

Kas śniłaś mi się dzisiaj. Urodziłaś silną i zdrową córeczkę
Podziękowania: kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998719 przez agatagama
hej :*
Kasia gratulacje raz jeszcze również !!! Śliczny synek, cudownie, że tak szybko wychodzicie do domku :))
Basiek Kas trzymamy kciuki :**
Rzeczywiście Zaz mogłaby się odezwać.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #998720 przez Kasia888
Hej :)
Fajnie, że się meldujecie dziewczynki ;) no może poza Zazanką :dry:
Kasandra, Basiek trzymam kciuki dacie radę. Kasandra coś czuję, że Agatka jeszcze posiedzi troszkę w brzuszku ;) a co do Kubusia to pewnie już niedługo :) , ale to takie moje subiektywne odczucia, mogę się mylić.
KasiaAsia jeszcze raz gratulacje, śliczny synek :woohoo: :kiss:
Meszku super, że mały już coraz lepiej je, jeszcze chwila a wyrobi normę i wypuszczą go do domku a tam czekają na niego wszystkie cudeńka które przygotowałaś :cheer:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998721 przez me.ch
Kasia, raz jeszcze wielkie buziaki i gratulacje! A czuprynka niesamowita!:) no to mamy już dwóch kawalerow gotowych;)

Kas, Basiek - trzymajcie się dzielnie! :)

A Zaz odp na fb że nie ma zasięgu na wsi ale ze wszystko u nich ok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl