BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998722 przez jurada
Zaz pewnie została na weekend na wsi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998725 przez kasandra9
Juradka, Kasiu, oby Wasze myśli/sny sie sprawdzily:) w końcu sniadanieeeee!!!! Haha Pesq by padla jakby zobaczyła:D 2 kromki, 2 plastry wędliny, Male jabłko;) nie wiem jak utuczyć Agatke bo pewnie pekne jak zjem:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998727 przez jurada
Kas smacznego! Śniadanie wyczes:)
Jak cos to jak wrócę to wpadne z wałówką. Na Madalińskiego nie daleko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998731 przez basiek149
Heh Kas nas tez nie rozpieszczaja z jedzeniem ale jeden plus ze nawet w miare smacznie :)
My po ktg i na sam zaczely mi wyskakiwac skurcze :blink: ale poki co ok.zobaczymy jak wyjdzie wieczorne ktg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998733 przez kasandra9
A w ogóle powiedzcie mi co oznacza to napięcie macicy te liczby? Ile to norma i jak powinno byc podczas ktg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998738 przez me.ch
Kas, ja tych ktg miałam sporo i mi mówili że dopóki nie ma się skurczy porodowych to tym napięciem macicy się nie przejmować, potem jak już przy porodzie są skurcze to oni wtedy mogę zobaczyć czy są regularne i jak często o tyle :) a szczerze mówiac to ja się przy moich porodowych dość wilam i w sumie cześć nawet się nie zczytala bo te kulki od ktg latały jak szalone po mnie przy tych wygibasach ... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998746 przez kasandra9
Wlasnie po obchodzie, lekarka powiedziała, ze mala hipotrofia, jutro te różne badania, morfologię, mocz itp. (zawsze miałam dobre, wiec nie sadze, żeby nie halo bylo teraz) i ma byc decyzja na obchodzie, tzn. Zrozumiałam, ze we wt do domu jak cos?? Nie ogarniam....to po co mnie tak bylo wystresowac?:/

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998747 przez asiekasiek
Kas to może nic poważnego, zobaczą co i jak i zdecydują czy ewakuować czy nie... hipotrofie miał Franio - Agusiek i popatrz jaki duży chłopak z niego już :) będzie dobrze :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998749 przez pesq
Hej hej,

W KOŃCU W DOMU! :woohoo: :woohoo: Jeju jak tu jest dobrze. Wole swoje 45 metrów niż cokolwiek innego.

Kasia -gratulacje wielkie ! Jak dobrze że masz już Piotrusia :) :) Nasz drugi mężczyzna forumowy <3 :woohoo:

Agatka, fajnie że wróciłaś i nie uciekaj nam już nigdzie. Dobrze że w końcu remonty ogarnięte.

Kas/Basiek - trzymajcie tam się jakoś i zdawajcie relacje co i jak. Na szczęście u żadnej nic złego sie nie dzieje, to najważniejsze :) . Kas mam ochote Ci podesłać jakieś jedzonko, wiesz jak ja :D :D :D Kas oni pewnie sprawdzą te łożysko żeby wiedzieć czy mała może tam siedzieć czy nie. Bo jak nie bedzie przepuszczać dobrze tego co ma przepuszczać do Agatki to pewnie ewakuacja, ale teraz to już tam i tak bezpiecznie :).

Zazanka miewa się świetnie, też pisałam na fb jak Meszka ;) Bo co jak co ale ona to nie może sie nie odzywać dobe ;) heheh.

Dziś na obiad... ZUPA MINESTRONE!! Robi Łukasz :D :D . Znacie? Jest najlepsza!!!!!!!!!!! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998751 przez kasandra9
Wiecie, minely mi te stresy juz, teraz to jestem zla na męża, bo ja to bym rano pedzila do niego...ale obiecałam sobie, ze bede twarda i nawet słowem nie pisne, nie ma opcji! Dobrze, ze obiad przynieśli i cos zjem bo mój wlasny mąż nie spieszy sie.
Wczoraj niby wyszły te przepływy ok, ale teraz jak mnie puszcza do domu to bede schizowac ze brak ruchów i malej cos sie stalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998753 przez pesq
Kas ja sie nie dziwie ze jestes zła, nie lubie się wtrącać po prostu w takie tematy.. Moze powinnaś mu powiedzieć że jest Ci przykro... czy wolisz nie ?

Jedz co tam dają, Ty naprawde musisz jeść dużo. Może to nie jest najważniejsze, może problem tkwi gdzie indziej (albo wcale go nie ma i Agata jest po prostu drobna...) ale to na pewno nie zaszkodzi. A przepływy przez łożysko sprawdzali, tak?

Gdyby nie to że mieszkam 200 km od Warszawy miałabyś dziś na obiad włoską zupkę multiwarzywną, ale tak to tylko wirtualne uściski :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998758 przez Agata28
Zupa minestrone- uwielbiam :woohoo:

Kasandra co na obiadek? ;) szkoda, ze dzisiaj niedziela, pewnie wszystkie sklepy/bary w szpitalu zamkniete?
Fajnie, że najprawdopodobniej we wtorek do domku :kiss: trzymajcie sie dzielnie! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998759 przez asiekasiek
Kas ja tak postąpiłabym jak Pesq powiedziałabym że mi przykro, że powinien być z Wami, bo to o Waszą córkę chodzi... wiem, że chcesz być twarda, ale kurcze to jest Wasze dziecko... więc może dumę schowasz... ja to wściekłabym była na swojego i nie odzywała się... bo zamiast przyjechać i przywieść Ci coś do jedzenia... no już nic nie pisze ja wściekłabym się :pinch: to dobrze że te przepływy dobre, a ile Agatka waży?? bo chyba przeoczyłam wpis...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998762 przez kasandra9
Na obiad byl aż rosol haha:D ale w końcu dostałam pozwolenie na wyjście z oddziału na dole jest inmedio to kupilam wafelki torcikowe i sok pomarańczowy bo od rana mialam na niego ochote:)
A z tym wyjściem to nie wiem, przepływy wczoraj byly ok, a waga 2kg, USG robione przez 2 lekarzy.
Moja mi tlumaczyla, ze w takiej syt. To chodzi o ze lozysko moze nie dać rady jak Np. Bedzie miec 2300 a ja nie zauważę ze coś nie jest tak. Pomyślałam ze zobaczymy co jutro powiedzą i powiem jej i jak ona to widzi ciekawe. A w ogóle orientujecie sie co ile lekarze naja dyżury? Jesli miala wczoraj to kiedy teraz powinna tu byc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998763 przez jurada
Kas ja tez bym mojemu powiedziała ze mi przykro, a z drugiej strony kazałabym mu zostac, bo i tak w niczym nie pomoże.... Eh tak to jest z nami babami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl