BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1008857 przez asiekasiek
Pesq cofam to co pisałam o spojrzeniu Twojej Agaci:D w komórce i pod światło wyglądała groźnie ;) a na laptopie jak oglądałam te Wasze pociechy to ma taki wzrok sarenki taki spokojny:)

ja witaminki daje D+K razem w ampułkach takich.

Jurada na pewno tatuś w córci zakochany :) super ze angażuje się w zachowanie Leny.

u mnie mąż też przebiera w ubranka pieluszki karmi kąpie i toaletę przy niej robi :) ja tylko od pępka jestem ;) a pepus jest juz na niteczce jednak co spirytus to spirytus;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008867 przez Zazanna
Meliska jeszczeraz gratulacje !!! :)

Juradka T. tak samo :D Cudowne to jest.. ja tylko chodze po kątach i placze ze wzruszenia :D

Ranyyy jak ja się cieszę,że pepek mam za sobą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008868 przez Kasia888
cześć dziewczyny :)
Zaz Bartuś śliczny, zresztą tak jak Julek Scarlett, Agacia Pesq i wszystkie forumowe dzieciątka :)
Jurada fajnie, że mąż i synek się zaangażowali :)
Pesq super, że cycowanie się rozkręciło ;)
Co do kolek, wzdęć mój Jaś też się z tym męczy, jedyne lekarstwo to espumisan, jeszcze też zastanawiam się czy po tych witaminach nie ma bólu brzuszka :huh:

Melisamienta gratulacje :laugh: bidulko ile stresu się najadłaś przy tym porodzie.
Basiek śliczne zaproszenia :) też muszę pomyśleć o chrzcinach
Gloria już pewnie dawno po. Czekamy na info
a widziałyście w tabelce, Sylwia też urodziła :woohoo:
Podziękowania: Scarlett86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008869 przez Kasia888
Co do pępka to Jasiowi odpadł jakoś po 9 dniach, przewijałam go i patrze oo odpadł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008870 przez pesq
Ha no ona nie grozna :)

A ja chce troszkę tradycyjnie pomarudzić.. Wiecie co nie doszłam jeszcze do siebie :( ani psychicznie ani fizycznie.

Fizycznie właściwie tylko cycki mnie mecza. Kocham karmić uwielbiam miec mala przy piersi i bardzo się cieszę że laktacja ruszyla ale cycki ciągle mnie bola.. Mala dobrze chwyta wręcz idealnie - polozna ogladala, a ja nie mam poranionych sutków ale w całych piersiach jakies takie jakby iskierki uklucia ciągle czy karmie akurat czy nie :( i ciężkie sa i zastoje się robią w jednej mimo że ciągle przystawiam i nawet trochę odciągam dla ulgi i masuje i w ogóle :( ... Akurat tego zazdroszczę dziewczynom na mm ze macie spokój z cycami.. :( :( myślałam ze kp jest mniej bolesne.. Przyjemność miesza się z bólem. Tak chyba dlugo byc nie może.. Ja cos robię nie tak?

Pod blizna cc zrobila mi sie czerwona plamka podobno to krwiak, tez jutro położna zobaczy. Nad blizna mam zgrubienie taki jakby waleczek- Kas, Mysia, Agatka inne dziewczyny po cc macie cos takiego?

I ciągle 37,2 przez te cycki... Niby nie goraczka ale meczy taki stan.

A psychicznie heh ... Zakochana w Agatce po uszy, ale jak nie na Lukasza to czuje się strasznie niepewnie. Mam wrażenie ze on sobie lepiej radzi niż ja. Ja jestem taka niepewna i w ogóle jakos tak mi obco.. Straszne to jest ale ciągle czuje sie nie swojo. To nadal ten baby blues? To kiedyś minie?

He pisze do was jak do pamiętniczka... Musiałam sie pożalić.

Ciekawe jak gloria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008873 przez Kasia888
Pesq nie przejmuj się chyba wszystkie w mniejszym lub większym stopniu czujemy się niepewnie.
Pesq Ty karmisz tylko piersią a ja? wpakowałam się w jeszcze lepszą kabałę bo nie dość, że ściągam, przystawiam do piersi na zasadzie uspokojenia/deserku i jeszcze podaje mm :huh: i piersi mnie bolą kilka razy dziennie smaruje linomagiem...
Od wczoraj czuje takie pieczenie jakby ukłucia w piersi, jadę cały dzień na przeciwbólowym, może przeziębiłam sobie tego cyca :huh: i jak tak dalej pójdzie to one zaczną chyba wisieć do kolan :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008874 przez glooria
Witam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008875 przez glooria
Jak juz wiecie o 10.34 zostalismy rodzicami kolejnej księżniczki 3.640g :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Wreszcie mogę powiedziec ze szczesliwie donosilam ciążę
Opis walne później bo nie moge oderwac wzroku od córeczki
Nad imieniem debatuja teraz coreczki z tatusiem w domku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008877 przez agatagama
Gratulacje Gloria !
Pesq też mam taki wałeczek, ale podobno to normalne, limfa się zbiera czy coś, ale nic się z tym nie robi, tylko czeka aż się wchłonie.
Nam pępek odpadł 4 dnia już :D więc za bardzo z nim się nie namęczyliśmy ;)
no i zaczęło się wieczorne marudzenie ehhh :)
Zaz ja też płaczę co chwilkę :) a jak już sobie przypomnę ten moment jak dostałam Jasia zaraz po wyjęciu to w ogóle mam łzotok :P nie zapomnę tej chwili do końca życia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008889 przez jurada
A u nas odpadł dziś przed kąpielą. I od razu poczułam ulgę... Ufff!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008891 przez kasandra9
Fajnie macie, że u Was położne przychodzą, możecie podpytać, itp... u mnie niestety nie, bo... jej się nie chce. Rozmawialiśmy tyko w przychodni jak się zapisywaliśmy i tyle. Szkoda:(
Gloria, gratulacje!:)
Pesq, u mnie nic tam nie ma żadnych zgrubień czy coś Jedynie boli mnie od częstego wstawania, ale nie tyle rana, jakby tuż nad z prawej steony - mam taką drętwą skrórę jakby i sam dotyk jest nieprzyjemny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008893 przez pesq
m.edziecko.pl/edziecko/1,113155,11660797...pierwsza_wizyta.html

Kas tu o poloznych - jak to nie chce? NFZ to finansuje... Ja bez tych wizyt sobie nie wyobrażam, poza tym jest na sms i telefon z kazda wątpliwościa i tak powinno byc bo skąd mamy wiedzieć to wszystko jako młodzi rodzice...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008894 przez Kasia888
Gloria gratulacje :woohoo: :woohoo:
super czyli chyba już wszystkie mamusie mają swoje dzieciątka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008899 przez asiekasiek
jejku co za noc!! mamy co karmią mm czy wasze pociechy wstają minimum dwa razy w nocy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008901 przez melisamienta
Powoli dochodzimy juz do siebie. Wczoraj juz się karmilismy, jedna pierś juz zdążył mi poranić ale mam nadzieje ze teraz już będzie lepiej. Jedynym minusem jest ze zaczęło mnie ponownie kaszlec i brzuch okropnie boli przy małym kaszlu wiec nie idzie tego odkaszlec.. jak maść stosujecie na sutki? I czy trzeba ja zmywac?

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl