BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1008657 przez pesq
ja mam duuuuze otulacze 120x120 takie wręcz kocyki, cudowne sa nawet wytarłam nim małą po kąpieli cudownie wchłania wode!!! Ale to prezent sama bym kupila mniejsze ale gdyby ktos mi dał dotknąć jakie to cudowne to naprawde bym się skusiła bo tak to nie byłam przekonana :)

Jurada super wyglądasz :) My dziś tez na spacerek, pierwszy byl przedwczoraj.. poczatkowo na 15 minut, pozniej na 20 dziś idziemy na pol godzinki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008662 przez anisia27
Hej, my dalej w szpitalu, maly lezy na obserwacji ani dotkac ani przytulic no jakis koszmar leze jak kloda i rycze tylko.
Narazid mial robione badania dostaje leki, ma zwiekszone napieciecie miesniowe i od jutra powoli odstawiamy lekarstwa i jak bedzie dobrze to sroda do domu a jak nie to przenosza go do innego szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008663 przez glooria
Anisia współczuję ale musisz byc silna bo dziecko szybko wyczuwa
Myslimy tylko pozytywnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008664 przez Magdalena9t
Hej :)
Jurada ale super Ci zeszło z brzuszka,karmienie spacerki i znów będzie płaski brzuszek ;) ja już bym chciała zabrać się za ćwiczenia,ale to po połogu dopiero :)
Jak jest słonecznie i ładna pogoda,to ruszajcie na spacer,nie ma nic lepszego jak świeże powietrze ;)

Pesq gratuluje cycusiowych sukcesów,trzymam kciuki za więcej ;) ;)
Jurada a może zły rozmiar nakładek wybrałaś?Jak zależy Ci na karmieniu piersią a wiem,że zależy ;) to jeśli masz możliwość to zapisz się do poradni laktacyjnej,doradca dobierze Ci odpowiednie nakładki,pomoże dobrze przystawić dziecko do piersi.Fajnie to mój doradca powiedziała:" karmienie powinno być przyjemnością dla dziecka i matki,nic nie powinno boleć,a jeśli boli to dziecko źle chwyta brodawkę(za płytko i stąd ten ból) Z Tomkiem doradca mi pomogła i teraz z Laurą też, drugie dziecko a tu ciągle trzeba się uczyć ;)
Szkoda,że wiele mam nie korzysta z pomocy takiego doradcy,i od razu się poddaje wmawiając sobie,że dziecko się nie najada i podając mieszankę, albo ze względu na poranione sutki,zamiast poprawić sposób przystawienia maluszka rezygnuje :(

Anisia oby wszystko było dobrze z maluszkiem :kiss: Nie wiem czy dobrze doczytałam czy to po szczepieniu nastąpiło takie zachowanie?
Jeśli tak to najprawdopodobniej to NOP(niepożądany odczyn poszczepienny) :(

A ja mam jakiegoś doła, :( nie wiem jak to pogodzić wszystko aby mieć ogarnięty dom,obiad na czas,a najgorzej szkoda mi Tomka,bo jest zazdrosny,dużo mu tłumaczę,najgorzej jak karmię a on by coś chciał albo do mnie się przytulić,proponuję abyśmy w tym czasie poczytali książeczki ale nie zawsze chce,
jak odkładam Laurę to wtedy poświęcam mu czas,przytulamy się.

Co do spacerku Jurada myślę,że będzie spoko. My nie mamy możliwości na krótkie spacery, Tomek nie może być poszkodowany. u nas każdy to ok 2 godzin,jak czasem nie dłużej ;)

Ciągle brak mi snu. :angry:

Miłej soboty dziewczynki, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008669 przez Kasia888
Pogoda dziś boska ciepło i słoneczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008670 przez asiekasiek
Jurada widzę ze brzus się wsysa :-) ślicznie a to dopiero 6 dni. ja na spacerki normalnie wychdodzilam a jeszcze taka pogoda ze grzech kisic się :-)

Co do pokarmu ja coraz częściej przystawiam pierś bo nie chce mi się myć wyparzac, ale teraz jest weekend i dla tatusia musi być mleczko niech on te z zajmie się córa ;-)

Gloria a Ty już w poniedziałek będziesz miska swoją córkę! !!! ale ten czas szybko leci !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008673 przez glooria
No fakt tuz tuż

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1008678 przez jurada
Dziewczyny jestem załamana i wyje dzis cały dzien. Siedzę nad laktatorem 40minut i 25ml z obu piersi.
Co jest ze mną nie tak.? Czuje sie z tym cholernie źle.
Dlaczego tak sie dzieje? Dlaczego mam tak malo pokarmu.
Lena jak ssie to się denerwuje, odpycha sie od piersi rękami i odchyla głowę, pierś jej wypada ona płacze i tak cały czas. Potem chwyta mnie boli i w kółko to samo!!!
Dzis podałam jej mm bo było mi jej szkoda a i ja jestem juz wykończona psychicznie. Ciągle mysle DLACZEGO.

Dodam jeszcze ze dzis zjadła 60ml odciągniętego z dwóch prób i 60 mm to razem 120ml na jedno karmienie. I jak ma jej starczać moje marne 25ml z obu piersi.
Jestem beznadziejna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1008680 przez pesq
Juradka kochana, napisałam Ci na fb. Jak odetchniesz to przeczytaj.

Ja przechodziłam - nadal w sumie przechodze dokladnie to samo. Ale powoli wychodzę na prostą. I powiem jedno - jeśli bardzo chcesz i jesteś zdeterminowana to zaciśnij zęby i walcz - daj sobie jakiś czas - ja dałam sobie limit 2 tygodnie tego koszmaru, przystawiania, dopajania mm - czyli podwójnej roboty. Powiedzialam sobie ze jesli w 2 tygodnie nie zmieni sie to wszystko to rzucam kp na mm. Z tą myślą przystawiałam małą ile wlezie, masowałam cyce pod prysznicem a jak plakala dokarmialam ją mm ale coraz mniej. Za to coraz czesciej dostawialam, nawet momentami co 20 minut na godzine.... I chyba pomoglo, bo dziś odciągnełam 80 ml ! To dla mnie mega szczescie. Tydzien temu bylo ich 15 z obu piersi... Jeżeli bardzo Ci zależy to ustal sobie termin (psychicznie latwiej) i do tego terminu walcz, walcz, walcz.

I pamietaj - laktator to nie dziecko. Laktatorem nigdy nie wyssiesz tyle co dzidzia potrafi.

Buziaki i wspieram!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008682 przez glooria
Juranda cierpliwosci ok7 doby jest dzien skoku rozwojoego i najczesciej pokrywa sie on z niedoborem w cycku
Przystwiaj tak czesto jak mozesz aby mozg złapał ze dzidzius potrzebuje wiecej i podaj mm dla swojego spokoju
I zobaczysz ze to minie
Nie obwiniaj sie bo to nie pomoże

Poczytaj o skokach bo one sie pokrywaja z wiszeniem na cycku
I uwierz mi podanie mm nie sprawi ze bedziesz gorsza
Wypij sobie karmi i bedzie git

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008683 przez glooria
Niestety co kilka tyg pojawiaja sie skoki i one rozbijaja ustawiony system
Moja siostra nie wierzyla a teraz po 4 m-cach mowi ze faktycznie mialam racje

Mamuski dacie radę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008689 przez pesq
Gloria dobrze mówi polac jej! :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1008690 przez mysia5
U mnie też z mlekiem nie najlepiej :( 60 ledwo ściągam i to praktycznie z jednej piersi tylko bo druga bardzo bardzo słabo :(

Kasiu, to mleko o którym mówiłaś sensitive to jest to expert czy jednak nie ? Bo szukam na internecie i nie bardzo wiem... mogłabyś podać mi stronę gdzie je znalazłaś? Doszło juz do Ciebie? Faktycznie jest lepiej jak po zwykłym czy jak sprawa wygląda? :) :kiss:

kochane a czy przy takim podawaniu pół na pół dalej codziennie podaje się witaminy ? K+d ? Czy tylko jedna, czy wcale? Kurcze jestem totalnie zielona... a chce jak najlepiej dla małego, jak każda z nas zresztą dla swojego dzidziusia :kiss: w przyszłym tyg będę rozmawiała z pediatra wiec coś będę madrzejsza, ale to kilka dni jeszcze .... :( :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008695 przez glooria

pesq napisał: Gloria dobrze mówi polac jej! :) ;)


Smiejcie sie ale piwko zwieksza laktacje wiec zdrówko
Co do wit nie wypowiem sie bo w uk jeszcze inaczej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008700 przez pesq
Mysia kurczę nie wiem moze do poloznej napisz? A 60 ml to jak dla mnie super! Serio ja przez dlugi czas 15 sciagalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl