BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1009003 przez asiekasiek
a i zamówiłam i tej mummy loves me ubranko dla mojej królewny :-) spodnie czapkę komin:-) buldozki z koralowymi wstawkami:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009004 przez mysia5
Pesq 500 gram , ale ładnie przybrała :) gratuluję ! :kiss:
u mnie też dziś była położna, mały waży prawie 3800 przytył 350gram i mówiła że dużo trochę haha :laugh: no ale u nas odwrotnie, przestawiłam z mojego marnego mleczka, którym się nie najadał w ogóle na mm i widzę że coś mu daje, choć mały głodomorek się z niego robi :whistle:
Asiek, ja też kładę na brzuszek czasem po jedzeniu żeby się dobrze odbiło :)
ja mam coś takiego allegro.pl/poduszka-ciazowa-rogal-do-kar...lna-i5191281035.html :) widzę, że na allegro jest tańsza, bo moją kupili w sklepie jak byłam jeszcze w szpitalu :) mamy taką zwykła w zasadzie i jestem zadowolona :)

dziewczynki kochane, a macie zalecone szerokie pieluszkowanie? czy normalnie tylko pampersiak? :)
u nas była też pani pediatra, wyjaśniła mi wszystko o szczepionkach, że mamy sobie na spokojnie decyzję podjąć na jakie się decydujemy itd... bardzo fajna babeczka, taka konkretna i rzeczowa :)
Asiu gratuluję szumisia! u nas chodzi cały czas praktycznie :laugh: aż się dziwie że jeszcze baterie nie są do wymiany... :P chociaż ja zamówiłam i wysłali mi inną łapkę niż chciałam, no ale już trudno nie bawiłam się w odsyłanie bo to prezent od babci był no i mamy takiego jakiego przysłali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009007 przez kasandra9
Dziękujemy za miłe słowa:)
Pesq, gratulacje, masz rację, chrzanić te mililitry!!! Ważne, że Agatka przybiera:) moja podczas tych dwóch wizyt też ładnie przybrała, ciut więcej niż Twoja, no ale dwie inne wagi, więc też biorę poprawkę, ale w szoku byliśmy:) teraz też na pewno przytyła, bo mam już kilka za małych ubranek no i czuć na rękach różnicę:)
Asiu, gratuluję Szumisia:) nie wiem, czy działa, ale włączam jej do snu, szczególnie w nocy - już taki rytuał mamy:) No i my kładziemy na brzusiu od dawna - w szpitalu już kazali :) no i ona bardzo lubi - czasem jak marudzi i nie wiaodmo czego chce, to wtedy wiadomo, że chce pospać na brzuszku i potrafi tak od jedzenia do jedzenia:) i np. dziś na kolkę pomogło. Jestem ogólnie w szoku, bo przed porodem bałam się kup, główki i w ogóle, że nie będę wiedziała co i jak...i nadal wielu rseczy nie wiem, ale takie poszły naturalnie..to odbijanie, podnoszenie, noszenie...nawet o główce nie myślę, samo poszło...a w ogóle takkkkkk kocham tą naszą Księżniczkę <3
a poduche do karmienia kupil nam Piotrek w Kauflandzie za 35zł:)
I tez zamowilam znow od mommy:))) czapka, apaszka i spodniczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009012 przez asiekasiek
Dzięki Mysia za linka jutro zamówię :)

Mi pediatra powiedziała, że mam kłaść na brzuszku jak odpadnie pępuś... chociaż kładłam ją na brzuszku na sobie na klatce piersiowej i tak lubiła właśnie spać. Oj budzi się Laura to am am i plusk plusk będzie ;)

Pesq no 500 ml to super przybrała mi ok 200 g przybrała jak się z nią ważyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009020 przez pesq
Dzieki dziewczyny bardzo mi na tej wadze zależało ale takiego tycia to się nie spodziewałam :) polozna powiedziała ze troche za dużo ale śmiała sie bo wiedziała jak walczyłam o pokarm.

Kas a jaki wzór zamowilas z mummy loves me? Zazdroszczę Ci ze tak naturalnie Ci przychodzi noszenie i odbijanie bo mi niestety jeszcze nie :( ale wierzę ze będzie coraz lepiej.

Ooo Asiek będą buldozkowe dziewczyny nasze :)

My troszkę kradliśmy na brzuch jak byl pepol ale teraz jak odpadl znacznie więcej. W ogóle nie wiem czy tak macie, ja niestety tak, ze ciągle się boje ze mala będzie plakala i nie będę umiała w ogóle jej uspokoić :dry: Jeszcze tak nie bylo ale się obawiam.

A szumis heh tez nie wiem czy działa ale chodzi ciągle do snu :P w ogóle Agatka tak się wycfanila ostatnio ze w ciagu dnia slabo chce spac i slabo leżeć w spokoju... Najlepiej przy cycu albo ewentualnie na rękach. A wczesniej umiała dlugo poleżeć sobie popatrzeć i zasnąć, teraz w placz po 10 minutach..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009040 przez glooria
No i poszly córeczki :(
Ale jutro prawdopodobnie wychodzę :woohoo:

Pediatra byl coreczka zdrowa
Za 6 tyg kontrola i mowi ze silna bo nie chciala go puscic jak ja badał :evil:

To może teraz o cesarce jak chcecie poczytać
O 7 30 stawilam sie z mężem pokoj juz xzejal i przeprowadzili wywiad dali ciuszki
Okaalo sie ze ja druga na stół
Przede mną babeczka z blizniakami i okazalo sie ze parka ps fajnie za jednym zamachem co nie?

No i przyszli po nas ok 9.30
No i tutaj juz stresa mialam ale o dziwo nie trzeslam się
Przed sala wklucia no i zaczely sie schody bo mam bardzo nie ciekawe zyly podobno
No ale dokonal tego cudu wreszcie ten anestozjolog ps fajny byl zartownis i ogolem rozladowywal nasz stres

Ok weszliśmy do sali posadzili wytlumaczyli posorawdzali dane i polozyki ... jak juz zaczely mi dretwiec nogi to zaczęłam szukac myslami coreczki tzn ruchów .... itd i takie mialam zle przeczucie
Mezus ukradkiem wycieral stresowe łzy i gadal o samochodach z anestozjologiem :whistle:
No i nagle mowia ze ze wg na zrosty wzywają jakas z gory chirurg ....
Niby 5 min ale jakos tak dluzylo sie no ale zaczeli wreszcie szarpac ...
Za chwilke powiedzieli ze jakas macica nie halo do siebie a ja łapalam słowa ... no to wiedziałam ...
I po chwili wyciagneli córeczkę ale tylko uslyszalam bulgot zamiast placzu i to strasznie cichy
Podnieśli do gory i zobaczylam nasz trzeci cud ale cala sina i w smolce wiec mysle ze stresowala sie juz ta cesarka i dlatego...
No i maz poszedł za dzieckiem a ja lezalam i czekalam na ten placz... wreszcie ....
Okazalo sie ze troszkę niedotleniona bo dlugo walczyli ze zrostami i sie ze stresowala...
No i ze macica jakos sie okrecila i dlatego wzywali głównego chirurga
Dostała 7 pkt
Wreszcie byla u tatusia który od chwili wzięcia w ramiona nagle skruszal zmienil wyraz twarzy i w ogóle
no szoook jak czlowiek sie zmienia :kiss:
I ciagle nosil ją i mi pokazywal i nie mogl się na dziwić... cdn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009042 przez kasandra9
Gloria, to mialaś stresu, ale dobrze, że wszystko ok i masz już kolejną Królewnę koło siebie!:)
Pesq, czapeczka i apaszka w myszkę Mickey a spódniczka w taki a'la indiański wzór;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009050 przez glooria
.... musialam nakarmić he he
Po cc powiedziala ta glowna ze zrosty sie pootwieraly i jeszcze kilka dni i nie wiadomo czy by macica dala rade
Wiec w sama pore cc

No i powiedziala ze odradza starania o syna
Na co moj maz ... najpierw musi znalesc zięciów zeby pomyslec o synie :lol:

No i przeniesli mnie na moje wyrko i zawiezli na pokoj
Kazali mojemu oddac mi dziecko a on a dlaczego :ohmy:
A oni żeby mama gratulacje zbierala a on ma wziąść lozeczko he he
No i wróciliśmy na pokoj
I tam juz cisza i moglismy sie nacieszyc coreczka i obdzwonic rodzinke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009055 przez asiekasiek
Gloria to dobrze ze juz miałaś ta cesarke ze że zrosty wytrzymały. to Twój mąż niezły jest nie chciał mamie oddać córki:D

Kas właśnie myślałam o myszce Mickey:) ale wybrałam buldozki na pierwszy raz ( odgapilam od Pesq;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009059 przez Zazanna
Widze, że muszę cos zamiwic Młodemu, bo tu sie moda tworzy, a my z tylu ;)

Gloria wspaniale,że sie wszystko udalo :)

A ja sie musze pochwalic, ze dzis na wadze 79,9 !!! :) juz nie ma tej paskidnej 8 ;) Przypominam, zw ciaze skonczylismy z waga 97, czyli 29 na plusie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009075 przez kasandra9
dzień dobry Mamusie:))) rety, ubrania robią się za małe na Agatkę, a pierwszy raz je zakładam..niby "po domu" szkoda mi tych fajniejszych ubranek, a tu wychodzi, że trzeba zakładać, bo nie wiadomo kiedy i robią się za krótkie:/ szookk:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009095 przez asiekasiek
pralyscie szumisia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009098 przez kasandra9
Asiu, ja nie prałam...powiem Ci szczerze, że zapomniałam o tym, teraz mnie uświadomiłaś:) prałam wszystko, co było zanim Agatka się urodziła, a Szumiś przyszedł niedawno i zakręcona byłam, dlatego tak wyszło, tak to pewnie bym prała;) ale ona i tak nie bierze do buzi ani nic, więc tragedii nie ma:) natomiast wypiorę go przy okazji:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009107 przez mysia5
Asiu ja szczerze mówiąc tez nie pralam , wszystkie inne rzeczy tak a o szumisiu nie pomyślałam :dry: leży zawsze obok małego ;)

Dziewczyny kochane pomóżcie :(.
Te kktóre podają mm, ile robicie tego mleka? Bo mmój mały od wczoraj jjakoś cciągle jest ggłodny i ppłacz i krzyk :( a częściej jak co ttrzy godziny nie mmogę ppodać pprzecież .. robię 90 i niby dalej jest ggłodny i krzyczy a 120 to jjuż za ddużo i ulewa :( nie wiem co rrobić, jakie jest wyjście ... nawet jak zzjadł 120 to dalej wcina piastki, przecież nie chce mu brzuszka 'rrozwalić' nie wiem jak to rozwiązać, położna mmówiła zżeby wodę dawać ale to niewiele pomaga ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009112 przez asiekasiek
oj to faktycznie nie będę go prala ;) właśnie przyszedł i musze skombinowac baterie jakieś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl