BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1008902 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Pesq ja też jeszcze niepewnie ciągle.. Niby mi nieźle idzie, a jak tylko cos nie tak to wyje razem z Młodym ;)

Dziś jestem nieprzytomna. Kazałam T. spać i sama się zajmowałam Bartkiem, bo T. przeziębiony i zmęczony, a przecież do pracy chodzi i samochód prowadzi i się martwilam, że taki niewyspany..

Kasia może idź do lekarza z ta piersią? Moze cos zaradzi zeby nie bolalo..

Gloria jeszcze raz gratuluję slicznotki !!! :) <3

Meliska ja maltan i nie trzeba zmywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008905 przez Magdalena9t
Hej :) :)
Glooria,Sylwia, Melisamienta ogromne gratulacje! :kiss: :kiss: :kiss: nareszcie Wasze pociechy są już z Wami ;)
Kas, taką położną to gdzieś trzeba chyba zgłosić,za to ma płacone żeby przyjechać :angry: u mnie były 2 wizyty i jeszcze jedna będzie,mogłam już odmówić,bo nic ciekawego nie mówi :P ja już mam większą wiedzę od niej np. co do laktacji :lol: ale to już 2 dziecię to już jestem w miarę ogarnięta w temacie ;)

Na sutki polecam purelan medela, w szpitalu używałam,najlepszy nie trzeba zmywać,pewnie teraz mi się zmarnuje bo nie potrzebuję ;)


oo starszę dziecię się zbudziło to żem popisała..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008913 przez glooria
Dzień dobry
Pierwsza noc za nami
Nawet bylo ok, jedyny problem to taki że mojej córce strasznie dużo kwasu żołądkowego sie cofa
Moze to przez lakomstwo

Karmimy sie cyckiem ... spi ..... sra
Czego chciec więcej

Po raz czwarty jestem zakochana :woohoo:

Co do cesarki to opowiem później ...
Ale czuje sie w miarę ... jestem po śniadanku, wykapana, wlosy wysuszone czysta pizamka wiec chyba jest ok
Strasznie tesknie za coreczkami ale nie moge sie napatrzec na nasz kolejny cud

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008914 przez glooria
Dziekuje za gratulacje i chcialabym na was nakrzyczec ze jak tylko jeden dzień mnie nie bylo to 40 postów
No jak tak można !
:angry: :angry: :angry:
Ale wybaczam bo w każdym zastanawialyscie sie co się u mnie dzieje
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008916 przez glooria
Mielisamienta na odkaszlniecie po cc polecam przylozenie poduszki do brzucha i z calych sil
Najgorzej odkaszlnac po calkowitej narkozie bo duzo flegmy jednak jak wytrzymasz to przyniesie ulgę

Gratuluję i ja tobie bo pewnie tego zapomnialam zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008919 przez jurada
Zaz a T. Nie korzysta z urlopu ojcowskiego 2 tyg. Przeciez mu się należy za urodzenie dziecka.

Ja maści uzywalam i nie było poprawy a jak zaczęłam smarować mlekiem od razu się zagoiły i teraz cieszymy się karmieniem piersią.

Dziewczyny czy u waszych maluchów po odpadnięciu kikuta był strup?

Gloria pokaz córcię. Pochwal sie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008935 przez anisia27
U nas minal juz tydzien jak sobie lezymy osobno w szpitalu :) konca nie widac dzis pojde sie dowiedziec kiedy do domku bo depresji dostaje...wczoraj swieto dziecko moglam nakarmic potrzymac wow tak to tylko 5 min popatrzec nie dotykac nic nie mowic...dzisiaj znow nie mile wiec to samo... jak narazie ciagle wszystko w porzadku i juz zaczynam glupio gadac ze chyba do 18stki bedxiemy sie obserwowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008940 przez glooria
Anisia pytaj pytaj przeciez ty mama jestes wiec wiadomo ze sie dopytujesz o zdrowie dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008948 przez kasandra9

asiekasiek napisał: jejku co za noc!! mamy co karmią mm czy wasze pociechy wstają minimum dwa razy w nocy??

U nas jedzenie jest tak między 00:00-1:00, potem 3:00-4:00 i 6:00-:7:00:)
Taaa, urlop ojcowski się należy, ale co z tego...mój nie miał ani dnia wolnego, bo coś takiego nie istnieje;) Jak chciał teraz poniedziałek wolny (mieliśmy jechać do ciechanowa nd-pn), to usłyszał, że przecież dopiero co był (moje indukcje (na jednej nie był nawet), także super :-) dziś też na 24h sama zostałam, a jutro jak wróci ok. południa to wiadomo, że lulu, więc w sumie dwa dni same musimy dać radę:) no ale co nie damy:) Dom ogarnięty, jeszcze tylko pranie i prasowanie, może uda mi się zdrzemnąć w dzień. Agacia mnie właśnie osikała podczas przewijania i robiła kupę na 4x, więc tylko podkłady zmieniałam...heh;)
moja Bąbelka <3 na jednej fotce z moją mamą, bo wczoraj wpadli na chwilkę moi rodzice wieczorem.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008964 przez mysia5
heej :) :kiss:

Gloria, Sylwia, Melisa gratuluję kochane !!! :) :) :)

Asiu ja mam tego mniejszego rogala i naprawdę jestem zadowolona :) kosztował 50 zł, więc nie tak źle i naprawdę fajnie się na nim karmi :)
Zaaaaz, Bartuś cudo :) :kiss:
Pesq, Agacia ślicznotka, naprawdę bardzo do Ciebie podobna :) i widzę szumiś w roli głównej :) u nas też... prawie 24h jest włączony :whistle: :laugh:
Scarlet, Julianek jaki duży chłopiec :) :kiss: fajniutki :)
ja daję witaminki w ampułkach do dziubka :) przy mm mam dawać tylko D raz dziennie :)
Pesq, ja do odbicia biorę małego na ramię, jedną ręką trzymam pupcię a drugą główkę i jest ok :) spróbuj, na pewno się uda :) nasz mały jest strasznie silny i ten kochany łebek swój tak dzielnie podnosi :) :)
Pesq co do blizny, ja delikatnie też mam jeszcze tą skórę w takim wałeczku i czuję że jest taka inna, nie moja :laugh: jakaś drętwa :pinch: ale położna mi powiedziała, że to normalne i do pół roku tak mogę czuć, a poza tym ok, chodzę wstaję no i wszystkie inne czynności :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

nam pępuś odpadł w 13 dniu i jest ładniutki, delikatnie jeszcze mam przemywać tam gdzie się robi strupek ale położna mówi że jest dobrze :)
mi pokarm zanika niestety... ściągam już malutko :( i muszę więcej podawać mm, ale niestety nic nie zrobię :(
Kasandra, co za okropna położna :angry: :unsure: to jest jej obowiązek... biedulko Ty kochana :kiss: zgłoś gdzieś tą babę. :angry:
Juradka, u nas delikatnie jest strupek ale mam przemywać jeszcze octeniseptem i jest ok :)
Anisia, trzymaj się dzielnie kochana :kiss:
U nas w nocy mniej więcej dwa karmienia są :) zdarzało się też jedno, zależy o której malutki zasypia :)
Kasandra jaka Agatka piękna :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia mamusie ! ;**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008965 przez basiek149
Kas urocze zdjęcia :) aż nie mogę się doczekać kiedy to moja mama będzie mogła w końcu zobaczyć wnuka i wziąć go na spacerek :)
ale póki co siedzi u siebie w domu z siostrą i czekają na poród drugiego wnuka :) termin siostra miała na wczoraj a tu póki co cisza, młody się rozmyślił :) więc wszyscy czekamy :)

u mnie noc ciężka... Kubuś do tej pory tak ładnie spał, budził się co 3-4h na jedzenie a od wczoraj mu się coś poprzestawiało... budzi się, karmię go ale chwilę je i zasypia mi przy cycku. odkładam go do łóżeczka, chwila mija i znowu mi się budzi na jedzenie. w dzień ładnie wcina ale noce nie specjalnie mi się teraz uśmiechają... :P mam nadzieję, że wróci do dawnego rytmu i będziemy funkcjonować jak do tej pory :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008985 przez pesq
HEEEEEEEJ :)

Kas jaka jestes podobna do mamy! A Agat jak to Agat cudny ;)

Mysia Ty chudzinooooooooooooooooooooooo! :blink: :blink: :silly:

Anisia jak ja Ci współczuje tego szpitala...

Dziewczyny była dziś położna. Ogolnie moja blizna ok ale zrobił sie od nią czerwony mały krwiak i zastanawia się co z tym robic - dziś bedzie konsultowała z lekarzem i da mi znać czy jechać do tego jej lekarza czy nie. Wymacała mi piersi obie i powiedziała że nie ma nic w nich niepokojącego a bolą bo laktacja się normuje i jeszcze trochę. Strasznie mi się to podoba jak do mnie podchodzi, czuje sie naprawde zaopiekowana! Nie wyobrażam sobie żeby nie było tych jej wizyt. A Agatke rozbiera całą, ogląda z każdej strony kładzie w różnych pozycjach, zagląda we wszystkie zakamarki, naprawde genialna jest ta babka. Pokazała też pozycje do odbijania, popatrzyła z 10 minut jak mała ssie i co skorygować. Jeszcze trzy wizyty zostały bo lącznie 6 - ale też jest na telefon więc naprawde super.

Zanim nie urodziłam marudziłam na to że ktoś mi będzie do domu przyłazil a teraz tak się ciesze.. Dobrze trafiłam. A w czwartek chyba pediatra, ciekawe jak to bedzie.

A i najważniejsze - mala WYŁĄCZNIE NA MOIM CYCU przytyła przez tydzień... 500 gram!!!!!!!!!! Dziewczyny!!! Ja tydzien temu karmiłam i mm i cycem i mala przybrała 250 - jestem taka z siebie dumna, sama przez pot krew i łzy rozkreciłam laktacje tak, że maluch przybiera aż za dużo :) :) Dzieki temu moge ją budzic w nocy co 4 godziny a nie jak dotychczas co 2,5-3 ! :) :) Nadal nie wiem ile wyciagam na laktatorze i mam to juz gdzies.. Chrzanić te mililitry :) Jestem z siebie dumna :P <nieskormna>
Podziękowania: ete21, kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008988 przez Zazanna
Gloria mojemu tez się cofal śluz w szpitalu, po dwóch dniach przeszło :)
Ladnie piszesz, tyle w tym miłości :) <3

Jurada on jest na działalności, to nie poszalejemy.. A strupek mamy, dzis kawalek zszedł, a kawaleczek jeszcze jest.

Kas jakie słodkości ahh :) i jaka babcia ladna :)

Mysia super wyglądasz !!! :)

Pesq gratulacje !!!!!!!!!!!!! :) :) :) Jesteś super dzielna ! :)

Nasz Bartuś zostal dzis pełnoprawnym obywatelem :) <3
Pediatre mamy w czwartek -pierwsza wizyte :) A ja mam kontrol 26.10 czyli po 5 tygodniach, bo juz tez sie zapisalam :)

I musze kupoic jakies ubranko na spacery, bo cieply pajac.. jest za maly juz ;)
W ogóle z wielu rzeczy juz wyrósł.. heh. Ciekawa jestem ile waży :)
Podziękowania: kasandra9, mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008990 przez glooria
Pesq fiu fiu 500 g
A tak serio to gratulacje
Jeszcze nie raz bedzie chwila zwatpienia ale teraz juz wiesz ze dasz radę
Jeszcze raz brawa

Zaraz przyjadą moje córeczki zobaczyc siostrzyczke AAAAAA :woohoo: AAAA :woohoo:
Moze uda mi sie nagrać jak sie witają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1008992 przez asiekasiek
Gloria aż wzruszylam się jak napisałaś ze przyjadą Twoje córeczki przywitać się z siostra... aż sobie wyobrazilam jak kiedyś przyjedzie Laura do szpitala przywitać się z siostra czy braciszkiem... :D

Kas to widzę ze na mm tez nie szalejesz ze spaniem...

Pesq ja nie budzę Laury na jedzenie w sumie sama wstaje tak co 2,5-3h... jejku jak napisałaś ze położna wymacala Ci piersi obie i po kropce napisałaś ze strasznie Ci się to podoba to myślę sobie :" nie no podobało jej się jak położna wymacala jej cycki. .." ale zaraz doczytałam co Ci się podobało... ;)

Mysia albo ktoś inny kto ma czas możecie dać mi linka do tej poduszki bo ja patrzę na allegro i tyle tego jest ze juz nie wiem która to jest taka normalna poduszka...

Kas a Ty juz kladziesz ja na brzuszku??? po jedzeniu jak jej odbeknie się ?? czy jak ?? i faktycznie ta położna wasza franca ze nie chce przyjechać...

a ja dzisiaj w końcu zamówiłam szumisia! !!!!!!!:D miałam mały problem bo chciałam z cytrunkowa łapka a wycofali z produkcji... ale w końcu natrafilam jak przeglądałam któraś z kolei stronę... ufffff:D

Basia no faktycznie coś ubzduralo się Bartusiowi... kurcze co on taki marudny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl