BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #958661 przez Lidziun
hejka odebralam wyniki hcg dzisiaj, oczywiscie cala w nerwach, nawet maz ze mna pojechal i wynik mam 20800 a przedzialy
wg norm od 1dnia ostatnie @

3 tydzień ciąży: 5.8-71.2
4 tydzień ciąży: 9.5-750
5 tydzień ciąży: 217-7138
6 tydzień ciąży: 158-31 795
7 tydzień ciąży: 3697-163 563
8 tydzień ciąży: 32 065-149 571
9 tydzień ciąży: 63 803-151 410
10 tydzień ciąży: 46 509-186 977
12 tydzień ciąży: 27 832-210 612
14 tydzień ciąży: 13 950-62 530
15 tydzień ciąży: 12 039-70 971
16 tydzień ciąży: 9040-56 451
17 tydzień ciąży: 8175-55 868
18 tydzień ciąży: 8099-58 176
wiec w sumie sie zgadza wg moich obliczen ale wg tych co tu sa moglabym sie "przykleic" do 15 tyg fajnie by bylo hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958708 przez 25malinka
Hej z rana!!!
Lidziun czyli 6 tydz ci wychodzi..
Jakie plany na dzis, my musimy kupić jakieś czekoladki i Natalka pojedzie zawieźć babci...
Wczoraj próbowałam do gina się dodzwonić ale nie dało rady, trzeba dalej probowac
No i właśnie pije sobie kawę i jem ciasteczko, a propo pijeccie kawke????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958739 przez pesq
Hej, ja kawy nie piję, słyszałam że można ale jakoś wolę nie.

Dziś byłam na 2 becie, wynik z poniedziałku 556 - niby w widełkach, ale niski.. dziś od razu z wynikami idę do ginekologa.. Boże dziewczyny chyba ten niski wynik z poniedziałku sprawił, że boję się że dziś nie podrośnie... cała w strachu ;( :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958756 przez Sylwia-89
Hej, ja mimo że lubię smak kawy, to nawet przed ciążą nie moglam jej pić, bo strasznie niedobrze mi się robiło. W sumie to i dobrze, ze nie piję, bo rano nie muszę się wspomagać żeby funkcjonować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958763 przez gatta
ja zaczynalam dzien od kawy teraz ani jednej niepije nie mam ochoty na kawe, raz wypilam ale pozniej mialam metaliczny posmak. Pesq napisz odrazu po lekarzu co ci powiedzial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958807 przez Lidziun
ja na szczescie problemu z kawą nie mam, ostatni raz kawe wypulam jak mialam moze z 12 lat i to byl jeden jedyny raz, jestem chyba jedyna osobą przynajmniej jaka znam, która nie je tez czekolady, smak i zapach kawy oraz czekolady mnie odrzuca, jak juz wczesniej pisalam strasznie mnie mdli od jakiegos tygodnia i nawet na fajki z czego sie strasznie ciesze, moze wreszcie rzuce to swinstwo na zawsze, lekarz w piatek, ciekawe co powie i czy od razu zalozy mi karte ciazy, no i chcialabym dostac juz skierowanie na usg, ale znajac nfz to jak juz z laski mi da to zapewne terminy beda baaaaaardzo dlugie no i pewnie mi kaze zrobic dopiero po 11 tyg a ja w sumie chcialabym juz, najwyzej za jakis tydzien pojde prywatnie by sprawdzic czy serce juz bije

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958808 przez Lidziun
i zapomnialam dodac do lazienki nie chodze co sekunde w nowy w ogole nie wstaje ale za to co chwile jestem glodna a Wy jak macie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958829 przez Kasia888
Mnie dziewczyny cały dzień mdli, i do tego mam chandrę, koleżanka z pracy,która była w ciąży już w niej nie jest. Lekarz nie widział w 7 tygodniu bicia serduszka... Jest już po zabiegu...Nic z tego nie rozumiem, czytałam, że zdarzają się przypadki późniejszego pojawienia serduszka, a tu z góry uznali ciążę za obumarłą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958853 przez pesq
Kasia to straszne!!!!! Jeju jeszcze bardziej przerażona jestem :(( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958861 przez Lidziun
ja przegladalam forum w sumie troche z nudow i znalazlam wiele dziewczyn ktore pisaly ze nawet w 8 tyg nie bylo widac serca i lekarze twierdzili ze nalezy usunac a okazalo sie ze rodzily piekne i zdrowe dzieciaczki nigdy nic nie wiadomo, gdybym byla w takiej sytuacji to wolalabym czekac na poronienie wtedy bylabym pewna ze dziecko nie rozwijalo sie, a jak bym poszla na zabieg to tak jakby sie go "pozbyc"
przynajmniej ja mam takie zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958866 przez Sylwia-89
Ja też bym poczekała, bo przecież najczęściej dopiero w 6 tygodniu można zobaczyć serduszko, to za mało czasu wg mnie żeby taki zabieg przeprowadzać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958888 przez Angelika
Witam wszystkie szczęśliwe Panie:) Jestem w 7 tyg pierwszej ciąży:) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958895 przez pesq
Dziewczyny, jestem po wizycie u lekarza i odebrałam betę.

Beta wzrosła z 556 na 1226, na wizycie bardzo nie miła lekarka (chodziłam do niej już sporadycznie) rzeczowo powiedziała 5 tydzień, na usg widać pęcherzyk 0,55 cm za 2,5 tygodnia wizyta zeby zobaczyc czy sie rozwija zarodek.

:))))))))))))))))))) !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958901 przez 25malinka
Witał Angelika!!!!!
Dodzwonilam się wreszcie do mojego gina tyle ze ustalił mi wizytę dopiero na 9 lutego, bo na urlop teraz wyjezdza, takze tak....

Kurde dziewczyny straszne ze zrobili ten zabieg od razu, może można było jeszcze poczekać sprawdzic, heh nie wiem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958905 przez asiekasiek
Hej, ja dzisiaj byłam u ginekologa:) serduszko widać i zarodek :) kurcze nie umiem wyobrazić sobie, że tam w brzuchu coś tam jest:) wypisała mi badania i pytała się czy chcę zwolnienie, ale odmówiłam. badania na betę nie robiłam i dobrze bo jak ktoś ma być w ciązy to będzie:) mam nadzieję, że będzie dobrze :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl