BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958190 przez pesq
Hej, ale najadłam się strachu. Wynik bety 550, ale spojrzałam na rozpiskę i jest tam że w 5-6 tygodniu ciąży powinien być od 23100 w górę .... ale później patrze dokładniej a tam ciąża 5-6 tydzień 23100 w górę, a ciąża 2-3 tydzień 110 w górę - czyli się chyba zgadza, chodzi o realny "wiek" ciąży a nie liczony od 1 dnia cyklu? bo ja jestem ok 18-20 dni po zapłodnieniu, dziś jest 33 dzień cyklu. Co myślicie dziewczyny? Dobrze to rozumuję ? (znowu cała w strachu :( )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958196 przez jurada
Hej dziewczynki. Ja to się dzis najadlam strachu... W pracy tak zaczął mnie bolec brzuch ze hop do łazienki a tam na papierze krew. Zwolnilam sie odrazu i pojechalam do szpitala... Zrobili mi usg i widac tylko pęcherzyk ciążowy... Myślicie ze mogę byc dobrej myśli??? To 5t i 4d. Nawet mi nic nie przepisał... Kazał odczekać tydzień i zrobić usg ponownie... I weź tu sie nie denerwuj... Nie przezyje tego po raz trzeci!!!
Podziękowania: 25malinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958197 przez jurada
Pesq ja ci nie pomogę bo sie na tym nie znam... Ale mysle ze to pokazuje wyniki od zapłodnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958198 przez Sylwia-89
Pesq Ja sie dokladnie na tym nie znam, ale napisze Ci jak jest u mnie. Ja pierwszy dzien ostatniej miesiączki mialam 18 grudnia, a w ubiegły piątek robiłam betę i mam wynik4781, dodam, ze mój cykl wynosił 27dni. Wg informacji na badaniu to jest 5 tc. Każde laboratorium ma swoje parametry i najlepiej wg nich patrzeć. Wczesniejsza beta, ktoś robiłam tydzień wczesniej wynosiła 273

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958200 przez Sylwia-89
Jurada Ja mialam to samo w piatek i dokladnie tylko pęcherzyk widoczny, z tym ze ja biorę duphaston od poczatku. Teraz 3 razy dziennie i dalej mam delikatne plamienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958202 przez pesq
Jeju dziewczyny my chyba oszalejemy do tego 12 tygodnia.......... Ja wszedzie szukam interpretacji tego mojego wyniku bety czy to jest ok na ten okres..

Jurada trzymaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958203 przez kasandra9
Cześć!:)
Jestem Ola:) Wszystko wskazuje na to, że jestem w ciąży, bardzoooo się cieszymy! Jeśli wszystko będzie dobrze, to zostanę mamą we wrześniu 2015:) Szukam jakichś informacji, czy mój przyrost beta hcg jest poprawny:) Ost. miesiączkę (1 dzień) miałam 13 grudnia, test ciążowy zrobiłam 16 stycznia, wyraźne 2 kreski, wtedy też zrobiłam pierwszy raz betę - wynik 497.96, dzisiaj robiłam ponownie - wynik 1715.17. Do lekarza idę w następną środę. Czy ten przyrost jest ok?:) Tak patrzę na różne widełki w Internecie i czasem jakieś mega duże liczby widzę... i nie wiem, czy to jakaś skala inna czy co...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958204 przez asiekasiek
jejku to współczuję wam że macie te plamienia... to ja bym brała na waszym miejscu L4 i tyle. ja na szczęście nie mam czegoś takiego a jak idę do toalety to tylko patrze się na majtki ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958205 przez Sylwia-89
Pesq powiem Ci co mi lekarz kazał zrobic na poczatku. Stwierdził, ze jesli jest tak wczesne stadium ciąży to najlepiej powtórzyć Betę po 48h i sprawdzić czy wartość sie podwoiła. Jesli tak to wszystko w porzadku. Ja robiłam po 72h i z 273 wzrosła do 994.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958206 przez pesq

Sylwia-89 napisał: Pesq Ja sie dokladnie na tym nie znam, ale napisze Ci jak jest u mnie. Ja pierwszy dzien ostatniej miesiączki mialam 18 grudnia, a w ubiegły piątek robiłam betę i mam wynik4781, dodam, ze mój cykl wynosił 27dni. Wg informacji na badaniu to jest 5 tc. Każde laboratorium ma swoje parametry i najlepiej wg nich patrzeć. Wczesniejsza beta, ktoś robiłam tydzień wczesniej wynosiła 273


wg. rozpiski mojego laboratorium:
ciąża 1.3.-2 tydzień - 16-156
ciąża 2-3 tydzień - 110-4870
ciąża 3-4 tydzień - 1110-31500
ciąża 4-5 tydzień - 2560-82300
ciąża 5-6 tydzień - 23100-151000

itd,

tak jak mówiłam dziś mój 33 dzień cyklu więc 5,5 tydzień ciaży, 2,5 po zapłodnieniu, beta 556, :S :S :S :S :S :S tak sie czuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958208 przez jurada
Ja mam lekarza dopiero za tydzien we wtorek a do tego dnia zwariuje. Chodzę do wc i tylko patrzę czy wszystko ok. Macam cycki jak głupia czy bola. Brzuch mnie pobolewa jak na @ teraz... Boje sie jak cholera. Kurde tak bardzo chce żeby się udalo... Chciałabym zasnąć i obudzić się w marcu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958209 przez pesq
MAM DOKŁADNIE TO SAMO, przetrwac do marca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958210 przez 25malinka
Hej ja się nie znam kompletnie na tym mój wynik to 3 422 mlU/ml co oznacza???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958211 przez Sylwia-89

pesq napisał:

Sylwia-89 napisał: Pesq Ja sie dokladnie na tym nie znam, ale napisze Ci jak jest u mnie. Ja pierwszy dzien ostatniej miesiączki mialam 18 grudnia, a w ubiegły piątek robiłam betę i mam wynik4781, dodam, ze mój cykl wynosił 27dni. Wg informacji na badaniu to jest 5 tc. Każde laboratorium ma swoje parametry i najlepiej wg nich patrzeć. Wczesniejsza beta, ktoś robiłam tydzień wczesniej wynosiła 273


wg. rozpiski mojego laboratorium:
ciąża 1.3.-2 tydzień - 16-156
ciąża 2-3 tydzień - 110-4870
ciąża 3-4 tydzień - 1110-31500
ciąża 4-5 tydzień - 2560-82300
ciąża 5-6 tydzień - 23100-151000

itd,

tak jak mówiłam dziś mój 33 dzień cyklu więc 5,5 tydzień ciaży, 2,5 po zapłodnieniu, beta 556, :S :S :S :S :S :S tak sie czuje :(

Wiesz, ja miałam cykl 27 dni, wiec pewnie wcześniej mialam owulację. W ogóle, to kilka dni przed miesiaczka wyszedl mi test pozytywny. Powiem szczerze, ze nie wiem którego dnia mialam owulacje, bo od jakiegoś czasu wspomagam sie duphastonem bo miałam problem z miesiaczka. Juz po ostatniej @ zaczelam czuc bole jajników i wrażliwe piersi, wiec możliwe ze ta owulacja u mnie byla bardzo wczesnie. Nie denerwuj się, bo nie pomożesz a mozna zaszkodzic. Ja bym byla dobrej myśli i powtorzyla betę po 48h. Jesli nie podwoi sie to wtedy mozesz sie zastanowic dlaczego. Ja wierze, ze jest dobrze:) Moze owulacje miałaś później...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958212 przez Sylwia-89

kasandra9 napisał: Cześć!:)
Jestem Ola:) Wszystko wskazuje na to, że jestem w ciąży, bardzoooo się cieszymy! Jeśli wszystko będzie dobrze, to zostanę mamą we wrześniu 2015:) Szukam jakichś informacji, czy mój przyrost beta hcg jest poprawny:) Ost. miesiączkę (1 dzień) miałam 13 grudnia, test ciążowy zrobiłam 16 stycznia, wyraźne 2 kreski, wtedy też zrobiłam pierwszy raz betę - wynik 497.96, dzisiaj robiłam ponownie - wynik 1715.17. Do lekarza idę w następną środę. Czy ten przyrost jest ok?:) Tak patrzę na różne widełki w Internecie i czasem jakieś mega duże liczby widzę... i nie wiem, czy to jakaś skala inna czy co...


Najlepiej sprawdzić na parametry z laboratorium, w ktorym bylo robione badanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl