BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #958909 przez 25malinka
Asiekasiek fajnie ze po wizycie wszystko ok, ja do mojej chyba się nie doczekam, jeszcze tyle dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958912 przez Sylwia-89

pesq napisał: Dziewczyny, jestem po wizycie u lekarza i odebrałam betę.

Beta wzrosła z 556 na 1226, na wizycie bardzo nie miła lekarka (chodziłam do niej już sporadycznie) rzeczowo powiedziała 5 tydzień, na usg widać pęcherzyk 0,55 cm za 2,5 tygodnia wizyta zeby zobaczyc czy sie rozwija zarodek.

:))))))))))))))))))) !!!


Wiedziałam, że będzie dobrze :) Teraz spokojnie czekać na kolejną wizytę. Ja idę w pt do poradni żeby skontrolować czy wszystko ok :) Może już zobaczę moje małe serduszko, chociaż mam też lekkie obawy. U mnie zaczyna się 6 tydzień, więc nie wiem czy już będzie widać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958915 przez pesq
Asiekasiek to Twoje bobo jest sporo starsze niż moje, moje nie dość że beta niska (jeszcze) to dopiero 0,55 mm pęcherzyk, do serduszka i zarodka daleeeko.

Sylwia, wielkie dzięki za wsparcie kochana! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958917 przez pesq

Sylwia-89 napisał:
Wiedziałam, że będzie dobrze :) Teraz spokojnie czekać na kolejną wizytę. Ja idę w pt do poradni żeby skontrolować czy wszystko ok :) Może już zobaczę moje małe serduszko, chociaż mam też lekkie obawy. U mnie zaczyna się 6 tydzień, więc nie wiem czy już będzie widać


Wiesz u mnie dziś też 1 dzień 6 tygodnia, ale mam wrażenie że miałam mega późno owulacje i wiek ciąży jest mniejszy niż przypuszczam - świadczy o tym zarówno beta jak i wielkość zarodka. Ciekawe jak u Ciebie, pisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958920 przez asiekasiek
Sylwia to powinno widać już serduszko:)
właśnie czytałam na forum, że robicie te badanie i tak troszkę się bałam, że jak zacznę je robić i beta wyjdzie za niska to będę się stresowała bardziej.
Malinka ja też nie mogłam doczekać się dzisisiejszej wizyty już od dwóch tyg:/
Ma być dobrze i będzie. Spodobało mi się też że spytała czy nie chcę zwolnienia bo różnie to jest w pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958923 przez gatta
ciesze sie dziewczyny ze takie dobre wiadomosci dzisiaj macie:) w 7 tygodniu juz robic zabieg?szok... mogli jeszcze dac tydzien moze serduszko by uroslo:(
DZIEWCZYNY POMOCY. dzisiaj dowiedzialam się ze w pracy zmieniaja mi umowe na: koncząca się z dniem porodu. czy moga w trakcie ciazy zmienic mi umowe? bo wydaje mi sie ze nie moga zadnych zmian robic.... mam umowe na zlecenie skladki naszczescie odprowadzane wiec LL4 bede miala placone... a jak to wyglada z macierzynskim? chyba chca sie wycwanic zeby nieplacic::( nie podpisze chyba tej umowy nowej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958924 przez Sylwia-89
Wiesz u mnie dziś też 1 dzień 6 tygodnia, ale mam wrażenie że miałam mega późno owulacje i wiek ciąży jest mniejszy niż przypuszczam - świadczy o tym zarówno beta jak i wielkość zarodka. Ciekawe jak u Ciebie, pisz :)[/quote]

Jak robiłam tą betę, która wyniosła ponad 4000, to pęcherzyk miał 0,67cm, a z obliczeń jutro ma być pierwszy dzień 6 tygodnia, ale jak pisalam musialam miec bardzo wcześnie owulację. Mam nadzieję, ze zobaczę serduszko o ile będę miala zrobione usg w piatek. Jesli nie, to dopiero u mojego ginekologa będę miala zrobione, ale jeszcze nie wiem kiedy. Ta piątkowa wizyta jest ze względu na te plamienia w tamtym tygodniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958926 przez Sylwia-89

gatta napisał: ciesze sie dziewczyny ze takie dobre wiadomosci dzisiaj macie:) w 7 tygodniu juz robic zabieg?szok... mogli jeszcze dac tydzien moze serduszko by uroslo:(
DZIEWCZYNY POMOCY. dzisiaj dowiedzialam się ze w pracy zmieniaja mi umowe na: koncząca się z dniem porodu. czy moga w trakcie ciazy zmienic mi umowe? bo wydaje mi sie ze nie moga zadnych zmian robic.... mam umowe na zlecenie skladki naszczescie odprowadzane wiec LL4 bede miala placone... a jak to wyglada z macierzynskim? chyba chca sie wycwanic zeby nieplacic::( nie podpisze chyba tej umowy nowej.

Ja sie nie znam na umowie zlecenie, ale rzeczywiście lepiej jak poradzisz sie kogoś, kto sie na tym zna zanim podpiszesz umowę. Swoja droga to mega świńskie rzeczy potrafią robic ci pracodawcy, a Ty musisz dbać o swój interes i nie daj się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958932 przez Lidziun
Jeżeli umowa była na czas określony np do końca czerwca a poród dopiero we wrześniu to przedłużają umowę do końca września i tyle i o ile się niemyle nic więcej się nie należy. Ale może z tym się myle. Ja miałam umowę próbna a jak okazało się ze w ciąży jestem to przedłużyli mi na czas nieokreślony wiec mi się udało . miałam macierzyński i wychowawczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958934 przez asiekasiek
gatta mi się wydaje tak jak pisze lidziun. ale lepiej poczytaj na forum prawnym. Ja jestem ciekawa jak u mnie dowiedzą się w pracy... i denerwuje się tym:/ a gatta ty juz powiedziałaś w pracy tak szybko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958944 przez gatta
wczesniejsza umowe mam do 31.12.2015, musialam powiedziec zeby towaru nie dzwigac. Jutro przeszukam internet, niezle kombinują... dzieki za odpowiedzi:) ciekawe co z tego wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958949 przez Angelika
Odebrałam dzis wyniki i mam niska hemoglobinę:( nie wiem czy to poważna sprawa... najgorsze, ze wizyte mam dopiero na 4 lutego...
Jak jest u was z wynikami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958950 przez gatta
ja jeszcze badan nie robilam, zrob sobie jutro zupe z buraczkow, jedz duzo salaty itp:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958968 przez Lidziun
Ja jak tylko mam okazje to siedze na necie i czytam rożne ciekawostki m.i. ze anemia w ciąży robi się coraz powszechniejsze albo ze serce płodu zaczyna bic nawet po 10 tyg. Szukam właśnie takich artykułów bo sama nie wiem kiedy iść na USG by serducjo juz bilo. Co do umowy to faktycznie dziwna sprawa gorsza umowa niż przed ciąża? Dziwne niestety nie pomoce w tej sprawie bo się nie znam ale życzę powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958972 przez 25malinka
Getta wiem ze kobiety w ciąży po 12 tyg c są chronione ale wcześniej jak jest nie wiem czy mogą zmienić tak umowe, trzeba by w necie pogrzebać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl