BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #970585 przez Kasia888
Cześć dziewczynki :cheer: Jurada cieszę się że wszystko dobrze niepotrzebnie Ci stracha narobili. Zazanna fajne zdjęcie dzidziusia, wyraźne ;)
Asiek wiem co czujesz, sama jestem przeziębiona, zmęczona (plus wymioty i powrórt mdłości :( )
Miałam dziś wizytę u gin, wszystko dobrze ona mnie rozbraja z tym swoim "piękny mocz" "śliczne wyniki" naprawdę nie sposób się nie usmiechnąć ;)
W ogóle jakoś tak zaczynam się przed nią otwierać, więcej pytać, opowiadać.
Obiecała mi, że jak maluch będzie "chciał współpracować i nie odwróci się pupą do aparatu" to poznam wreszcie płeć już za trzy tygodnie :laugh: .
Już odliczam dni do następnej wizyty :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970586 przez Kasia888
Zazanka tak też podają w tej książce, którą niektóre z nas mają "w oczekiwaniu na dziecko", że właśnie II trymestr zaczyna się od 14 tygodnia...
Dziwne te, myślałam, że od 13...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970599 przez jurada
Ja jak byłam u lekarza w 11t i 5d to on mówił ze 12... Wiec ja sie tego trzymam...
Dzis kończę 12 tygodni a jutro zaczynam 13.

Czyli Zuzanka wg mojego lekarza jestes w 11 tyg.

A drugi trymestr zaczyna się mi za tydzień jak skończę 13 tydzień ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970606 przez basiek149
A mi się wydaje, że to się liczy tak jak powiedzmy mamy to w naszych suwaczkach...bo jak będziemy już w 40tygodniu ciąży to wg tej teorii będziemy w 41? nie wiem, jak dla mnie to trochę dziwne ale wole sobie w głowie nie mieszać i zostać przy obliczeniach z suwaczka :]

Zazanna fajne to Twoje maleństwo :) :) :) mam nadzieje, że we wtorek też jakieś zdjęcie mojego Bąbelka dostane :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970666 przez sabina
tak jak jest np 11 tydz i 3 dzien to uplywa 12 tydzien tak to wlasnie wyglada
moje dziecko nie lubi spoku pomaranczowego nie wiedziec czemu za to cole uwielbia :woohoo:
w ogole bylamw czoraj z synkiem na szczepieniu dzielny byl nawet nie jeknal ale raczki go do dzis bola :( pierwszy raz tak ma biedny :( smutny marudny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970667 przez jurada
Jak na suwaczku będziesz miała ze " jestem w 40tygodniu i 3 dniu ciąży to będziesz trzeci dzien 41 tygodnia... Tak mi tlumaczyl mój gin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970669 przez jurada
Sabina mój to miał przez jakies 4 dni po szczepieniu spuchnięta lapke i zaczerwieniona...
Przykładałam gaze z soda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970674 przez sabina
nie ma zadnych zaczerwienien a nic tylko twierdzi ze go boli ....
Juranda tez tak mysle z tymi tygodniami ciazy
mnie to w ogole mdlosci znowu powrocily tak jakby kilka dni mam spokoj ze popoludniami sie zaczyna i pozniej zas gruch kilka dni od rana ......blleeecchhh :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970678 przez Sylwia-89
Dzień dobry dziewczyny:)
Jak poranek mija? Ja wlasnie zjadłam śniadanie. Skusiłam się na szczypiorek o ogórka świeżego i teraz mi :sick: Jakie te żołądki przeczulone w ciąży ;) U mnie od rana pięknie świeciło słońce, ale jakos teraz się schowało. W ogóle sprawdzałam prognozę pogody w necie i w weekend ma być niby powyżej 10 stopni, a w poniedzialek u mnie 15, wiec bardzo pozytywne wieści, ale zobaczymy jeszcze, bo wiadomo, ze na te prognozy trzeba brać poprawkę.

Ja dzisiaj mam wizytę o 17 :D Juz siedzę jak na szpilkach ;)

I jeszcze takie pytanko: Czy będziecie sie zapatrywały w specjalny adapter na pasy do samochodu, zwykłymi będziecie zapinały czy w ogóle zrezygnujecie z pasów? Tak sie zastanawiam, ale osobiście nie wyobrażam sobie jeździć bez pasów. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970686 przez sabina
hej pytanie z innej beczki ......czy zauwazylyscie ze Wasze serce bije mocniej lub szybciej czasami???bo ja mam tak wrazenie .... :S

ja nie kupuje adaptera bd podrozowac samochodem tylko w pl jak bede miesiac wiec raczej nie kupie :) bede zapinac normalnie pasy jezeli bd to wygodne jezeli nie bd jezdzic bez ....nie szaleje za kierownica wiec powinnam jakos przetrwac ten miesiac :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970689 przez agatagama
hej dziewczynki ;)
moje serce chyba bije tak samo, ale pracuje teraz ciężej więc chyba to możliwe;)
ja adaptera nie kupuję. Myślę, że ze względu na to, że siedzę dość blisko kierownicy już teraz (mam tylko 162 cm) to jak będę miała brzuch, to się po prostu nie zmieszczę w fotelu :P więc koniec będzie z wożeniem dupki :(
dziś obudziłam się o 3.30 na siusiu, i już nie zasnęłam, było mi tak niedobrze bleee. A teraz siedzę w pracy jak zombieeee.
Podziękowania: Sylwia-89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970691 przez Sylwia-89

agatagama napisał: hej dziewczynki ;)
moje serce chyba bije tak samo, ale pracuje teraz ciężej więc chyba to możliwe;)
ja adaptera nie kupuję. Myślę, że ze względu na to, że siedzę dość blisko kierownicy już teraz (mam tylko 162 cm) to jak będę miała brzuch, to się po prostu nie zmieszczę w fotelu :P więc koniec będzie z wożeniem dupki :(
dziś obudziłam się o 3.30 na siusiu, i już nie zasnęłam, było mi tak niedobrze bleee. A teraz siedzę w pracy jak zombieeee.

Z tymi mdłościami to jestesmy już coraz bliżej końca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970692 przez ana23
Hej u mnie dziś święci ładnie sloneczko. Co do pasow to moja koleżanką cala ciążę jeździła w normalnych. A serce mi tez czasem bije szybciej ale to przeważnie jak spaceruje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970693 przez ana23
A co do tygodni to ja sobie sciagnelam taka aplikacje na tel i mi oblicza ze jak na suwaczku mam 10 tydzień i 1 to mi pisze ze zaczęła 11 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970705 przez me.ch
Hej dziewczęta,

U nas zwiedzanie pełna para, runda druga już rozpoczęta - siostra z mężem juz są i pierwszy dzień piechurstwa zaliczony. Słoneczko dopisuje, choć wiatr u nas zimny zwłaszcza jak kolo rzeki zwiedzamy. Jak tam u was pogoda dziewczyny? Scarlett,Sabina?u was też ładnie czy zimno? A w Polsce? Słyszałam że czasem jeszcze śniegiem sypnie?

Serce mi wali jak po maratonie po niewielkim wysiłku typu schody czy górka, conajmniej jakbym sprint Jakiś walnela...
Na siku nie wstaje w nocy ale za to budzi mnie dość wcześnie z rana i musze wstać nie ma szans żeby zasnąć i przeczekać - czyli potem już nie śpię.
Bolesność piersi zmalała, choć w nocy jak leżę na boku np to mnie tak 'rwa' I ciągną do dołu (grawitacja hehe).
Za to dalej mi momentami jedt bleeeeee, zwłaszcza jak głodna jestem.

Miłego dnia Wam zycze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl