BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 4 tygodni temu #972934 przez pesq
też ide blendować ale z sokiem owocowym bo mam osatnio :sick: na nabiał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972936 przez sabina
:)
koktajlowo ja zrobilam z szpinakiem awokado bananem jablkiem i daktylami dodalam niepotrzebnie selernaciowy troche zepsul smak no aleee :)

kasandra jakis dupek z tego lekarza :huh: zreszta ja tez sie spotkalam z dziwnym tekstem ze strony lekarza w pl ze za dlugo karmie i jest to nieppotrzebne jest tyle odzywek dla dzieci a ja cos takiego robie ..............wyobrazacie se to???!!! karmilam jakos 1 rok i 8 miesiecy nei uwazam zeby to za dlugo bylo tutaj mi polozna powiedziala ze medal powinnam dostac........

sliczne ubranka kasandra :)

w ogole to dostalam wczoraj wyniki i mam talasemie :blink: ponoc ....bo moze tez tak byc ze to od ciazy sie tak dzieje z moja krwia ale moj chlop sie musi przebadac tez bo jezeli i on by mial lekka postac to nasze dziecko moze miec postac ciezka ale z drugiej strony nie wiem czy to kazde dziecko by dziedziczylo cos takiego ....Antek jest zdrow hm

basiek a moze masz infekcje jakas???

Lidziun a jak jest z cukrzyca ciazowa sa jakies objawy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972937 przez me.ch
Kasandra co za pajac..... Ale śliczne ubranka za to:) a do tamtego juz nie chodź, widać że nie ma sensu...


Basiek, pierwszy raz słyszę o pomarańczowym... Ja bym poszła sprawdzić bo jestem z tych co wola iść trzy razy za dużo niż raz za mało, ale nie przejmuj się aż tak, bo stres Ci tylko szkodzi, ja miałam już tyle tych plamien, a za każdym razem wszystko było ok z dzidzia, wiec pewnie i w twoim przypadku wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki:) Tymczasem jak się martwisz to na wszelki wypadek się połoz i spróbuj zrelaksować chociaż trochę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972942 przez Kasia888
Zazanka ale masz zachciewajki zazdroszcze ;) .
Choć ja wczoraj miałam chęć na jabłka i marchewki- zrobiłam sobie sok i dostarczyłam dzidziusiowi niezbędnych witamin, mam nadzieje, że to dobry znak.
Sabinka nie martw się pogodzisz się ze swoim. Faceci mają swoje humory :) .
Kasandra współczuje spotkania tym lekarzem, ale powiem Ci że Ci od usg nie są zbyt sympatyczni. Ja chodzę do kobiety ale na usg genetyczne byłam zapisana do faceta (specjalista od usg) no i też mówił tak jakoś cicho, że ledwo co zrozumiałam a na koniec takim jeszcze tonem, żebym posprzątała po sobie, bo on tu nie ejst od sprzątania a ja z tych emocji po prostu zapomniałam wyrzucić tego papieru. Jednak moja ginekolog jest fajna, a z nim jeszcze zobacze się pewnie ze dwa razy.
Piękne ubranka :P aż sama nabrałam ochoty, żeby coś kupić, choć na razie czuję, że za wcześnie... Może po wizycie w czwartek.
Szczepienia sama nie wiem, mam mieszane uczucia w tej kwestii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972947 przez Lidziun
sabina ja nie mam objawow jestem w srodkowej grupie, na czczo mam 102 limit do 99-100 po obciazeniu glukoza 128 norma do 140, wiec nie ma dramatu, jak by bylo wiecej byloby gorzej, a wiecej nie wczytywalam sie jakie moga byc objawy takze ci nie powiem, najwaznejsze ze na razie jest wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972948 przez kasandra9
Moja prowadząca też jest w porządku (także na nfz), ale ten gość (dokładnie jak u Ciebie - "specjalista") taki gbur.
Ja też jeszcze się powstrzymuję, bo jest wcześnie, na razie tylko to i koniec:P allegro staram się omijać szerokim łukiem, choć....zalicytowałam leżaczek za 1zł:D:D:D
Nie wiem, co na obiad...w ogóle bym coś zjadła....mam apetyt przez pierwszą połowę dnia, a po południu nie mam na nic chęci....chyba zjem śledzika - wczoraj kupiłam takiego "na raz"...za bardzo nie lubię śledzi, jadam raz do domu i to w bardzo małych ilościach...mój mąż wcale nie je, więc jak go nie ma, to chyba teraz je wszamię:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972949 przez Kasia888
Czyli zachciewajka na śledzika :cheer:
U mnie pojawiła się chęć na warzywa i owoce, myślę że brakuje mi witamin, bo przez te mdłości nie miałam wcześniej zbyt urozmaiconej diety.
Dziś na śniadanie zjadłam kanapki z żółtym serem i ogórkiem kiszonym mniam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972950 przez kasandra9
u mnie też kiszone codziennie idą w ruch - te babcine są takie pyszne i woda z nich tym bardziej :D Już całą wypiłam.... :blush:
a śledzik był bardzo dobry! kupiłam wersję pikantną i faktycznie ostre..co tego kiszony+pomidorka kawałek, no i w końcu szczęśliwa:)))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972952 przez me.ch
Ja się zabieram za rosół, wysłałam męża po porcję rosolowa żeby było konkretnie :)
Podpalam cebulkę i zaraz będzie gotowanie ;)

Kiszonych zjadłam wczoraj prawie cały słoik naraz.....:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972953 przez kasandra9
Robicie mi ochotę i zaraz chyba jeszcze zjem jednego!:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972957 przez Kasia888
Właśnie zjadłam jeszcze jednego hihihi :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972960 przez kasandra9

Kasia888 napisał: Właśnie zjadłam jeszcze jednego hihihi :cheer:

ja też! i nie mogę się doczekać małosolnych!!!!!!!!!!!!!!!!! ogólnie je uwielbiam, a teraz to w ogóle kołtun mi się zawiąże!:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972965 przez AgusiaKRK
Małosolne!!! Ale mi zrobiłyście smaka, można gdzieś takie teraz dostać? Pewnie jeszcze nie, bo nie sezon, kiszone od mamy sobie zaraz otworzę :)

Kasandra: Śliczne ubranka :)

asiekasiek napisał:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I o Ujastku i o Żeromskim słyszałam dobre opinie od koleżanek, które tam rodziły. Tyle że w Ujastku podobno większa masówka, a w Żeromskim trochę intymniej. I podobno doradczyni laktacyjna rewelacyjna. Zdecyduję pewnie dopiero, jak zobaczę ;) A do lekarza chodzę na pakiet z pracy do Luxmedu. Pani doktor pracuje w Rydygierze, ale chyba nie będę się tym kierować. A do NFZ pójdę się zapisać, żeby położna do mnie przyszła po porodzie (nie wiem jak to tam działa, ale niedawno się przeprowadziliśmy, więc chyba muszę się zgłosić w pobliskiej przychodni).

A do szkoły rodzenia się wybieracie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972968 przez pesq
dziewczyny zepsułam blender i zamiast smoothie wyszla salatka owocowa :P co do kiszonego to uwielbiam sok z kiszonej kapusty, kupuje od takiej pani ktora sama kisi ale mam problem, bo mam po tym straszne wzdecia :( a takie zdrowe i dobre

Sabinka a co to ta talasemia ? Boze tyle tych chorob..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972973 przez pesq
Dziewczyny chcialabym sie poradzic Was co do tej mojej ósemki.. ogólnie nei boli mnie sama ósemka ale rozpulchnione wokół niej dziąsło - zrobil sie chyba stan zapalny. Mój dentysta bedzie dopiero w srode, ale rozmawialam z nim przez telefon i powiedział, żeby płukać płynem erudlir. Mówiłam mu, że jestem w ciąży on na to, że przecież nie bede tego płynu piła, a taka znikoma ilość alkoholu jaka przeniknie po płukaniu jest mniej szkodliwa niż rosnący stan zapalny. Dodał, że nawey gfyby był to by to mi początkowo zalecił, żeby zmniejszyć stan zapalny.

Co o tym sądzicie, płukać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl