BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963677 przez Zazanna
Jurada mam nadzieję, że już się lepiej czujesz :kiss:

Duomox w ciąży :blink: Chyba ją trochę poniosło... Oprócz mleka z czosnkiem możesz też pić mleko z prawdziwym miodem -mi zawsze pomaga :)

Zdrowo to ja się odżywiałam przed testem i powiem szczerze, że jak myślę o jakiejkolwiek sałatce, czy kotlecikach mielonych ze szpinakiem z grilla domowego i samych takich zdrowych nieprzetworzonych rzeczach to od razu mnie skręca :blush: Fuj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963686 przez Sylwia-89

asiekasiek napisał:
Ale jestem padnięta, wymęczy mnie ten katar:/ a i wiecie co mi przepisała doktor... duomox bo nie wie co mi wypisać... oczywiście nie będę tego brała bo kurcze moim zdaniem takich mocnych antybiotyków nie powinno się brać w ciąży. Koleżanka dzwoniła do mnie i mi poleciła mleko z czosnkiem ichyba będę musiała przełamać się i wypić taką miksturę... :sick:

Jesli chodzi o Duomox, to wczoraj podczas wizyty lekarz spytam czy mam uczulenia na leki. Odpowiedzialam, ze wlasnie na Duomox, bo kiedys mialam po nim wysypkę. Powiedzial mi, ze to jest bardzo wazna informacja, bo w razie choroby w ciąży lekarze na pierwszy rzut przepisują wlasnie Duomox.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963692 przez basiek149
Cześć Dziewczynki :)
ale się dzisiaj fatalnie czuje, mam zawalone gardło i nos ;/ a o dziwo wczoraj nigdzie nie wychodziłam więc nie wiem gdzie mnie tak złapało.

Zazanna co do zabiegu to szczegółów póki co nie znam. Dopiero na wtorkowej wizycie ginekolog ma mnie bardziej wtajemniczyć. Jedynie co mi powiedział to to, że w szpitalu spędzę przynajmniej tydzień, że podczas zabiegu nie będę miała czucia od pasa w dół i że niby ten zabieg nie oznacza, że będę zmuszona tylko do leżenia. Fakt, będę na pewno musiał się oszczędzać ale niby nie cały czas leżeć. Nie wiem sama...mnie ten zabieg ta czy tak stresuje, nie wyobrażam sobie mieć "tam" szwów i w ogóle... szczerze mówiąc ten zabieg bardziej mnie stresuje niż poród, który już jeden przeżyłam. Ale zobaczymy... dla takiego Skarbu chcę się poświęcić i muszę to przeżyć. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963694 przez pesq
Dziewczyny, nowość :( :( :( Urosły mi jakieś wloski na szyi + cała buzia w krostkach. MHHHHHH! :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963699 przez gatta
Hej mamuski, czytam postu na bierzaco ale nie mam sily nic pisać.. czuje sie okropnie, mdlosci, bol podbrzusza i oslabienie... Nie mam ochoty z lozka wychodzidzic.
Duzo zdrowka dla chorych mamusiek, jak ja bylam chora ostatnio tez mialam brac duomox ale jestem ucZulona. I bralam oscilokokcinum jakos tak sie pisze, polecam trzy dawki i pomogło po dwu tyg chorobie. I gratulacje dla mamusiek którym wszystko się uklada :))

Ide spac:(
Boli was podbrzusze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963704 przez Zazanna
O kurcze nie przyszło mi do głowy, że takie leki się daje ehh człowiek się całe życie uczy jednak.

Basiek dla takiego skarba wszystko warto zrobić -choćbym miała leżeć te 9 m-cy to bym leżała :) -Choć w sumie i tak tylko leżę i śpię -.-'
Pewnie nawet nie będziesz tych szwów czuć :)

Pesq kropki na buzi też mi się porobiły, a włoski to na bank przez hormony, nie martw się, jak się unormuje to przestaną rosnąć, a te co masz się "wytrą" :)

Gatta mnie boli czasami tak troszkę zakłuje czy coś, ale nie tak żeby cały czas. Najczęściej to jak się źle położę, ale wystarczy, że zmienię pozycję i przechodzi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963707 przez asiekasiek
ja tak samo mam krostki na twarzy:/ włosów dodatkowych nie zauważylam no ale pewnie wszystko przede mną...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963714 przez mysia5
Cześć kochane ;*
Kolejny dzień gdzie męczą mnie mdłości... nic nowego.
Gatta mnie boli podbrzusze chyba nawet codziennie. Bywa mocniej i lżej różnie, zauważyłam że nie sluzy mi leżenie na plecach bo zaraz gorzej się czuje.
Ja dziś zauważyłam że mam sucha skórę na piersiach, czym najlepiej smarować? Normalny balsam nawilżający może być? :)
Basiek jesteś naprawdę dzielna, podziwiam i trzymam kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963738 przez pesq
Mysia ja kupiłam palmers na rozstepy dla ciezarnych ponoć też super nawilża bo wszystkie kolezanki zachwalaly a ja mam mega tendencje, ale nie wiem czy bedzie działał bo jeszcze nie stosowałam.. Ogolnie to mam ochote wlosy z glowy wyrywać tak mi źle..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963745 przez asiekasiek
Pesq ja tak samo źle się czuje, leże w łóżku i ledwo żyje :/ dobrze, że poszłam na L4 bo w pracy nie wytrzymałabym:/

A co do balsamów w ciąży też chcę sobie kupić Palmers, tylko w rossmanie nie ma w ziko w aptece też nie ma;/ na allegro widziałam już nie pamiętam ceny. A ty za ile kupilaś pesq?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963755 przez pesq
W rossmanie za ok 29 zł balsam ale mały on jest 250 ml.. sama nie wiem czy warto.. jeju dziewczyny dlugo to tak z nami bedzie? :sick: :sick: :sick: :sick: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963760 przez pesq
Kurcze ale ja tak źle się nie czułam do 7 tygodnia, teraz 3 dzień 8 tygodnia i jakaś masakra :S :S powinnyśmy móc gdzieś się wszystkie razem położyć i leżeć przynajmniej rozumiemy się bez słów :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963761 przez mysia5
Pociesze Was ze ja tez leżę i ledwo żyję. Raz mi zimno raz gorąco, oczy mnie bolą i łzy mi same lecą, do niczego się nie nadaje. Zjadłam przed chwila troszkę zupy pomidorowej i zmeczylam się jedzeniem :/
Pesq ... dobre pytanie , jak długo. . :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963762 przez Zazanna
Pesq mam nadzieję, że już niedługo.. Muszę jechać dziś tramwajem do lekarza i na samą myśl :sick:

Damy radę Kochane -jest po co się męczyć :)
A z tym położeniem suuper pomysł.. ja bym tylko dodała blisko toaletę i kogoś kto by nam donosił jedzonko :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963773 przez pesq
Taaak donosił jedzonko i to najlepiej co chwile inne, bo tamte spróbujemy i już dowidzenia.. albo nawet nie spróbujemy :blush: :S :S :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl