- Posty: 570
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- aganio87
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Ksawery i Kajetan rosną zdrowo sialalalala :)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- karolak25
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- nareszcie z nami!
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
u nas jakos leci, chociaz ta moja anemia daje sie we znaki, nie moge dojsc do siebie... a tu caly dzien sama w domu, maz pracuje ale stara sie jak najszybciej wracac, biedny pomaga i jak moze, wstaje w nocy, ja tylko go karmie on przewija i nosi, obiady po pracy nawet gotuje, ja po calym dniu poprostu nie mam sily stac, biore witaminy mam nadzieje ze ta anemia ustapi cos
pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
tutaj masz więcej info www.pokarmy-diety.pl/produkty_bogate_w_zelazo.html
Siteczko Niki też śpi z otwrtą buzią
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
Dziewczynki jutro mam 3 podejście zeby Alusia była wkońcu szczepiona, ale dalej ma katarek i nici z tego - tak mi sie wydaje, ale zgłosic sie musimy, bo potem powiedzą ze olewam szczepienia.
A tutaj Alusia jak miała dokładnie 2 miesiące czyli 2 dni temu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczyny z chustami, napiszcie proszę jak Wam się to sprawdza, zastanawiam się też nad kupnem, bo słyszałam sporo dobrych opinii, a aNatka nie daje mi nic zrobić w ciągu dnia, ale się boję, że się przyzwyczai do ciągłego noszenia, a mnie już ręce odpadają...
Czy Wasze dzieci zasypiają przy cycku, próbuję Natkę tego odzwyczaić, ale nie bardzo chce inaczej, a ja przestaję odrózniać czy chce jeść, czy się uspokoić i spać...
pozdrawiam Was ciepło, kończę, bo marzę aby się wyspać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
a my dzisiaj mamy 3 tygodnie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Madzia Nikusia zasypia prawie zawsze przy piersi, czasem na rękach a czasem w chuście, ja uważam to za normalne i nie widzę w tym problemu
co do chusty to super wynalazek, ja mam trzy firmy hoppediz plus nosidło miękkie, takie:
ekomaluch.pl/close--ekologiczne-nosidlo-...bezowe,p2472,l1.html
a tutaj moja opinia po testowaniu
recenzje.wrolimamy.pl/nosidlo-miekkie-caboo/
mnie osobiście najbardziej odpowiadają chusty hoppediz, najwygodniej mi sie w nich nosi, no i przy zakupie polecam używane, bo są już dobrze ponaciągane i łatwiej się jest zawiązać, na allegro można kupić używane lub na chusto-forum, hoppediz są raczej drogie więc jeśli chcie coś tańszego to LennyLamb albo Nati tez się spokojnie sprawdzą
link do chustoforum chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=107&page=3&order=desc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
Wiecie co, czasem mam wrażenie, że Natalka rządzi całym moim światem, to od niej zależy, czy cokolwiek zrobię, jestem szczęśliwa, jak uda mi się ją uśpić na dłuższą chwilę, bo w dzień cięzko u niej ze spaniem. Dziż się udało nastawić pranie, wyprasować i skońćzyć obiad, ale nie myślcie, że tak jest codzień, nieraz to jestem w rozsypce i się nosimy stale na rękach i uspokajamy, do tego często ma wzdęcia, bo to chyba nie kolki, bo o róznych porach dnia.
Chasiami sliczna Alusia, a ile ma włosków!
Karolak też mam problemy z anemią, piję teraz barszczyk czerwony. Szwy mi odpadły po 2 tyg, ale nadal krwawię trochę, choć już miesiąc minął...
dobrego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- siteczko
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nasz Mały Cud jest już z nami! :)
chasiami Duża dziewczynka już z Twojej Alicji
Karolak25co do szwów to ja po 2 tyg zauważyłam na wkładce pętelkę i w sumie od tamtej pory już w ogóle nie krwawię, czasami jakieś brązowawe/beżowe plamienie
baby_55 właśnie na kursie miałam okazje ćwiczyć na chuście firmy hoppediz i bardzo taką chciałam, ale właśnie ze względu na cenę kupiłam tą nati zwłaszcza że nie wiem czy się u mnie to sprawdzi :)wczoraj chusta dotarła, tak więc wyprałam a dzisiaj wyprasowałam i będziemy próbować
MADZIA7 ja poszłam na kurs tylko i wyłącznie by móc spróbować czy sobie poradzę, bo też trochę byłam przerażona tym wiązaniem.. no i przekonać się że to faktycznie takie fajne jest
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
tu masz przykadowy filmik z wiązaniem
dla mnie to akurat jest najwygodniejsze
a tu popatrz na ceny chust używanych allegro.pl/listing.php/showcat?id=83685&...=Poka%C5%BC%C2%A0%3E
widzę, że dużo Nati jest dostępnych i niektóre w fajnej cenie
a tutaj z Adim w chuście
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moniab26
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 742
- Otrzymane podziękowania: 3
bardzo fajnie wygląda ten nasz plakat z foteczkami, chociaż pomysł baby też jest ciekawy ale napis mógłby być " nasze forumowe maluszki" bo przecież nie wszystkie dzieciaczki są wrześniowe
Dziewczyny, a w szczególności Aganio - bo wiem, że twoje chłopaki miały juz katar, podrzućcie jakieś sposoby na walkę z katarem właśnie bo już nie dajemy rady - najgorsze jest to, że mimo podwyższenia pod główką wszystko i tak spływa małemu w nocy do gardła i utrudnia nawet jedzenie, dzisiaj jak kaszlał to aż krzyczał
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aganio87
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Ksawery i Kajetan rosną zdrowo sialalalala :)
- Posty: 570
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ania14.09
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- "Istniejąc tyle robisz dla mnie" Magda i Filip
- Posty: 1054
- Otrzymane podziękowania: 6
Baby czy można z tą chustą chodzić zimą po dworzu? Muszę jakoś męża namówić na ten zakup. Uważa, że zimą i tak nie będę z tym chodzić, a wiosną będzie nam już niepotrzebna, taka chusta.
moniab26 pisałam, ze super sprawa jest inwestycja w inhalator. Przydaje się dziecku do wieku szkolnego i jest nie tylko na katar,ale i inne choroby górnych dróg oddechowych, a to przykład allegro.pl/inhalator-nebulizator-care-li...zek-i2684170180.html ja chyba kupię ten. Nie jest to mega inwestycja, a pomaga bardzo.
My byliśmy wczoraj na szczepieniu. Posłuchałam jeszcze pielęgniarza, o tych dodatkowych szczepionkach na rotawirusy i pneunokoki czy coś takiego. Powiedział, że można w różnym wieku szczepić maluszka. Jestem naprawdę pogubiona z tymi szczepionkami. Chodzi mi o te płatne szczepionki dodatkowe, nie w zamian. Wiem, że coś już pisałyście o szczepieniach
[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- siteczko
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nasz Mały Cud jest już z nami! :)
Ania14.09 jasne że można nosić w zimie, ważne by maluszek miał dobrze ubrane stópki, nóżki no i czapka obowiązkowo, dopiero gdy jest maluszek w chuście my ubieramy kurtkę najlepiej jakąś większą aby udało się zasunąć razem z dzieckiem
Ja właśnie uśpiłam małego nosząc w chuście, wisiał na cycu 1,5h i nadal był jakiś marudny, zwłaszcza że zawsze jak już to zasypia mi właśnie jedząc... więc wzięłam zapakowałam do chusty, pochodziłam troszkę i zasnął
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
Aniu oczywiście, ze można w zimie i potem na wiosnę też a ja Adiego do tej pory czasem noszę a ma juz 1,5 roku i nadal się przydaje, spokojnie nawet do 3 lat mozna dziecko nosić, jeśli tylko fizycznie dasz radę, a poza tym taką chustę potem mozna sprzedac i niewiele tracisz na wartości bo to się nie niszczy a jak ktoś się troche zna na chustach to woli kupić uzywaną niz nową bo wie, że taka "złamana" jest wygodniejsza
ja moje hoppediz kupiłam używane średnio po ok 150zł i za taką samą cenę mogłabym je teraz sprzedac więc nic bym na tym nie straciła
co do szczepień to tak jak juz pisałam Adiego szczepiliśmy na pneumokoki, rotawirusy i meningokoki, rotawirusy mozna tylko do 6 mies. natomiast meningo i pneumo mozna po roku i wtedy jest tylko po jednej dawce więc taniej i mniej kłucia wychodzi, jeśli zaczynasz od razu to meningo są dwie dawki, a pneumo trzy
ja nie mam wyboru bo tutaj szczepią od razu na meningo i pneumo tylko rotawirusy są płatne do wyboru jeśli ktos chce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- karolak25
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- nareszcie z nami!
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











