BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #63136 przez magdamagda1988
witaj przyszla mamusiu :) to podobnie jak u mnie bo ja mam na 17 wrzesnia
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63143 przez Viszka11
babeczki Gratuluje wam:)

Ja mam Synka Mateuszka z 11.09.2007 roku....ojj fajnie jest rodzic we wrzesniu

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63209 przez bewipo
Trochę tu nie zaglądałam, bo mi net coś szwankował... Ale widzę, że wszystko u was dobrze :) Ja juro mam wizytę u gina na 19, nie mogę się już doczekać. Mam nadzieję, że z bejbisiami będzie wszystko dobrze. Mdłości mi od dwóch dni mocno nie dokuczają nawet, czuję trochę żołądek w gardle, ale jest o wiele lepiej niż było wcześniej.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63404 przez Agusia83
Bewipo, to cudownie....jak bedziesz po, to od razu daj nam znac co slychac u twoich fasolek :laugh: ....lepiej sie czujesz?...Cudownie, ja niestety coraz gorzej, jak nie mialam mdlosci, tak teraz mam je codziennie i juz nie moge sobie z nimi poradzic.... :( ..
ewelinaa....witamy Cie :laugh: ...coraz nas wiecej...super :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63434 przez magdamagda1988
Witam dziewczyny mam taki maly niepokój ponieważ czuje bol (jest on jak najbardziej do zniesienia) tylko jestem panikara jest on w okololicach prawego jajnika.. jak dotychczas nie odczowalalm zadnych boli tylko na poczatku zanim sie dowiedzialm o ciazy
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63464 przez katy25
magda myślę, że nie masz się czym denerwować - brzuch, jajniki beda pobolewać i jest to jak najbardziej normalne. Oczywiście jeżeli ból byłby nie do zniesienia to trzba dzwonić do lekarza ale jeżeli jest to ból powiedzmy "miesiączkowy" to jest ok...

Ja dziś już w pracy:( nie chce mi sie strasznie jeszcze miałam fatalną noc...
W weekend miałam egzaminy na uczelni więc też nie odpoczełam... eh... ale zacznę odpoczywac od marca:)))

A co u Was dziewczynki??
ja mam 15.02 wizyte u lekarza i już nie moge sie doczekać bo chciałabym usłyszeć, że wszystko ok...
powiem Wam, że mój brzuch jest juz widoczny. Jestem szczupłą osobą ale wczoraj nawet mąż zauważył że już sie uwidacznia... podobno przy każdej kolejnej ciąży tak jest. W pierwszej chodziłam do 5 mies. płaska:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63529 przez magdamagda1988
Katy obys mila racje... bol jest oczywiscie do zniesienia jest to tylko prawy jajnik. Jutro ide do lekarza to zapytam co i jak.

Ja tez mam urwanie glowy na uczelni bede mila wolne dopiero w marcu bo na koniec lutego sie bronie..
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63535 przez katy25
:) dobrze bedzie
bronisz licencjata?? ja od marca zaczynam pisac magisterkę i mam nadzieje ze zaraz po rozwiązaniu sie obronie no chyba ze zdążę PRZED:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63538 przez magdamagda1988
tak licencjata :) i chce miec to juz z glowy, bo spedza mi to sen z powiek :P
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63541 przez katy25
ja licencjata broniłam dopiero rok po narodzinach Ines, była maleńka jak pisałam pracę i pamiętam, że było mi bardzo ciężko. Teraz na szczęście ona chodzi już do przedszkola i zamierzam ostro sie zabrac za magisterkę bo przed wrześniem chce być WOLNA.
Tobie również życze powodzenia!!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63564 przez magdamagda1988
no oby oby i Tobie rowniez i nie dziekuj :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63594 przez Agusia83
Magda, niczym sie nie martw....ja tez bylam zaniepokojona bo bolal mnie tez jeden jajnik, ale lewy:P :P ...prawy tez mnie bolal ale bardzo rzadko, moze kujniecie raz na kilka dni...ale mnie sie wydaje, ze po prostu moze Cie bolec jajnik, z ktorego uszlo to szczesliwe jajeczko :laugh: ...a jaki to jest bol? czujesz czasem tak jak wstajesz, ze cos Cie ciagnie bys jednak usiadla?czyli takie ciagniecia, rwania? No i pospolity bol miesiaczkowy...chociaz mniejszy niz najstraszniejsze @....jak da sie wytrzymac, to na pewno wszystko w porzadku...Jutro masz lekarza, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze.....tez chce znow ujrzec mojego dzidziolka.... :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63597 przez Agusia83
No i oczywiscie zycze Wam zdania wszystkich egzaminow na 5 i obronienia sie rowniez na 5 :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63602 przez Marta M
Agusia, ja z mezem przed slubem tez tak mialam...codziennie razem, najdluzej nie widzielismy sie 5 dni, dopiero jak sie przeszkolil na inny samolot zaczely sie trafiac takie dlugie propozycje lotow...no i odkad zaczely sie misje w afganistanie czy czadzie to zdarzaja sie dluzsze wyloty...ale ten bedzie mega dlugi...

No to Magda bedziemy razem czekac na naszych mezczyzn ;) A gdzie wyjezdzasz??

Witam ewelinee, juz zaraz dopisuje na 1 strone, magde tez dopisalam, nie wiem czemu jej brakowalo, chyba cos przegapilam..za co przepraszam..:)

Haha, Bewipo my z tymi mdlosciami rowno idziemy...ja mialam przerwe dwudniowa i dzis od nowa wymiotowalam...ale mdli mnie jak jasna cholera...Widze ze agusia Ciebie tez zaczelo meczyc...witaj w klubie..I powodzenia Bewipo u lekarza..:) Daj znac jak tylko wrocisz..:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63605 przez Marta M
Wow...dzisiaj zaczynam 11 tydzien..:)

Ja tez juz mam duzy brzuszek, nawet do czesci ubran juz nie wchodze, brakuje z 5cm zeby zamek zapiac..wszyscy mowia ze lekarz sie pomylil o dwa miesiace, haha ;)

Magda, ja przez pierwsze tygodnie mialam sraszne skurcze macicy i bole w okolicy jajnikow...poszlam z tym do lekarza i kazal zazywac magnez 2 tabletki 3 razy dziennie...nie zazywam tak duzo, bo i tak bym je zwymiotowala przez dzien, bore tylko 2 wieczorem i skurcze minely :):)

A z obronami bedzie wszystko ok....ja tak sie balam swojej magisterki, bo pisalam z teorii aproksymacji, o ktorej pojecia nie mialam, ale bylo bardzo dobrze :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl