BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #64315 przez Agusia83
Lekarze, czasami potrafia tak wystraszyc przyszla mame, ze chyba nie zdaja sobie sprawy z tego jak my to wszystko przezywamy....ja tez po zrobieniu testu poszlam od razu do lekarza...i stwierdzil tylko rozpulchnienie macicy,(nie mialam od razu usg)...a po 2 tygodniach usg...czasem lepiej zrobic to badanie troszke pozniej...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64316 przez Agusia83
a tak w ogole, to ja tez Marta, wolalabym na zywo poogladac...ale nie dam rady jeszcze za dlugo chodzic...bardzo szybko sie mecze...no i mam lekkie mdlosci...w ogole co ja pisze...przeciez mnie rozumiesz :laugh: z drugiej zas strony mam jeszcze taki opor...boje sie, zeby wszystko bo dobrze...
ale dzis sie odwazylam i pierwszy raz spojrzalam na lozeczka :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64326 przez katy25
wszystkie pierdołęczki dla maluszków są taaaaakie słodkie:))))) nie można przejść i nie spojrzeć - RACJA. My na koniec tego miesiąca odbieramy dom więc mam się czym zając nie myśląc aż tak wcześnie o maluszku bo czeka mnie wykańczanie innej powierzchni ale moj maż sie śmiał, że pokój dla gości teraz nie będzie chociaż stał pusty bo od razu zrobimy go dla malucha ale to jeszcze dużo czasu upłynie zanim cokolwiek zrobię... myśle, że jeżeli rodzimy we wrześniu to min. 3 mies. przed trzeba zacząć - wcześnie nie ma sensu. Dzisiaj w jeden dzień można kupic wszystko bez czekania... no chyba że na mebelki:) bo łóżeczko niby powinno stać wcześniej żeby wywietrzało - tak mi powiedziano jak kupowałam dla Ines a późno się za to wzięłam bo w czerwcu a w lipcu rodziłam... jescze pamiętam, że będąc w szpitalu mąż mi przesyłam mmsy zdjęć komody, która przyszła między czasie:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #64330 przez Mała
bewipo przykro, że jeden maluch został, ale nie martw się będzie dobrze i leniuchuj na zapas, bo potem to nie da rady.
Ja dla synka kupiłam wszystko na 1,5 m-ca przed porodem, ale oglądałam do woli dużo dużo wcześniej.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64352 przez Agusia83
A ja znow jestem glodna...chce poczekac az mezus przyjdzie z pracy, ale chyba nie wytrzymam....
Kurcze, dziewczyny, czy Wy tez czesto papcie? Ja sobie tlumacze to tym, ze caly czas jestem w domku...a jak sie nudzi to o czym mozna myslec jak nie o jedzeniu>? ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64364 przez Asik
agusia drugi trymestr sie zaczyna jak skończysz 13 tygodni czyli jak na suwaczku zobaczysz 13 to wkroczyłas w II trymestr :D :D
Przyjmuje się, że:
- 1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia,
- 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia,
- 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia,
- 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia,
- 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia,
- 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia,
- 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia,
- 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia,
- 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia.
czyli jesteś w 3 miesiącu ciązy :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64369 przez Agusia83
Super Asik, dziekuje za szczegolowa liste:) :laugh: ...pytalam, bo naprawde szukajac tego zagadnienia spotkalam sie z rozna iloscia tygodni w danym miesiacu.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64371 przez Asik
aa dokładnie :D co rusz to inaczej piszą :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64462 przez Marta M
Oj dziewczyny...pozegnalam mezusia...:(:( teraz pewnie bede czesciej bywac na forum ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64494 przez bewipo
Agusia oglądanie pewnie że nie przynosi pecha, ale mężuś mi zabronił bo się przejął bardziej niż ja że tylko jeden maluszek jest :) Myślę że oglądać można a z kupowaniem to ze spokojem mamy jeszcze sporo czasu.
Marta możesz nam się tu spokojnie wysmucać i wytęskniać za mężem :) Czas nam razem szybciej zleci :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64503 przez magdamagda1988
Marta dasz rade :) a gdzie do Niego wyjezdzasz juz pytalam i chyba wkoncu nie mowilas ja jade do Francji :) juz sie nie moge doczekac :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64505 przez bewipo
magdamagda Marta nie wyjeżdża nigdzie do męża tylko jej mąż wyjechał w delegację. Marta zostaje w domku i czeka na jego powrót.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64506 przez magdamagda1988
Wiem ale tak mi sie zdawalo ze pisala ze moze pojedzie do niego 8 kwietnia ale moze cos przekrecialm :)

a co do ogldanie i kupowania to jestem dosc przezorna :) tzn ze nie chce zapeszac :) nawet o ciazy powiedzielismy tylko rodzinie i najblizszym znajomym a okolo 3 4 miesiaca powiemy innym :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64650 przez Marta M
Nie Magda, ja nie mam zamiaru jechac na wojne..maz w Afganistanie, wraca 8 kwietnia..i zostajemy przy naszym Krakowie ;)

Super, Francja..mmmm :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #64714 przez magdamagda1988
hehe no to wymyslilam :) szybko zleci :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl