BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 3 miesiąc temu #64793 przez bewipo
Ja tam nie wierzę w zapeszanie. Co ma być to będzie, nie mamy na to wpływu. Ale wiadomo w razie co im mniej ludzi wie, tym lepiej. Ale ja mam mamę taką gadułę, że rozpowiedziała wszystkim dookoła ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #64889 przez Agusia83
dziewczynki co tam u Was slychac? Ja dzis poszlam na relaksujacy, powolny spacerek i bardzo dobrze mi zrobil...wrocilam i polozylam sie spac...i wiecie co? nie bylo mnie az 2,5h....niesamowite....a niezla anegdotke odnosnie mojej pralki napisalam na :staraniach.....":)
Bewipo, moja mama tez straszna gadula, jak sie tylko dowiedziala, ze bedzie babcia to nie musialam dlugo czekac, zeby wszyscy sie dowiedzieli...haha :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #64944 przez Marta M
Co slychac?? Hmm...a ja tak podczytuje sierpnioweczki na biezaco i one tam dziela sie linkami do ubran, wozeczkow i innych pierdulek...no i skusil mnie zakup sukieneczki ciazowej na allegro...no i zamowilam..:):) To moj pierwszy zakup ;) HAHA
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #64957 przez bewipo
To musze zajrzeć co tam dziewczyny mają ciekawego.
Ja gadałam dzisiaj ze znajomym ginem i mi polecił zrobienie usg serca plodu między 20-22tc. Tylko żeby to nie robił gin, tylko kardiolog dziecięcy. Można na fundusz zrobić wystarczy wziąć skierowanie od lekarza rodzinnego. Zorientujcie się, bo to ważne żeby wykryć ewentualne wady serduszka.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #64969 przez Pyśkaaaa
Witam wrześniowe mamusie :D ja prawdopodobnie tez jestem mama wrzesniową :P tak bynajmniej twierdzi moj lekarz :P jestem w 8 tyg ciązy i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65004 przez angie1713
Hej dziewczynki :) Dawno mnie tu nie było .W niedziele leżałam z gorączka teraz na szczęście już jest dobrze:) Byłam dziś na usg u mnie w przychodni .Lekarz powiedział że ciąża rozwija się prawidłowo Pęcherzyk ciążowy GS ma 26,3mm czyli wychodzi że to 6t6d.Pęcherzyk żółtkowy ma śr 3 mm.i tylko mam taki opis ze zdjęcia nie mam nic o zarodku i teraz nie wiem czy gdyby był zarodek to by mi zaznaczył w opisie czy nie.Dostałam normalnie zaćmienia bo nie zapytałam się o zarodek po tym jak powiedział ze jest wszystko ok.Następna wizytę na usg mam za tydzień u mojego prywatnego lekarza wtedy o wszystko zapytam.Jak myślicie czy jest juz zarodek a on mi tego nie opisał czy po prostu go nie ma?Bo wydaje mi się że powinien już być.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65091 przez Agusia83
Witamy Cie Pyskaaaaaa....i oczywiscie, ze przyjmiemy Cie do naszego grona :laugh:
angie...jezeli lekarz powiedzial, ze wszystko jest prawidlowo to dobrze...ale wydaje mi sie, ze zarodek powinien juz byc...bo jak piszesz jestes w 7tc...mnie lekarz pisal, ze sa struktury plodu i wystepuje ASP, czyli czynnosc serduszka....ale moze Twoja owulacja nastapila troszke pozniej i za kilka dni bedzie juz widac kilkumilimetrowego dzidziusia..wiem tez, ze na wrzesniowkach jedna dziewczyna mowila, ze tez miala pecherzyk, ale nie bylo babelka...a kilka dni pozniej okazalo sie, ze jest, tylko jakos tak sie obrocil, ze sie schowal...tak wiec poczekaj na kolejne usg...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65114 przez angie1713
Witam byłam dziś u lekarza w przychodni pokazać mu zdjęcie powiedział że na następnym usg wszystko będzie bardziej widać więc pozostaje mi czekać.Tylko wybieram się do mojego lekarza prywatnego bo u niego mogę się dużo dowiedzieć i jest bardzo dokładny .Zobaczymy dam Wam znać idę w czwartek:) Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65118 przez angellika1
Witaj Pyśkaaa i gratuluję fasolki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65167 przez Asik
hallo wszystkim wrześnióweczkom :D ostatnio znalazłam swietny kalkulator :D jeśli któraś z Was ma problem z określeniem tygodnia,miesiąca trwania ciąży albo wieku samego dzidziolka , trymestru itp to proszę :D pierwsza kolumna o wieku i wszystkim od zapłodnienia a druga od OM :D
dziecko.haczewski.pl/ :D :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65171 przez Agusia83
Asik, to jest swietny kalkulator.....tez go znalazlam i korzystam z niego od kilku tygodni...
dziewczyny, naprawde sprobujcie :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65267 przez Pyśkaaaa
szkoda ze ja nie moge z niego skorzystac... przed ciaza mialam tak nieregularne miesiaczki ze lekarz stwierdzil ze powinnam byc w 4 miesiacu a jestem w 8 tygodniu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65582 przez masuska
Ooo, już wrzesień, gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65756 przez Agusia83
Hej dziewczynki.....jak sie dzis czujecie? Pogoda nie zacheca do spacerow dzis....u mnie jakos pochmurno i buro...do tego spac sie chce...a co u Was?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65780 przez Mała
U nas niestety też pogoda barowa, a ja najchętniej bym dziś z łóżka nie wstawała. Niestety nie ma tak pięknie, syn już od 7 buszuje :dry:

Niedawno sobie myślałam, jak to w pierwszej ciąży księżniczką byłam, bo nic w domu nie pozwalali mi robić i miałam tylko odpoczywać. Czasem to już zła na wszystkich byłam, a teraz nie ma, mieszkamy sami i o księżniczce można zapomnieć. Ale mnie chyba ten układ pasuje, bo chociaż człowiek czuje się pożyteczny :)

Macie tak, że nie wymiotujecie, ale za to boli was żołądek?

Agusia83 gratuluję 11 tygodnia.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl