BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 3 miesiąc temu #65793 przez Agusia83
Mala, dziekuje bardzo...Ty tez juz Kochana, jestes w 9 tygodniu...zanim sie obejrzymy a urodza sie maluszki...ja juz sie nie moge doczekac 2 usg...ciekawa jestem jak babelek urosl i jak mu bije serduszko, no i przede wszystkim czy cos sie normowalo z moja kosmowka...w przyszlym tygodniu chyba juz je wykonam...
Mala ja mialam mdlosci tylko przez kilka dni...ale za to moja kolezanka ma wlasnie bolesci zoladka...i lekarz powiedzial, ze nie da sie z tym nic zrobic, nie ma lekarstwa, trzeba przezyc...a w II trymestrze powinno wszystko przejsc....moze nawet wczesniej....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65809 przez fanka
Ja dokładnie tak mam, wymiotowałam tylko raz, na samym początku ciąży, póżniej zero wymiotów tylko codzienny ból żołądka i wstręt do jedzenia, gdyby nie to , że musze to najchętniej nic bym nie jadła, no może czas od czasu świeżą bułkę z masłem. Także od początku ciązy schudłam prawie 5 kg ale akurat mnie się to przyda bo nie należe do najszczuplejszych :-) tak sobie myślę, że taki brak smaków do jedzenia mógłby mi i po ciąży zostać to by się szybciej kilogramy gubiło :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65901 przez Pyśkaaaa
ja tez mam lekkie mdłości czasami wymiotuje nie mogę jeżdzić samochodem i pożeram cytrynę jak jabłko :) mniam :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #65903 przez bewipo
Mi tez się czasem zdarza okropny ból żołądka, na szczęście nie cały czas. Przeważnie mam same mdłości. Wymiotów też nie, tylko trzy razy się zdarzyło.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66171 przez Marta M
Widze ze mnie jednak z mdlosciami nikt nie przebil...ja wymiotuje codziennie po dwa razy..na szczescie rano, prawie sama woda i powietrzem...a do konca dnia mdli i zyc nie daje...Agusia pytalas o piersi, ja tak mam, w nocy potrafia mnie obudzic, a i biustonosze juz wymienilam, bo po tamtych paski na skorze zostawaly...;) I brzuszek z dnia na dzien wiekszy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66193 przez Mała
Moje piersi też w nocy dokuczają, a i stanik muszę zmienić na większy. Akurat z tego powodu się cieszę, bo z biustem to u mnie bieda była :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66201 przez angellika1
A mnie przestaly bolec jakis tydzień temu tzn bolą ale nie aż tak bardzo na szczęście :)
Asia no i gratulacje z okazji wejścia w 11 tc :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66250 przez angie1713
Hej dziewczynki ja nie mam mdłości od czasu do czasu tylko ale bez wymiotów na szczęście .Jeśli chodzi o piersi to bolą ale nie tak bardzo jak na początku.
Zobaczcie sobie fajną tabelkę ciekawe czy wam się sprawdzi czy będziecie mieć chłopca czy dziewczynkę.Paru moim koleżankom i siostrze się sprawdziło mi wychodzi że będę mieć chłopca ale muszę jeszcze trochę poczekać:) Teraz idę spać bo jestem zmęczona papa :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66251 przez angie1713
Z tego zmęczenia zapomniałam wkleić tabelkę :) Oto ona
www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Plano...ka_kalendarz_chinski
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66341 przez Marta M
Angie mnie wychodzi z tego kalendarza chinskiego dziewczynka, tak jak przepowiedziala wrozka Mirella ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66375 przez Pyśkaaaa
u mnie tez bedzie dziewczynka :P a co do piersi to bola przeokutnie zwlaszcza wieczorem i w nocy :( staniki chyba tez czas najwyzszy wymienic :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66541 przez Mała
Z moim synkiem się nie sprawdziło, zaszłam w ciążę we wrześniu jak miałam 23 lata i 11 miesięcy. Gdyby brać 23 lata to prawda, a jak 24 to powinna być dziewczyna.
A teraz to trudno mi liczyć, bo ja zaszłam 31.12 albo 1.01 i nie wiem czy 27 czy już 28 lat. ;)

Ale ja czuję, że chłopak chociaż po cichu marzy mi się córka.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66878 przez Agusia83
Witam wszystkie dziewczyny w tym szczegolnym dniu...zycze Wam wytrwalosci, wyrozumialosci, cierpliwosci i pokladow niezliczonej milosci w zwiazkach z Waszymi ukochanymi :laugh:

...ja juz za 2 dni wybieram sie do lekarza i mam lekkiego stresika :P ...do tego wczoraj nacisnelam dziaslo (zab mnie w ogole nie boli) i cos z niego wylecialo...pewnie jakas ropa (chociaz nie zauwazylam by miala jakikolwiek kolor)...i do tego nieprzyjemnie pachniala....tak wiec chyba musze zawitac do dentysty....najpierw zapytam lekarza....a pozniej pojde do "zebologa"....oby to sie tylko nie odbilo na maluchu...
mam jeszcze jedno pytanko do Was....ma, ktoras z Was zgage? Mnie sie zdarzyla juz 3 razy i ostatnio wzielam rennie...nie mialam opakowania, co by przeczytac czy moge go wziasc....ale juz nie moglam wytrzymac...czy Wam lekarz zabranial go brac, czy tez mowil, ze mozna? Oczywiscie zapytam sie o wszystko we srode, ale jakbyscie mogly wczesniej dac odpowiedz to bede wdzieczna...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66879 przez Agusia83
a odnosnie tej tabelki...to wyszedl mi synek :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #66888 przez Asik
Agusia :) Rennie można brać :D a tu dodatkowo przesyłam Ci linka z ulotką :D :D
www.domzdrowia.pl/32903,rennie-antacidum...ww.domzdrowia.pl.pdf

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl