BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #129036 przez mYSZA
no i jak to nie mieć takiej Ineski jak taka mama i przystojny tata;)





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129042 przez kasia79
racja po takich rodzicach to dzieci piękne.
Co myślicie ładny?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129044 przez kasia79
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129045 przez katy25
he he dzięki :silly:

słowiczek a gdzie sie przeprowadzasz??
mnie też czeka przeprowadzka ale z dnia na dzien watpie ze z koncem czerwca tam zamieszkamy.
Codziennie dzwonia, że coś nie tak...
wczoraj, że ściany nie schna i nie można malowac, a dziś że płytek z łazienki nie da sie przyciąć tak jak chce :dry: moj tata jedzie tam wieczorem i coś zarządzi bo ja już nie mam nerw...

co do pokarmu
ja bardzo bym chciala karmic i na prawde to zalezy od psychiki
Ines karmiłam niecały miesiac, nie chcialam karmic bo naczytalam sie glupot i pokarm mi sie wypalił po prostu
Teraz bede chciała karmic jak nadłużej ale zobaczymy
bawarka wspomaga pokarm i jest dobra przy karmieniu malucha ja piłam nawet nie będąc w ciązy
a w Maroko dodają jeszcze miód podobno też pomaga ale nie mam na to zdania
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129046 przez kasia79
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129047 przez mYSZA
cudowny! ale ta cena- zdecydowanie zniechęcająca;/

od kiedy liczycie 7 miesiąc? tutaj na stronie jest od 27 tygodnia, u mnie w książce jest od 25... to od kiedy?





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129048 przez katy25
kasia fajny ten kombinezon ale mi sie wydaje ze jakos "za dużo" go i jest trochę drogi...
co roku w cheeroke sa cudne kombinezony - poczekajmy:) jeszcze dużo czasu do jesieni a potem do zimy...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129051 przez pati-m
Kasia - wg mnie ten drugi jest ładniejszy, bo ten róz nie jest aż taki jaskrawy :) No, ale ja ogólnie nie przepadam za tym kolorem w nadmiarze :)

Ja znalazłam u mnie w sklepiku osiedlowym dla dzieci takie cudo - wyprzedaż rzeczy zimowych - za 15zł udało mi się ten kombinezonik upolowć :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129052 przez monika1984lodz
pati sliczny kombinezon :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129054 przez Pyśkaaaa
Katyno figurkę to Ty masz..:) ja taka miałam jak przyjechałam na studia 5 lat temu

Kasia ładne te kombinezony

no i sie rozpadało :) przynajmniej jest czym oddychac :D

Pati bardzo fajny ten kombinezon
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129055 przez Edyta1986
hej mamuski :) pokaze wam co my z mezem nabylismy osttanio :) pokaze o ile sie zdjecia dodadza :) bylismy ostanio w tesco z racji tego ze mialam tam az 600zl bonow towarowych i konczy sie ich termin uzycia wiec szkoda na jedzenie wywalac albo zeby przepadlo a ze nie bylo lozeczek ani fajnych poscieli to zaopatrzylismy sie w takie "pierdolki" ze tak powiem :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129056 przez kasia79
ja liczę miesiące do porodu, maj był 6 miesiącem,czerwiec 7, lipiec 8, sierpień 9miesiacem a 8 września mam termin to września już nie liczę, bo z tymi tygodniami to mi wcale nie pasuje.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129058 przez slowiczek
Mysza, pewnie u Ciebie w książce ten 25 tydzień jest liczony od zapłodnienia a nie od OM :) ja wkażdym bądź razie liczę od 27, zresztą u mnie to łatwo policzyć, bo skoro mam termin na 1 września, to przede mną równe 3 miesiące i tak po prostu czerwiec to mój 7 miesiąc, lipiec - 8, a sierpień - 9 :)

katy, przeprowadzamy się do Tatusia (do tej pory mieszkałam z koleżankami), mamy mieszkanie 3-pokojowe :) co prawda niedaleko od mojego obecnego miejsca zamieszkania bo 3 km - cały czas pozostaje w strefie Ursynowa :)

kasia - ja jeszcze nie myślę o kombinezonie na zimę :P

pati - super :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129059 przez pati-m
Edyta - widzę, że konkretna wyprawka :) Właśnie mi uświadomiłaś, że ja też muszę spisać listę tego typu rzeczy i prędzej czy później wyruszyć na takie zakupy :)

U mnie w książce 7 m-c też zaczyna się od 25tyg., ale z tego co czytam, to co książka bywa, że jest inaczej :huh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129060 przez kasia79
mówicie że drogi?
tak się składa że od 3 lat pracuję w firmowym sklepie wójcik i przyzwyczaiłam się do trochę innych cen, tam kombinezony w zeszłym sezonie kosztowały 177zł oczywiście że macie rację, a ten twój pati jest śliczny, może też mi się uda coś upolować za taką cenę;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl