BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #129064 przez kasia79
Edyta, ale zakupy!!! świetne
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129109 przez Pyśkaaaa
Edytka ale wyprawka... :)

a mi odwołał dr wiztytę bo wypadła mu operacja... i ide dopiero w pt a tak się cieszyłam
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129118 przez mYSZA
Ewelina, ale zakupy! i to wszystko za 6 stówek? nie wiedziałam, ze aż tyle takie rzeczy kosztują;/

u mnie w książce jest, że od 25 od miesiączki, a 23 to życia. ale coś mi nie pasuje. Bo w tej ksiażce ciąża trwa 9 miesięcy i 2 tygodnie. Bo to jest takie dzienniczek do uzupełniania i do czytania i tam tak jest...





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129124 przez monika1984lodz
oj Pyska szkoda, ale to juz pojutrze wiec uszka do gory :)

ja mam taka ksiazeczke co w niej ciaza trwa 10 miesiecy i wedlug niej jestem teraz w polowie 7 miesiaca...

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129127 przez kasia79
monika tylko jak cię w sierpniu ktoś zapyta który to miesiąc to co powiesz- dziesiąty?;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129129 przez slowiczek
czego to nie wymyślą w tych książkach :P przecież jakby na to nie patrzeć ciąża trwa 9 miesięcy :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129133 przez monika1984lodz
no tez wlasnie sie zastanawiam hehhe jeszcze troche i sie okaze, ze ciaza to caly rok trwa hihi

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129163 przez Paletka
slowiczek napisał:

katy, Ines jest śliczna, ale już Ci to kiedyś mówiłam :) no i figura NIENAGANNA :D

gosia, świetnie wyglądałaś po ciąży, gratuluje :)

Paletka, co prawda nie mam doświadczenia jesli chodzi o pokarm ale słyszałam, że to leży wyłącznie w psychice kobiety, także myślę że chęci wystarczą :) a co do siary to chyba to nie jest wyznacznik tego czy będą problemy z pokarmem czy też nie..

jejku czerwiec już się zaczął, u mnie zleci momentalnie bo dużo będzie się dziać, teraz sesja do połowy czerwca, wyjazd mojego do Stanów, zaczynamy szkołę rodzenia, mam też w międzyczasie trochę badań do zrobienia, zakupów dla Natalki :D a pod koniec czerwca przeprowadzka :)


Czyli Myslec Pzotywnie;)

ale sliczny ten kombinezon rozowy.....

Katy-sliczne foty





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129166 przez Agusia83
Jesli chodzi o miesiace ciazy, to...wiemy, ze ciaza trwa ok.280dni, a co za tym idzie 10 miesiecy ksiezycowych, poniewaz: 28(dni w miesiacu)x 10(miesiecy ksiezycowych)= 280 dni....
natomiast ogolnie sie przyjelo, ze ciaza trwa 9 miesiecy kalendarzowych...dlatego tez lekarze wola operowac terminem "tydzien ciazy"
Rozumiecie? :laugh:
Jesli chodzi o rozpoczynanie kolejnych miesiecy, to kazde zrodlo podaje inne tygodnie...ja przyjelam, ze skoro termin porodu mam na 10.09, to 10 dnia kazdego miesiaca bede zaczynac kolejny miesiac :lol:

Odnosnie tych 2 kombinezonow, to mnie najbardziej podoba sie pierwszy,,,,tez troszke oczoj...y :silly: ...ale faktycznie cena, jak dla mnie troche za wysoka...

A ten jasniutki tez cudny, no i tyle pieniazkow to na pewno bez trudu moglabym przeznaczyc :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129168 przez slowiczek
no tak Agusia...tyle, że kto posługuje się miesiącami księżycowymi :D ?
idąc tym tropem to dochodzimy, że rok składa się z ponad 13 miesięcy bo 365 : 28 = 13,03 :D jak dla mnie bez sensu :laugh:


zasyyyyyyyypiam nad książkami.....pogoda zupełnie nie sprzyja nauce :<
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129170 przez gosia2324
Pati zawsze trzeba miec nadzieje :) Ja sie nie odchudzalam, ani nie cwiczylam, samo karmienie do 9 mies pomoglo :)
A kombinezon kupilas Śliczny :)

Paletka nie nastawiaj sie zle do karmienia, GRUNT zeby byl pokarm to pozytywne myslenie :)

Edyta juz solidna wyprawke masz :)

A ja Tygodnie ciazy licze tak, z ksiazki położniczej :)

1-4 tydz 1mies
5-8 tydz 2mies
9-13 tydz 3mies
14-17 tydz 4mies
18-22 tydz 5mies
23-27 tydz 6mies
28-31 tydz 7mies
32-35 tydz 8mies
36-40/42tydz 9mies
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129173 przez gosia2324
Potem Wam wkleje zdjcie ciuszków zimowych dla Jagódki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129190 przez bewipo
Hej dziewczyny.
Ale miałam dzień dziecka... Najpierw 1,5h w C&A, a potem lody. Wszystko z rodzicami. No i za wszystko mi płacili. W sumie nie lubię tak, wolę sama za wszystko sobie płacić, bo mi głupio. Ale na dzień dziecka można sobie pozwolić ;)

Co do zakupów, to jak idę do sklepu, to też dla siebie nic nie patrzę, bo stwierdzam, że po co mi to. Ale dziś na dzień dziecka mama mi zakupiła 2 bluzeczki, chociaż ktoś o mnie dba ;)
Dla malutkiej też dostałam parę rzeczy, promocja była 20% w C&A, jutro dam fotki.

Katy Ineska jest świetna, no i te loczki i słodkie oczka :)

Gosia figurka pierwsza klasa :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129196 przez monika1984lodz
mam dzisiaj dzien lakomstwa... non stop mamcos w pysku hehhe,dobrze, ze mnie do slodyczy nie ciagnie hehhe tylko owocki, truskawy, arbuzik :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129201 przez ewelinaa
Katy - córeczka cudna i mąż bardzo przystojny :laugh:

Ja się zastanawiam jak moja będzie wyglądała - ja jestem niską, bladą blondynką z niebieskimi oczami, a mój mąż ciemny, czarne włosy i oczy, 190 cm, hehehehehhe :laugh:

Na Dzień Dziecka zrobiłam mały wypad do galerii i kupiłam sobie 2 t-shirty i dla mojej niuni też bluzeczkę z długim rękawkiem ;)

Z wyprawki też już mam sporo - zrobiłam listę, czego będę potrzebowała i powoli odhaczam, to co już kupiłam:
    wanienka
    leżaczek do wanienki
    ręcznik z kapturkiem
    myjki
    termometr do wody
    przewijak podręczny
    butelki
    termo opakowanie do butelek
    smoczki
    otulaczek
    proszek do prania
    nożyczki do paznokci
    szczoteczka do włosków
    łóżeczko, materac i komoda z przewijakiem - zamówione na allegro :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl