BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #129565 przez monika1984lodz
Pati no to super ,ze z Malym wszystko dobrze i rzeczywiscie kawal czlowieka :)

Ja juz sie nie moge doczekac wizyty, jeszcze 6 dni :) chociaz i tak przeraza mnie ta glukoza eh...

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129569 przez Agusia83
Pati, to rosnie Wam sporawe dziecie :laugh: i bardzo dobrze....

Monia nie denerwuj sie glukoza...ona nie jest taka zla...jak weźmiesz cytryne, to da sie wypic ta miksture....tylko moze idz z kims na badanko, bo ja po, zle sie czulam....
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129571 przez monika1984lodz
no wlasnie problem polega na tym , ze nie mam z kim.Plus jest tylko taki, ze bede miala to badanie w gabinecie u mojego dowcipnisia :P wiec jak cos powiedzial, ze moge u niego siedziec nawet caly dzien :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129574 przez pati-m
Ja mam glukoze w przyszły czwartek i też się obawiam. Ale cytrynę obowiązkowo zabieram, skoro to ma choć trochę pomóc :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129575 przez Agusia83
Czyi bedziesz pod stala opieka lekarska? To sie niczym nie martw...po godzinie sie lepiej poczujesz....a moze w ogole nic Ci nie bedzie dolegac :laugh:

A teraz zbieram sie do sklepu....na drugie wymyslilam devolaja z ziemniaczkami i suroweczka...ale jaka zupe ugotowac,nie mam zielonego pojecia... :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129577 przez monika1984lodz
na to wychodzi hihi :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129579 przez Mała
Witam.
Ja od rana poszalałam z żelazkiem, bo moje chłopaki to mogliby wyglądać jak psu z gardła i im to nie przeszkadza :)
Pati no to tak naprawdę też nie wiesz na 100% co będziesz miała? U mnie chłopak póki co jest raczej dziewczynką :laugh: Mam nadzieję, że na 3 prenatalnych 18 lipca się w końcu dowiem.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129580 przez slowiczek
Agusia - jesz zawsze dwa dania ?? :D
polecam ogórkową, pomidorową albo rosół :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129583 przez Mała
Z tymi obiadami to masakra jakaś, :angry: dla siebie wymyśliłam placki ziemniaczane, a chłopakom jeszcze nie mam pomysłu.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129584 przez Marta M
Pati, 823g moja wazyla w 26t, to faktycznie masz kawał człowieczka pod sercem...i 4centymetrowa stopa?? No to wyobrazam sobie jak musisz czuc kopniaczki :) Fajnie :)

Agusia ja tez sie boje burzy, chociaz w domu jest wiele grozniej, w bloku sie tak nie boje...a lazienka zawsze byla moim pokojem, bo dzielilam pokoj z rodzenstwem, ja lubilam czytac po nocach, a oni nie umieli spac przy swietle, to ja czytalam w wannie a potem w niej zasinalam, jak sie poklocilam z bratem szlam do lazienki, jak byla burza do lazienki babci (bo tam nie bylo ma okna), hihi.

A ja polozylam sie spac przed polnoca a zasnelam za 10 trzecia, meka totalna..jeszcze mala zaczela mnie kopac spodem, ze momentami czulam ze noga jest juz na tym swiecie, mianowicie czulam te kopniaki nie gdzie indziej a w pochwie..

slowiczku, beti to dzis za Was zaciskamy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129586 przez pati-m
Mala - hihihi no właśnie już sami nie wiemy czy to Kacper czy Martula :) Na razie myślimy i mówimy o nim w kategoriii chłopczyka, ale jeśli się odsłoni na następnej wizycie (a mam 27 czerwca) to będzie już pewne kogo tam brzuchal chowa, bo do tej pory to organy płciowe będą już dobrze wykształcone. Cały miesiąc niepewności i czekanie na niespodziankę :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129588 przez Agusia83
Slowiczku, kiedys tak nie gotowalam...ale odkad jestem na l4, mam wiecej czasu i duzo wiekszy apetyt, to tak...jednym za bardzo sobie nie pojem :silly: a maz jest w 7 niebie, ze ma tyle zarelka...tylko, ze ja nie papam 2 dan naraz...najpierw zupka, a po 2h kolejny posilek.

Mala, ja tez musze sie wziasc za prasowanko :silly: , akurat lubie te czynnosc, jedyne czego nienawidze prasowac, to koszule z dl.rekawem...wrrrr :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129593 przez pati-m
Marta - oj czuję te kopniaki i to porządnie :) Czsami jak niespodziewanie zaserwuje mi gdzieś kopniaka to aż podskakuję, bo się wcale nie spodziewam :) Zresztą mój mąż też jest w szoku, że taki siłacz z tego łobuziaka, bo jak przyłoży rękę, to bez problemy wyczuje jak mały mu zasunie :silly: No i jak kładliśmy np. długopis na brzuchalu, to Kacper potrafi tak mocno kopnąć, że aż długopis spada - śmieszny widok - obcy atakuje :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129598 przez Pyśkaaaa
hej :)
Pati ciesze sie ze maluch zdrowy :)
ja tez sie staram z 2 dan obiady robic...:)
i ja mam zaleglosci w prasowaniu :) ale chyba dzis sie za to wezme
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129600 przez Agusia83
Te kopniaczki to niesamowite odczucia, ktorych nasi partnerzy nigdy nie beda w stanie ani zrozumiec, ani w pelni poczuc...Nasz maluszek nie jest taki wylewny jak Wasze, bo jak Domis polozy reke na brzuszku nastepuje cisza...hmmm, mam nadzieje, ze kruszynka nie boi sie taty, tylko moze sprawdza jego cierpliwosc :unsure: :silly:

Dziewczynki zmykam, bo wstyd, ale nawet sraj tasma mi sie skonczyla :silly: ...a odkad chodze czesto siku, to rolki znikaja w tempie kosmicznym...oczywiscie maz mowi, ze ja je chyba zjadam :silly: a najwiekszym paradoksem tego wszystkiego jest to, ze jak bylam mala, to chyba brakowalo mi jakiegos skladnika papieru, gdzz nagminnie go zjadalam...wowczas byly takie grube, szare rolki...no i gdy agusia wychodzila z wc, mama musiala robic rewizje paszczowa :silly: ...ale co zdarzylam zjesc, to moje :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl