BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #129209 przez bewipo
Ewelina to różnica z wami podobna jak u nas, ja 160 cm, blady trupek, włosy ciemny blond, a maż 189 cm czarne włosy i cera ładnie opalona. Jedynie oczka piwne mamy oboje ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129219 przez Agusia83
No to i u mnie podobnie :laugh: ja 170cm, wlosy czarne, oczy ciemne, piwne :laugh: a maz 195cm, ciemny blondyn, a oczka zielone :lol: ciekawe co, a raczej kto z takiego polaczenia palet barw wyjdzie? :silly: Do tego ja mam ciemna karnacje a maz raczej maczny :silly:
ja sie opalam od razu na brazowo, a on na czerwono...
Ale u mnie sie ciemno zrobilo, bedzie niezla burza...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129221 przez Edyta1986
Mysza nie, nie 600 zlotych za to wszystko co na zdjeciach :) dalam 300zl no ale w tym sa pieluchy i chusteczki i plyny do prania a to juz 100zl plus te drobiazgi to wyszlo 300zl :) wiec sie nie boj, nie jest "az" tak drogo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129224 przez monika1984lodz


moja ukochana kolysanka :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129259 przez Agusia83
a u mnie, niesamowite oberwanie chmury....do tego ciemno "jak w tylku u murzyna" :P , blyska sie co minute i niezle grzmi....nie lubie byc sama w domku jak jest taka pogoda...tlumacze maluszkowi by sie nie bal, ze to tylko burza i na polku, a w domku nic nam sie nie stanie...a on szaleje niemilosiernie...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129326 przez Marta M
No popatrz Agusia, mieszkamy tak blisko siebie a tu ani kropla nie spadla, czego o grzmotach i blyskawicach jednak nie moge powiedziec...a Maja jak spokojna byla tak jest nadal...zastanawiam sie co z tym moim dzieckiem sie dzieje, przyzwyczaila mnie do ciaglych ruchow i takie dni jak dzisiejszy tylko niepokoj sieje...

to to spokanie o 17 czy 18 mogloby nie wypalic, dobrze ze nam sie udalo umowic wczesniej :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129343 przez gosia2324
Marta moja mala tez cos dzis dziwnie spokojna ...
Moze to przez te zmiany pogody czy cisnienia, dzieciaki tez to odczówaja ? :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129345 przez slowiczek
Marta, daj Majeczce odpocząć :) przecież nie jest tak że w ogóle się nie rusza, Ty też na pewno nie codziennie tryskasz energią :)

u mnie też trochę grzmi a poza tym za oknem mam koncert Korn, Simple Plan, Guano Apes więc jest głooooooooośnoooo....

a ja jutro mam gina w samo południe - zaczynam odczuwać lekki niepokój :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129346 przez gosia2324
Słowiczku to trzyama kciuki za jutro,
my na 18,00 idziemy nakrecic film Małej, Ciekawa jestem ile juz wazy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129379 przez Agusia83
Marta masz racje, o tej godzinie pewnie nigdzie bysmy nie wyszly....ja chociaz mam sporo lat, to bardzo boje sie burzy i naprawde nie lubie byc wowczas sama w domu...wiem wiem, troche wstyd :silly: Super, ze udalo nam sie spotkac :laugh:
Po wczesniejszym poscie wylaczylam kompa z pradu...grzmoty byly baaaardzo glosne, czyli burza baaaardzo blisko...i wiecie co zrobilam? Wczesniej wsadzilam meza buty do pralki, tak wiec pozamykalam okna i poszlam siedzien do lazienki przy pralce,.,.,tam przynajmniej nie slyszalam tak intensywnie grzmotow, bo praleczka zagluszala :laugh: a, ze lozyska w pralce sa juz troche zuzyte, to pracowala bardzo glosno :laugh:
Pamietam jak w tamtym roku maz zdecydowal wymienic lozyska...wyobrazcie sobie, ze jak byl na parkingu przed blokiem, to potrafil uslyszec jak nasza pralka w domu wiruje...taka byla glosna :silly: hahah
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129417 przez beti
Ojojoj, znowu mam zaległości w czytaniu, nie nadążam ;-P
Ja jutro o 12 USG a rano jeszcze krew, aż jestem ciekawa co wyjdzie no i ile nasz Fifi już waży i mierzy, w końcu to już 7 miesiąc się zaczął :-))
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129538 przez Agusia83
No i w koncu po burzy i deszczu troszke sie ochlodzilo :laugh: fajnie sie teraz oddycha...ale do kiedy? Pewnie zaraz wyjdzie slonce i znow bedzie parno..hmmm..

Jak sie dzis czujecie? Ja dobrze, przy wstawaniu z lozka znow bolala mnie lewa pachwina, ale chyba juz tak bedzie do konca....maz poszedl do pracy, pocalowal na do widzenia i powiedzial by jego grubasek lezal sobie w lozeczku i ladnie tyl :lol: :lol: :lol: hahaha Kofany :silly:
Dzis ponownie trzymamy kciuki za podgladanko maluszkow!

Beti, gratuluje wejscia w 7 okienko...ale ten czas leci....za niedlugo bedziemy sobie gratulowac ujrzenia i wydania na swiat naszych pociech :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129553 przez monika1984lodz
Jest czym odddychac :) jupi :)

Ktora to tam wczoraj u lekarza byla i sie nie podzielila informacjami??

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129557 przez pati-m
Hej dziewczynki!
Nie pisałam wczoraj bo kompletnie nie miałam siły - Kacper kopał mnie w żołądek i czułam się jak w pierwszym trymestrze. Byłam u lekarza - wszystko dobrze :) Mały fika, zdrowo rośnie i tradycyjnie fochy strzela, bo buźki nie pokazał, więc żadnej fotki nie mam. Wogóle wczoraj wstydzioch jakiś był, bo nóżki też miał ściśnięte i lekarka się śmiała, że dziś ona tam chłopa nie widzi i może być niespodzianka! Ja tu kupuje ciuszki dla Kacpra, a jeszcze się okaże, że będzie Martula :silly: No mam nadzieję, że takiej wielkiej niespodzianki nie będzie. No a nawet jeśli to trudno - będzie śmiesznie :lol:
Mój (albo moja) gigant waży już 830g i jedyne co wczoraj chciał łaskawie pokazać to stópki :) Lekarka nazwała go Wielką Stopą, bo jak zmierzyła, to ma aż 4cm! :ohmy: Śmiała się, że my wysocy, to i maluch będzie duży :)

Agusia ja się pytałam o ten ból w pachwinach i po zbadaniu mnie powiedziała, że to normalne, po prostu macica się rozszerza, a jakby bardzo bolało to przepisała mi no spe forte (pół tabletki mam brać).

Aaaaale się rozpisałam :) Miłego dnia kochane :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129560 przez slowiczek
U mnie w nocy była burza, że hej :D - no ale teraz znowu jest słońce, chociaż chyba trochę chłodniej...

haha Agusia - jesteś szalona z tą pralką :D chociaż ja wczoraj też już miałam takie myśli, żeby schować się w łazience :P

pati - super, że wszystko porządku i mam nadzieję, że siusiak pozostanie na swoim miejscu :D i nie "odpadnie" niespodziewanie :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl