BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #71797 przez Agusia83
Bewipo, glowka do gory, na pewno wszystko bedzie dobrze....o ktorej godzinie masz usg? Oczywiscie po wizycie, od razu daj nam znac jak to badanie wygladalo, jakie masz wyniki i jak bedziesz miec fotki to pokazuj...

MartaM, widze, ze ponownie bedziemy mialy usg w tym samym czasie :laugh: Bedziesz w 12t3d i ja rowniez tylko dopiero w poniedzialek...

Jestem ciekawa czy w tym okresie lekarz bedzie mogl powiedziec badz tez chociaz przypuszczac kto w brzuszku siedzi, czyli chlopczyk czy dziewczynka :lol: ?

Wczoraj popoludniu troszke zle sie czulam i znow musialam na 2h przylozyc glowe do poduszki :P a wieczorem czulam takie klucia w kroczu....tez czasem macie tak?...bo jak o nich myslalam, to byly , ale tylko jak chodzilam..natomiast jak sie polozylam i zapomnialam o nich bo zajlam sie czyms innym to przeszly....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71804 przez katy25
dzień dobry dziewczynki:)

Marta czekamy na wieści! Ja też właśnie myślałam jak to USG będzie robione przez brzuch czy jeszcze przez pochwe??
To USG nie różni się niczym innym od zwykłego USG po prostu jest pod innym kątem...
Lekarz uważniej sie przygląda płodowi i robi pomiary, aby odrzucić wszelkie podejrzenia o wadach.
Na pewno to ejst jeszcze za wcześnie, aby zobaczyc płeć dziecka... płec to w 4-5 miesiącu dopiero dziewczynki. Spokojnie...

Aga ja też mam takie kłucia i to jest całkiem normalne. Macica sie rozrasta stąd te bóle. Ja wczoraj też źle sie czułam wieczorem i poszłam spać wcześniej a dziś nie mogłam sie zwlec, zrobiłam to z 45 min opóźnieniem. A te 45 min to mój czas aby wyszykować Ines do przedszkola i zrobić śniadanie dla męża do pracy, ale i tak sie wyrobiłam:))))

Trzymajcie sie i czekam na info odnośnie USG
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71809 przez Pyśkaaaa
Ja tez czekam z nieicerpliwoscia na wiesci z USG i trzymam mocniutko kciuki :)

Dziewczynki ja wczoraj poszlam tez bardzo wczesnie spac ale pol nocy snily mi sie takie glupoty i wstalam z paskudnym nastrojem buuu :( chyba za dlugo siedzie w domu..... ide dzis na ploty a jutro na zakupki co by chodz troszke poprawic sobie nastroj :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71811 przez Agusia83
Katy, to ciesze sie, ze nie jestem sama z tymi kluciami... :silly:
Wiem, ze to moze byc za wczesnie na zajrzenie miedzy nozki maluszkowi, ale gdzies czytalam, ze ktos wlasnie poznal plec w 13tc....
Co do rozleniwienia rano...to mam to samo....wczoraj bardzo dlugo nie moglam zwlec sie z lozka, ale zlitowalam sie nad mezem, by mial w pracy sniadanko no i by w domku cos zjadl...
a tak poza tym to zauwazylam, ze czesciej sypiam w dzien niz na samym poczatku ciazy...a apetyt mnie nie opuszcza...ciagle rozmyslam, co by tu zjesc :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71814 przez Agusia83
Pyskaaa..ja sobie przyzeklam, ze jak usg genetyczne wyjdzie dobrze (nie wiem czemu tak mysle, w koncu musi byc dobrze) to na pewno wybiore sie na zakupy....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71822 przez Asik
Halo kochane wrzesnióweczki :D tak sobie podczytuje czasami wasz wątek :D widzę że badania genetyczne się zaczynają :D Usg genetyczne robi sie dopochwowo i przez brzuch :) około 40 min więc widoki są cudowne :D płci to raczej nie powiedzą, mnie dwa tyg po genet gin powiedział to był 13tc3d że widzi siusiaka i że na 90% będzie :D teraz 1 marca mam wizytę i jak tylko dzidziol nóżki rozłoży to zobaczymy czy z Szymonka czasem Szymonita sie zrobiła :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71829 przez Groszek
Asik u mnie usg genetyczne trwało ponad godzinę... dopochwowo oczywiście. A płeć poznałam w 14 tc :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71837 przez Pyśkaaaa
Agusia ale ja ide na takie zakupy dla siebie jeszcze nie dla dzidzi :P a do mojego USG to jeszcze kupa czasu... ja po prostu musze wyjsc z domu. Senna w dzien to i ja jestem wstaje jem sniadanko i ide dalej na drzemke :P
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71840 przez Pyśkaaaa
Agusia i oczywiscie ze wszystko bedzie dobrze :) nie ma innej opcji :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71844 przez angellika1
Cześć dziewczyny :)
A moje genetyczne trwało około 25 minut, czas chyba zależy od tego jak dzidzia się ułoży :)
Główki o góry i NA PEWNO wsio będzie oki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71845 przez Agusia83
Pyskaaa, mnie tez chodzi o zakupy dla mnie...dla dzidzi, jeszcze sporo czasu :lol:

Mnie ginka powiedziala, ze usg bedzie trwalo kolo45 minut, ale faktycznie pewnie wszystko zalezy od ulozenia maluszka i jego pomocy w zagladaniu w rozne zakamarki jego malutkiego cialka:) :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71933 przez bewipo
Hej dziewczynki. Ja mam na 16.20 USG, ale nie spodziewajcie się za szybko informacji, bo jadę spory kawałek ode mnie (ok godz w jedną stronę). Trzymajcie kciuki, bo mam stresa. Jak wrócę ładnie wam wszystko opiszę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #71951 przez Pyśkaaaa
Bewipo czekamy na wiesci :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72035 przez Mała
Matko 45 min. usg dopochwowe, jak to wytrzymać :dry:

bewipo czekamy, czekamy.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #72038 przez Agusia83
Bewipo, wszystkie czekamy z niecierpliwoscia jak wrocisz od lekarza na wiesci i zdanie relacji :lol: ...

Mala, tez mnie przeraza ten czas, ale za pierwszym razem usg mialam kolo 20 minut bo mu sie kosmorka moja nie podobala, do tego musialam wsadzic piastki pod pupe i w takiej pozycji musialam to wytrzymac, tez bylo ciezko :silly: ..ale chyba bardziej psychicznie....
Zobaczysz, ze szybko nam to badanie zleci, bo bedziemy zachlanne widziec jak najdluzej maluszki:) :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl