BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 4 miesiąc temu #806125 przez Ummi
Aniu - 40 minut chodzi trzymany za raczki, czasem trzyma sie tylko za jedna reke, chce tylko chodzic i chodzic. Nie wiem czy tak mozemy z nim chodzic, ale skoro sam tak chce i chodzi tez przy kanapie itp. to chyba mu to nie szkodzi... w koncu moze to juz jego pora na pierwsze kroki hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #806311 przez agnesssa
Hej Wam :)

Ale poważnie się wczoraj zrobiło, ale nadchodzący czas świąt daje nam tą możliwość rozważań na każdy temat. Chciałabym każdej z Wam odpisać, ale nie mogę teraz, mam nadzieję, że później mi się uda :dry: Ale na dzień dobry wszystkie mocno przytulam :kiss: :kiss: :kiss:


Maks jest ze mną w pracy, i na razie póki nie widzi mnie bo jestem w innym pokoju jest dobrze, ale ciężko było się wybrac do pracy bo o 3 się obudził z gorączką i zasnął dopiero po 5 a ja na 5.30 budzik nastawiony :huh: Stwierdziłam, że musi się trochę zdrzemnąć, zresztą ja też i przyjechaliśmy na 8, ale za długo nie pospał, jak tylko nie spał to od razu płakał, nie mogę zrozumieć tego jest prężenia się, na prawde zachowuje się tak jak by go coś bardzo mocno bolało, nawet jak już nie płakał to się rzucał :( Ale znowu jak zobaczył bajkę w TV to się uspokajał na chwilę, a jak by go coś bolało to by chyba nie pomogła bajka :dry:

No nic wracam do pracy bo teraz top muszę sie sprężać :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #806312 przez Ania14.09
Ummi-to normalne. Jak filip usiadł,to chciał tylko siedzieć,jak stanal,tylko stac,jak zaczął chodzic,to chodzi non stop,mial ostanio faze raczkowa,bo swiat z jego perspektywy trochę mu sie'znudzil obecnie jest tez na etapie skakania w miejscu. Wiec moze yasiek tez bedzie takie mial etapy ;-)
Agnesssa- moze idz do lekarza,i powiedz o tym prezeniu? Moze lekarz powinien obmacac brzuszek,a jak z jedzeniem? Trudno stwierdzic,ale skoro jako matke ciebie niepokoi? A my matki mamy intuicje do swoich dzieci

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #806514 przez hanias
Witam się i ja :)
Oj dawno się nie odzywałam... ale was troszkę podczytywałam.
Hania była teraz chora. Przez 2 tyg.miała biegunkę!!! Lataliśmy od lekarza do lekarza. W końcu zaczęli wymyślać takie choroby, że płakałam dniami i nocami co teraz będzie. Na szczęście znaleźliśmy specjalistę gastrologa dziecięcego i póki co trafił w leki bo przeszło, stwierdził wirusa i czasową nietolerancję na laktozę. Teraz czekamy jeszcze na wyniki moczu i krwi. Jestem pełna nadziei, że diagnoza okazała się trafna i że to tylko wirus.
Buziaki dla was dziewczyny i dla waszych maluszków :kiss:
Anulka - i co wiadomo już czy będzie Helenka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #806806 przez Ania14.09
Hanias-dobrze,ze w koncu sie odezwalas. Widac,ze nas nie czytalas, B-) dobrze,ze trafiłas na dobrego lekarza, a oni potrafia nastraszyc,mi jeden ortopeda powiedział,ze magda ma zlamany kregoslup, wiec w tym szoku zapytałam,to tak mozna chodzic? Inny oczywiście popukal sie w gloweB-) tak to bywa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #806860 przez makrelcia
hanias dobrze że znaleźliście dobrego lekarza. Oby badania wyszły pomyślnie. Zdrówka dla Hani :D

No to zaczynam :D:D:D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807056 przez kasia7775
Dzisiaj mało zawału nie dostałam :ohmy: Odkurzałam w pokoju, Oliwier był w kuchni, doszłam do przedpokoju, patrzę, a drzwi na dwór uchylone. Wyleciałam na podwórko a Oli sobie spaceruje po podwórku. :ohmy: Chwila nieuwagi i mogło się nie ciekawie skończyć. :huh: Jeszcze mnie trzyma...

Hanias fajnie, że się odezwałaś.

Makrelcia dawaj więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807085 przez makrelcia
kasia drzwi na klucz ! Oj bystre te nasze dzieciaczki. Dobrze, że szybko zauważyłaś.

Dopiero się wprawiam i nie wszystkie fotki takie ładne :D Póki co "kręci" mnie efekt zdjęcia a nie jaka minę ma Juras więc większość się nie nadaje na pokaz :D Ale w przyszłym tyg będzie więcej czasu to jakąś sesje strzelimy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807181 przez czajusiątko
Kasia to Oliwier sam sobie drzwi otwiera??? :ohmy:

Makrelcia super zdjątka i widzę, że Jureczkowi fajnie włoski odrastają :) a pochwal się jaki to aparat??

Hanias mam nadzieję, że faktycznie z Hanią już w porządku

Madzia Natalka lepiej?? :kiss:

Czytałam wszystko co pisałyście ale jakoś bardzo dużo tego było i ciężko mi to ogarnąć i do wszystkiego się odnieść, ale jako coś mi się przypomni to będę pisała.

Dziś na spacerze spotkałyśmy sąsiadkę, która ma młodszego syna z rocznika naszych maluchów, tylko ze stycznia i pytała się mnie czy oddaję w przyszłym roku Oliwcię do przedszkola. Trochę mnie zaskoczyła bo wydawało mi się nie możliwe żeby przyjmowali takie maluchy, ale ponoć u nas na wsi nie ma takiego problemu. Muszę się po nowym roku przejść tam i dopytać bo to by było super rozwiązanie... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807202 przez makrelcia
czajusiątko na moje to te przedszkola to super sprawa jak nie macie dzieci małych w rodzinie. Kontakt z dziećmi jest ważny. Nawet jeśli Oliwkę miałabyś prowadzać na 2 godz to będzie korzystnie dla niej no i dla Ciebie.
A może i wrócisz już do pracy, kto wie :d zainteresować się warto :D

A aparat to lustrzanka sony alpha a3000 do tego 2 obiektywy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807226 przez andra88
Hej mamuśki :*
Ja znów mam pytanko...
Czy Wasze dzieci jak coś chcą to pokazują paluszkiem na daną rzecz???
Adaś jak coś chce to każe się podnieść i wtedy nachyla się do danej rzeczy ( jak jest np na stole) i ją bierze.
Niepokoi mnie to bardzo po podobno jak dziecko nie wskazuje palcem to to są objawy autyzmu :(
Wyczytałam że pokazywanie rozwija się w 9 miesiacu, a Adam ma już 15 m-cy !
Wiem że kazde dziecko jest inne, inaczej się rozwija...

pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807233 przez andra88
aaa i zapomnialam dodac, że gdy pytam malego gdzie mama ma oko, nos to pokaze paluszkiem, ale np jak go pytam gdzie jest tata, to nie pokazuje paluszkiem tylko glowke na tatę obruci i patrzy na niego :( nie wskazuje gdzie jest okno,lampa... to samo jest jak pytam np o kroliczka w ksiazeczce to rowniez nie wskaże ;(
przepraszam ze tak chaotycznie piszę ale to na szybciora :D bo maly juz domaga sie kompa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807248 przez czajusiątko
Andra Oliwka robi dokładnie tak samo jak Twój Adaś, czyli paluszkiem pokazuje części ciała albo wskazuje osoby jak oglądamy zdjęcia, ale jak np. pytam gdzie tata to spogląda na niego i z rzeczami tak samo, że karze się do nich podnieść. Wydaje mi się to jak najbardziej normalne, a na te wszystkie wytyczne co kiedy ma dziecko robić patrzyłabym raczej z przymrużeniem oka ;)

Makrelcia łoo lustrzanka, ja nigdy takiej nawet w ręku nie miałam :laugh: to dawaj nam dużo dużo zdjęć :)

Agnessa jeśli mogę zapytać, to jaki Ty masz aparat??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807253 przez andra88
czajusiątko uspokoiłaś mnie kochana ;)
chyba jestem przewrażliwiona ;)
a lubia Wasze pociechy jak im czytacie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807419 przez Ania14.09
Andra-skad ci to przyszlo do glowy;-)? Z tego co kojarze,to z dzieckiem autystycznym ciezko nawiazac kontakt,a z tego co piszesz,to adas jest kontaktowy
Czajusiatko- moja cora poszla do przedszkola jak miała 2,5 roku, w marcu skonczyla 2, a we wrześniu poszla do przedszkola. Warunek byl taki,ze bedzie wolala do wc. Wiem,ze jest tak do dzisiaj

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl