BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

8 lata 10 miesiąc temu #985439 przez makrelcia
melduję się i ja :)
U nas remontowo więc czasu brak :) Walczymy z dwoma pokojami bo nas łazienka zalała. Jakaś rura pękła i cała ściana mokra. Ale remont i tak był w planach więc spoko. Ogólnie bałagan i masakra :)

Juras ma się ok , ja też więc spoko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985488 przez PolaL
Wczoraj zaszalałam poszłam z Gabi do fryzjera i ścięłyśmy jej te pióreczka. Ma teraz włoski krótkie




Do tego Szymusiowi wypadł pierwszy ząbek. kombinuję teraz zębuszke - myślę że kupimy mu zegarek na ręką dla dzieci. W końcu to juz zaraz pierwszoklasista.




http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985682 przez makrelcia
pola ale ona podobna do Ciebie :) fryzurka super. Teraz będą lepiej włoski rosły :-)

u nas z remontem nic się nie dzieje. Miało być dzisiaj robione ale wypadło coś innego. Remont kibelka ! Dzisiaj odkryłam że w kibelku nie ma zawieszki z kostką a woda kiepsko schodzi. Nasz synek postanowił ja utopić i utknęła w rurzę. No i pozbierali kibelek czyścili rury wiercili itp. Nawet nie wiedziałam że kamery mają hydraulicy i w rury zaglądają :) od dzisiaj żadnych zawieszek :-)
a pokój Jurka tak rozgrzebany że nie da się ruszyć. Wszędzie bałagan. Po kawałku łatam dziury ale to nie do października zajdzie w moim tempie. Zbyt meczące dla mnie takie coś :)
za to w wolnych chwilach robię kocyk dla Zosi. Taki ma szydełku z kwiatków :) no i materiały na posciele zamówiłam :)
u Jurka będzie miętowo szara w słonie a u Zosi szaro żółta w kropki :) pochwale się na pewno. Ale to za jakiś czas :)

co u was ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985789 przez PolaL
Makrelciu fajnie że zabrałaś sie za coś dla siebie relaksującego. Kacyki przy Twoich zdolnościach wyjdą na pewno rewelacyjnie.

My wczoraj zaliczyliśmy endokrynologa (od tarczycy) z Szymkiem. Jak pisałam po ospie robiliśmy mu szereg badań i wyszły podwyższone wyniki na tarczycę wiec jakby miał niedoczynność tarczycy. Pani doktor zrobiła mu usg tarczycy i niby wszystko ok. Ale że wyniki wyszły złe więc jeszcze raz pobierali mu krew. W piątek mam dzwonić do Pani doktor w sprawie wyników jak będą ok to do kontroli za 6 miesięcy a jak coś nie tak to zaczynamy jakieś tabletki przez 60 dnI i potem kontrola.
Zastanawiam sie gdzie się wybrać w tym roku na wakacje ? Mieliśmy jechać do Jeleniej Góry do męża rodziny
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No i nie mieiśmy zabierać namiotów tylko mieszkać u nich a teraz chyb trzeba będzie poszukać czegoś innego :angry:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986166 przez kasia7775
Zamiera to nasze forum :(

Ja Oliwiera wysłałam na wakacje i wcześnie rano wyjeżdżam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986226 przez PolaL
Kasiu udanego odpoczynku :P

Też właśnie widzę że chyba mamy kolejny kryzys na forum. Mam nadzieję że to chwilowe.
co do planów weekendowych to zamierzamy w sobotę wybrać się na Zlot Żaglowców do Szczecina. Wczoraj obserwowałam na fb jak wpływał Dar Młodzieży. Dla dzieci może być to frajda wejść na pokład :lol: o ile uda nam sie dotrwać w kolejkach :whistle:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986350 przez agnesssa
Hej Mamusie :)

Ja się nie odzywam, bo nie mam siły, walczę z alergią która się rzuciła znowu na zatoki, nie mam kompletnie jak się leczyć, zostaje mi tylko siedzieć w domu z zamkniętymi oknami :( nawet jak na balkon wychodzę to jest masakra :huh: Nie mam przez to ochoty na nic :S

Kasia Udanego wypoczynku :kiss:

Makrelcia My też chcieliśmy latem porobić coś w mieszkaniu, ale nie wiem czy z tych planów coś wyjdzie :unsure:

PolaL W razie W zapraszamy do Gdyni na Dar Młodzieży i Pomorza, tam kolejek nie ma ;)

Idę dalej się nad sobą użalać :P :P






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986708 przez PolaL
Agnesssa Dar Młodzieży juz zaliczyłam ;) na Zlocie Żaglowców w Szczecinie :silly: ale jakbym miała się zjawić w okolicy to Gdyni to na pewno zajedziemy jeszcze raz. Szczerze mówiąc rozważamy wyjazd pod namiot na Hel lub druga opcja okolice Kłodzka.

Kasiu po zdjęciach na fb widzę że już "wypoczywasz " :P

My Zlot Żaglowców mamy już za sobą . Pojechaliśmy w sobotę zwiedziliśmy Dar Młodzieży, Sedov, ORP Toruń - niestety przerosła nas kolejka na U-boota. Stanie min.3h to nie dla mnie. Dzieciaki zaliczyły wesołe miasteczko, kurtynę wodną dla ochłody - tu Szymek wywrócił się na żwirze, tak że zaliczyliśmy też punkt ratownictwa gdzie pozaklejali mu kolanka. Ale za to w "nagrodę" poszedł zanurkować z prawdziwym akwalungiem bo trafił się nam po drodze stoisko centrum nurkowego Atlantyda. I matka durnota jedna pozwoliła małemu shogunowi wejść do basenu :silly: z całym tym urządzeniem na plecach. Dobrze że go ten instruktor trzymał bo go do tyłu przeciążało :) Ale za to wspomnienia będą że :woohoo:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987100 przez kasia7775
Dziękuję :) Tak, można powiedzieć, ze wypoczywam :P mam codziennie 4 zabiegi i każdy jest w innym miejscu :) Wczoraj nadreptałam przez cały dzień 12,5 km :) Ale kllimat mi służy i mam dużo energii :) Wykupiłam wszystkie wycieczki jakie oferują, więc czas wypełniony przez cały dzień.

Agnessa dużo zdrówka :)

Pola Szymon dzielny zuch jest :)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987132 przez agnesssa
PolaL To fajnie, ze się udało wejść na pokład, a jak się dzieciaczkom podobało? Ja Was podziwiam z tymi namiotami, ja jestem zbyt wygodnicka i pod namioty z dziećmi bym się nie dała :side: A Szymek bardzo dzielny chłopczyk, pewnie masz super zdjęcia, pochwal się :)

Kasia Ale super, że tak aktywnie wypoczywasz, wrócisz do domu pełna energii :) Tyle zajęć że pewnie nie masz czasu się martwić o dzieci ;) A jak sobie Oli bez mamy radzi?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987274 przez PolaL
Kasiu no to super że nie siedzisz w pokoju i patrzysz w sufit -tylko aktywnie spędzasz czas :silly: ruchu pozazdroszczę. A te 12km też fajnie sobie czasami pokonać :)

Agnesssa oczywiście że zapodam tylko jak się ogarną :blink: a wiecie że u mnie to trochę trwa :blush:

Za dwa dni przylatuje moja siostrunia z czortami tak że będzie wesoło :lol: Jak sie te szakale znów spotkają i tak do połowy sierpnia :woohoo: a w poniedziałek juz rodzice wracają z sanatorium - 3 tyg. zleciały sama nie wiem kiedy.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987371 przez kasia7775
Agnessa Oli radzi sobie całkiem nieźle, jak to Oli :) codziennie na Skype rozmawiamy. Wtedy po rozmowie troche marudi, ze chce do mamy.

Pola oj naprawdę wesoło będziesz mieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987714 przez agnesssa
Kasia Dobrze, że sobie Oli radzi, przynajmniej spokojniejsza jesteś i możesz wypoczywać pełną parą :cheer:

PolaL Wesoło przynajmniej będziecie mieli :)

A wiecie, że moje maleństwo już ma prawie 4 cm :cheer: I jest takie piękne ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988080 przez PolaL
Agnesssa urocze zdjęcie maleństwa. Ładnie się ułożyło to i widać wszystkie łapki i nóżki. A 4 cm to juz ... prawie go dużo :kiss: Patrzę teraz na linijkę w pracy i nie wierze że na tych 4cm już tak dobrze wszystko widać.

A ja po weekendzie. Siostra przyleciała i juz dziś odleciała. Dziadki już sa w drodze do domu. 3 tygodnie laby zaliczyli. Teraz w domu czekają wnuki a może i ja dorzucę moje :woohoo:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988400 przez makrelcia
Agnessa śliczna dzidzia :) Od razu widać, że to dziewczynka :D

PolaL fajne macie wycieczki. Nam w tym roku nie udało się po statkach pochodzić.

Kasia A Ty już wracaj ! Starczy tego byczenia się :)

Ania Jak Filip ? Coś wyszło po tym kleszczu ?

Czajusiątko A Ty gdzie się podziewasz ?

My dalej walczymy z remontem. Wróciliśmy z wakacji i trzeba ogarnąć ten bajzel. Jurka pokój skończony, jeszcze tylko kilka dodatków i będzie pięknie.

Moje dzieciątko ma prawie 900g. Przepuklina się nie powiększa na szczęście. Tylko ta wstrętna taśma znowu jest blisko szyjki. Oby nic tam nam nie nabroiła !!
No i wariacje na temat imienia znowu są. Mój mąż twierdzi, że na Zosię się nie godził :D Teraz na tapecie jest Ewcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl