BezpiecznaCiaza112023

pościel do łóżeczka - jaką polecacie?

12 lata 5 miesiąc temu #222319 przez basiaz
Witam, chciałam Dziewczyny się Was doradzić i prosić o podzielenie się swoimi doświadczeniami :)

Mianowicie jesteśmy przed zakupem pościeli do łóżeczka - i tyle tego jest że naprawde nie wiem jaka wybrać - tzn nie chodzi mi tu konkretnie o wzór tylko o firme ....
czy mogłybyście doradzić jaką pościel macie , jaka się sprawdza?

nie chcę kupić czegoś ładnego co po 1-2 praniach okaże sie że jest nie do użytku , wypłowieje albo się skluszczy


prosze doradzcie jakie modele kupiujecie?
czy moze co z allegro czy z tradycyjnych sklepow ?

bede bardzo wdziezcna za odpowiedzi :)

pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #222555 przez natmur11
ja mam posciel z hurtowni z mojego miasta. koszt ok 40zl komplet z ochraniaczem na szczebelki i jestem zadowolona. moja siostra ma z klups posciel i tez jest super ale cena juz tez wyzsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #222560 przez Emme
mnie się poszczęściło w jednym konkursie i wygrałam pościel AMY i mogę ją z czystym sumieniem polecić- gatunkowo rewelacja, natomiast mam też z firmy mamo tato i jest gorsza- sztywna nawet po praniu i szybko wyblakła. resztę mam uszytą przez teściową. a co do rozmiaru to lepsza większa (chyba na140?), mam mniejsza i większą i wolę tą większą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #222749 przez Monix
Ja również jestem szczęśliwą posiadaczką poscieli AMY i podobnie jak Emme gorąco polecam!!! Była już dość często prana i nic złego się z nią nie dzieje. Zadnych wypłowień, zmechaceń itp. A i moje dziecko ją uwielbia :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #223772 przez fiolla
Ja z czystym sumieniem polecam pościel firmy Ferreti , trochę droga ale to zakup na długi czas, nie blaknie, jest miękka i przyjemna, dobrze się pierze a to najważniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #223882 przez Katunia
fiolla napisał:

Ja z czystym sumieniem polecam pościel firmy Ferreti , trochę droga ale to zakup na długi czas, nie blaknie, jest miękka i przyjemna, dobrze się pierze a to najważniejsze


ja rowniez mam ferreti i polecam!

basiaz ja mam z feretti taka fioletowa z hipciem,po praniu nie plowieje, jest nadal mila w dotyku

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0421939a0.png?9693

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #223909 przez eash
nie kupuj w necie, tylko idz do sklepu i dokladnie obejrzyj, co tam maja. marka i cena są bez znaczenia, ważne, żeby pościel była z dobrej gatunkowo bawełny, porządnie uszyta - nie będzie się wtedy gnieść, odbarwiać, płowieć... jak weźmiesz do ręki, zobaczysz, czy nie jest szorstka, twarda, albo czy nie jest tak byle jaka, że świat możn przez nią oglądać jak przez sito.

polecam pościele trzyczęściowe (powleczenie na kołdrę i poduszkę plus ochraniacz), bo np. moje dziecko w nocy jest dość aktywne i bez ochraniacza ani rusz :) dodatki z rodzaju baldachim to już tylko estetyka - jak masz ochotę, to kup, ale nie musisz. kołdrę i powleczenia kup raczej te większe (140x70), bo małe szybko robią się za małe i dziecko się zaraz rozkopuje. zwróć uwagę na grubość kołderki - idzie zima, lepsza będzie grubsza. no i kołdra i poduszka w białym lub jakimś jasnym jednolitym kolorze jest wg mnie fajniejsza, bo kolorowe prześwitują czasem spod powleczeń i głupio wygląda ;)

ja nie kupowałam drogich pościeli - dwuczęściowe zestawy tak po 30-40zł, a trzyczęściowe za ok. 70-80zł. Warto mieć przynajmniej 2 kołderki i poduszki i 2 komplety powleczeń, do tego kocyki i prześcieradła (koniecznie z gumką, dobrze z ceratką)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #224046 przez basiaz
dziekuje kobietki :) powtorze sie : ale zawsze moge na Was liczyc!

co do feretti to wiem ze jest suuper bo mam rozek tej firmy i naprawde rewelka, tylko ze ta cena :(

rozek dostalismy w prezencie a komplety poscieli tej firmy jak dla mnie maja kosmiczne ceny i nie moge sobie na taka pozwolic ;(

troche sie zdziwilam z tym allegro - bo kiedys na innym forum - ale to jakis czas temu czytalam ze dziewczyny kupuja wlasnie na allegro - choc nie wiem jak te posciele w uzytkowaniu sie sprawdzaja i i


z kolei co do mini-mini poscieli - ktore niby sa tez dosc drogie wiec wydawaloby sie ze jakosc bedzie ok ja jestem rozczarowana :( mam spiworki wlasnie tej firmy i po kilku doslownie praniach cale wyblakly i nie sa juz takie sliczne jak byly na poczatku :(


a jeszcze chcialam zapytac czy moze ktoras z Was ma jakies posciele faro, bielbaw? albo czy mozecie polecic jakies inne marki w przystepnych cenach i dobrej jakosci? sa takowe ? ;)



i jesli macie z hurtowni to jakich firm? niby piszecie ze czesto firma bez znaczenia - ale u mnie jet 1 hurtownia poscieli tylko i nie ma tam mozliwosci otworzenia opakowania i sprawdzenia jak a posciel wyglada w dotyku :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224061 przez madzia19888
Witam. Planuję zakup pościeli Ala i As(Allegro)
allegro.pl/ala-i-as-kolorowe-sny-2el-90x120-i1888054872.html
Tylko nie wiem czy nie straci kolorów po pierwszym praniu. Może któraś z was miała pościele tej firmy. Jak się sprawdziła. Bardzo proszę o opinie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224062 przez justine
ja widziałam ekstra pościel w smykolandzie;) muszę zobaczyć jaka to była firma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224067 przez boniucha
W moim miasteczku też ciężko dostać coś dobrego i jest naprawdę kiepski wybór...dlatego zamawiałam na allegro...i tylko ostatnio jak zamówiłam pościel flanelową z MAMOTATO to jest ładna i miła w dotyku :) wcześniej z MAMOTATO bawełniana...okazała się sztywna, również po wypraniu...ciężko wyprasować i jest dość szorstka a kolory bardzo blade...skusiłam się też na bardzo kolorową http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/86/98/49/1886984908 i niby lepsza, ale nie jest dobrze wykończona i materiał się pruje...
A i jeszcze prześcieradła...mam też takie frotte o intensywnych kolorach...i muszę je prać ręcznie :ohmy: bo mocno farbują :(
ech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224074 przez Emme
boniuszko ja z mamo tato też mam właśnie bawełnianą- tragedia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224078 przez iwonek27
j ateż nie polecam mamotato....
zakupiłam Bon dodo beżowe Misie i zdam relację jak się sprawdzi, ale w necie wygląda cudnie, hihi.\Dotykałam w sklepie pościel tej firmy i całkiem miła i miękka. zobaczymy jak po praniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224086 przez carolin1
Bielbaw mam dla dorosłych i jest super. Nie wiem jak dla dzieci ale myślę że też trzymają klasę. Ja mam feretti i jest super. Nie kupiłam nowej ale dostałam używaną kupując używane łóżeczko. Musiała być sporo prana a naprawdę wygląda lux. Także lepiej wydać troszkę kaski i kupić cś lepszego. Moja kuzynka kupiła na allegro jakąś polską tanią poście za 28 zł i normalnie tragedia, szorstka itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225003 przez basiaz
bielbaw tez wlasnie nie wiwem czy ma posciele dla dzieci - tylko wiem ze dla doroslych sa super jakosciowo - dlatego zapytalam

o Bon dodo nawet nie slyszalam nigdy takze prosze Cie iwonek27 jak wypierzesz to daj znac ;)


i skoro nie polecacie Mamo Tato - Dziewczynki to napiszcie jakie polecacie - tylko nie z takich drogich jak feretti ( bo choc wiem zze jest rewelacyjna to po prostu mnie na nia nie stac ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl