BezpiecznaCiaza112023

Kiedy pierwsze zakupy dla dziecka?

10 lata 10 miesiąc temu #659278 przez mami_nka
Ja od początku cos kupowałam jak juz wiedziałam ze dziewczynka to konkretnie pod kątem koloru itd :) w sumie od 6-mca najwięcej wanienke tez z 6 teraz w 7m-cu jedziemy po lóżeczko i komody... i właśnie nie odczuwam tego finansowo.... i to jest fajne wszystkiego przybywa a szoku nie ma w portfelu czy na karcie wózek mysle w 8 m-cu ale teraz jedziemy poogladac i wybrac cos bo wózio biorą na siebie moi rodzice :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738821 przez kristi*
Ja już od mamy i koleżanki dostałam łóżeczko, krzesełko do karmienia, przewijak i mnóstwo ubranek (nawet te w których ja chodziłam :) ), resztę po trochu będziemy uzupełniać, narazie się rozglądamy co potrzeba i ile kosztuje. Wózek to kupimy używany na allegro o połowę taniej niż nówki w sklepach. Chcemy taki 2w1, ale kupimy na końcu bo na razie nie ma gdzie trzymać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839414 przez antosia
Im wcześniej wszystko załatwicie tym lepiej dla Was samych. Dziecko może przyjść na świat wcześniej niż się spodziewacie, a powinniście być na to gotowi. Jak dla mnie ubranka, leki, pieluchy i kosmetyki powinniście mieć nawet 3-4 miesiące przed planowanymi urodzinami. Więcej macie opisane np. tutaj . Starajcie się nie przesadzać - nie ma sensu np. kupowanie dużej ilości ubranek, bo drugie tyle dostaniecie początkowo w ramach prezentów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #867388 przez malenks
plusem wczesniejszych zakupów jest to że tak bardzo nie odczuwa się wydanych pieniążków :) także dobrze jest robić zakupy przez całą ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872382 przez Jagoda
My zaczęliśmy wszystko kompletować około 6-7 miesiąca. Do porodu zostały mi około 2 tygodnie i już od dłuższego czasu mamy wszystko skompletowane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922713 przez selena86
Ja zaczęłam kompletować rzeczy około szóstego miesięca, nakupiłam wtedy ubranek, kupiłam łóżeczko i pościel . Potem dostałam bardzo dużo rzeczy i miałam zapasy, nie polecam kupowania tony ubranek bo każda z nas dostanie tego naprawdę dużo w prezencie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952229 przez hanna30
A jak urządzałyście pokoik dla dziecka?tak typowo pod płeć czy raczej neutralnie?My jakoś nie możemy się zdecydować czy takie sufitowe http://tyskielampy.pl/lampy_led wystarczą czy jednak dokupić też jakąś stojącą koło łóżeczka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954058 przez Karolincia
Ja pierwsze zakupy dla mojego Maleństwa zaczełam w sierpniu , w miesiącu w którym dowiedziałam się o ciąży :) I tak co miesiąc coś kupowałam kompletowałam wyprawkę i tak jest po dzień dzisiejszy :) :)

Pokoik dla Kruszynki będzie wyglądał następująco - sciany będa miętowo - wrzosowe ;) Meble w kolorze jasnego dębu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959320 przez kristi*
Tym razem poczekałam i po 20 tygodniu zaczęliśmy po trochu zakupy robić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #960010 przez lilijka90
Ja zaczęłam zakupy dla dziecka ok 6 miesiąca ciąży:) Teraz mam tylko dylemat Jakie ubranka dla dzieci kupować - Nowe czy używane? Postawię chyba na używane bo maluchy przecież szybko rosną a jakby nie patrzeć nowe ciuszki są strasznie drogie. Ostatnio widziałam bluzę za 89 złotych w rozmiarze 56... nie wiem nawet czy moje dziecko się w nią zmieści po urodzeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983565 przez Małgorzata Góźdź
Ja popieram takie terminy zakupów ja wszystko kupiłam przez internet a wy www.alama24.pl/index.php?route=common/home

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067102 przez KarolineCZ
Im szybciej zaczniecie kupować niezbędne akcesoria, tym lepiej :) Podstawą są oczywiście moim zdaniem butelki i smoczki - tego zawsze warto mieć w domu więcej. Polecam więc zajrzeć na stronę http://bobomio.pl/dla-dziecka/karmienie/butelki-i-smoczki . Duży wybór, korzystne ceny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #1067129 przez martabrzeczyk
Trudno sie nie zgodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067189 przez 27malgosia
Na pewno w ciąży, może wystarczy pod koniec drugiego trymestru:
www.abcmaluszka.pl/wyprawka-dla-maluszka.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #1067619 przez appel
Ja wcześniej zaczęłam dostawać od rodziny i znajomych w prezencie niż kupować :D Więc w sumie dobrze wyszło, bo na początek miałam już małą wyprawkę, a później już tylko dokupowałam kolejne rzeczy jak synek się urodził. Nie miałam tylko bucików i na szczęście trafiłam na fajny outlet, możecie sobie zobaczyć jak szukacie jakichś przecenionych ubranek i butów: www.limango-outlet.pl/obuwie-niemowlece . Trafiłam na przykład na takie piękne sandałki i nie mogłam się oprzeć, żeby ich nie kupić: limango-res.cloudinary.com/t_product-thu...rze-jasnorozowym.jpg ;) Jak szukacie czegos na wiosnę i lato dla maluszków to bardzo fajny model, moja mała już "przetestowała" i są super, mięciutkie, no i prześliczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl