BezpiecznaCiaza112023

Kiedy pierwsze zakupy dla dziecka?

14 lata 1 tydzień temu #7914 przez _aga86_
Ja mam malutka i plaska poduszeczke do wozka:) Zakupilam 13 czesciowy kaplet do lozeczka i w nim mialam kolderke (leciutka i rownie plaska) no i podusie- lepiej jak dziecko od poczatku lezy na plasko. W lozeczku wogole nie uzywam poduszki- mam pod materacykiem (ze strony glowki) koc co daje lekkie podwyzszenie (wrazie jak dziecko by ulalo- to sie nie zakrztusi), ale spi na plasko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7920 przez sloneczko
no wlasnie normalnie dziecko powinno na plaskiej albo wcale poduszeczce spac ze zwgledu na kregoslup.

do jakiego miesiac powinno spac na plasko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7922 przez Madzia89862
my od narodzin nie kładziemy podusi malemu pod głowke tylko tak jak aga86 podłozyłam pod materaz kocyk iby glowke mial lekko podwyzszona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7923 przez sloneczko
no tak w lozeczku rozumiem, ale w wozku, przeciez jak jedziesz to troszke trzesie wiec chyba cos pod glowka musi miec, czy zle mysle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7924 przez _aga86_
Nie mam pojecia do kiedy, ale wydaje mi sie, ze im dluzej tym lepiej:) Mi czasami szkoda mojej Laleczki jak tak wierci glowka, zeby sie do czegos przytulic- podaje jej tetre, zeby sie do niej tulila i jak tylko usnie zabieram (no ale przez to bede miala kolejna rzecz, ktorej bede musiala oduczac:/). Ps. NAPEWNO nie powinno sie dawac dziecku poduszki do czasu, az nie bedzie potrafilo sie przekrecac, bo jak sie zabardzo w nia wtuli (jesli poduszka jest gruba) to moze miec problem ze zlapaniem powietrza:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7926 przez _aga86_
sloneczko napisał:

no tak w lozeczku rozumiem, ale w wozku, przeciez jak jedziesz to troszke trzesie wiec chyba cos pod glowka musi miec, czy zle mysle?



Plaska poduszeczka w wozku nie zaszkodzi:) dziecko tez nie spedza w nim tyle czasu ile w lozeczku... Poza tym faktycznie to troszeczke amortyzuje potrzasanie w wozku. Ja jak mowie w wozku mam malutka plaska poduszeczke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7927 przez sloneczko
rozumiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7929 przez Madzia89862
w wózeczku kladlam małego na poduszce tak od pupy w zwyz bo była ddługa i płaska.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7932 przez _aga86_
Ja na spod klade kolderke przystosowana rozmiarowo do wozka i na dodatek ta poduszeczke- jest plaska i napewno nie wplywa to zle na kregoslup, a jakos tak czuje sie pewniej, ze ta glowka ma wygodniej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7977 przez Moniq
sloneczko napisała:

no wlasnie normalnie dziecko powinno na plaskiej albo wcale poduszeczce spac ze zwgledu na kregoslup.

do jakiego miesiac powinno spac na plasko?

do ok 2 roku życia nie ma potrzeby żeby dziecko spało na poduszce, a potem też tylko na malutkiej;
ja nie mam żadnej poduszki do wózka, uważam że nie jest ona potrzebna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8044 przez rewelka
ja spaceruję sobie po sklepach i jak na razie oglądam rzeczy,jeszcze nie kupuję, trochę poczekam aż dowiem się kto tam mieszka :)

Ewelka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8106 przez sloneczko
a w ktorym tygodniu jestes?

czasem dzidzie do konca niechca pokazac ;) u mnie dopiero w 30tc pokazala, a to mysle ze jest juz zapozno jak na zaczynanie zakupow, bo czasem roznie sie czujesz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8107 przez Madzia89862
najlepiej z poczatku nawet jak nie znasz plci kupowac neutralne kolorki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8129 przez magdus2490
a tam to tylko zabobony ja mialam zakupy zrobione juz w 6 miesiacu :laugh:
zawsze mozesz szybciej rodzic i co wtedy... zakupy zaraz po pordzie niesa przyjemne :dry:
a faceci niemaja wogole do tego glowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #8211 przez basik_twins
Ja tam mam skończone 18tyg i ciuszki mam wszystkie prawie tzn ilosciowo niby ale jeszce cosik tam różne jeszce dokupie napewno :laugh:
Butelki , kocyki, termoforki do łóżeczka (wymóg w holandi przed ur dziecka dwie baby przylarzą na chate i sprawdzają czy masz minimum potrzebny Ci dla dziecka)
Szczotke do włosów dla niemowląt :)
Jeszcze tylko wanienki przewijaczkowe rzeczy a wózek i łóżeczka w kwietniu w Pl :)
Moja ostatnia wizyta później już nie bedzie ciąża za wysoka

Szczerze mówiąc to mam wrazenie że nigdy nie bede uważała że mam wszystkiego wystarczająco, ale to chyba normalne :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl