BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395962 przez Malina86
Vestusia ja czytam Misi, ale raczej nieregularnie i jak np. lezy w lozeczku, bo tak ksiazki tez bylyby w rozsypce.

Emcia trzymaj sie Kochana, z kazdym dniem bedzie Ci latwiej, a dla Natalki i tak zawsze bedziesz niezastapiona.

No gratki dla Hani. Madziaska niedlugo bedziesz za nia popylac jak ja za Michasia :)

Misia zasypia, ja zaraz zmykam z psem i pod prysznic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395970 przez Malina86
Kredzia, a zrobilas sobie te pazurki wkoncu? Takie sobie zrob :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395987 przez vestusia
Anakol żeby była jasność. Tu chodzi nie o dbanie, żeby ktoś nie miał za blisko, ale właśnie o to, aby ktoś nie miał za daleko. Ja niestety staję w obronie Maliny, bo sama nie zapierdzielałabym 600km w sytuacji, gdyby ktoś inny miał 10km. No sory. Uważam, że trzeba szukać jakichś wspólnych rozwiązań, i nie chodzi o to, że bez wyrzeczeń, ale rozwiązania zawsze są. Tym bardziej, że można tu wyczytać, że np. ktoś przejedzie tylko tyle a tyle km, a więcej nie. Jakby każda z nas wyszła z takiego samego założenia, no to faktycznie nigdy byśmy się nie mogły spotkać, no bo jak?

Ja nie zasuwałabym pół Polski na spotkanie, jeśli któraś miałaby 10km, a ja najdalej. Dla mnie jest to proste. Ja to widzę tak, że jedne potrafią się "nagiąć" i próbują znaleźć wspólne rozwiązanie, a inne zupełnie nie. No tak się przecież nie da.
Zresztą, idąc tym tropem widzę to jednostronnie - że np. ja mogłabym jechać kawał drogi do kogoś, kto faktycznie bez wysiłku dojedzie na spotkanie, ale jakby kolejne było bez wysiłku dla mnie, to pewnie ta osoba by nie przyjechała.

Poza tym chodzi o to, abyśmy były wszystkie, albo przynajmniej najwięcej jak się da. No to nie da się zrobić takiego spotkania, jeśli nie znajdziemy względnie wspólnego środka.

I podkreślę dla jasności - JA BYM nie jechała tyle km, bo widzę jakie jest podejście reszty.

Kima, ja to z jęzorem napisałam ;-P I przyjmuję z uśmiechem i troszkę na wesoło, więc luzik :)

Emcia - mnie właśnie w powrocie do pracy cieszyło najbardziej to, że odbierając Zuzię i spędzając z nią resztę dnia, byłam mega szczęśliwa, nakręcona, no taka pozytywnie stęskniona i uradowana. Nieraz same wiemy, że w ciągu dnia dzieciaczki pomarudzą, a po pracy to nawet tego nie zauważałam, bo cieszyłam się każdą chwilą :)

Zgadzam się z tym, co Madziaska napisała - te nabywane umiejętności są powtarzalne, więc nie ominą nas. No może jedynie to, że nie zobaczymy ich po raz pierwszy, ale zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395998 przez vestusia
Trochę się wnerwiłam szczerze powiedziawszy.

Powinnam teraz przeprosić za to, że nie jestem egoistką i że szukam rozwiązania dla większości.

Idę stąd, bo nic tu dziś po mnie. Jeszcze napiszę coś, czego nie powinnam.

Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396027 przez Malina86
Vestusia mi tez jest przykro. Myslalam, ze to bedzie radosc dla wszystkich, a teraz to juz mi sie samej odechciewa tego zjazdu. Mam dosc przepychanek pt. "Poludnie kontra reszta swiata". Najwazniejsze, ze chcialysmy i probowalysmy, aby reszcie dogodzic. Mogly Dziewczyny dac jakas sensowna propozycje majac na uwadze nie tylko siebie, moglysmy spotkac sie w polowie drogi- nie chcialy (nie mogly). Nic wiecej nie moglysmy zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #396033 przez vestusia
Napisałam posta, ale go skasowałam. Nie będę już więcej nic pisać na ten temat.

Ja ten cholerny Powidz znalazłam na mapie, mogłam tego nie robić.

Poza tym udzielałam się jak widać w nie swojej sprawie, a to zawsze jest błąd. Głupia jestem i tyle, sorka.

Jeszcze ten tekst Anakol to mnie powalił, powaga. Naprawdę sory, że patrzę na czyjeś dupy, a nie na swoją własną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396058 przez Kredka
Widzę, że tu nerwowo dzisiaj B)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396059 przez kima
Wiecie co, troszkę niesmaczny był ten żart pod moim adresem z tą zrzutą.
Ja Malina nigdy Cię nie wyśmiałam jak pisałaś o tym, że nie macie kasy, gdy Twój A. nie pracował.
Gdy Ty pisałaś Vestusiu, że ciężko u Was nigdy takiej cynicznej propozycji nie rzuciłam.

Cóż, wychodzi właśnie kto jaki jest..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396063 przez Kredka
Kima zgadzam się z Tobą w 100%

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #396070 przez anakol
Vestusia, napisałam wyraźnie że nie chodzi mi o konkretnie zjazd i wybór miejscowości. Chodzi mi o to, co napisałaś, że nie może być tak, że ktoś ma lepiej, bo wszyscy muszą się starać. Napisałaś też, że na S nie zgadzasz się, bo Kredka ma 10 km - rozumiem, że dla Ciebie to przesądza sprawę, a nie to że Malina ma daleko. Czyli podejście: wszyscy mają cierpieć, nie zgadzam się żeby komuś się upiekło :P To mi się wydało dziwne i jakoś przeciwko ludziom. Argument, że Malina ma daleko, jest przekonywujący. To, że Kredka ma blisko, moim zdaniem powinno być argumentem za. I tyle w tym temacie.

Żart o zrzutce Kimy mnie też wydał się niefajny i podszyty złością (podobnie jak kilka wcześniejszych komentarzy a propos jej obecności na zjeździe).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396071 przez vestusia
Kredzia nie miałam na myśli Ciebie, a Kimę konkretnie. Nie zarzucam tego, że zaproponowałaś Sielpię, bo to rozumiem, że przyszło Ci do głowy. Chodzi bardziej o to, że Kima nie była w stanie zaproponować żadnego innego miejsca, a niejednokrotnie była o to proszona, nie tylko przeze mnie. Odbiło się echem.

Co do tej "zrzuty" to ja napisałam poważnie, bo jestem w stanie zrozumieć czyjąś sytuację finansową, i jeżeli to wykracza poza czyjeś możliwości, to byłabym w stanie to zrobić, aby tę osobę zobaczyć. Konkretnie Kimę, bo to generalnie ona ma najdalej. Nie miałam niczego złego na myśli, ani złośliwego. Dla mnie ten "żarcik" był bardziej dla rozładowania atmosfery. Tak jak piszemy o koleżance A., czy o moim "miłośnictwie psów". To wsio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396076 przez madziaska
Smutno mi dziewczyny.... Co jak co, ale nie spodziewalam sie, ze na NASZYM WĄTKU beda takie zgrzyty :( Na forum jestem poltora roku i lubie WAS wszystkie. Zagladam tu z checia, a jesli nie mam mozliwosci, to mysle, co tam u WAS. Smutne byloby, gdybym nie miala juz gdzie ":zagladac" :( Ehhhh trzeba jakos oczyscic atmosfere ;)

Emcia, ciesze sie, ze chociaz troszke Cie pocieszylam :)

Malina, super paznokietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396079 przez vestusia
anakol napisał:

Vestusia, napisałam wyraźnie że nie chodzi mi o konkretnie zjazd i wybór miejscowości. Chodzi mi o to, co napisałaś, że nie może być tak, że ktoś ma lepiej, bo wszyscy muszą się starać. Napisałaś też, że na S nie zgadzasz się, bo Kredka ma 10 km - rozumiem, że dla Ciebie to przesądza sprawę, a nie to że Malina ma daleko. Czyli podejście: wszyscy mają cierpieć, nie zgadzam się żeby komuś się upiekło :P To mi się wydało dziwne i jakoś przeciwko ludziom. Argument, że Malina ma daleko, jest przekonywujący. To, że Katka ma blisko, moim zdaniem powinno być argumentem za. I tyle w tym temacie.


Dla mnie Anakol jedno wynika z drugiego, Ty analizujesz każde pojedyncze słowo i doszukujesz się drugiego dna. Może jakbym zaczęła od zdania, że Malina ma za daleko, a Kredka za blisko i dlatego nie jadę, napisałabyś wtedy co innego. Ja nie pojechałabym dlatego, że właśnie ktoś ma najdalej z możliwych opcji, a ktoś tym samym najbliżej. Bez jakiejkolwiek innej propozycji spotkania. Dla mnie to czysty egoizm w tym przypadku. I ja to biorę do siebie w ten sposób, że ja np. mogłabym zapitalać 600km, a ktoś inny nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396083 przez Malina86
No i wracamy do punktu wyjscia. My "bogaczki" doskonale rozumiemy Wasza sytuacje, ale jak nie mam kasy to i 300km nie pojade na zjazd.
O Kima widze, ze Kredka Cie nakreciala z naszym "niesmacznym zartem". Jesli Cie urazilam to przepraszam, ale to wcale nie byl zart, bo naprawde jakby trzeba bylo to bym sie zrzucila, zebys mogla przyjechac i nie widze w tym nic chamskiego wrecz przeciwnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396084 przez vestusia
Zresztą dodam, abyś się nie doszukiwała czegoś innego, że jak dla mnie to możecie robić zjazd gdzie chcecie, nawet w Sielpi. Bo jeśli Malinie nie robiłoby problemu jechać 600km, to czemu nie. Ja po prostu bym nie jechała, bo wiem, że to byłoby pewnie pierwsze i jedyne spotkanie, bo na żadne inne reszta by nie pojechała (bo przecież za daleko)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl