BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #371732 przez Aleksandra
Cześc dziewuszki :)

Byłyśmy rano na pobraniu krwi. Natalcia płakała tylko przy ukłuciu. Była bardzo dzielna i w nagrode kupiłam jej kubek niekapek :) Teraz śpi bo wielkim boju ale pewnie za pare minut sie obudzi bo juz spi 35min.

A co do ząbkowania Natalci to wcale nie jest bezobjawowe. Dzisiaj tak marudzi że ja już nie wyrabiam !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371764 przez Malina86
Czesc Kochane!

Mikołajku i Bartusiu wszystkiego najlepszego dla Was :kiss:

My dzisiaj pospalysmy do 9:30 :) Nie bijcie :silly:

Vestusia ja lozeczko wstawilam o czasem musze troche Miśke "ubezwlasnowolnic" bo jak zostawilam ja wczoraj na dywanie i poszlam do lazienki to jak wrocilam to siedziala u psa w budce :laugh: Nie chce zeby w lezaczku siedziala ciagle, zreszta jest juz za maly na nia, a w lozeczku sobie tez zazwyczaj lezy na brzuchu i ogolnie widze, ze jej sie podoba. Nie wiem czy to ma zwiazek, ale odkad tak szaleje w dzien w tym lozeczku to wieczorem znowu ladnie zasypia w drewnianym, a tak jeszze przez godzine harce odchodzily.
Nie gadaj mi tu, ze 9 kg nie widac! Jakbys miala wage wyjsciowa 120 kg to moze by roznicy nie bylo :), ale tak napewno jest!
Co do zwrotu podatku to ja skladalam chyba dzien przed Toba i tez nie mam :angry: Zaczynam podejrzewac, ze A mial jakies niepozaplacane mandaty i sobie skarbowka sciagnela, no, ale mowi, ze nie wiec czekam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aleksandra Natalcia dzielna dziewuszka :)

Różyczko moja Misia na noc dostaje 180ml wody+ 6 miarek mleka+ 4 miarki kaszki (3 ryzowej jablkowej i 1 mlecznej manny).

luska torty super i Aurelka cudna.

Ja tez lubie ciuszki z 5-10-15, niedawno kupilam Misi śliczny plaszczyk za 39,99 zl przeceniony z 90zl.

Moje dziecko zasnelo, a ja ide sie na spacer ogarniac. Chlodno dzis niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371784 przez Aleksandra
Bym zapomniała: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH KAWALERÓW. BUZIAKI OD NATALCI :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371844 przez Kredka
Dziekujemy za zyczenia.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371850 przez mia1082
Witam i ja
duzo buziaczkow dla naszych dziesiejszych solenizantow :kiss: :kiss: :kiss:

Malinko jaka ta Twoja Misia cudowna widac ze podoba jej sie nowy kojec :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredziu robilam test i wyszedl negatywnie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Hahahahaha Kredziu no tak tez trzeba zapamietac po co ma sie supelek :kiss:
ten wypadek :ohmy: :ohmy: :ohmy: dobrze ze to dzieciatko przezylo.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia no to imponujaca liczba gosci tymbardziej w domku nalatasz sie kochana z przygotowaniem a pozniej w trakcie tez. Wspolczuje ale trzymam kciuki zeby wszsytko sie udalo :woohoo: I dzieki za cynk nie pomyslalam o tym wczoraj ale bylam wkurzona jak mi to zniklo :angry: teraz juz bede wiedziala co robic :lol:
Torciki swietne i w fajnej cenie. A co do Aurelci to Ty masz zdrowie hehehhehe ja bym chyba to kapanie juz odpuscila....a zdjecia cudne jakie ladne te nasze dzieciaczki :kiss:

Katka duzo zdrowka dla dzieciaczkow :kiss: :kiss: :kiss:

Vaestusiu heheheh ja tez sie nad tym zastanaiwalam jak zapytalas ;) mysle ze pozniej juz tylko rocznice beda ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Masz racje ze w Cocodrillo przeginaja z cenami. Kurteczka wiosenna kosztowala ponad 200 zl i to nic specjalnego. Ja ta znizke wykorzystalam zeby kupic dresik temu Antosiowi od ktorego mamy tak duzo ciuszkow i zabawek. Tez mnie szrpnelo po promocji 130zl. Ja tam na Kacperka nic nie znalazlam zeby bylo superowe no i cena przystepna. Chyba tylko raz kupilam mu tam kombinezonik taki w paseczki na wyjscie ze szpitala a tak to drozyzna i nic specjalnego.
No to Zuzanke troszke obkupilas heheeh a Bob jak to Bob widze ze bez zmian :ohmy:
Fajnie ze Zuzka rozkreca sie w kapieli :laugh:

Vestusiu no i gratu;uje zrzuconych kilogramow pieknie Ci to idzie :kiss:

Kredziu :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Twoj to Tadzio Niejadzio..... u nas nigdy tak nie bylo nawiecej wytrzymal ten moj maluszek 6 godz i to sie chyba tylko ze 2 razy stalo.


Rozyczko to tak jak u mnie. Nie wiem co sie tym naszym dzieciaczkom poprzestawialo. Kacper tez sie tak budzi i juz mnie to do szalu doprowadza bo bylo tak ladnie ze spaniem. Zaczelam sie zastanaiwac czy to przypadkiem nie jego zemsta za przeprowadzke do lozeczka :laugh: bo jak spi przy mnie to kima i nie ma problemu a w lozeczku sie budzi. Wczoraj zasnal o 19.30 pobudka o 22, 1.00 o 3.00 5.00 i wstal o 7.00 i cycem zaczal troszke pogardzac. Co chwilke mnie rozbiera zeby tylko pomuldac ehhhhh .....
U mnie tak okolo 18.00 jest kaszka 90ml wody i na oko wsypuje ale robie bardzo gesta. no i po kapaniu o 19.00 cycuch raz jeden raz dwa zalezy jak go kaszka zapcha :laugh:
A z grudkami to bede walczyla hehehehe dzis druga proba bo druga polowa sloiczka do skonczenia nam zostala :laugh:

Kredziu no to masz przyczyne biedny Mikus duzo zdrowka dla niego i niech szybko wraca do zdrowka :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371858 przez mia1082
a u nas jak pisalam ze spaniem masakra nawet w dzien zasnie sam w lozeczku po pol godz sie budzi daje mu cycucha pomulda i przy mnie zasnie bez problemu juz teraz spi 1,5godz. Kaszke ryzowa polubil i chetnie ja zjada nareszcie :laugh:
Dzis jak zasnal popoludniu po 5,5 godzinach czuwania to jak weszlam do niego to nogi wsadzil miedzy szczebelki i tak owinal. Musialam go najpierw odplatac zeby go przykryc hehehhe ja nie wiem co on tam wyprawial :laugh:
U nas zimno i wietrznie pogoda do bani :( a ja sie musze za psrzatnie wziasc bo inspekcja przyjezdza hehehhe nie da sie tak po lebkach domu ogarnac tylko trzeba wysztko wypucowac co by mama nie pomyslala ze nie umiem sie zorganizowac :laugh: Nie wiem czy tez tak macie ale zanim sie KAcper pojawil to wszsytko musialam miec na tip top. Odkad mam synka to jakos mniej zauwazam kurze paproszki itp. Lubie miec czysto nie zrozumcie mnie zle ale czasem jak mi sie nie chce to zostawiam sprzatanie na drugi dzien. Kiedys by to nie przeszlo sprzatalam kazdego dnia :ohmy:

Dobra lece jakas kawke zrobic i wykonac plan dzialania z tym sprzataniem bo nie moge za wczesnie zaczac zeby mi znow A. balaganu nie narobil :angry:

buziaki do potem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371860 przez Aleksandra
Natalka śpi juz prawie 1,5 godziny :)

Kredziu dużo zdrówka dla maluszka. Nie obwiniaj się kochana bo każda z nas pewnie by tak samo zareagowała. Taki maluszek nie powie, że go coś boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371864 przez mia1082
Jeszcze mialam Was o cos zapytac. Kacperek ma jakies chrostki na twarzy od kilku dni ale tylko na buzce czy to moze byc od pokarmow jakie zjada??? Tak mi sie cos zdaje ze chyba od czasu jak dostal jajeczko to mu sie tak zrobilo.....hmmmm.... jest to mozliwe ze tylko na buzi?

Olu moj kima od 12.oo do teraz z przerwa na cycucha. Ale lobuzowal od 7 rano hehehhehe. Pewnie dzis bedzie tylko jedna drzemka ale za to dluzsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371924 przez Aleksandra
Mia może to faktycznie od jajka. Natalcia też ma krostki ale to od śliny.

Mała znowu złapała drzemke a ja sie biorę za zmywanie i ogólnie musze ogarnąc. Wszędzie są ciuchy! Tak to jest jak się nie ma szafy, ale z tym sie jeszcze zejdzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371951 przez [email protected]
hejo ja na sekunde...
od rana miałam dwie sasiadkiz dziecmi-było bardzo fajnie,
upiekłam ciasteczka i nagadałysmy sie za wszystkie czasy:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371953 przez Aleksandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja mam bardzo obfite @, takie jak przed braniem hormonów i trwa to tydzień ! Masakra jakaś.... A pierwszą @ dostałam miesiąc po przestaniu karmienia Natki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371955 przez iva 20
Co tu tak cicho ???

Sarna no to widzisz ty masz juz pierwsza a ja jeszcze nie dostalam ani jednej :( hehe teraz tylko czekam i czekam ale nic nie widac :.... czy to mozliwe tak dlugo ???

Ola widze ,ze twoja Natala lubi sobie w dzien pospac , moja dzisiaj jak zasnela to spala prawei 3 godzinki ihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371964 przez Aleksandra
Iva Natalka 3 drzemki ma w ciagu dnia, czasami 4 ale to zależy od dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371968 przez anakol
Cześć wszystkim.

Ola, gratuluję ząbka! :)

Madziaska, Hania kochana. Ucałuj ją od ciotki :kiss: Natalka też czasem ma takie smutniejsze dni.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Róża, to chyba super żłobek jak takie jest podejście, że każde dziecko usypiają bujaniem. To ile tam jest opiekunek a ile dzieci?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina86 napisał:

Haneczka piekna laleczka :)

Malina a Ty już chyba po raz kolejny jakieś talenty poetyckie zdradzasz :lol:
Michaśka rzeczywiście ekspresem się uczy nowych rzeczy, Natalka już daleko w tyle została B) No nic, każde dziecko ma swoje tempo.
Rób test i daj nam znać. Czekamy :lol: No ciekawe która z nas będzie pierwsza, bo już parę miało objawy :silly:

Mia, może Ty też w ciąży? Założyłybyście z Maliną wątek Mamusie luty 2013 :blink:

Dziouszki, nie mam czasu więcej nadrabiać, ale uwaga: mam dla Was prezent. Miał być na Dzień Matki ale nie zdążyłam, będzie na Dzień Dziecka :blink: Przysyłać mi proszę Wasze adresy mailowe na priva, bo prezent przyjdzie mailem. Zwłaszcza te z Was, które darzą sentymentem nasz wątek rok temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #371982 przez Malina86
Heloł :)

Wypizdzilo nas lekko na spacerze.

W koncu jakies zebate dziewczynki bedziemy mialy :)

Dorcia wracaj do domu, bo nas zaniedbujesz :silly:

Anakol hehe no ma sie te zdolnosci ;)

katka zdrowka dla dzieciaczkow :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zrobilam sobie salatke grecka i sie obzarlam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl