BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu #467070 przez luska
hej kochane

Hheh Pola dobra jesteś , następna zakręcona mamuśka :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vesta ale odwaliłóas z tymi kluczami.dobrze , ze bob je przylukał.ale co się dziwić jak tak zalatana byłaś.

Z tym aparatem w żłobku , to fajny pomysł , bo w sumie tam nie ma okazji robić fot , a jakaś pamiątka będzie :)

A tort z żyrafka czaderski :lol: Szkoda , ze u ciebie nikt tego nie zrobi , ale pytałas w cukierniach , może jednak by ktoś spróbował.
Mmcia fajny prezent zrobiła.I tez posiadamtaka szafke zawalona zastawa dla gości

Vesta teraz mnie przyłamałaś z tym wyjazdem , ale rozumiem.to teraz jaka decyzja??

No izdrówka dla ciebie , a ja chyba jutro skocze po te kufry do zabawek , bo bolesk maja tego tyle , że innaczej jest sajgon.Apoza tym jak nie zabawki to ciuchy w to wejda

Kredzia fajnie , że imprezka udana :laugh:

Jjeku ja się nie mogę za ta dietę zabrać B)A miałam taki ambitny plan :dry:

Malinko udanego weekendu z A :lol: :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Co do przedszkola, albio raczej żłobka , bo na przedszkole to on chyba za mały jest co??Bo igor ma 2 latka tak??Ale sama nie wiem co bym zrobiła , przedszkole to duzy plus dla takiego dziecka

hehe ola ty już o choince :P Ale ja też już myślałam i wymyśliłam , ze ja chce mieć spokojne święta i choinki w domu nie będzie.Dziękuje bardzo już wiem co by mnie czekało.Dziadki niech się martwią , żeby maluchy nie zdewastowały ozdób

Docia fajne te kolcki.Ale ja powiedziałam dość zabawką i tak najlpsza zabawa jet garnkami i wszytkim innym :P
no ja tez musze na jakieś zakupy ruszyć .Zanczy na pierwsze wejście , to założę malej kieckę z chrzcin , bo jest dobra.Ale cała imprezę w niej nie przelata i na strój nr dwa ,czyli ta spódniczka pomysłu brak.I tak myślę , ze pewnie będzie gorąco w domu , to cos na krotko trzeba wykombinować


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Docia ale Lenka tak wypoważniała.Śliczna jest i chyba bardziej do Zdanka podobna.

A co do zajadu to ja myślę jak Dcoia , może wersja początkowa i Poznań??

Malinko trzymam kciuki i na pewno będzie super!!!!i ucałuj msie w ten strupek



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Vestusia no oby się udało uporać z tym kaszlem Zuzanki i dobrze , ze trafiłaś na rzeczowego lekarza.No Zuzanka to jest istny aniołek , ona wogole taka rozważna nawet na buźce ,dwa razy pomyśli zanim zrobi :laugh:

super , ze uda sie wkombinowac ten torcik , boi był czaderski :lol:

EE a u nas leżak to w odstawę poszedł jak mała tylko zaczęła pełzać , miałam go wystawić nawet dziś na allegro ale wolałam do was zajrzeć.


Docia u nas jest to samo z łóżeczkiem , co gorsza włazi juz na krzesła od stołu, juz kilka razy w ostatniej chwili złapałam krzesło , bo leciał z nim na płytki.Ona mnie wykończy kiedyś i maruda z niej się zrobiła.doszlam do wniosku , ze tez jest strasznie rozpieszczona , jak jej czegoś nie damy , nie zrobimy jak ona chce, to aż nogami tupi i krzyczy na mnie :ohmy: co najlepsze jak na pokazuje co chce, to nawet tak władczo rekom macha , normalnie rozkaz B)



Docia i co kupiłaś ta kiecke , bo ja tak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467078 przez luska
eee zgubiłam tydzień temu tele , ale jestem zła , bo mi dużo numerów przepadło , jak będę miała duplikat kart to musicie mi koniecznie po raz kolejny nr przesłać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467144 przez madziorskie
Witam wieczorową porą!!!

Niedawno wróciłam do domu... i zjadłam białego serka troszkę, a na obiad nic... przy takim jedzeniu to bedę bardzo zdziwiona, jak nie schudnę... :laugh:

Izabela mężowi zasnęła o 18:40 i cały czas śpi... dlaczego jak ja jestem w domu tak wcześnie nie zasypia??????????

Olu Manti powiadasz... skąd ja to znam... tylko ja Renni łykałam ;) a w apteczce zostało mi jeszcze trochę tabletek "Foliku" ;) heh na drugą ciążę poczekają... ;-)
Zdrówka życzę i żeby Cię nie rozkładało jednak!

Dorcia ja gotuję na 3-4 dni, zależy jak wyjdzie! Obecnie ma na 4 dni ;) Jak wrzucę 3 marchwie, pietruszkę, seler, ziemniaki, por, i dodatek czyli kalafior, brokuł, fasolke szparagową, kaszę to wychodzi mi na 3-4 dni jedzonka.. i przez te 3 -4 dni musi dziecko jeść ta samą zupkę... ;) Ale jak do tej pory nie narzeka tylko wcina;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia no tenm mój eks też z końca października... heh i taki zgryxliwy i mściwy... heh ale i tak mam słabośc do niego i jego bazyliszkowych oczu... ach te oczy...

He he jak czytam o tym spotkaniu planowanym to przypomniało mi się, jak czytałam ostatnio jak na poprzedni zjazd się umawiałyście i prawie pokłóciłyście... he he ale było minęłó.. tak gwoli przypomnienia, żebyście się znów nie pokłóciły... ;)

No ładnie Lenka śpi... jaką ma fajną pozycję... ';) Ja używam jeszcze bujaczka, chociaż bardzo rzadko... ale Izka się nim lubi bawić... buja lalę i ma mega ubaw ;)
Śliczna Lenka! A lapka mamy chyba takiego samego :P Lenka jest sliczna! I ma boski usmiech!

Malina jejku! Dobrze, że nic powaznego się Jej nie stało! A rana do wesela się zagoi! Szkoda tylko, że na pamiątkowych zdjęciach z 1 urodzin jakże ważnych będzie miała ślad...
Zobaczysz wszystko się uda! Spokojnie! Tylko o prezentacji nie zapomnij!!! :laugh:
A kciuki będziemy trzymać!

Vestusiu ja miałam w różnych rozmiarach bodziaki i z żadnym nic się nie stało, a najczęściej je nosi! Miałam 50/56 i 62/68... Tuniczka super, ale legginsy mogły byc do niej ciut grubsze, bo sa takie typowo letnie mega cieniutkie! Nie nadaja się na teraz...

He he za moich czasów zwała się jeszcze AR potem mna Uniwersytety Przyrodnicze pozmieniali... hi hi a co studiował?

Hmm bułeczki... w smaku niezłe! Ale grube na 1 cm!!! :laugh: ale i tak je przekrawam by więcej obkładu mieć hi hi

Ja tez mam w osobnej szafie zastawę gościnną, a na codzień zwykłej uzywam i to takiej bez wzorków żeby w zmywarce móc myć.. he he

He he no wiecie... kocham mojego męża, jest cudowny i wogóle! Ale motylków w brzuszku nie było!!! Za to z tamtym.. ech... nogi jak z waty... az mi się słabo chwilami od tych motylków robiło... a nie był to mój pierwszy, więc w sumie nie wiem czemu.. ale do dzisiaj te motylki wspominam... ech to było życie... cudowne uczucie!!! szkoda, że z mężem tak nie było...

Faktycznie Zuzia zasługuje na miano "dzielny pacjent"! Ale fajnie miec takiego konkretnego, rzeczowego lekarza!

Super, że będziesz miała takiego torta, jaki chciałas mieć!

Dorcia póki co Iza nie próbuje uciekać z łóżeczka, ale ona jest mała i niedałaby rady... ale mam nadzieję, że nie wyskoczy i nic sobie nie zrobi! Ja ma wyciągane 2 szczebelki i pewnie jak będzie próbowała góra uciekac to jej wyjmę, żeby dołem mogła wychodzić.. zawsze bezpieczniej.. ;)

Nadrobiłam to już pewnie wszsytkie śpią...
pewnie też się niedługo zbiorę i wyłącze kompa, ale oglądamy z mężem jeszcze film... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467159 przez Kredka
Witam!
U mnie dzisiaj ciezki dzień...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Zmęczona jestem/... :( :(

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467172 przez [email protected]
no kurde! nie bylo mnie ponad miesiąc i postów jakos koło 700 juz nie pamietam a teraz w 2 dni 102???? agrrrrr jak ja biedna bezczasowa mam to przeczytac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467177 przez [email protected]
ok to ja Wam wkleje co u mnie bo prosiłyście, to samo napisałam na fb bo sie zagalopowałam :P
pozdrawiam Was seeeeeerdeczniaście :*:*:*:

a kim jest Madziorskie i w ogole poprosze o jakiś skrót o sobie :P

buźka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467179 przez [email protected]
No i miałam pisac co u nas, więc...Daro to mały śmieszek, cigle buzia tak cudnie ucieszona ze rozbraja na łopatki...ale jak sie nie cieszy to sie drze:/ łoj jak on si e drze!!! gardło zdziera przeokrutnie. od paru dni ma 3 ząbki, powrociła skaza białkowa, ale nie wim czy to od mleka modyfikowanego czy od jogurcików bo czasem pił. jogurcików juz mu nie daje ale mm raz dziennie ma, bo cycu nie wydala:/
Domi chodzi do przedszkola i jest chyba zadowolony. Jest najmądrzejszym dzieckiem w grupie! babki mowią ze bardzo odstaje ponad grupę, ale przeniesc go nie moge bo nie ma miejsc:/ on chodzi do grupy 2,5 i 3 latki a ta druga grupa to 3 i 4 latki. więc lipa. napady złości ma coraz zadziej. troche dzieli sie zabawkami z Darem a w przedszkolu juz nie ma z tym problemów. pięknie koloruje i nie wyjezdza za linie, ale dalej sie nie chce sam ubierac...nie ma dnia zeby nie pytał o Lusiowego Olka! serio!pięknie bawi się z Darem, duzo przy tym pisków i smiechów biegają razem po całym domu tzn Daro raczkuje ale Domi czestop razem z nim:)

co jeszcze? no jeszcze tyle ze i Adam i ja przytyliśmy :( ja myslalam ze przytyłam 2 kg tym czasem przybyło mi prawie 5 no załamka :(
wczoraj łaziłam na zdjeciach po niemczech i myslałam potem ze zdechne taka chora była, ale dzisiaj jakos lepiej sie czuje i w niedziele jade z kolegami do Pragi na zdjecia uliczne i wieczorkiem wracamy- ale jestem podjarana!

to chyba tyle co u nas :)
jak mi się cos jeszcze przypomni to dopiszę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467180 przez vestusia
Dżem dobry :)

Przede wszystkim składam najpiękniejsze życzonka z okazji Pierwszych urodzin dla naszego dzisiejszego Solenizanta – Filipka! Sto lat dla Ciebie!!
Dżoana, wklej nam naszego Fifiego :)





Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jak czytam, że Lenia nie ma czasu to mi się ciągle buzia otwiera. To naprawdę do niej pasuje he, he, he :D

O, w Biedrze Lenia sama biegała??/ Superowo! :D Fajniuśnie, że ona już tak sprawnie chodzi :D Zuzia troszkę w tyle, no ale już stawia kroczki, więc się cieszę :D

Ha, a Daisy to już chyba nie ma takiego miejsca, gdzie mogłaby się ukryć i gdzie nie znalazłaby jej Lenisława :D

Ha, ha, ale Wy macie (Dorcia i Luska) z tymi dziewczynami :D Moja Zuzia to nie wychodzi z łóżeczka, jest grzeczna, więc nie wiem, o czym piszecie :D

Lusia jak mogłaś zgubić telefon? No nie :D

Sarenko fajno, że Daro taki śmieszek no i że Domiś taki mądry chłopczyk :D To ubieranie się mu przejdzie, może ma taki okres.
U Ciebie nawet te 5kg to nie widać, więc nie przesadzaj :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


My wstaliśmy, bo Zuzia oczywiście wyspana ;-) Ja zaraz zrobię sobie kawkę i zabieram się za porządki, bo za tydzień impreza, więc muszę generalnie posprzątać, łącznie z oknami.

Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467190 przez luska
hej

Filipku nasz kochany sto buziakow z okazj twojego świeta :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarenka jestem podważeniem tego malowania Domisia , Olo to mażę byle by mazać , ale i tak się ciesze , bo bardzo lubi się uczyć .Czasami sam mnie ciąga , żebyśmy wzięli książeczki i się pouczyli.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Hhehe Vestusiaja jestem mistrzynią w gubieniu telefonów.Raz nawet na ławce zostawiłam w parku , oczywiście jak wróciłam już go nie było i pewnie z 5 telefonów takim sposobem straciłam .No nic ,wyrobie duplikat kart i mam jakiegoś starego fona wsadzę i będzie gitara , tylko kontaktu mi szkoda.

Ja juz po porządkach tylko poprasować i powiesić firanki, no nie liczę kładzenia kafelek w zachowaniu , ale to już pikuś.A prosowanie sie mnie prosi od 3 tygodni na serio , normalnie ta sterta aż straszy.

Aureska jakaś zawieche złapała leży pod stołem od 10 minut i mruczy , ale pewnie kupsko zwaliła, bo coś za cicho jest i za grzecznie.

Wczoraj Olo mi prawi lapka rozwalił , ale się wściekłam , cale szczęście , ze ja nie mam dysku tylko kartę pamięci, bo już bym z wami nie popisała.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Lece się ogarniać , bo w piżamce jeszcze zasuwam.Zajrze jutro , bo dzis w planie wieczorem malibu mniam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467201 przez jo_anna20
Dziekujemy za życzonka a zdjęcia wrzucę wieczorkiem, bo na razie przed impreza nie wiem w co ręce włożyć :) A na razie muszę je włożyć w pampersa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467202 przez kima
Hej Mamusie :kiss:

Ja też wyrobić się ostatnio nie mogę, tyle roboty w domu, że masakra, ciągle coś do sprzątnięcia itd, a wczoraj do o 21 już w łożu na męża czekałam B)

Biorę się za porządki, póki Kubuś śpi, bo nie wiadomo ile to potrwa.. :laugh:

Miłego wekendu Kochane! :) :kiss: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467216 przez emkapl84
Hejaaaaa!!!!

Filipku wszytskiego naj naj!!!!!!!

O matko jaka jestem zalatana!!!wczoraj po 9 godz. pracy wróciłam do domu i spędziłam 4 godziny nie wychodząc z kuchni...ale mam prawie wszystko naszykowane na ur Natalki i dziś już tylko relaks...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

DorciaZ dnia na dzień Lenisławka coraz ładniejsza!!!naprawdę urocza jest!!!! Ja też przeczuwałam, że natalka cos sobie zrobi i na roczek będzie siniak!!!no i oczywiście we czwartek zdarła sobie nos, polała się krew a nos był wielkości kartofla :lol: :lol: na szczęście obrzęk już zszedł i zostało tylko lekkie zadrapanie
Luska uważajcie z tymi szaleństwami z mężem :lol:
Poluniaja też nie mogłabym być na diecie...nie wyobrażam sobie , że musiałabym jeść to, co ktoś mi każe...jak mam na coś ochotę to po prostu muszę to zjeść i tyle :lol:
Malina udanej imprezki!!!!
Natalka od kilku dni jest niemożliwa...jak tylko jej czegoś zabronimy to rzuca się na podłogę i urządza histerię..masakra jakaś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467224 przez Dorciaition
Dzień dobry.

Filipu STO LATEK dla Ciebie. Dużo zdrówka i samych radości.



Joanna, Malina udaje imprezy.

U nas dziś pobudka o 5:30, no pięknie.

Luśka
to prawda. Dziwnie w tej Anglii. Ostatnio znajoma mojej mamy zaspała, więc poszła dużo później do szkoły z dzieckiem. Ta była już zamknięta. Na następny dzień dostała pismo, że dziecko nie było w szkole.

Co do zjazdu to ja się dostosuję, ale kurka nie chciałabym, tzn chciałabym w grudniu, ale nie damy rady.

O kurczę z tymi krzesłami i wchodzącymi na nie dzieci to nie ciekawie. Na moje Lenia nie ma chęci, ale u teściów włazie, a te strasznie lekkie.

Ha ha kupiłam kiecke :) Oby tylko pasowała.
Z telefonem też się popisałaś. :P

Madziorskie
no dieta naprawdę pełną parą.

O tak, przed spotkaniem w Powidzu działo się, działo.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chyba też wyciągnę te dwie szczebelki, choć Krzysiu nie dawno próbował, a Lenka nie zajarzyła ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarenko
a gdzie zdjęcia Twoich Dzieciaczków?
Brawo dla mojego Ziecia, że taki zdolny jest. Ucałuj Go mocno, Darusi- Śmieszka też :) :kiss:

Oj przesadzasz z wagą. Ja tam po Twoich ostatnich zdjęciach nic nie widzę żebyś przytyła.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


O tak, Lenia nie ma czasu , naprawę ;) Ona nawet jak ją czasami usypiam to macha nogami.

Ona sama po Biedrze nie zapitalała, tylko szła przy półkach albo trzymała się czegoś.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Emka Wy imprezujecie dziś czy jutro?

Jeju ale po weekendzie będzie opowiadań i zdjeć. Mam nadzieję :)

Oj, biedna Natalka z tym noskiem :/

Mogę sobie z Tobą podać rękę co do niemożliwych córek ;)

PRzed chwila się wkurzyłam, tzn bardziej Zdanek się zdenerwuje. Kupił jakiś czas temu taką piankową naklejkę Minnie. Przykleił ją do ściany, no i po czasie odpadła, no wiec ja dziś przykleiłam ją na taśmę dwustronną, ale Lenia to zerwała- razem z tynkiem.
Krzysiu nie będzie zadowolony ;)


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467309 przez madziorskie
hej hej szczęśliwe mamusie!

STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE FILIPEK NAM! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MALUSZKU I PYSZNEGO TORCIKA I SUPEROWYCH PREZENTÓW!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarna ja wbiłam się na forum jakis miesiąc temu.. łoł juz miesiąc jestem z Wami!!! Jak ten czas zapiernicza... Jestem z grudniówek, ale tam praktycznie forum umarło smiercią naturalną i podobnie jak Luśka czy Polunia zawitałam tutaj... Moje dziecię to Izabela urodzona 28 grudnia. Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to pytaj!

Sarna jestes fotografem??? czy pozujesz do zdjęć???

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luska no nie wierzę, że tyle telefonów zgubiłaś! heh

Ja ma wszytskie moje kontakty z tel zgrane na kompie więc w razie czego łatwo m oge sobie na nowo do tel wrzucić;)


luska napisał:
Ja juz po porządkach tylko poprasować i powiesić firanki, no nie liczę kładzenia kafelek w zachowaniu , ale to już pikuś.A prosowanie sie mnie prosi od 3 tygodni na serio , normalnie ta sterta aż straszy.

jakbys mogła wytłumaczyć to kładzenie kafelek w zachowaniu... bo nie jarzę o co loto ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna udanej imprezki! Ja dzisiaj wsadziłam palec w g... bleeeeeeee
Iza mi ostatnio pampka próbuje zabra c tego co ma zesranego i ja tak poitem szybko go łapię i stało się... ech nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni... :lol:

emka no ja niby na Dukanie, ale wczoraj Dukan nie widział jak jadłam bigos.. było już tak późno, że pewnie spał... ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobre z tą Minni na taśmę dwustronną... ;)

oK JA zmykam na zakupy.. jadę kupić dziecku ten jeździk pchacz ... ;) od którego się zaczął mój pobyt tutaj.. hi hi co się odwlecze to nie uciecze..

miłego dnia do zaś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467331 przez emkapl84
Madziorskieno padłam po tekście, ze pan Dukan spał i nie widział, jak jadłaś bigos :lol: :lol: :lol:
Dorcia my imprezujemy dzisiaj koło 16. Natalkę własnie wysłałam na drzemkę i mam nadzieję, ze nie będzie płakać jak zobaczy tych wszystkich gości!!!!
Uuuuups!!!!!no cóż Zdanek na pewno nie bedzie sie gniewał na swoją coreczkę :laugh: :laugh:
M wyszdedł z kolegą na miasto..od rana piwkują i rzuciłam mu tekst, ze jak znajdzie jakieś fajne kozaczki w river island to ,żeby mi kupił :lol: :lol: :lol: ciekawe czy coś mi wybierze :)
A ja się relaksuję oglądając Bridget Jones...jeden z moich ulubionych filmów...ja rodziłam to miałam nagrane na tel własnie Bridget Jones i Juno i sobie w szpitalu oglądałam póki bóle stały się nie do wytrzymania..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl