BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu #467394 przez luska
EEnormlanie sie nudze :lol: Byle do wieczora , bo b :lol: ędzie piciw alkoholu :P :lol:

emka jeku biedna Natka, dobrze , ze nosek juz doszedł do siebie.Tez już się nie mogę doczekać fotek po imprezach :lol:

Docia no Lenka to mały szkodnik :P Wesoło z ni a masz , a kurcze pamiętam jak tu ci wszystkie zazdrościły tego spania Lenki i , ze ona taka spokojna , a wyszło szydło z worka :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


docia moja ciocia też tak miała ,jej córka była chora miała 40 stopni gorączki i nie poszła do szkoły io popołudniu miał tele ze szkoły i musiał przynieśc zaświadczenie od lekarza.A jak jeździł z moim bratem po dziewczyny do szkoły to on nie mógł wejść , tylko rodzic :ohmy:

heheh docia co ty chcesz chyba , żebym ja sie wykończyła , bo już z trójka małych dzieci , to nie wiem czy bym podołała.

Emka to widze taka powtórka hehe jak nawet filmy sobie puszczasz co w dzien porodu ogladałaś :laugh:

Docia a kiecka bedzie dobra ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467395 przez vestusia
Witam ponownie :D

Ledwo żyję. Wysprzątałam póki co łazienkę i pomyłam wszystkie okna. Zjedliśmy obiad i odpoczywam. Zuzia była z babcią na spacerze, Babcia wynalazła maskotkę żyrafkę, która trzyma kocyk w żyrafkę ha, ha, ha :D Obsesja żyrafkowa ;-)

Torta będę miała, już gadałam z tą dziewczyną, wyniesie mnie 100 zł, no ale myślę, że warto.

Emcia to ja Tobie życzę też udanej imprezy :D No i żeby M. te kozaczki kupił :D

Madziorka Aparatka z Ciebie ;-) Pan Dukan spał i nie widział ha, ha, ha :D Niezła jesteś :D

Oj te motylki. Życie po prostu tak się układa, ale troszkę dziwnie, że u mężulka motylków nie było. Nawet na początku?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia, Boziu 5 telefonów zgubiłaś? To Ty jesteś naprawdę roztrzepana ;-)

Oj Olo łobuzuje, dobrze, że nie zepsuł tego lapka :D

O, to chyba jeszcze dzieciaki będą miały rodzeństwo :D Ja z tymi kaflami też nie kumam o co Ci chodzi??

Dorcia ha, ha :D To się Zdanek nie ucieszy no ale co zrobić. Zwal winę na Lenkę, a na nią na pewno nie będzie się gniewał ;-) Wniosek mam jeden - taśma była dobra, skoro odeszła razem z tynkiem ha, ha, ha :D

Idę odpocząć i zabieram się za dalsze porządkowanie mieszkania.

Piotrek poinformował mnie, że o 17 idzie na piwko. A niech se idzie.
A jutro wpadnie do nas Aneta z Michałkiem, bo Piotrek i tak będzie w pracy :) Fajno :)

Zuzia dyskutuje w łóżeczku, liczę, że za chwilę zaśnie.

Miłej soboty i co poniektórym udanych imprez urodzinowych!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467396 przez luska
Madziorks kurcze no nie pomyslałam o tym , zeby te kontakty na kompa zgrać.Teraz tak będe musiała zrobić

hehe oj ale wy ciemne :P , będą mi płytki kłaść , bo na razie świeci beton B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467419 przez Batmanik
HEJKA
PRZEDE WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJ DLA FILIPKA!!!!!!!!!11
JA TAK NA CHWILE WPADLAM
ALE WZTLUMACZCIE MI O CO KAMAN Z TYM DUPHASTONEM????

O MATKO JA TEZ JESTEM ZAKRECONA ALE ZEBY ZGUBIC 5 TELEFONOW TO NORMALNIE GENIALNA JESTES HEHE

JA NIE WIEM KIEDY MY ROCZEK ZROBIMY- BO NIE WIADOMO KIEDY DOKLADNIE D...WROCI:(
OJ JAK CZYTAM JAK WY DZIECI KARMICIE- MOJA JE Z NAMI WSZYSTKIE ZUPY , WSZYTSKIE DRUGIE DANIA :)
U NAS DZIS STRASZNIE WIATR WIEJE:( ALE BYLAM NA ZAKUPACH Z IGOREM NO STANAL SOBIE NA SRODKU ULICY BO ON CHCE ISC W DRUGA STRONE A NIE TU GDZIE JA GO PROWADZE :angry: ALE POMOGLO TYLKO TO ZE TRZEBA ISC BO JEDZIEMY DO DOMU ZADZ DO TATY;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


VESTUSIA SZKODA ZE MIESZKAMY OD SIEBIE KAWALEK DROGI BO W OSTATNIEJ CHWILI ZNALAZLAM BABKE KTORA ROBI SUPER TORTY I IGOR MIAL SMOKA NA URODZINY A MALUTKIEJ ZROBIE MYSZKE MIKI:)


IDE W TYM TYGODNIU JAK MALA SOBIE NIE ZDAZY GUZA NABIC HEHE DO FOTOGRAFA ZROBIE ZDJECIE NA ROCZEK
TAKA DZIS JESTEM NIE DO ZYCIA ZE NIE SPRZATAM DZIS ALE JUTRO BEDZIE LEPSZY DZIEN ( A CO TAM ZE NIEDZIELA) ALE JUTRO OGARNE PODLOGI...TZN JA CZESTO W TYG SPRZATAM WIEC W SOBOTE MAM LUZ TYLKO PODLOGI ZETRZEC , PRANIE POROBIONE NO ALE NIE MAM NATCHNIENIA DZIS;)
MOZE ZDRZEMNE SIE POKI DZIECI SPIA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467421 przez polunia
Helołłł ja tylko na moment , poczytam wieczorem a poki co chcialam się pochwalić dzisiejszym zakupem :woohoo:

Kupilam sobie kiecke na Poli roczek no i jeszcze na pazurach byłam :woohoo:
W rzeczywistosci jest duzo ładniejsza niz na mnie ale co tam , bardz mi się podoba :woohoo:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Buziaki , wpadne wieczorkiem bo musze jakies zarło zrobić :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467446 przez vestusia
No ja już prawie wszystko posprzątałam :D

Zostało odkurzanie i zmycie podłóg, ale to jak Zuzanna wstanie, nie będę jej teraz hałasować :D

No Polunia! Toś poszalała! Ekstra wyglądasz, co tak krzywo nogę postawiłaś? Buty czadowe, no moje kolory generalnie - ja uwielbiam czarne i szare kolory. Ekstra :D Cyc do przodu, tyłek do tyłu i masz być najzajebistsza na tej imprezie (zaraz po Poluni rzecz jasna ha, ha, ha)

Batmanik ja już znalazłam dziewczynę, co zrobi mi takiego torta :) Wszystko ugadane. A tak swoją drogą to wiecie co, zaczęłam się zastanawiać czy nie zacząć próbować robić takie torty. Bo baza to jest raczej prosta, ale można się szkolić, no a cała reszta to rzeźba, wyobraźnia. Ja co prawda nie mam aż tak bujnej fantazji, ale odzwierciedlić bym potrafiła :D Może za jakiś czas próbuję chociaż jeden torcik upiec :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zuzia też generalnie je wszystko, tyle że w domu to nie jada dwóch dań. Zresztą, my jakoś sami nie jadamy dwóch dań, zawsze jedno. Z kolei w żłobku Zuzia nadrobi, bo tam jada dwa dania.
A i wczoraj pytałam babkę ile drzemek mają dzieciaki. Okazuje się, że tylko jedną, ok. 10-11. Zdziwiłam się, że Zuzia wytrzyma do tej godziny, ale mówiła, że Zuzia daje radę. Pewnie dlatego jak potem wraca do domu to musi się kimnąć ;-)

Batmanik jak zrobisz Nadzi zdjęcia to nam wklej. Kurka, szkoda, że nie wiesz, kiedy D. wraca.

A, chyba Dorcia pytała, kto w końcu u nas będzie. Będziemy my z Zuzią, Piotrka rodzice i mój ojciec z żoną. Czyli 6 osób + Zuzia.

Zabieram się powoli za prezentację, bo nie zdążę do grudnia ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467466 przez Dorciaition
Ha ha Madziorskie ja też tego nie skumałam co Luśka napisała ,ale już się przyzwyczaiłam :blink: :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


He he Dukan na pewno już spał, więc luzik. Dobra jesteś ;)

Emka
daj znać czy mężuś Tobie kupił kozaczki. Znając jest (z opowiadań) to pewnie tak.

Luśka Ty alkoholico :silly: :silly: :laugh:

Vestusi
a kurka okna- przypomniałaś mi - ja to już tak długo planuje je umyć i coś mi nie wychodzi :/
He he opętana jesteś z tymi żyrafkami. Co ja gdzies jakś widzę to myślę o Tobie :)

Polunia
no pięknie. Jaka Dżaga z Ciebie. Sukienka bardzo ładna, no i w końcu tak porządnie fryz widzimy. Ładnie Ci. Ha ha też zwróciła uwagę na to, żeś tak krzywo nogę ułożyłaś ;) A dla Poli kiecę masz?

Vestusia jeśli chodzi o mnie to i podstawa tortu skomplikowana. Jakoś nie mam daru do tego, a mama kucharka ;)

Krzysiu się nie zdenerwował ;)
Lenia śpi, a jak się obudzi to jedziemy do jakiegoś centrum handlowego pochodzić.

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467481 przez polunia
Spelniam się jako kucharka , robi sie bigos , sałatka się własnie zrobila i zaraz bedzie sie robil placek :woohoo: Nawet maz mi drinka ze szczęscia zrobił , a ostatnio bylam alkoholiczka podobno :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467589 przez Dorciaition
O Polunia widać, że zasłużyłaś skoro mężuś drineczka zrobił :)

My dziś winko skonsumujemy ;)

Luśka kupiliśmy Leni w HM takie białe bolerko na ten strój roczkowy.

Ojej Lenia nie śpi :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467606 przez polunia
Hej Dziewuszki :blink:

Wląnie zasiadlam przed tv , ogladam Bitwę na głosy i w międzyczasie postarm sie poczytać co tam nadziergałyscie. A postów jest sporo - to lubie :kiss:

Ola mówisz , że reklamy swiateczne w tv... To ja Ci powiem hit dnia , jade dzisiaj przez moja wies i o mała się za kierownica nie przewróciłam , pewna rodzinka ma już wywieszonego takiego zajebistego gwiazdora który wchodzi po drabinie na dach. To jest dopiero przegięcie , no durni na maxa :P
Jak tam samopoczucie? Mysle , że juz Z cos zaradził żeby Ci sie polepszyło :woohoo:

madziorskie no rozwaliłas mnie tekstem o motylkach w brzuchu , ciekawe czy Twój M bylby zadowolony gdyby to przeczytał :silly:
Nie no diete musisz przerwać i nawet kilka rogalików zjesc , w końcu tradycja to tradycja :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lenislawa cudna :kiss: :kiss: :kiss:

Malina teraz to juz chyba po imprezie , no przynajmniej po cześci oficjalnej , wrzucaj nam tu zaraz fotki Michaski! I prezentację!

Wysyłam i biegne czuytać dalej :blink:

Kredzia super , ze imprezka udana. Jejciu a Mikolaj to uz taki duzy powazny chłopak. A jaki elegancki :)

vESTA po mojemu to wcale nie takie skromne prezenty. Ja twierdzę , ze bardzo odpowiednie na roczek , mi osobiście nie odpowiada to co teraz się dzieje. Jak widze na imprezach jakie prezenty czasami dzieciaki dostaja to głowa mała. Póxniej taki dzieciak (komunijny na przyklad) zamiast cieszyc sie sama uroczystoscia jest skupiony tylko i wyłacznie na prezentach. A co takiemu malemu dziecku jak nasze moze sprawic więcej radosci niz nowa zabawka. Wazne , ze cos nowego i gra a czy to bedzie kosztowało 200 czy 50 zł to radosc taka sama.

Oj ten Bob :blink: No ale chlopy to nigdy swoich błedów nie widzą :silly:

Super , że udalo Wam sie trafic na lekarza , ż którego jestescie naprawde zadowoleni. Szkoda tylko , że ci w przychodniach się tak nie przykladaja do swojej pracy... :dry:
Bądź mama dumna z takiej grzecznej córeczki - rzadki okaz :kiss:

Ooo , i torcik bedzie taki jak chciałas :)

Malina to bedzie miała Miśka pamiątkę :dry: Ucałuj od ciotki w biniola :kiss:

Dorcia no to Cie babka uswiadomila :huh: Było ja spytac czy ma z tym jakis problem! No głupia baba , moze to bezdzietna stara panna była :blink:

Pola tez wszedzie giry zadziera :blink: Dzis dla odmiany uwiesila sie na umywalce i jej nogi w powietrzu dyndały :blink:

Wysylam i czytam dalej :blink:

Luska jaj nie rób , jak swięta bez choinki? Wex ja czyms obstaw żeby Aurelcia do niej nie podchodzila i tez bedziesz miaal spokoj :blink:

Kiedy Aurelka miala chrzciny , ze jej jeszcze kiecka dobra? Poli chrzcielna (miala pod koniec maja) nawet jej dupska nie zakrywa , tunika się z niej zrobila :blink:

Jaka kiecke kupilas? Bo chyba cos przeoczylam :dry:

A Aureska dba o odpowiedni poziom adrenaliny u mamy. Kurde kombinuje mala :cheer:

madziorskie oj Ty :cheer: Jeszcze w jakis romans się wplaczesz przez te bazyliszkowe oczy :silly:

No to mega Ci bułeczki wyrosly :woohoo: Ale co tam , wazne że dietetyczne :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarna normalnie nie wierze! W koncu się odezwalas łosiu Ty :blink: :P
No popatrz jakiego masz zdolnego synka. W ogóle fajne te twoje chlopaki , wszystkie trzy znaczy się :side:
Tobie to nawet te 5 kg do przodu nie zaszkodzi - chudzilcu :kiss:

Kurde a wiesz , że ja Ci troche zazdroszcze - fajne dzieci fajny maz fajny kochanek i do tego fajna pasja. Normalnie spełniona mama :woohoo:

Zagladaj do nas cześciej malpo :kiss:

O ja , dzis Filipkowy roczek! Wszystkiego najlepszego Filipku :kiss: :kiss: :kiss:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


emka boziu , to Natalka tez sporty ekstremalne uprawia. Biedna a raczej b iedny jej nos :(

O , widze , że nie tylko moja panna ma zajawki na rzucanie się na ziemie jak jej cos nie pasuje. Ja to mam pietra i jak widze m że cos nie halo to biegne do niej zeby czasami znowu nie zaliczyla bańki w plytki :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia przyklej naklejke jeszcze raz i Krzysiu nie zauwazy :lol: Pola dzis zerwala Kacpra Goofiego(czy jak tam to sie pisze) , tez byl na tasmie dwustronnej ale tylko farba odlazla , przyleilam jeszcze raz i nie widać :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


emka widze , ze u Was taka bardziej lajtowa imprezka. A M napewno przyniesie jakies fajne buciki :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vesta nie szalej z porzadkami bo mi wstyd. Moje okna wolaja o pomstę do nieba :cheer: Chyba bede musiała babke do nich zawołac bo nie mam kiedy sie za nie zabtrać :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Batmanik nie sprzątaj w niedziele bo Ci Dorcia reprymende da :silly: Nie słyszałaś , że "niedzielna praca w gowno sie obraca" :blink:

Vestusia buty stare jak świat ale w idealnym stanie bo od roczku Kacpra ich chyba na nogach nie miaalm :lol: A , że krzywo noga bo to na szybcika D mi zdjęcie robił i nie mialam czasu na "pozowanie" bo przeciez po co mi zdjęcie w kiecce :dry:

O i masz zamiar tortowy biznes kręcić. Ćwicz ćwicz i w marcu na zjeżdzie Luskowemu Ł na urodziny upieczesz :blink:

Dorcia dla Poli kiecy nie mam , bo ja na zkupy spozywcze wyskoczyłam tylko a , ze to taka mała galeria była to dla Poli niczego bym tam nie znalazla.
Aaa , jakby co to w Top Secret jest akcja promocyjna. Babka w sklepie mi powiedziała i jak juz mialam placić(kupiłam sobie jeszcze 2 bluzki :woohoo: ) to mi powiedziała , zee mam skoczyc do empiku(zaraz obok był) i kupic sobie Flesza bo w nim jest kupon rabatowy - 25%. I tym sposobem jestem stowke do przodu :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Jak tam zakupy? Co kupiłas??? :side:

No poczytalam , nadrobilam , lece dokończyc ciasto :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467639 przez madziorskie
witam z wieczora!

Dzisiaj pan Dukan na kolacje serwuje pastę do upieczonych wcześniej bułeczek...
Pasta: zmielona wędzona, gotowana pierś z kuroka, jajka, cebula, musztarda, pieprz i ... powinien być majonez no, ale pan Dukan majonezowi powiedział "nie" i dałam salatcreme, który ma 29% tłuszczu, a nie jak mojonez 74... :laugh: Pan Dukan powinien być zadowolony;)

emka kupujesz tak w ciemno bez przymierzania buciki? Podziwiam! No ale skoro tak to niech mąż kupi!

Biedne dzieci w tej Angli... nie wiedzą co to wagary... :P :laugh: :lol:

Vestusia no właśnie widzę, że jakaś obsesja u Was na punkcie żyrafki ;)

Nawet na początku motylków nie było! Ale na początku mnie strasznie denerwował i w sumie nie wiew czemu zgadzałam się na kolejne randki... w zasadzie to się zgadzałam i myslałam, że na tej nastepnej powiem mu, że nie chce się więcej spotykać, no ale i tak się umawiałam... zrozum kobietę.. he he No ale po krótkim czasie się odmieniło o 180 stopni i od tego czasu jest super ;) Jak byliśmy ze sobą 5 miesięcy postanowiliśmy się pobrać :lol: i pól roku później był ślub ;-) a rok później Izunia... tzn od decyzji o slubie ;) he he Wychodząc za męża znałam go jakoś rok czasu, a byłam z nim 10 miesięcy... szybko co nie??? ;)

Ale wcześniej 5 lat byłam z innym i już też planowalismy slub, ale zwiałam mu.. hi hi ;)
I nie żałuję decyzji! To była chyba najlepsza decyzja mojego życia ;)

A WY WSZYSTKIE Z OBECNYMI MĘŻAMI, NARZECZONYMI, CHŁOPAKAMI, KOCHANKAMI, KONKUBENTAMI CZY JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ (nie obrażac się czasami) MIAŁYŚCIE MOTYLKI???


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wniosek Vestusi, że taśma była dobra bardzo mi się spodobał!!!

Vestusiu a kto to Aneta i Michałek? Bo jakoś nie moge przypomniec sobie :(

Luska ale te płytki będa kłaść w zachowaniu? czy jak? :laugh:

Batmanik dobrze, że masz jakiś haczyk na małego! No ale jak wykapuje, że tylko tak mówisz, a nie dzwonicie to będzie ZONK...

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Polunia bardzo ładna sukienka! Taka klasyczna i do wynoszenia! ja takie lubię!
Ślicznie w niej wyglądasz!
Ale halo halo kto tu ma płytki na wysoki połysk? Na mnie mawiała a sama ma wypolerowane, że ho ho.. ;)

Vestusia jak masz chęci to próbuj! Na kolejne imprezy będziesz miała swoje, a i po ludziach możesz sprzedawać ;)

Polunia a co to za okazja? bigosik? sałatka? placuszek? drineczek? hm... mów nam tutaj szybko!

Dorcia ja dzisiaj byłam w H&M i widziałam białe bolerka... z takiego czegoś jak te bolerka były kupiłam Izuni buciki takie ala EMU ;)
Wogóle vbyłam dzisiaj na zakupach w Realu, bo obniżka na zabawki... kupiłam wózek-pchacz taki allegro.pl/fisher-price-wozek-dla-lalki-...523-i2743006061.html kosztował 99 ale miałam 10% rabatu więc za 90 kupiłam (to jest prezent od moich rodziców na mikołaja), a ja kupiłam od nas na mikołaja jej kulę taką allegro.pl/vtech-kula-hula-do-raczkowani...-3m-i2749485426.html oczywiście dzisiaj już prezenty dostała... ;)

Polunia jestes pewna, że tego gwiazdora teraz powiesili? ja widziałam we wsi obok, że jedni mają cały rok powieszonego.. hi hi
wogóle te gwiazdory to fajna sprawa, ale tylko w Wigilie.. późnije juz mi sie nie podoba...

Ja byłam we wrześniu jakoś pod koniec w centrum ogrodniczym i juz mieli tam ozdoby świąteczne.. ja w tym roku nie kupuję nic (chyba) bo w zeszłym roku miałam pierwsze święta w tym domu i musiałam wszytsko kupić a tyle kupiliśmy, że az za dużo..

Polunia no dzisiaj oczywiście rogale kupiłam i jednego zjadłam!!! Przyznaje bez bicia, ale to raz do roku tak smakują więc nie mogłam nie zjeść... mieliśmy iśc na imprezę do znajomych, ale coś im wypadło i rano dzwonili i odmówili... łeee a tak liczyłam, bo lubie z nimi imprezować.. zreszta to nasz szofer ślubny ;)

A jutro idziemy do Marcinka na imieninki... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467669 przez [email protected]
Vestusia-
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia-
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia- oj z tą sciana hehehe ale to nie ostatni ubytek domowy, niech się na to mężotata przygotuje :D fajnie ze Lenka tak smiga. Domi tez juz w tym wieku popitałał jak stary! ale i na grubensa przyjdzie czas :) gdzie zdjecia moich chłpaczków- kurcze no nie chce mi sie zzmiejszac bo to tyle czasu, tzn nie tyle mi sie nie chce co czasu mi szkoda bo mam tylko ledwo ledwo czasu zeby odpisac i spadam

Madziorskie- witaj kochana :) miło mi coś o Tobie wiedziec:) ja jestem Sarna- Aga takie ADHD wcielone i prosze sie nie smiac bo to prawda, mam zdiagnozowane heheh :) mam 2 synków młodsze forumowe 17.11 skonczy roczek nazywa się Daromir vel. Grubens uwentualnie Klucha :)
ja nie jestem fotografem, ale bardzo bym chciała byc :)
do zdjęc nie pozuje...no moze czasami :) zwykle to asystuje- czyli trzymam blendy, przestawiam softboxy heheh albo chodze z fotografami na streetphoto. tak własnie jutro na streeta jade do Pragi juhuuu!

Polusia- fajna kiecka a Ty chyba schudłaś cooooo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467678 przez madziorskie
sarna ADHD masz powiadasz??? Hmm no cóż...
Myslałam, żeś pani fotograf, bo dziewczyny tak bardzo czekały i liczyły na Twoje zdjęcia.. jak zaczęły robić prezentacje na roczek to tylko wspominały szkoda, że ich nie mają.. stąd wywnioskowałam, że pewnie superowe fotki robisz... ;-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467685 przez madziorskie
na TVN leci dobra komedia.. ;) właśnie robię prezentację, a tam pokazują tydzień po tygodniu jak laska przechodzi ciążę... ;) właśnei przed chwilą była scena w łózku.. chcieli się bzyknąć, ale jak on była na górze to mówi, że zgniecie dziecko, jak ona na górze to że widać jej podwójny podbródek i piersi jej skaczą, więc na pieska... jak ja od tyłu chwycił za brzuch to go kąpnęłą dzidzia i znów odskoczył, że dzidzia go ostrzega.. hi hi dobre ;_)

Ja jakoś nie robię zakupów w TOP SECRET ale dzięki za info! Dobrze wiedzieć! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467696 przez vestusia
Witam :)

Ja wpadłam się przywitać, bo Zuzia mi stęka i nie pozwala siedzieć na kompie :)

Chciałam złożyć najlepsze życzenia urodzinowe dla naszej dzisiejszej Solenizantki - Michasi! Sto lat Michasiu!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl