BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #468054 przez madziorskie
musiałam przerwac tamtego posta, bo coś nacisnęłam i klawiatura mi się poprzestawiała i nie szło pisac...

Kima a Kubus bodziaku i skarpetkach samych zasuwa w domu? Nie jest mu chłodno???

Malina a mi żadna ze stron nie chce się otworzyć :(

Ślicznie to mało powiedziane, że Miska wyglądała! No Ty tez zresztą!!!
Bajecznie tort wyglądał i mam nadzieję, że tak samo smakował - jak wyglądał...

Dżoana a czemu chcesz przemilczeć temat pościeli z wielbłąda??? :laugh:

Nic poczytałam i idę nynać, bo już 22:30... a męża nie moge zaniedbywać w końcu to moja życiowa miłość (nie wspominając o skorpionichu... hi hi) ach ten Skorpion... ;)

Jutro ostatni raz do lekarza po zwolnienie, a potem już ide na urlop zaległy i obecny i w lutym na wychowawczy... ;) szkoda, że bezpłatny... :(

Dobrej nocy Kochane Mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468056 przez polunia
Malina no patrz , przejrzałaś mnie :woohoo: Masz rację :blink:

Zdjęcia piekne! Miska boska a tobie ciotka ale włosy urosły :blink: No i tort pierwsza klasa , juz sie nie dziwię , ze tyle kosztował. Blondynce nie chciały się linki z prezentami otworzyć a wystarczylo przecinki skasować :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miałam pytac co wybrała Miska a widze , ze jeszcze jedno zdjęcie z kielonkiem doszło , no napatrzyła sie na matke i ciotki i to sa skutki :blink:

A i co oznacza długopis? U nas się nie kladzie - chyba :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I Ty tez na dietę , laski co jest? Bo się kuxwa zmobilizuje i wezme za swoje boczki :woohoo:

O tak , mój końskim ogon odszedł w zapomnienie , przynajmniej na jakis czas :blink: A pazury jak pazury , troche mi kolor nie pasuje(sama sobie wybralam - taki bardzo ciemny fiolet sliwka z jakimis drobinkami) ale przed roczkiem zmienie więc te dwa tyg dam radę :blink:

No i jest nasz przystojniak :)

Madziorskie a ja dzis żadnego rogala nie zjadłam :(

Luska i Ty Brutusie przeciwko mnie - trzy kroki w bok od mojej krzywo postawionej stopy :silly: :blink:

U nas Kacper nie miał jakiejś szczegolnej zajawki na choinke , zobaczymy jak będzie z ta mala gnidą :dry: Ona to zupelne przeciwieństwo Kacpra więc moge sie zdziwić jak sobie drzewko na łepek zwali :dry: A chce taka konkretnie wielka bo jak w zeszłym roku D kupil to myslałam , ze sie zaplacze taka beznadziejna byla :angry:
No bo pod większa więcej prezentów wejdzie , juz robie liste do gwiazdora :woohoo: Jedna z rzeczy jest napęd do bramy bo kurwicy dostaje jak musze ja wiecznie zamykac i otwierać(bo Fred spierdziela na wieś zaraz) , na D liscie zyczeń tez jest więc trza którymś rodziciom napomknąć :silly: :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jakie spadaj , jakie spadaj! W razie "W" Wawrzonkowo nasze , baby shower musi być :woohoo:

Noz Ty , odbiłas Ł jakiejs lasce , oj niedobra Ty :silly:

Współczuję romansu z kibelkiem :P

Vesta zagotuje Ci bigos w sloiku i podesle kurierem bo od groma go zrobiłam :blink:

No o kreacji Poli to miałam dzis pogadanke z D :angry: Ja sobie upatrzylam ta spódniczkę dla niej a D stwierdził , że przesadzam zeby na raz tyle kasy wydawać. I czy nie moglabym kupic czegos tańszego. A mam go w du..e!!! To jest MOJA CÓRECZKA i będzie za matka "metkowa" :P

Oj , no z Sarna to tak dla jaj bylo , ja nic zosliwego na mysli nie miałam , tak samo z reszta jak z tym Playboyem :blink:

O i te Emu z Hm mi się bardzo podobaja , Pola miała w zeszłym roku.

Co do tego programu Windows Movie.... to go Madziorskie podsunęła , żeby nie było , że ja sama go wynalazłam i obczaiłam :woohoo:

Ooo , Pola skrzeczy lecę , w razie gdybym poległa przy niej to miłej nocki zyczę , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468060 przez polunia
Taak , zanim nadziergalam jeszcze Madziorskie zdazyła mega posta wrzucić :woohoo:

Ooo , Sylwia urodzila, fajnie! Oni się chyba dosyć długo starali z tego co mi wiadomo :dry:

Pola ta kula tez sie nie chciala bawić , teraz lezy w kacie i tak jak pisała Dorcia - mega szybako baterie zżera.

Madziorskie przy tych linkach jak juz wkleisz to usuń przecinki ktore sa po "html" i sie otworzą :blink:

Teraz to juz serio lecę.

Aaa , miałam pytać. Malina usta masz pomalowane czy permanentny zrobiony bo sa mega!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468065 przez kima
Madziorka Kubuś po domku chodzi z dresikach z długimi nogawkami, ale do zdjęć mu często zdejmuję, żeby te nózie pulchniuśkie było widać :laugh:

Polunia, to mówisz, że 1,5 tyŚ inkasuje? :laugh: :laugh: :laugh: :lol:

i ja też chciałam napisać, że pierwsze co, to mi się rzuciła ta krzywo postawiona noga na zdjęciu, ale przemilczałam, a teraz napisałam :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468067 przez polunia
Kima ten tyŚ to z dedykacja dla Vestusi był :woohoo:
Vesta :kiss: :kiss: :kiss:

Oj , no bo ja mam takie koślawe nogi - cóz poradzę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468069 przez kima
wiem, wiem :laugh:
dlatego tak wypodkreślałam :laugh:
a i w dzienniczku też już zaznaczyłam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468070 przez kima
Lecę,
baj :kiss:
do juterka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468079 przez Suari
Spóźnione buziaczki i 100 latek dla Filipka :kiss:

I dla Misi rzecz jasna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468083 przez anka_k82
Malina86 oglądałam Twoje zdjęcia są prześliczne,a córcia jaka już duża :) Piękny torcik,a Ty wyszłaś jak modelka :laugh: bardzo ładnie. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MISI :)
Ja tutaj bardzo rzadko zaglądam,brak mi czasu :angry: albo nie mam internetu :dry:
Syn się obudził i koniec mojego siedzenia tutaj.pozdrawiam i miłej nocki życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468086 przez Dorciaition
Ooo jaki ruch się zrobił . To lubię.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorskie
Pan Dukan będzie zły he he Ja jakoś za tymi rogalami nie przepadam, choć wiele ludzie je uwielbia.

Kurczę T chce dac Leni kasę na urodziny ale prosiła mnie też żebym wymyśliła jakąs pamiątkę, no i nie wiem co. Dla Krzysia też. Ale dla niego to myślałam o długopisie Parker albo o jakimś albumie z samochodami, ale dla Leni to nie mam pojęcia.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Polunia dobrze obliczyłam, że wy 5 lat po ślubie?
Oo masz rację- okna mógłby umyć, tylko ile się przy tym nagada. B)

Kima no witaj, witaj.
Fajnie, że niedziela udana.
Z
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ha ha pamiętam historię Waszej miłości :)

Kima no Ty już na pogodę nie narzekaj. Co oglądam prognozy to nerwy mam na Ciebie, bo w Rzeszowie zawsze najcieplej.

Oj oj kochana . „Na pewno” pisze się oddzielnie :P :P :P

Piękne zakupy dla Kubunia, a On cudowny! Kima łap Twojego i zabierajcie się za następne takie cudo.

Malina Ty Pipko, w Wordzie pisz!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna oo, to poimprezujecie. Fajnie. Mów co z ta pościelą :lol:

MAdziorskie
no takiego mam szefa mendę ;) – mojego małża :blink:

Lenia nie ma takiego wózka. Ma ten pchacz z VTech. Myślałam ,że wózek nie posłuży bo ona już chodzi, ale masz rację- przecież lalę mogłaby w nim wozik. W ogóle to sobie uświadomiłam, że Ona nie ma żadnej lalki.
Ile płaciłaś za ten wózek. Fajowy jest.
Kulą Lenia się dużo bawiła i jeszcze bawi. Lubi ją.
Dupa, że wychowawczy bezpłaty.
A słyszałyście, że macierzyński teraz ma rok trwać. Po pół roku mniej płatny, no ale zawsze.

No właśnie Malina co ten długopis oznacza? U nas kładzie się kielicha, różaniec i kasę.

Polunia ha ha ale se prezent wymyśliłaś od Mikołaja- napęd na bramę. :laugh: :laugh:
A te buciorki kupujesz?
Cóż za kieckę dla Polci wymyśliłaś?

niee, no idę już spać, bo za chwilę godzina duchów. Ogólnie mam tutaj problem ze spanie, ale liczę, że dziś pośpię sobie dobrze, no i całą noc.

dobranoc Laski


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468087 przez Kredka
Witam :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Jutro ide do lekarza bo Mikołaj coraz bardziej zasmarkany ( a ja z nim) i kaszle tak nie ładnie wiec wole skonsultować z lekarzem (czuje że bez antybiotyku sie nie skonczy :huh: )
Ja jestem padnięta :laugh: dzisiaj. Jutro wpadme do Was nadrobic.

A i co mi sie rzuciło w oczy : GRATULUJE TYSZANIU :) 3MAMY KCIUKI ZA FASOLKĘ - DZIEWCZYNKĘ.

Misia gwiazda na swoich ur. Śliczna dziewczynka.

Ja spadam bo oczy mi sie zamykaja. paaaa

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468114 przez emkapl84
dzien dobry mamuski
Nadrobilam ale nie mam juz czasu na odpisywanie bo do pracy zmykam....
odezwe sie wieczorem i opowiem jak tam urodzinki...
malina...nie działaja mi te linki do allegro co podałaś...wyskakuje jakis bład i nie moge obejrzec prezentów...tez tak macie dziewczyny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468125 przez Dorciaition
Emcia w linku są na końcu przecinku, musisz je usunąć i będzie ok.

Dzień Dobry.

jest 8:30, a moje dziecko jeszcze śp. W szoku jestem :ohmy:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


bye


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468126 przez polunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


O , to zdrówka do Mikolaja życzę!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fajnie , że T pomyslała tez o "wymiarze duchowym" prezentu. Nie wiem może cos fajnego z grawerem okazjonalnym. Na allegro jest kupę takich pierdół , mysle , że w salonch jubilerskich (chociaż pewniej i taniej byłoby u jakiegoś lokalnego "złotnika") tez maja jakies upominki okazjonalne.
O i tu mi podsunęłaś pomysl , poszperam na allegro za czyms fajnym "pamiatkowym" dla Poli!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No dobrze obliczyłas , w maju mielismy 5 rocznicę, i to tez według co niektórych miał byc powód na nieudane małzeństwo(no miesiąc maryjny bez R a do tego kiecke mialam obszyta perełkami a to ponoc łzy :woohoo: ).Ale jak widać przesądy nie zawsze się sprawdzają , pewnie ,że sie kłócimy ale kto nie ma sytuacji awaryjnych w małzeństwie - ja przynajmniej nie znam takich :side:

A Krzyś niech gada ile wlezie , wazne zeby okna pomyte byly :silly:

No z tym napędem do bramy to ja serio mówię , on troche kosztuje i byłoby miło dostać go w prezencie(no raczej kase na niego) :side:

Buciory tez sa na mojej liscie życzeń ale może teraz po imprezie jakas "luźna" kasa zostanie to sobie predzej kupie :woohoo:
A do Poli to ta spódniczka "baletnica" tiulowa co kiedyś pisałam. Taka jak maja Wasze Dziewczynki no tyle , że ja sobie wbiłam do głowy ta z Mayorala , podejrzewam , ze niczym sie nie rózni od tych ze Smyka czy HM no ale ja mam pierdolca jak wiecie :silly: Jeszcze w Primigi widzialam z tego typu , no boska była ale tam kosztowala 180 zł więc mi sie swiatelko zapaliło i czym predzej ze sklepu wychodzilam :blink:

W ogóle to mam dylemat bo na sali bedzie chlodniej niz w domu i tam od płytek bardzo "ciągnie" i nie wiem jakie buty do tego :dry: Te jej zimówki nie będa pasowaly to raz a dwa , ze będzie jej za goraco. Ja mam dla niej jeszcze tylko paputki - bamboszki. No chyba , że kupie jej jakies bamboszki(no ja mówie o takich paputkach bamboszkach nie takich jakis grubych zakopiańskich :blink: ) pasujace kolorystycznie do "kreacji". Przynajmniej je w domu wykorzysta bo nie chciałabym jakis typowo wyjsciowych kupowac bo i tak ich nie znosi :dry:

No nadrobilam - chyba :dry:

Z perypetii domowych to tyle , że narobilam się zarła a D prawie nic nie zjadl. Powiedzialam , ze więcej mu nic nie zrobie , nastałam się w kuchni i pewnie polowe z tego wyrzucę :angry:

W ogole to postanowiłam , ze czekam do końca listopada i jak mojej pannie sie w końcu jaki s zab nie wybije to przejadę się do pediatry. Górne dziąsła jak banie a zebów nie huhu na dole żadnych oznak na zblizające się zęby :dry:

No a poza tym blondynka umowila sie dzisiaj w trzy miejsca popołudniu. Gin , kucharka i jeszcze z klientem :dry: Jedyna pewna godzina to gin a od dwóch pozostałych czekam na telefon o której dokładnie. Będe kombinować :dry:

No i moja panna wstała. Pewnie z 5 minut pobawi się rybką a póxniej zacznie sie "dzień jak co dzień" :blink: Jak pójdzie spać w poudnie to musze sie doprowadzic do porzadku przed wizyta u pana G , bryyyyyyy.

Miłego dnia , papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468139 przez emkapl84
Jednak znalazłam 5 minut, żeby odpisać :)
dorcia dzięki za podpowiedź...tak zrobię i zaraz zobaczę czy będę mogła obejrzeć prezenty Michasi, bo jestem ich baaardzo ciekawa :) A Natalka dziś tez dłużej pospała niż zwykle :)
Kredka również zdrówka dla Mikołaja życzymy!!!!!
Kurde i jak czytałam wasze posty to wiedziała, co odpisać a teraz biała plama w mózgu :lol: :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A urodzinki Natalki bardzo fajnie wyszły...była prezentacja, pokaz fajerwerków w ogródku....Natalka wybrała pieniążek i od razu z nim uciekła...dodałam linka na fb to możecie sobie ją obejrzeć jak ucieka z kaską :lol: :lol: a jest w piżamce bo nam się przypomniało o "wróżeniu" ja już ja spać kładliśmy :lol:
Z prezentów to dostała ubranka z Myszką Minnie, www.worldwideshoppingmall.co.uk/toys/fis...-ducky-fun-potty.asp
www.amazon.co.uk/Talking-Baby-Mickey-Mouse-Cuddly/dp/B005MJEN48
www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Bright-Beg...c-Keys/dp/B002XDMLVS
blocksonsales.blogspot.co.uk/2010/06/ima...-set-shape-sort.html
Kurcze juz ta godzina!!!musze zmykac od pracy!!!reszte dopisze jak wrócę..buziaczki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl