BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #467929 przez Malina86
Czesc Kochane!

Bardzo dziekujemy za zyczonka :kiss: :kiss: :kiss:

Szczegolne podziekowania dla Poli, Kacperka, ciotki i wuja :lol: :kiss:

Jestesmy juz w domku i mamy nadzieje, ze nikt wiecej nas nie odwiedzi... ;)

Imprezka sie udala, bylo fajosko :laugh:

Prezentacji nie wrzuce, bo na youtuba mozna tylko film, ktory ma 15 min, a moja ma 23min. Musialabym ja podzielic, ale to nie dzis. Postaram sie dzisiaj jakies fotki dac.

A. zostaje jeszcze dzis w domu :laugh:

Tyszanka serdeczne gratulacje!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467949 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467961 przez Batmanik
TYSZANKA GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI ZA CORCIE!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467983 przez luska
tyszanka wow super i gratuluje

Malina super, że sie imprezka udała
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467997 przez Dorciaition
Dobry wieczór.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina
opowiadaj jak było, jakie prezenty? :)
Emka, Joanna Wy też :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

He he naklejki już nie da się przykleić, bo najpierw oderwała ręce, a potem resztę. Kupię inną

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Super kupiłaś ten wózek- pchacz. Bardzo mi się podoba, tylko nam już nie potrzebny, no i z miejscem kłopot, ale jest świetny. Hulę- kulę mamy i Lenisława bardzo ją lubi, tylko szybko w niej baterie padają ;)

Ha ha ja też zawsze szybciej prezenty daje, bo wytrzymać nie mogę.

Miałam w planie ten film obejrzeć, ale Lenia nie spała, więc się nie dało.

Sarenka pliss pokaż Twoich mężczyzn. :lol:

Madziaska
Leni na roczek sukienkę kupiła Malina, tzn spódniczkę taką a’la baletnica i do tego bodziak (ze Smyka).

Lenia próbuję wyjść z łożeczka i prawie jej się to już udaje. Boje się jak cholera. Na łóżka wchodzi już dawno, uwielbia to, ale tego to już się aż tak nie boję, bo schodzi sama.

Bardzo ładne zaproszenie.

Ha ha Vestusia Agentko. :laugh: :laugh: choć w sumie wiele sklepów było dzis otwartych.
My byliśmy na giełdzie samochodowej (planuje se jakąs furkę mała kupić), no i pełno bylo stoisk. Jak nie święto.

Polunia
a pilota Polcia już przynosi? Krzysiu nie może się już doczekać;) w sumie mógłby ją tego już nauczyć. :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusia
fajnie, że masz tą Anetkę ,a Zuzia Michasia. Ale będą jaja jeśli kiedyś zostaną parą :laugh:
W tym programie jest dodaj muzykę czy coś i tyle. Łatwy jest, naprawdę. Muzykę można też trochę przesuwać. Ja mam pomiędzy piosenkami, bo by ciszy nie było filmiki jak Lenia się cieszy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


TyszAnka wspaniała wiadomośc Gratuluję. Niech Fasolka zdrowo rośnie.

Malina, a to dlaczego szczególne podziękowania dla "Polciów"? :P :P

O kurcze toś poszalała z prezentacją. Moja ma ok 10 min i juz się martwię czy gości nie zanudzę ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


miłego wieczoru.

Pewnie przez te kilka dni mniej będę się odzywała,ale na pewno będę tu zaglądać.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468012 przez polunia
Helołłłł :)

Dorcia nie wnikaj w te "szczególne" podziękowania , Ty wszystko zaraz musisz wiedzieć - takie normalnie ciekawe jajo z Ciebie :kiss: To tak prawie jak ja :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ooo , gratulacje dla "pierwszej" listopadówki :side: TyszAnka wszystkiego dobrego życzę , niech Fasolka zdrowo rośnie :)

Zaraz wracam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468017 przez Dorciaition
No nie powiem- ja bardzo ciekawska, wiec mówić mu tu proszę.

Ha ha, rodzeństwa na pewno nie na razie :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468020 przez madziorskie
Witam wieczorową porą.

Dzisiaj znów pokusiłam się na "marcińskiego rogalika".. no ale jutro ścisły Dukan faza II ;)
Iza po zabawie z dziećmi padła jak mucha... ;)

Ide czytać co tam u Was...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468021 przez polunia
No jestem juz :) Musiałam przebrac Pole bo się panna osrała ale czekalam az zasnie bo na spiku prosciej , przeciez to tak ucieka przy przebieraniu ze oczoplasu idzie dostać :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nie no , tak dobrze to nie ma , na pilota to tata musi jeszcze troche poczekać :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobra wysyłam i czytam dalej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468024 przez kima
Siemanko Kochane :laugh:

Na wstępie - moc buziaczków i duuużo zdróweczka dla Michasi Królowej dzisiejszego Dnia :kiss: Uroku osobistego nie trzeba Ci życzyć :laugh: :kiss:

TyszAnka gratuluję! Oby była dziewuszka, co ja mówię, napewno będzie!

My dzisiaj spędziliśmy fajnie niedzielę, byliśmy u teściów, Kubuś co się tam nabiegał po schodach to tyle :laugh:

Vestuśka to zakupy zrobiłaś, nie ma co :laugh: fajnie masz z tą Anetą, może rzeczywiście kiedyś będzie z nich para :) zdarza się często, że znajomi "z piaskownicy" idą razem przed ołtarz :laugh: a koło Zuzolinki to sami chłopcy ciągle się kręcą :laugh:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Torcik supcio, nawet nie brałam pod uwagę, że tort na roczek Zuzi mógłby być z czymś innym jak nie żyrafką :laugh:

Dorcia mam nadzieję, że dobrze będzie Ci u T (o ile to wogóle możliwe :silly: ). Czy dalej u nich tylko Karola na piedestale? ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Chociaż w sumie mam koleżankę w pracy, w wieku podobnym do K., która bzyka się z żonatym, oczywiście wielce w nim zakochana, a on nie ma nawet zamiaru się rozwodzić, ale ona wierzy, że kiedyś tak będzie ;)

Madziorka, ja też miałam salę zarezerwowaną po 7 miesiącach znajomości i coś w tym jest, że często po krótkim czasie się człowiek decyduje i nieźle na tym wychodzi :laugh:
Ja miałam motylki w brzuchu i to jakie!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
chemia była jak cholera :laugh: to była/jest moja wielka miłość :blush: pamiętam na pierwszym spotkaniu (poza pracą, bo poznaliśmy się w pracy) chciał się przywitać i tak w sumie nie do końca wiedziałam co on chce, a on mnie chciał pocałować w policzek na przywitania, a ja myślałam, że przytulić, czy coś i w efekcie pocałował mnie w ucho :laugh: :laugh: haha ale ze mnie debil normalnie :laugh: :laugh: Co do diety, to muszę chyba zaprosić w końcu P.Dukana do siebie, bo coś nie mogę się ostatnio zmobilizować ;) Madziorka wyślij go do mnie :laugh:

Batmanik fajnie, że Nadziejka już taka ogarnięta dziewczynka :) i że Igorek tak Wam pomaga, masz rację, dzieci naśladują zachowanie rodziców :) Kochany starszy braciszek z niego :) może Kubuś też niedługo będzie tak pomagał siostrzyczce :S no ale narazie nic nie potwierdzone :silly: Myślicie o 3? Ja docelowo też bym chciała, ale nie wiem jak bym zapanowała nad nimi :laugh:

Malina czekamy na fotki z niecierpliwością, super, że imprezka udana, trzymałam kciuki :laugh: pokaż nam co Misia dostała. Dużo ludzi było? Jesteś zadowolona z knajpki, z jedzonka? :)

Madziaska zaproszenia supcio, dobrze, że wyciełaś to zdj, z zamkniętymi oczkami, bo te chyba ładniejsze :) Wy macie kryzys? Wyglądacie na bardzo zgraną parę, która się nie kłóci :) Sz chyba też taki spokojny jak Ty? Czy tylko na takiego wygląda :laugh:

Lusia
fajnie, że takie gody macie :laugh: my też co jakiś czas mamy takie dni :laugh: choć teraz rzeczywiście rzadziej :P Po 5 latach nie byłaś pewna? Kurczę, ja szybka jestem i konkretna w takich tematach, wóz albo przewóz :laugh:

Polunia super kiecuszka, czy Ty zmieniłaś włoski? Bo chyba dawniej kucyka miałaś :) zdjęcie pazurów też nam proszę wkleić :laugh:

Kredeczko, ojjj nie fajnie zachował się Twój P. My raczej staramy się nie rozwiązywać konfliktów przy Kubusiu, bo wiadomo, że dziecko czuje nasz nastrój, a już taką grandę robić przy dziecku, to nie ładnie ;)

Sarenka Ty masz w sobie tyle uroku, że te 5kg to napewno Ci nie zaszkodzi :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas dzisiaj takie wietrzysko, że masakra ;) Zimno nawet nie jest, ale tak wieje, że szok. Chyba się ktoś powiesił ;)

Kurczę, muszę się wziąć w garść i zrobić selekcję zdjęć do wywołania, bo mam już spore zaległości ;)

Wylicytowałam na allegro 3 bluzeczki z długim rękawkiem za 10,5; 2 bodziaki za 4zł i 2 koszule z kołnierzem - jedna z Kubusiem Puchatkiem :laugh: za 5zł :) takie zakupki to lubię :laugh:

Łooo spisałam sie nawet, jak na mnie to dużo, nie mogę robić konkurencji Vestollini :laugh: chociaż Tobie i tak pewnie nie dorównam :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468027 przez Malina86
Ja pier... opisalam Wam urodziny, wstawilam linki z prezentami i mi sie zamknela strona nie wiem jakim cudem! Jak mnie to wpienia to szok :angry:

Dorcia nie powiem, czemu szczegolne podziekowania dla Polciow :P Coz czuje, ze niebawem sama sie dowiesz :laugh: Polunia czy mam racje?!

Tak szybko jeszcze raz linki z prezentami, bez opisow juz... allegro.pl/mega-bloks-wozek-z-klockami-r...-kl-i2728209400.html , allegro.pl/fisher-price-kolorowy-domek-s...nia-i2767432836.html , allegro.pl/klocki-z-niespodzianka-3-szt-...odz-i2762786309.html , allegro.pl/interaktywna-kostka-edukacyjn...zek-i2761830214.html , allegro.pl/hello-kitty-interaktywna-plus...new-i2753704443.html , allegro.pl/dumel-discovery-tryskajace-zw...513-i2755339022.html , no i fotelik maxi cosi Tobi, lalke, pluszaka, ksiazeczke i bukiet z Chupa-chupsow :laugh: , a i kasiore oczywiscie.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468037 przez Malina86
Kimuś robilismy u mojej mamu urodziny i bylo 16 osob lacznie.
Dziekujemy za zyczonka :kiss:

A ja skladam najlepsze zyczenia, chociaz spoznione :laugh: dla Filipka! Wszystkiego cudownego Smyku! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468039 przez jo_anna20
Moc buziaków dla Michaśki!! STO LAT MALEŃKA!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468043 przez jo_anna20
U nas była impezka część pierwsza, tzn. dziadkowie i chrzestni - za tydzień reszta wujków i cioć :) Było ok, co do prezentów, to jak to dziadki - kasiorka, a od chrzestnych lego duplo i spodnie zimowe, a i od moich rodziców juz nieco wcześniej, ale też na urodzinki dostał pchacza i kierownicę przykręcaną do wózka.
A no i od dziadka pościel z wielbłąda, ale ten temat przemilczę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468044 przez madziorskie
Dorcia jak to dzisiaj w niedzielę i to jeszcze w święto narodowe w pracy???
I jak tam wizyta u T.?

Vestusia o to super, że masz taką koleżankę z dawnych lat i kaurat w tym samym wieku macie dzieci! To jeszcze sprzyja bardziej bliskim relacjom.. jedna matka zawsze drugą doskonale rozumie ;)

Czemu uważasz, że jedzenie samo do mnie przychodzi?

Dzis wieczorem znów piekłam bułeczki Dukanowe, tamte wszystkie zjadłam już i troche inaczej zrobiłam i wyszły już wyższe ;)

Tak to "Wpadka", ale nie było dane obejrzec mi do końca, bo panna Izabela zatęskniła za mamą o 23 w nocy... ech

Praktycznie tak samo jak zdjęcia wklejasz muzykę do WMM.

A co się stało w rękę???

TyszAnka witam. My się jeszcze nie znamy, bo ja tutaj miesiąc temu zagościłam! No ale serdecznie gratuluję! Tutaj każda się zastanawiała, która będzie pierwsza no i jest... Jeszcze raz gratuluję i życzę by wszystko było ok.
Doczytałam, że liczysz na córcię, więc tego życzę!!!

Aaa właśnie Polunia dzisiaj się dowiedziałam, że ta nasz niby wspólna znajoma 5 listopada urodziła córeczkę...

Malina super, że imprezka udana! jeszcze raz wszystkiego naj dla Michasi!

Dorcia no widzisz... czasami jak czujesz, że to TEN to nie warto czekać! ja jestem bardzo szczęsliwa z MOIM, choć szybko sie pobralismy! ale już po 3 miesiacach wiedziaąłm, że chcę wyjść za Niego!!!

Iza kulą nie specjalnie się jak na razie bawi... a wózek juz Lence nie służy? No ale ja myslę, że za chwilę jak będzie bardziej kumata to zacznie sobie w nim lalki wozić..

Kima Pan Dukan musi u mnie siedziec i pilnować, bo coś mam słabe piątki, a że dzisiaj taka uroczystośc raz do roku to i dzisiaj zaszalałam... ale mogę go pozyczyć.. ;) tylko oddaj ;)

oo to poszalałas na allegro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl