BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #471360 przez madziorskie
No i ryk wrócił.. ech.. no ale chociaż z rana było lepiej... ;)

Kredka super, że łańcuszek się znalazł i że nie wpadł nigdzie głębiej!!!

Malina może jakiś składnik z tej zupki ją uczulił?
Hmm dziwne, bo co do spaghetti można dac? Ale zobacz skład czy jakiegoś soku winogronowego lub innego nie ma? no nie wiem co mogłoby ja uczulic...

Zaraz biorę się za film... ;)

ja najczęściej bobovity daję (jak juz daje... bo zazwyczaj sama gotuje, ale są dni że nie mam zupki dla niej i daje kupną..)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471375 przez Malina86
No ja tez sama gotuje, ale w weekend jak spalismy u rodzicow to jadla kupne Hippa, a wczoraj zapomnialam jej wyjac z zamrazarki i zjadla to Spagetti. Nie mam sloiczka juz wiec nie sprawdzwe skladu. Groszek tam byl, moze to on. A ogolnie to tez preferuje Hippa i pediatra mi mowila, ze najlepsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471376 przez Aleksandra
Madziorskie współczuje, ale może to na chwilke tylko...

Młoda właśnie wstała - szału ze spaniem nie było bo tylko 30 min...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471417 przez madziorskie
Malina prezentacja świetna, do tego stopnia, że się tak wzruszyłam, że miałam łzy w oczach!!!

Teraz tak patrzę (tylko się nie śmiejcie, bo ja kolekcjonuje etykiety z dań Izuni), że jadła juz kiedyś lazania z cielęcinką i spaghetti z kurczakiem. Skład spaghetti: marchew, woda, przecier pomidorowy, mięso z kurczaka, seler, cebula, sok z białych winogron, makaron, ser żółty z mleka, skrobia kukurydziana, olej roslinny.

A zbieram, bo patrze na skład i potem jak robię Izuni to się wzoruję.. ;)

Soki z racji ceny kupuję tylko i wyłącznie bobo fruty ;)

Moja 30 min to zazwyczaj śpi... teraz też zasnęła.. może ten płacz był przez to, że śpiąca była??
wzięłam ją do huśtawki i bujałam oglądając prezentacje Maliny... i mała przy niej usnęła... no ale ona tylko ją słyszała!!! żeby nie było, że ją tak znudziła hi hi


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego popołudnia p a

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471434 przez Aleksandra
A do mnie właśnie babcia przyszła i chyba dziś nie wzięła witaminek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471472 przez luska
hej laseczki



Sto klat dla mojej Synowej i Nadziejki :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nic mi nie mów , do tej pory było oki , ale ja nie wyłaczam kompa tylko mam ustawiane na hibernacje i wszytko było oki ,ale mi się lap rozładował i poszło się jebać , bo zapisywałam w avi a powinna jako projekt i takim sposobem muszę od nowa zaczynac .W sumie lepiej jak teraz to się stało bo miałam do 5 mca , bez muzy.

A wymiata , kurcze , ze sukumałóa , to ja tez jestem w cięzkim szoku.Aureska owszem siada sama z siebie na nocnik , ale dlatego tylko , ze widzi ola jak siedzi .Siada posiedzi i złazi , ale sikiem to nie załapała, bo ani razu nie zrobiła..
Btamnka a jaki niby zarzut??

a własnie zapomniałam , bo już ktoś się pytał gdzie ja te czapy kupiłam .Olesowi w takim sklepiku u nas , a Auresce na rynku za całe 25 zł :silly:

A co do tv, Aueska z olem leja na bajki ciepłym moczem , co innego zabawa w wyłącz strym telewizor..
Madziorskie to fajnie , że Izuni sie polepszyło , oby tylko jej tak zostało.

Kredzia no super , ze jednak łańcuszek sie odnalazł!!!

Malina świetna prezentacja , i sie nie dziwie , ze taka długa jak nawet filmiki i tak szczegółowo.Własnie ja się wkurzyłam , bo na tele miałam kupe filmików , a tele przpadł .Mam na kamerze , ale mamy kamerę hd i lap mi nie radzi filmików i nie da rady wrzucic do prezentacij

a w jakim programie robiłaś , też tym windosowskim..
e moja wcina sloiki i nie ptrzy , ale ma plecy wysypane , tylko nie wiem czy to nie od tego , ze jej płyn do kompieli zmieniliśmy

Ola powodzenia w towrzystwie babci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #471479 przez Aleksandra
Już babcia poszła....ech....muszę coś słodkiego zjeśc bo mi cukier spadł...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #471517 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tez bym zjadla cos slodkiego, ale chyba nic nie mam... :S

lusia tak prezentacja w tym Windows Live Movie Maker.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471523 przez Aleksandra
Malina86 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W ramach czegos słodkiego zjadłam jabłko :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471557 przez Kredka
Przeleciałam po łepkach i postarałam sie kazdej cos skrobnąć... Z góry sory za błędy ale sie spieszyłam bo muszę mojemu synkowi jesc dać.


Lusia
ja Mikołajowi daję Danio, ale Danio nie jest na mleku modyfikowanym. Postanowiłam, że do deserków tj miksowanych owoców będę mu przemycać mleko. Aktualnie cycem karmię go raz.
Wyobraż sobie że mój mąż z tych wszystkich dań nawet nie zjadł połowy. Mówi że za dużo. Wiec skąd u niego nadwaga? Pewnie wcina w pracy multum słodyczy..
Ja bym chciała żeby Miki jak mąż wróci z pracy tylko u niego siedział. On tylko mamusia…Aurelka obserwuję mamcie i nasladuje, mała pomocnica Ci rosnie.

Polunia Pola Cie kocha, z Tobą spędza całe dnie a tatę widzi rzadko wiec stąd jej zachowanie, wiec
Ja własnie daje 2 razy dziennie kaszkę, jogurt Danio i w nocy daje raz cyca i tyle bo nie chce wiecej mleka, tyle uda mi się przmycic.
A budyń robisz Poli na mleku krowim, czy kupujesz gotowy na mm??
Będę trzymac kciuki aby wszystko wypaliło na tym belijskim weselu.

Aleksandra współćzuję męża bałaganiarza. Weź go zagon do roboty, niech tez pomaga. A jak nie chce to na Twoim miejscu bym ze 2 dni nie sprzątala, wtedy by zuważył, że jest bałagan i będzie musiła pomógł.
Nie przejmuj się, ja tez ni kapisz po angielsku.

Aleks kochana babcia jak dziecko trzeba ją traktować, z przymróżeniem oka. Jestem pewna że jaskby była w pełni umysłowo sprawna to by nigdy czegos takiego nie powiedzia.

Madziorskie szkoda że pamiątka się potłukła – będziesz miała powód aby isc na zakupy. Nie ma się co złoscic na dziecko, to tylk9o dziecko.
Ty spryciulo, niezle wymyśliłaś z tym ciastem. Nikt się nie czepiał że nie zjadłaś, Ia Cie wyręczyła i po sprawie. A babcie często bywają pod względem jedzenia upierdliwe.
Mysle że kazda z nas czasem krzyknie na dziecko. Jestesmy tylko ludzmi, a dzieci potrafią być uparte, mają swoje fochy i chcą nami rządzić.

Zazdroszczę Wam tego kominku…
Aż mam gęsią skórę jak przeczytałam tą historię  W takich chwilach ciesze się, że mieszkam w małym miescie gdzie jeste mniejsza przestępszosc i Kady się zna choćby z widzenia.
Ciekawe czemu jego zaatakowali. Może jakies porachunki??

Malina fajnie że roczek udany.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i.

Batmanik powodzenia. Nie możesz się poddać :) .

Polunia czaderka ta żyrafka
Emkapl Mikus tez lubi oglądać bajki ale dzieciom trzeba ją udostępniac w odpowiednich dawkach. Fajne macie tam imprezy. Szkoda że 7u nas takich nie ma.

Aniaa jak już się ogarniesz ze wszystkim odezwij się. Smutno bez Ciebie. Czekamy an foteczki z roczku.

Malina świetna ta prezentacja, wcale nie jest nudna! Też się wzruszy łam…
Mikołaj jadł spaghetti i nie miał uczulenia. Ja kupuje Bobowity czasem, staram się gotować.

Madziorskie ja mojemu nie kupuje soczkow bo nie lubi i nie chce wcale pic. Za to codziennie dostaje miksowane owoce. Lekarka mówiła że skoro daje owoce to soki są zbędne i nei ma co zmuszac dziecko.

Aleksandra biedna jestes z tą babcią. 3maj się. Musisz być dzielna.


idę głodomorra nakarmic :lol:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471596 przez Aleksandra
Kredka napisał:

Aleksandra współćzuję męża bałaganiarza. Weź go zagon do roboty, niech tez pomaga. A jak nie chce to na Twoim miejscu bym ze 2 dni nie sprzątala, wtedy by zuważył, że jest bałagan i będzie musiła pomógł.


Już tak robiłam. Nawet kiedyś przez tydzień palcem nie kiwnęłam, mnie szlag trafiał - bo ja to jednak pedantka jestem a Zbyszkowi to nie przeszkadzało - on jest przyzwyczajony do bałaganu - u nich to rodzinne schorzenie.

Ide młoda szykowac do snu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471615 przez Aleksandra
Młoda o dziwo szybko zasnęła. Nie kąpałam jej dzisiaj bo przecież wieczorami jest uwieszona na mnie i nie dałam rady nawet wody do wanny nalac. Zrobiłam jej na kolacje naleśniczki z danio. Zjadła może ze dwa kawaki resztę wywaliła na podłogę to dawaj na szybko kaszka manna z serkiem - zjadła owszem ale jak już nie chciała to zamiast np głowę przekręcic to pluje na odległośc. Noż czasami to mnie krew zalewa . Nie dośc, że ostatnio mało mi je to jeszcze pluje.

Ale już śpi, więc mogę troszkę dychnąc. Później załaduję zmywarkę bo mi się oczywiście nie chce myc. Z właśnie przyjechał, więc znikam. Do jutra kochane. Miłej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #471704 przez kima
Zuzanko wszystkiego cudownego w dzisiejszy roczek życzymy! :kiss:

Nadziejko Tobie również! :kiss:
[/b] [/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #471708 przez Dorciaition
Dobry Wieczór Dziewczęta

Wróciłam. Jestem już w domku. Jednak tutaj najlepiej, choć nie powiem u teściów też było mi dobrze ;)
Podczytywałam Was cały czas, ale odpisać na wszystko nie da rady. No ale od dziś będę już w every day :)

Polunia gratuluję tego wesela pol- belg. Zawsze to nowe doświadczenie. Super!

VEstusia Zuzanka na zdjęciach słodka. Coraz dłuższe włoski ma. Śliczne. Dzisiaj, dobra jutro oczekuję zdjęć ze złobka

Luśka
do mnie wszystkie wiadomości z allegro przychodzą jako Spam, dziwne.
Oluś i Aurelcia jak zawsze cudni. Zdjęcie w czapach wymiata.
Dotarła już do Ciebie Twoja kiecka? Ja moją dziś na poczcie odebrałam, no i jest ok, tylko za duża ciut. Nie będę już wymieniać bo czasu brak, a wybiorę się do krawcowej co by mi ją trochę zwężyła

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gratki dla Misi. No Ona to jakiś ewenement jest. Za chwilę i czytać zacznie ;) Tak sobie myślałam ostatnio czy takie „szybkie” dzieci potem np. w szkole się bardzo dobrze uczą czy potem to już się z innymi zrównuje. Koniecznie nam tutaj napisz jak już Misia pójdzie do gimnazjum ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Misia się wieczorem urodziła? Byłam pewna, że wcześniej, bo w ten dzień jechaliśmy na 11 do kina i jak wracaliśmy dostałam esa od Ciebie. Może w nim tylko było info o skurczach. Ale byłam pewna, że gdy siedziałam na filimie to Ty miałaś cc.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorskie Ty nadal na diecie? Ile zjechałaś? Mnie się u T nie udało. Dbała o moje dożywienie ;)

Batmanik
która to Ty?

Ha ha Polunia tort z żyrafką wymiata. :laugh: :laugh:

Oo Emka ale fajnie. Nie musisz się z rańca ubierać ;)

Co do pampków to my na 4, ale ostatnio zakupiłąm przez przypadek 4+ i też są ok.

Kredka super, że łańcuszek się odnalazł.

MAdziorskie
ha ha fajne hobby- zbieranie etykiet ze słoiczków :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lenia już coraz piękniej chodzi. Zakręty potrafi, ale gdy już usiądzie na dupkę to nie potrafi wstać bez podpórki.
Ogólnie to też dużo ryczy (dosłownie) bo chce być ciągle na rękach. No jakaś masakra. Dziadki ją dużo nosili, wiec podłapała.

Lecę spać, bo padam. Wczoraj i dzis zawoziłąm koleżankę o 5 rano do pracy 20 km.

Buziaxy


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #471754 przez jo_anna20
Dla Zuzanki i Nadziei dużo zdrówka i ogromnych prezentów od cioci i Filipka!!! Buziaczki!
[/color][/size][/b][/u]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl