BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #472564 przez Aleksandra
Głosik oddany :)

Jestem już w domu ale tylko na chwilkę wpadłam bo nie długo będe się szykowac na masaż :lol: Zakupy sie udały, obkupiłam sie i Natalkę na całego. Byłam w rossmannie bo mi sie kosmetyki pokończyły itp.

Sarna jak zwykle twoje zdjęcia są wspaniałe. Kawalerzy rosną jak na drożdżach a Daro na zdjęciach wychodzi ładnie i ty też fajnie wyszłaś.

Buziaki kochane. Postaram się wpaśc wieczorkiem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472599 przez Malina86
madziorskie na pocieszenie powiem Ci, ze praktycznie kazda z nas przechodzila okres "fochow" dziecka. Z moja Misia bylo najgorzej jak ciagle chciala chodzic prowadzana za rece. No stala i buczala, zeby z nia biegac po domu. Myslalam, ze zajoba dostane. Dobrze, ze juz umie sama chodzic, bo chyba kregoslup to by mi sie juz nie wyprostowal :laugh:

Olcia udanego masazu :laugh:

Moje dziecko oglada bajki i je lizaka wiec chwila spokoju :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #472849 przez kima
STO LATEK I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LENUSI KOCHANEJ!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472874 przez [email protected]
Magda M. Głos oddany.

Malinka-dziekuje za informacje-ja to jak sie skupie to wszystko zeobie i opanuje-alekurde chęci brak, bo jak mam mało czasu to wszystkiego mi sie odechciewa, a fajnie by było mieć taki filmik moich młodych.
Daro ma to do siebie że zajada chętnie wszelkie wisiorki i korale:)

Madziorskie-no to masz krotko mowiąc przesrane z tym Izy niespaniem. Moj Daro w południe spi 3 godziny i wieczorek około gopdziny-o 20 idzie spac juz na noc. Ale tak czasem spi ładnie czasem z cyckami. Dziekuje za rady odnosnie choroby :*

Alexandra-super że zakupy udane, ja tez to lubie:P a z rossmanna najbardziej hyba zele pod prysznic Oryginal Sources-kurde mam juz 9, wszystkie są tak boskie! I zwsze mam problem ktorym sie umyc :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #472916 przez [email protected]
Darulka moj cały dzień nie wymiotował, sraczuche miał ze 3 razy.
marudził troche no i jak kładłam go spać, chciałm dać mu butle bocyca mi oproznił wczesniej. wzielam go na rece a on biedy jak zaczął rzucać pawiami! no masakr!
ubujałam go na fotelu i usnął na głodno.
oj bidulek moj-ciekawe jaką zgotuje mi noc jego chory brzusio :(
Adamski dzis imprezuje, jutro imprezuje-Barburki smierdzące, no ale niech sie wyszaleje to mi nie bedzie wyjść marudził ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472947 przez madziorskie
Witam z wieczora ;)

Wybyłam przed 17 z domu i wróciłam przed 21... jak juz wracałam do domu zadzwoniłam do męża i pytam jak tam mała? A on do mnie wracaj, bo wyje jak nie wiem... Więc mu odp., że ze mna też tak wyje i ma się nią zająć tak żeby nie wyła.. ;) niech wie jaka jest teraz Izunia.. ;)

Rozmawiałam dzisiaj z kumpelą i mówiła, że jej synek (mój zięć defacto) tez taki był...

Olu super, że zakupy udane! A jak tam seksowny głos masażysty? :lol:

Malina jakoś to żadne pocieszenie... :( a Ty już lizaki dajesz? Ja się boję, żeby się nie zadławiła jak ugryzie... i nie kupuje...

Sarenka też to swego czasu przechodziłam... więc z życia wzięte te rady ;)
A jak mały? Już lepiej? A pamiętasz by przy wymiotach tylko lekkostrawne posiłki dawać? Bo jak ma brzusio podrażniony i naje się normalnego jedzenia to nie wyjdzie z choróbska..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ha ha dobre z tymi żelami... ;)

Wogóle jakie tutaj poustki.. myślałam, że będe miała z godzinę dobra czytania i nadrabiania a tutaj cisza... prawie jak makiem zasiał...;)

Ide po panna ryczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #472964 przez polunia
Hej , wpadam tylko na chwilke. Juz dziś skladam zyczenia na jutro bo wiem , że jutro nie bede miała kiedy tutaj zajrzec :blink:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DARUSIA ROCZNIAKA!!! ŻEBY TEN CUDNY USMIECH NIGDY NIE ZNIKAŁ Z TWOJEJ BUŹKI!!! BUZIAKIIIIIIIII :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
[/size]
WOJTUSIU DLA CIEBIE RÓWNIEŻ WSZYSTKIEGO CO NAJPIEKNIEJSZE I OCZYWISCIE MNÓSTWO BUZIAKÓW :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #472982 przez Kredka
Sarna oj biedny DAro, cos musiało mu zaszkodzić. Musisz mu duzo dawac pić, najlepiej elektrolity. Przy biegunce lekarka kazała nam dawać ACIDOLIT.
Mam nadzieję, że po tej operacji już tylko będzie lepiej. Niestety tak to już jest z alergikami…ciągle trzeba uważać na pokarmy..
Nadal karmisz piersią? Ja powoli wprowadzam NAN. DWczoraj Miki wypił na wieczór 180 ml a dzisiaj 200 ml. Nie chce pic normalnie, tylko na śpiocha mu butlę przemycam.
Chłopaki przystojniaki. Daro rzeczywiście się wybrał ;) wyśliczniał –widać na zdjęciach. Wycałowałabym te poślady… mniam :kiss: :kiss: :* A Domiś wyrósł, taki dorosły się wydaje.
Mamut śliczny – kobieto nie narzekaj ;)

Sarenka nie dawaj mleka modyfikowanego!! Jak ma biegunkę iw wymiotuje to tylko cyc i marchewka z ryżem na wodzie samej. Możes mu ugotować kisiel bananowy (rozgotowujesz banany, dodajesz troszke wody i mąkę ziemniaczaną). Inne rzeczy tj kaszka m-r, zupki, mleko mm to tylko podrażniają żołądek!!! Tak mi mówiła lekarka jak niedawno miał biegunkę. Ja też nie wiedziałam o tym wczesniej.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorskie no to powiem szczerze rzadkość utrzymać laktację z jednym karmieniem. Mikołaj wczoraj ledwo pociamkał, potem dostał butlę. Dzisiaj wcale cyca nie chciał, wykręcał się. Skończyło się na 200 ml mleka mm. Ja się cieszę bo chciałam go do roku karmić. Wszystko poszło gładko. Ja mam mniej mleka (z uwagi na mniejsze karmienie) i Mikusiowi lepiej z butli pic bo szybciej leci. Tak myślę. Powiem Wam szczerze, że myślałam że jak będę go odstawiała, bądź jak już zupełnie się sam odstawi od cyca, to że będzie mi przykro czy cos w tym stylu…a tu nie. Cieszę się. Moim zdaniem spełnilam już swój obowiązek – rok na cycu to dobry wynik. Teraz ja będę miała trochę oddechu.
Madziorskie dzisiaj wpadła sąsiadka na pogaduchy. Mikołaj normalnie przy nogach moich warował jak pies. I na rączki chce. A jak poszłam do łazienki to wrzucił 5 bieg i za mną. Normalnie to spokojnie raczkuje tu taki sprint że aż sama się zdziwiłam :o Tylko mamusia, no i co zrobisz. A jak nie ma mamusi, ryk. Trzeba cierpliwie przeczekać, okazac tyle miłosci i ciepła ile potrzebuje.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472988 przez luska
hej laseczki

Lenecko sto lat dla ciebie i moc buziaków

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Docia do mnie dzis doszła kiecka , ale na mnie jest w sam raz :P
dobrze , ze poszalałaś , mamusia tez się należy

Vesta fot Zuzanki wymiatają :lol: Słodka jest.

Surai ty to masz kobietka teraz przerąbane, że dajesz rade :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarnkoo oj biedny Daro biedni wy.

A zdjecja jak zwykle przezajebiste , a mojej Aureski to chociaz jedna fote masz........

Dobre rady schowa tam gdzie słońce nie dochodzi :P

Oj dobra mykam kobietki , bo walcze z prezenatcjha , ale dziś pół dnia oglądałam to co mam i ryczałam :lol: Oby sie teraz naryczała , żeby na roczku wiochy nie robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472995 przez Malina86
Daromirze kochany życzę Ci wszystkiego cudownego! Zdrowka przede wszystkim, niech wszystkie chorobska omijaja Cie szerokim lukiem :kiss:
Wojtusiu i Tobie życzę szczęśliwego życia! :kiss:


Jak zwykle na weekend się wylogowuje. Jutro jedziemy na imieniny do nawiedzonej ciotki od nawiedzonych dzieci.

Milego weekendu! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #473009 przez vestusia
Witam Moje Kochane!

Ja tylko na chwilkę :D

Składam dziś najpiękniejsze życzonka urodzinowe dla naszych dzisiejszych chłopaków!

Wojtusiu, wszystkiego najlepszego, zdrówka, miłości, rodzeństwa :D, kasiury i spełnienia marzeń!

Daromirku Tobie przede wszystkim zdrówka, bo coś chorowity jesteś, fajnej żonki i siostry Flo ;-) Wszystkiego, Wszystkiego Naj!
[/size][/b]

Ja uciekam stąd, muszę jeszcze przyszykować mieszkanko a za jakieś dwie godzinki jadę po tego torta ;-)

Odezwę się pewnie dopiero jutro!

Miłego imprezowania wszystkim życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #473036 przez kima
Hej Kochane :kiss:
Sto latek i samych dobrych chwil życzymy dzisiaj Darusiowi i Wojtuniowi :kiss:

żyjcie zdrowo!
[/color] [/b][/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473065 przez Suari
Sto latek i zdrówka dla Wojtusia i Daromirka, żeby uśmiech nigdy nie znikał z waszuch buzioli :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


p.s.
Sarna- palnął Cię ktoś kiedyś w łepetynkę ???? ;) co ty tam narzekasz, że DAro niefotogeniczny, ślicznie wygląda, a pupcia hmmmmm .... palce lizać ;) więc nie marudź "idiotkooo" ;)
p.s.'
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, aż szkoda komentować twojej T, niech sama się postuka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473090 przez Kredka
Witam :)
Moje dziecko ucięło sobie właśnie drzemkę. Wpadam na chwilę tylko bo muszę jak to mówi Aleksandra "zrobic twarz" i ogarnąć domowy harmider.


100 lat Wojtusiu - buziaczki od cioci Kredki :kiss: :kiss:

Daro zdrowiej słonko szybiutko, nas forumowy śmieszku!!


Malina widzę, że ciekawa wizyta się zapowiada... :S


Wypiłam już kawę (jedną mi synek wylał, radochę miał przy tym nieziemską). Idę ogarniać w domku. Miłego weekendu. Jeszcze tu zajrzę. Mam nadzieję, że będzie co poczytać.

P.S. Za oknem piękna pogoda, słoneczko świeci, normalnie mnie w domu skręca :dry: B) a my siedzimy jak za KARĘ.W pon ide na kontrolę.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473100 przez Aleksandra
Wszystkiego najlepszego dla naszych chłopaczków Wojtusia i Daromirka. Rośnijcie duzi, zdrowi i niech uśmiech nigdy nie znika z waszych buziaczków !!!!

Wczoraj się juz się odzywałam bo nie miałam kiedy. Na masażu było jak zwykle super, a ten głos....ech.... :silly: Młoda poszła spac dopiero o 20.30 bo jeszcze kolacje jadła druga bo wcześniejszej prawie nic nie zjadła, a my później padliśmy jak muchy.

U nas pogoda barowa. Mgła jak mleko i zimnica straszna :(

Natalka już śpi, więc mogę poleniuchowac. Wczoraj zrobiłam wykład nt sprzątania mojemu lubemu i dzisiaj z rana ładnie posprzątał wiec mam labę :lol:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl