BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu #471756 przez Malina86
Dorcia jestes :kiss:
Chwal mi sie tu szybko jaka maszyne Ci Krzysiu sprawil :laugh:
Miśka od tesciow dostala te klocki allegro.pl/mega-bloks-wozek-z-klockami-r...-kl-i2726771160.html , a od Sylwki to allegro.pl/multifunkcyjny-joy-box-kostka...205-i2755595430.html Nawet im sie udaly te prezenty, ale i tak domek szczeniaczka bije poki co rekord popularnosci u Michalindy :laugh:
No z tegoco mi wiadomo Misia sie wieczorem urodzila :laugh: Raczej sie nie myle ;) Moze wieczorem w kinie bylas?

Moje dziecie spi. Zasypia bez dydka, wczorajsza noc cala bez monia spala, ale o 6:30 sie obudzila, a raczej ja ja obudzilam, bo zaczelam koldre spod niej wyciagac, zeby ja przykryc i tak sie rozbudzila, ze dalam monia :dry: W dzien dzisiaj tez spala bez smoka, no moze nam sie uda niebawem odsmoczkowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471789 przez vestusia
Witam Kochane z wieczora!

Dziękujemy za życzonka, te żyrafki są niezłe :D

Kimuś Twoja fota też nieziemska!!

Nie nadrobiłam Was, ale mam tu jeszcze do posprzątania, wkleję więc Wam zdjęcia Zuzanki, ze żłobka i tak o z pierwszej części urodzin, bo w sumie druga część za dwa dni.

Nie gniewajcie się, ale nie nadrobię dziś z pisaniem, bo mam jeszcze troszkę rzeczy do zrobienia a najchętniej poszłabym spać. Piotrek zamiast mi pomóc, to se gdzieś polazł. Ja piję Warkę Radler i się wkurzam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471803 przez Malina86
Vestusia dawaj te foteczki :laugh:
Bob cwaniak sie cichcem wymiksowal :angry:

Ruch tu widze dzisiaj przeokrutny, chyba zaraz spac pojde.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #471805 przez vestusia
No więc wklejam :D

Najpierw ze żłoba :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471816 przez vestusia
Dobra, styka tych fotek, bo chyba przesadziłam ;-)

Idę teraz zmyć te gary, chociaż wcale mi się nie chce. A Bob wiedział, jak się wywinąć od mycia naczyń. No co za ciołek!

Kolorowych snów Kochane, więcej napiszę następnym razem, bo dziś nie dam rady. Ciao!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471818 przez Malina86
Zuzanka slodka! Najladniejsza ze wszystkich dzieci w zlobku. Zdjecie z golymi girkami fajoskie :) Kuzwa, ale sie usmialam ze zdjecia zrobionego przez Boba :laugh: On sie minal z powolaniem, powinien fotografem zostac :laugh: Haha, ale swieczke uchwycil chociaz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471825 przez Malina86
No ja tez spadam, bo chyba nikt wiecej tu nie zawita.
Pojadlam Nutelli ze sloika i moge isc spac, a wlasciwie pogapic sie w tv :laugh:

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471833 przez madziorskie
Witam z wieczora!

Wróciliśmy z urodzin Teściówki. Nie skusiłam się na nic poza kawusią... aż dwie wypiłam!
Iza za to, pomimo tego, że w domu zjadła cały obiadek (o 13), to ok. 15:30 zjadła banana i pojechałysmy. Ok. 16 zjadła ziemniaczki z mięskiem (dość sporą porcję), ok. 18 zjadła 2 parówki dziecięce i na to kawałek babki... gdzie to dziecko mieści to ja nie wiem... ;)

A swojego kuzyna o 5 miesięcy starszego to by sprzedała ;) Jestem z niej dumna.. hi hi

Nic ide czytać co u Was, a mam co.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471858 przez vestusia
Ha Malina, żebyś wiedziała, że Bob minął się z powołaniem. No szlag mnie trafia he, he, he :D

Ja obejrzałam Twoją prezentację. Naprawdę superowo, bardzo mi się podoba. W czym Ty ją robiłaś? Jakoś lepiej te zdjęcia wyszły na slajdach, bo jakby się ruszały. No a muzyka w tle bardzo mi się podobała i stwierdzam, że też taką muzę puszczę. No a rozpoczynająca prezentację "Wildest Moments" po prostu powaliła mnie :D Jest cudna piosenka :D No a prezentacja naprawdę rewelacyjna :D Misia zmieniała się z każdym dniem, na tych pierwszych zdjęciach to jakby nie ona :D

Idę do tej kuchni. Bob niby miał zaraz wrócić i widać zlał się na mnie ciepłym moczem.

Naprawdę już idę. Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471887 przez madziorskie
Cóż Olu nic nie poradzisz! Musisz przetrzymać! A może Jej w domu mówią, żeby poszła Cię odwiedzić, bo oni chcą mieć chwilę spokoju??? pewnie domownicy też sa umęczeni...

Luśka no niby lepiej teraz niż w w 9 miesiącu np... ;)

Ja myślę, że na roczek kupię nocniczek;) teraz jeszcze moja jest nie kumata widzę... i sama nie chodzi więc bez sensu...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Ojj i ja coś słodkiego bym zjadła... no ale do Świąt ścisła dieta... Postanowiłam, że na Święta muszę się zmieścić w moją kieckę z poprawin... w końcu dałam za nią 500 i tylko raz miałam ubraną!!!

A ja nawet jabła nie mogę.. a w kuchni pól skrzynki leży... była cała, ale mąż codziennie do pracy bieże i tak pomału znikają... a tak apetycznie wyglądają!

Kredka ja myślę, że to też trochę od przemiany materii zależy, od tego jaką ma się pracę, bo wiadomo jak człowiek siedzi za biurkiem i zje tyle samo co listonosz, który zapitala pół dnia piechotą (u nas na wsi to autem jeździ) to więcej przytyje...
No i jak jesz tłusto, smażone i fast foody... słodycze a i owszem swoje robią...

No niby powód by iśc na zakupy, tylko tyle, że ja jestem w tym miesiącu spłukana!!! I nie mam za co kupić nowego!!! Zrobiłam już nawet debet na koncie (ciii) i nic mężowi nie powiedziałam, bo by mnie opitolił... że przeginam...
no ale mam teraz więcej dostać wypłaty więc nadrobię ;)

Mówisz, że zazdrościsz kominku... Tak szczerze mówiąc jak jest obowiązkiem dzień w dzień palenie, by ogrzac dom, a nie dla przyjemności to juz tak nie cieszy... No cieszą rachunki za gaz... ale to inna bajka.. z kominkiem jest robota.. ot cała prawda!!! :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja soczki kupuję dlatego, że Iza za wiele herbatki nie chce pić... mleka to już wogóle! Dlatego chociaz rano, jak chce pić z cycusia to jej daję i jak tylko długo bedzie chciał pić niech pije... a soczki rozcieńczam wodą i wtedy pije... boję się, żeby mi się nie odwodniła! gdybym nie dała soczku to przez cały dzień wypiłąby tylko rano z cyca, a potem przez cały dzień ok. 60 ml herbatki... I to już chyba wszystkie smaki wypróbowałam i rózne firmy...

Olu ja dzisiaj tez zrobiłam córce ?"dzień dziecka" ;) A jak robisz małej naleśniczki? Może też bym spróbowała... raz jej kupiłam takie w słoiczku dla dzieci i chętnie zjadła, ale ja nie umiem naleśników robić, bo nie lubię i nigdy ich nie robiłam...
no ale czas się nauczyc... :laugh: :laugh:

Współczuję z pluciem! Iza jak już nie chce jeśc to zaciska buźkę i uderza rączką w łyżeczkę.. jak uda mi się zabrac szybko to ok a jak nie to jedzenie ląduje na niej, na mnie i wszędzie dookoła... tez tego nie lubię!

Dorcia to super, że kiecka się podoba i że masz gdzie dac do zwężenia! albo przytyj troszkę ;)

Moja dieta coś ciężko spada... jak na razie 3 kg mniej tylko...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aleś dobra dla koleżanki!

Trzymam kciuki Malina za udane odsmoczkowanie!

Vestusia świetne zdjęcia. Ale ma super pamiatkę! Wogóle ona już duża panienka!
a dzieki zdjęciom przynajmnij mam pogląd jak wygląda żłobek "od środka"...

A babcia ewa bardzo młodo wygląda! jak nie babcia!!!

Fajnie, że Zuzia ma 2 imprezki ;)

Aaaa i pamiętaj fotek nigdy za wiele!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Śpij dobrze! Odpocznij sobie!

Malina a miałam pisać, że Misi rozjaśniły się włoski nie?

Ty tez przez ten rok przeszłaś niezłą metamorfozę.. ;)

Was już chyba nie ma.. więc tez będę zmykać... chociaż oglądam jeszcze Geslerkę..

Miłej nocy Mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471896 przez Malina86
Vestusia ja robiłam w programie Windows Live Movie Maker, ale co się ukurwilam to moje :laugh:

Madziorskie no Misia jak się urodziła to była czarna, a teraz jest blondyna :)

Leze już, bede chyba spac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #471905 przez Suari

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #471906 przez Suari
Vestusia- tylko żeby ci się nie "pożyrafiło" w oczach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #471912 przez Kredka
Dorcia ale fajny prezent sprawił CI Kszyciu. Koniecznie pochwal się jaki model  Czasem się taki oddech przydaje, nareszcie się na cos tescie przydali ;)

Aleksandra ciężka sprawa… hm… u nas podobnie jest
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina fajne te prezenty.Powodzenia w odsmoczkowaniu 

Vesta ale fajnie sobie siedzą razem na zdjęciu  Na jednym ujeciu Zuzia zgubiła skarpetę. NO ale te z gołymi girami wymiata.
No i muszę przyznać że Zuzia to cały Bob.

Madziorskie no jak przeczytałam ile Iza zje to az się sama zdziwiłam. Miki ponoc sporo je ale nie aż tak.U nas z piciem odwrotnie –jak jest soczek nie chce wcale pic, jak jest herbatka pije chetnie.
Ja myślałam, że tylko moje dziecko ma w d..cyca. Ostatnio zaczełam dawać Nan (myślałam że mam mało mleka bo cycki zmalały) i nie chce mu się pracować nad cyckiem ale mm tez niechętnie.On zje tylko raz wiec mleka mało. A jak u Ciebie?

Suari dobra jestes z tymi żyrafkami :lol: :lol:
Co u wAS???

Ja upiekłam juz bułeczki w mikrofali. Kanapki zaraz zrobie męzusiowi na jutro. Korci mnie aby jutro zrobic ptasie mleczko Dukana... ;)
Moje dziecie spi, małż juz dawno dupą sie wypiął i chrapie. :P Tutaj jakos cicho, wszystkie spia juz?

Kima a czemuż to tak długiegi posta walnęłas??? Ironizuje oczywiscie. Co u Was???

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #471913 przez Suari
Kredka- ja nie śpię. Igor usnął o 18.30, jak jadł to położyałam się obok niego i też usnęłam :) wstałam przed 21, a teraz idę powiesić pranie,bo właśnie się skończyło.

Kredzia- siedzę sama,bo K. przerzucili na inny kontrakt i zjeżdża tylko na weekendy, chociaż na ten go nie będzie, bo musi być w pracy :( i czasami ciężkosamej z Igorem. Wszystko w sumie w biegu załatwiam, bo nie chcę targać Igora po żłobku. OStatnio Igor kwęka jak go zostawiam w żłobku, nie wiem czy to przez to, że nie ma jego ulubionej pani :) czy coś innego. Po pracy pędzę do żłobka, bo chcę jak najwięcej czasu z nim spędzić i bardzo żałuję, że nie mogę więcej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl