BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu #470324 przez Aleksandra
Natalka zasnęła nareszcie :silly:

Madziorskie zazdroszczę pogody. U nas mgła też juz przeszła ale jest strasznie zimno :(
My mamy jakis płyn do mycia szyb i kominków, kiedys Z nim mył i działał więc i teraz da rade. Może dzis wieczorem się za to wezmę jak wrócę z masażu i młoda pójdzie spac.

Kredzia ja przez to, że młoda raczkuje i staje mam tyle zabezpieczeń na szafkach i szufladach że masakra. wirek faktycznie mógłby byc pyszną przekąską. Natalka kiedyś dorwała się do psich chrupków i to jeszcze jaka cwana była! Zbyszek poszedł za nia do ganku bo cosik sie cicho zrobiło ale zdązyła ze dwa zjeśc :blush: i chciała nastepne. Zbyszek jej zabrał i mówi, że nie wolno (juz rozumie co to znaczy) i jej zabrał chrupka a ona skubaniutka miała w drugiej rączce drugiego i dawaj do paszczy! Teraz są schowane i na razie młoda sie do nich nie dostanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470395 przez polunia
Wpadam na bardzo egoistycznego posta :silly:
Chciałm sie pochwalić , że w czerwcu bede miała polsko-belgijskie wesele. Cieszę sie jak cholera :lol: No i w końcu mam mobilizację żeby umówić się z lektorką , muszę sobie trochę przypomnieć i się podszkolić w angielskim. Niby dogadam się bez jakiegoś większego problemu ale do normalnego bezstresowego komunikowania się trochę , nawet trochę wiecej niz troche mi brakuje :dry:

Uciekam , paap :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470403 przez Aleksandra
Polunia gratulacje :) Ja chciałabym iśc na kurs angielskiego (miałam tak beznadziejnych nauczycieli w szkołach, że szczerze powiem że nie umiem tego języka, znam tylko podstawy) i przypomniec sobie niemiecki (uczyłam się go 10 lat ale po takiej przerwie miałabym problem sie dogadac)

Młoda juz wstała i wcina jabłko, więc mam trochę spokoju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470406 przez madziorskie
Już jestem po zakupach... musiałam wpaść na pocztę wysłać do firmy zwolnienie, wnioski urlopowe, "gruszkowe", potem byłam w palarni kawy po prezent dla T. i wjechałam jeszcze do sklepu kupić ptasie mleczko... straczy jej ;-)
Iza zasnęła w drodze z poczty do palarni, a tam akurat maja sklep taki, że samochód pod samym sklepem parkuję i wchodzę do środka i widze co się dzieje w aucie, bo to taki kiosk jest... potem w sklepie tak samo... i dzięki temu jak wróciłam do domu to Iza nadal śpi... w aucie.. ;) nie wyjmuję Jej żeby się nie obudziła, a otworzyłam jej bagażnik to ma dopływ świeżego powietrza ;) Tylko zaglądam co jakis czas czy nadal śpi... ;)

W między czasie zdążyłam też wstawić do piekarnika bułeczki Dukanowe ;) coś szybko mi schodzą... nawet mi smakują ;)

Kredka jesli to pocieszenie to ja mam w tym miesiącu debet na koncie.. no ale juz wszelkie opłaty popłaciłam ;) No i od męża biorę ;) u nas jest tak, że każde ma swoje konto, tak jak miał przed ślubem i ja staram się rachunki z mojego opłacać i jedzonko kupować, a to co na jego koncie staramy się zaoszczędzić... wiadomo jakby było odwrotnie to nic nie udałoby się zaoszczędzić hi hi ;)

Ooo to bardzo fajnie, bo te co uwielbiam warzywa mozna wcinać... hmm ale mam sobie robić zupkę jarzynowa bez ziemniaka??? cóż... jak mus to mus...
no ale tak teoretycznie biorąc to jak zrobię sobie gyrosa (bez tłuszczu i majonezu) to moge sobie nawet całą miskę wciągnąc i schudnę??? hmm coraz bardziej podoba mi się ta dieta.. hi hi

Idę do okna zobaczyć co tam w aucie..

Młoda śpi na całego! Korek wypluła i tak na usteczkach jej się zatrzymał.. smiesznie wygląda.. he he

Olu u nas tez zimno, ale słoneczko świeci...

Tym płynem co my robimy to schodzi wszytsko do zera i jest czyściutka szyba, bez śladu po sadzy... a jak się tak rzadko czyści to czsami przez szybę nic nie widać...

No patrz mama jaką masz zdolna córeczkę! Widać jej smakowało! A one chyba słonawe są nie?

Polunia to gratuluję i powodzenia życzę!
A z angielskim warto warto! ja się niemca uczę i fakt faktem do niedawna nie miałam żadnych zaległości.. a teraz mam chyba z 700 powtórek zaległych... mąz tylko mnie wyzywa... no ale jakoś ostatnio wolę na forum wejść niż niemca odrabiać... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470419 przez Aleksandra
Madziorskie wiesz, szczerze nie próbowałam tych chrupek :) Ale musiały byc pyszne :)

Właśnie przyszła babcia Z - patrz wampir energetyczny :angry: Zawsze jak przychodzi to d... zawraca i mnie wkurza: "ojej jaki ty masz duży brzuch", "nic nie schudłas po ciąży", "ale masz cycki", "tyłek to ty masz ogromny"..takie podbudowywujace :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470425 przez madziorskie
no wiesz Ty co! Co za babcia! A ona taka zgrabniacha???

Przecież TY NIE JESTEŚ GRUBA!!! Więc nie wiem o co Jej chodzi!

Mojej bratowej babcia na jakiejś imprezie tez mi powiedziała "ale przytyłaś po izie...".. noż jakbym nie widziała siebie w lustrze!!!

To pewnie zmykasz, bo nie wypada siedzieć "na kompie"... a po co ona tak czesto przychodzi? pewnie z nudów co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470443 przez Aleksandra
Już poszła. Babcia ma 90 lat i problemy z głową - schizofremia itp i takie głupoty gada a sama sucha jak wiór bo prawie nic nie je. Po 4 latach przyzwyczaiłam się do jej tektsów ale i tak mnie czasami krew zalewa a przychodzi bo jej sie nudzi bo w ciagu dnia jestem tylko ja bo reszta w pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470474 przez madziorskie
No tak! Starość nie radość! Iza się obudziła, zjadłą obiadek, a teraz sie chwile bawi na podłodze... jeździkiem tym wózkiem ;)

mam ochote upiec bezy z przepisu Dukana... albo inny dozwolony łakoć.. polecacie coś sprawdzonego???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470502 przez madziorskie
Batmanik A kiedy i o której godzinie miała byc emisja programu?

Iza bawiła się ze mną na tapczanie. Zadzwonił telefon, wstałam żeby po niego iść i do niej wrócić. Wziełam tel a w tym momencie Iza spadła z tapczanu! Walnęła głowa o podłoge! bokiem głowy! Huk na całego, płacz tez! Góza też ma ogromnego!!!

No i nie wiem czy jechać na prześwietlenie czy cekać i obserwować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #470505 przez Aleksandra
Ja mam przepis na szybkie ciasteczka
3,5 szklanki płatków owsianych
kostka masła - rozpuścic
1 szkl miodu
1 szkl rodzynek
1 szklanka/ cała tabliczka czekolady - może byc gorzka
1 szkl orzechów
1 łyżeczka sody/proszku do pieczenia
1 łyżeczka soli
1 i 3/4 szklanki mąki
Nakładac mase łyżką na papier do pieczenia. Co do mąki to najlepiej na oko sypac, żeby masa była bardzo gęsta. Piekarnik nagrzac do 170 stopni i piec 10-12 min.
Można zrobic to z musli zamiast pojedynczych składników a jest nawet i lepsze :) Nie jest to niestety dietetyczne ale wciągają :)


Madziorskie może poczekaj chwilke a w razie czego pojedź na przeswietlenie. Może nic sie jej nie stało.

Na razie zmykam. Postaram sie wejśc wieczorkiem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470605 przez vestusia
Witam Laseczki :D

Podczytywałam Was z telefonu przez cały dzień i oczywiście nie pamiętam zbyt wiele z tego, co chciałam odpisać ;-)

Muszę teraz iść robić sałatki na jutrzejszą mini imprezę z Mamcią i Psiapsiółą, więc postaram się zajrzeć tu późnym wieczorem.

W każdym razie rzuciło mi się w oczy Olcia, Twoja schizofreMia :P Kobieto, nie ma takiego schorzenia :P Sorka ale słabią mnie takie byki :P He, he, he :D

Idę robić sałatki, wpadnę tu później. Baj, baj :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470665 przez madziorskie
he he Vestusia mi to schizofren(m)ia nie rzuciła się w oczy... ;)

a jakie robisz sałatki?

Olu ciasteczka mogą być pyszne, ale doóki jestem na Dukanie nie skuszę się, by je upiec ;) im mniej słodyczy w domu tym mniej pokus ;) a i tak Izuni biszkopty mnie kuszą ;)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470751 przez luska
helo kochane

W końcu dotarły do mnie zaproszenia , ale powiem wam średnio jestem zadowolona.Ładne są , ale w porównaniu do tego co miał Olo to bez reweli .Ale i tak dzwoniłam do gościa i się okazało , ze on mi na każdego maila odpisał , tylko wszytko szło jako spam B) A ja nie sprawdzam skrzynki ze sapami

Pola jasen , że widelec :P

no i sobie oczywiście , ze nic nie kupiłam ,ale w końcu musze sobie jakies dzin kupić.Juz sobie obiecałam , ze jak gady małe wyjada do babci przed baletami , to ja zaliczę rzesy , solarium, fryzjera i zakupy dla siebie.

A ta kurteczka jest na 12mcy , chyba :P Jest na nia dobra tylko jakoś tak dzwinie wąska w pasie , a ta moja to ma jakoś tak wypchanięy ten brzuszek , to niby chudziutka a brzucho jak by w 9mcu ciąży była B)

POla Aureska z Olem maja to samo jak widza Ł.Jak on wróci z roboty , to życja nie ma, bo go obsiadam .Ale wiesz co, ja się nie przejmuje , tylko jak on włazi , to taka ulga , bo ja mam wolne :P

Hheh no Pola powiedzmy , ze kochanek i jakoś tak wyszło , że się z nim tez spotykałam .Oficjalnie był jedn facet :P

Olu ja z Ł i sprzątaniem mam to samo , już nic mi nie pozostaje jak pogodzić się z tym , ze codziennie odkurzam i myje podłogi.

A bacia no komplemety wali B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #470757 przez luska
A ja ma takiego wkurwa , że szok.Pieknie robiłam sobie prezentacje , co jakiś czas zapisując w razie w, i co wyłączmy mi się dzis komp .Prezentacja poszła się prawie cała jechac,byłam na 5 mcy , a zapisana mam niecałą do drugiego .Coś zle zapisywalam , nie w tym formacje.Noz mnie zaraz cisnie .Zostawiam to , jutro zrobi kocie oczy pójdę do szwagra informatyka , niech mi cos z tym zrobi , bo się pochlastam

a miałam wam wrzucić filmik Aureski jak sprząta , no rozwaliła mnie dzis , ale jutro wrzucę , bo mam takiego nerwa na ta prezentacje , że szkoda słów.Ale młoda beże ścierę i zawija z nią po podłodze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #470758 przez Malina86
Czesc Kochane!

A. dopiero dzis pojechal, obibok jeden :laugh:

Sliczne nasze dzieciaczki, Zuzolinka przeslodka, tak dorosle wyglada i jaka ma kite! No ja nie wiem czemu jej tak szybko kudelki rosna :laugh:
Olo i Aurelcia boscy w czapach!
Igorek i jego afro wymiata :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Probuje wlasnie prezentacje wrzucic na youtuba. Jak sie uda to Wam pokaze.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Podczytywalam Was caly czas z telefonu, ale odpisac to raczej nie zdolam.

Aaaa jeszcze mialam sie pochwalic, ze moje dziecko codziennie robi siku na nocnik, a dzisiaj poszla do lazienki, przyniosla nocnik i mowi "siiii" i ja posadzilam i zrobila! Bylam w ciezkim szoku! Ona chyba zaczyna kumac juz. Ma tego misia do wanny tryskajacego woda i dzisiaj tez pokazuje mi na niego i mowi, ze "siii" misiek robi :laugh:

lusia mnie tez szlak trafial z ta prezentacja, niby zapisywalam wszystkie zmiany, a potem wchodzila i dalej pokielbaszone bylo. Coz zmienilam to mi sie wszystkie napisy przesuwaly i ciagle cos. Malo brakowalo, zebym to pizla :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl