BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #477834 przez Kredka
Moje dziecko juz wstało :ohmy: To się wyspał!! Całe 15 min :angry: :angry: :angry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477848 przez Aleksandra
Natalka właśnie zasnęła :)

Kredka to faktycznie sie wyspał :ohmy: U nas też ciężko z pracą, nawet w Warszawie cięzko jest się gdzieś zatrudnic. W tylu firmach i urzędach co Z był i żeby nie mógł nigdzie znaleśc pracy? To jest jakiś absurd. Ma wyższe wykształcenie, jest po liceum elektrycznym i nic. Ja sama po skończeniu Studium Kosmetycznego szukałam pracy dwa lata! I tak nie znalazłam w zawodzie ale dwa lata miałam wyjęte z życiorysu. Zbyszek chce otworzyc firme elektryczną - kładzenie instalacji i drobne remonty bo tak sobie teraz dorabiał. Może miec szansę bo w okolicy sami budowlańcy, a elektryków jak na lekarstwo.

Idę sobie włosy prostowac bo umyłam i wususzyłam bez modelowania i wyglądam jakby mnie piorun strzelił :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477863 przez Malina86
Ola, a Tobie wogole strasznie szybko wlosy urosly! Pamietam, widzialam na fotce, ktora dawalas jakis czas temu. Podcinalas cos od czasu obciecia na krotko czy nic nie ruszalas?

U nas z praca tez kiepsko, ale generalnie zawsze czegos mozna sie chwycic- wiadomo nie jest to szczyt marzen, ale jak mus to mus.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477883 przez Aleksandra
Malina w międzyczasie podcięłam dosłownie 2cm. Mi włosy szybko odrastają ale teraz nie zamierzam obcinac. Już mi sie ładnie odbudowały i nie chce mi sie ich za każdym razem modelowac lub prostowac. Jak mam długie to w zimę tylko susze a tak to schną same - fakt, że pół dnia ale są jakieś zdrowsze.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Młoda własnie wstała - spała pół godziny i marudzi...ech....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478008 przez Malina86
No Misia zasnęla :) Pogoda depresyjna, siedzimy w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478073 przez Aleksandra
Ja myślałam, że Natalka też pójdzie spac ale ani mysli. Może to i dobrze, fajnie by było jakby już nie szła spac do wieczora to może rano wstałaby o normalnej godzinie.

U nas pogoda też beznadziejna, tęsknie za słońcem :(

@ mi sie zbliża, pojawiły mi się syfy na twarzy - masakra a do tego jestem jak chodząca bomba zegarowa. Biedny Zbyszek...... B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478095 przez polunia
Hej Dziewuszki

Podczytuję i sorry Ola ale muszę...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478121 przez Malina86
Misia spala 40 min.- jak na nia to i tak dlugo. Teraz jazda do wieczora :laugh:
Znowu ma zielonego sinca na czole, bo ze zlosci wali glowa w co popadnie :ohmy:

Wczoraj pierwszy raz po Roczku spacerowalam z kolezanka co ma synka trzy miesiace mlodszego od Misi i moje dziecie dostalo od nich piekne basnie z wypisanymi zyczeniami i przyklejonym zdjeciem naszych szkrabow :)

No polunia grzmi, zaraz Ola bedzie piorunami rzucac jak nic ;) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478123 przez madziorskie
Witam

Dzisiaj spałyśmy z moim dzieckiem do 10:40 :lol: a potem poleżałysmy jeszcze do 11 :laugh: Teraz bawi się sama na podłodze więc mam chwilkę...

Dorcia jakbyś miała patrzeć na to, za ile kto kupuje prezent to za chwilę mieszkania musielibyście sobie kupować w prezencie, potem domek na wsi, a z czasem pewnie i domek w mieście;) nie wiem na czym by się skończło... z jednej strony fajnie, ale skąd tyle kasy brać? Myślę, że nie warto patrzeć o bo mąż mi kupił auto to ja mu muszę cos też za tyle kupić... nie o to chodzi w prezentach... a autko Ci się przyda ;) a jemu zegarek! :lol:

My z mężem aż tak drogich prezentów sobie nie robimy... na ur i im (ma dzień po dniu) dostał portfel z Wittchena. Ja na ur dostałam rękawiczki też z tej firmy... (my motocykliści skórę kochamy hi hi) :lol: za ur Izy dostałam dysk przenośny, żebym mogła zgrywać na niego wszystkie filmiki i zdjęcia naszej córki... no nie robimy sobie zbyt drogich prezentów bo i po co? Nie przez prezenty się miłość wyraża... Ja wolę np dostać jedną różę bez okazji niż bukiet na imieniny... :lol: :silly: :blink:

Wiadomo co innego jak kupujemy coś do domu, ale wtedy to inny rodzaj wydatków.. w tym roku na Święta chcemy sprawić sobie ekspres do kawy.. no trochę nas zakosztuje, ale dla kaki warto;) chociaż trochę mi żal wydac 3600 na ekspres.... no ale zarobione w drugiej pracy więc trzeba na coś pożytecznego przeznaczyć ;) aaa no i lampy w grudniu do salonu chce kupić żeby Wigilię i roczek świętować już przy lampach, a nie żarówkach ;)

Iza właśnie raczkuje wokół stołu... już trzecia rundę robi... ciekawe co ja tak bawi ;)

Kredka dzisiaj to Iza biła sama siebie... no budziłą się co chwilę w nocy i wstawała w łóżeczku i płacz.. co ja połozyłam i przyktyłam to zaraz znowu stała.. po którymś razie tylko się kładła na kołdrze i tak zasypiała, a jak ja po chwili kładałm z powrotem na podusi to po chwili znów na kołdrze... a nogami na podusi... juz nawet chciałam ją tak zostawić, ale nie miałam czym przykryć...

Ja też lubię jak mam pełna chatę.. ;)

Malina a od czego boli Cię cyc? Męża nie ma to nie ma i komu wymasowac... :dry:

Polunia jak bys latem o cukinię zapytała to pewnie i więcej bym miała :P no ale o tej porze??? to tylko w słoikach :P a właśnie nie wiem czy wiecie, ale ja zaprawiam cukienię na zimę tak jak ogórki... w zalewie słodko-ostrej... czyli olej, cukier i ocet ;) pychote i prawie wogóle nie różni się od ogórków :) a przynajmniej nie wyrzucam ;)

ooo widzę, ż epodchodzicie podobnie do nas z prezentami na mikołaja ;) od nas dzieci dostaną po czekoladowym mikołaju za całe 3.99 zł z Lidla! A że jest dobry to wiem, bo wczoraj zrobiłam konkurs dla niejadków i na kolacje zgrzałam wszystkim dzieciom po parówce i ten kto pierwszy zje miał dostać mikołaja... i co? i moje dziecko pierwsze było!!! A mikołaja podzieliłam na wsyztskich tzn oni więcej dostali niz Iza z wiadomych powodów ;)

Nie wiem czy mnie ktoś przebije w chrześniakach - ja mam 4 plus mąż 1 i dwójka moich bratanków plus Iza to razem jest 8. A jak wziąśćpod uwagę, że ten jeden chrześniak a raczej chrzesniaczka ma ciut starszego brata ti i jemu zawsze cos kupie;) jak bym miała porzadne prezenty kupowac to cała wypłata na prezenty by szła...

O Polunia może umówime się gdieś w Poznaniu na placu zabaw? Tylko nie wiem gdzie są takie fajne...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Olu widzisz jaką masz dzielną córkę! No brawo dla niej! :laugh:

A ja Wam powiem, że mam pomysł na życie... ale pracuję obecnie w państwowej firmie, a wiadomo taka firma dla matki z dzieckiem jest najlepsza pod słońcem! Po wychowawczym nie ma obawy, że zwolnią, z urlopami, chorobowym nie ma problemu... ale pomysł na wyjście awaryjne już mam ;) ale się nie podzielę :P co by mi która tu nie podkradła.. hi hi

Iza właśnie zasnęła jest 13:19 i musze się zpiąć i skończyć pisa posta i iśc zrobić obiad..
bo mam tylko pół godzinki!!! :huh: :dry:

No skoro mąż jest elektrykiem i umie robić to w czym się wyuczył (nie każdy umie) to jak najbardziej niech zakłada firmę! A elektrycy i zimą mają robotę.. nie to co budowlańcy... może mniejszą, ale mają! No i kasują! Ja za położenie kabli w domu płąciłam 3 tysiaczki... za samą robotę, bo kable sama kupowałam :P ale oni kładli mi kable od prądu, od tv, internet po całym domu.. Także w każdym pokoju mam wyprowadzony kabel do tv i do neta.. no ale mówię za tydzień pracy 3 koła zapłaciłam...

aaa i to bez zakłądania kontaktów, bo to mąż sam zrobił...

A ja @ dostałam wczoraj rano i tak się ucieszyłam, że szok! Bo po 1 nie jestem w ciąży, a dwa tyg temu daliśmy ponieśc się chwili... a potem ups... a po 2. jutro wyjeżdżam i będę prawie 6 godzin w podróży i jakbym dzisiaj lub jutro dostała to chyba od Izy pampersy musiałabym zabrać... a tak to co najgorsze już zdąży wylecieć hi hi

No faktycznie pogoda nas nie rozpieszcza, a nawet nie chce się wyjśc z domu... chociaż psy rodziów widzę zadowolone biegaja na podwórzu, a one z tych francusków kundlów co jak zimno to wolą pod kołdrą siedzieć lub przy piecu się wygrzewac...
tak jakoś deszczowo jakby.. no nie wiem czy wyjdziemy dzisiaj...

Malina oo to łądnie ze strony koleżanki za taki preznt.. baśnie zawsze się przydadzą! Idę wstawić zupę dla Izabeli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478124 przez Aleksandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Właśnie słoneczko niemrawo wyszła zza chmur, ale wiatrzysko jest strasznie mroźne...

Madziorskie też szukam jakiejś pracy na zlecenie. Byłam tak zatrudniona u taty i robiłam dokumentację ale niestety musiał mnie zwolnic. Zbyszek mi nawet ostatnio proponował sprzątanie u jego klienta. Dziś jeszcze z nim o tym pogadam. W sprzataniu to ja jestem dobra :lol: Tylko jak już to musiałabym wieczorami sie umawiac bo w ciągu dnia nie mam z kim młodej zostawic, chyba że Kaśka byłaby w domu po poludniu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478142 przez madziorskie

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478163 przez madziorskie
Tylko ja nie wiem, jak Ty taka pedantka jesteś i juz bys kończyła sprzątać, a ktoś by wszedł i nabrudził to huhu dopiero by było.. hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478171 przez Aleksandra
madziorskie napisał:

Tylko ja nie wiem, jak Ty taka pedantka jesteś i juz bys kończyła sprzątać, a ktoś by wszedł i nabrudził to huhu dopiero by było.. hi hi

Madziorskie bez przesady, aż tak mnie nie pogięło :) Kapcie by stały na progu i zakaz wchodzenia w buciorach :)

Młoda zanęła jednak, ale i dobrze bo jej jęki i stęki zaczęły doprowadzac mnie do szału. Dobrze, że mam na sobie spodnie wiązane w pasie bo tak się wiesza na nich, że z gołą d.... bym latała :silly:

My na święta nic drogiego nie zamierzamy kupowac chociaż mój mąż wymyślił że kupimy sobie epapierosy ale one są drogie więc nie jestem puki co przekonana. Z resztą mój mąż jak mi zaczął wymieniac co on chciałby dostac to szczękę zbierałam z podłogi przez pół dnia B) Dzieciakom po jakims drobiazgu i słodycze a "starym" coś symbolicznego i tyle. Jedynie dla Natalki chcemy kupic stoliczek edukacyjny i jakąś fajną zabawkę do kąpieli na Mikołaja bo te co ma juz jej się znudziły. Na szczęście mam schowaną kasę na zakupy świąteczne i tylko ja wiem gdzie ona jest.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478237 przez madziorskie
No niby tak się mówi zakaz wchodzenia w buciorach... ja tez tak niby móię,a potem lece a klapkach do rodziców po coś... i na dodatek wyłaż eprzez taras bo bliżej! I potem prosto do salonu w tych butach.. a że nie jets jeszcze utwardzone to wiadomo zawsze piachu nawnosze!!! ech

Ja mam zasadę, że tak z 50 na dziecko przeznaczam na Święta... a Izunia to wiaodmo co innego :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :blink: :woohoo: :side:

Kiedys jak byłam sama to więcej kupowałam dzieciom, a na chrzestna wciąz mnie chcieli a niby się nie odmawia i tak się dorobiłam 4 chrzesniaków... a w jednym roku mam dwóch chrzesniaków i bratanka wiec jak pójda do komunii to chyba kredyt bede musiała wziasc albo juz zaczac odkładac...

My sobie też bysmy nic specjalnego nie kupowali, ale jeździłam na te kontrole zostawiając 4-5-6 miesieczne dziecko na całe dni z tatą (wtedy łatwiej mi było wybyć niz teraz...) wiuęc chcemy mieć z tego pamiątke i nie przejeśc tylko ten ekspres kupic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478253 przez Aleksandra
Ja mam dwóch chrześniaków i wystarczy :) My też planujemy po 50zł na dziecko wydac. Ja to bym właśnie chciała ekspres do kawy....ale nie ten na kapsułki tylko zwykły bo ja to smakosz kawowy i uwielbiam kawy z Five o'clock :)

My też latamy przez taras, nie jest jeszcze skończony i sie nosi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl