BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #478270 przez Dorciaition
Mamy następną "podejrzaną" co nas podgląda.

Anta


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478276 przez Aleksandra
Moje dziecko przechodzi dziś samą siebie....jest tak marudna, że czekam już z niecierpliwością na Zbyszka...

A to podglądaczka jaka no!! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478280 przez madziorskie
No dobra Pokażę Wam mój taras.. akurat latem zdjęcie było robione i mąż załapał się z basenu..;) a raczej Izy baseniku... chyba nikt nie ma lepszego niż ja... i zamiast schodów betonowych cegły poukładane.. może w przyszłym roku uda nam się schody zrobic.. ;)

Iza dzisiaj nawet w miarę w miarę.. trochę sama się bawi a troche marudzi że mam z nią... więc chwilę się z nią bawię, a potem mam chwilę dla siebie...

teraz pije kawkę ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478301 przez Aleksandra
Jakie masz ładne kwiaty :) A taras faktycznie oryginalny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478447 przez Aleksandra
Młoda juz śpi. Myślałam, że wytrzyma do 19-tej ale już zasypiała mi w trakcie zabawy. Wiecie co? Leniuch z niej jest jeśli chodzi o chodzenie. Za ręce śmiga i jak np postawię ją przed sobą to chodzi ładnie - chociaż znosi ją na lewo :silly: a żeby sie puścic czegos to nie...

Znikam kochane. Ode do męzulka na jakis film i lampkę brandy :lol: Do jutra :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478507 przez vestusia
Hello Kochane :D

Dorcia, fajny ten zegarek dla Zdanka, powinien być zadowolony. Niech nie wybrzydza :)

Mnie laseczki marzec pasuje i choćby się waliło i paliło, to będę. U nas troszkę się pozmieniało, ale zamierzam się zmotoryzować i odłożyć kasiurkę na ten wyjazd. Skoro nocleg będzie „po znajomości” taniej troszkę, to tym bardziej nie ma się nad czym zastanawiać. Myślę, że ten pierwszy weekend marca, jak planowałyśmy, będzie bardzo dobry :)

Malina a w Rossmanie to po prostu trzeba iść i popytać te babki o ten kalendarz czy jakoś na stronie internetowej to się załatwia??


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina ha, ha, aleś mnie cytnęła ;-) Ja po prostu za szybko piszę, a za wolno myślę. Fakt, że Zuzia jest ciut pulchniutka, ale spokojnie, jej odchudzać nie będę i napisałam to właśnie w tym znaczeniu, że nawet jak taka kluskowata jest, to wybiega ten brzusio, a nóżki jej się wydłużą :D

No ja dziś nie miałam okazji zrobić Zuzi zdjęcia he, he, he.

Ha Madziorka, w takiej małej wsi to faktycznie ktoś mógłby pomyśleć, że to Twoja cała ta gromadka he, he, he :D
No i jakiego Izunia ma Bodyguarda! No rewelacja :D

Ha Madziorka kto wie, czy po Dukanie nie będziesz ważyć mniej niż ja, bo ostatnio jedzenie bardzo dobrze mi idzie. Dziś w pracy znowu zamawiałyśmy żarcie, zjadłam pół zapiekanki i pierogi ruskie he, he, he. Ale potem już tylko podziubałam rybkę w domu, więc tak na spokojnie. Ale muszę się ogarnąć :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorka ja dziś Zuzi dałam syrop IBUM i liczę, że prześpi noc. Dziś/wczoraj? Wstałam o 3 w nocy, bo Zuzia włączyła syrenę. Nie pytajcie jak wyglądam i jak funkcjonuję. Ponad godzinę próbowałam ją uspać, ani piciu, ani mleczko, w ogóle tak się rozbudziła i robiła w łóżku jej opa-opa. W końcu padła, ja chyba po 4 usnęłam, ale co z tego, skoro o 5 budzik zadzwonił. No masakra.

Ha Dorcia nawet nie zauważyłam tego „zimnego łokcia” u Zuzi, musiałam się cofnąć he, he, he :D Faktycznie :D

Dorcia ja myślę, że Lenisława będzie się nadawać na modelkę. Wysoka i właśnie nie powinna się uśmiechać. Na pewno oglądałaś Tap Madl, one mają grobowe miny he, he, he :D

O ja Madziorka, jaki wielki indyk he, he, he :D Niezła jesteś :D

Polunia teraz zepniesz poślady i dasz radę na tych imprezach, a potem poodpoczywasz. W końcu to jest Twój biznes, więc dobrze, że się kręci. Jesteś matka obrotna, wygadana, dasz radę. A potem to się wynagrodzi w postaci ładnych cyferek na koncie :) Fajniuśnie, że Poli te zębiska w końcu wyłażą. Jeden po drugim :) Już trzy są :D

O, jakaś burza ;-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina co ta Misia się tak złości, że chce rozwalić głową ścianę? ;-)
No i super ze strony koleżanki, że prezent Misi dała :)

Madziorka ja też póki co mam podobnie do Ciebie, że pracuję w budżetówce, więc póki co trzymam się tej roboty, bo tutaj jest „bezpiecznie”. Pomimo moich spięć z kierowniczką to wiem, że ona i tak nic zrobić nie może, bo wiadomo, że mnie nie zwolnią tylko dlatego, że mi dziecko choruje. Pozłoszczę się, ale sum sumarum wiemy jak w takiej pracy jest. Może kiedyś zdobędę się na poszukanie czegoś innego bądź otworzenie czegoś swojego. Kto wie.

U mnie paskudna @ chyba też się zbliża. Próbuję sobie przypomnieć kiedy miałam ostatnią i chyba około 25.10. chyba powinnam tego bardziej pilnować :D

Madziorka fajny taras, szkoda, że tatuśka urwałaś he, he, he :D

My dziś, jak już pisałam, byliśmy w urzędzie, moja Mamcia odebrała Zuzannę ze żłobka i dała z nią radę. Ba, nawet jej usnęła na rękach i chwilę u niej pospała. Coś mam dziwne przeczucie, że Zuzanka będzie chora, zębiska pewnie wyklują się na dniach, bo całe białe są (trójki? Albo kły?).

Ja ledwo na oczy widzę, więc zaraz idę się położyć spać, mam nadzieję, że Zuzanna da mi pospać, bo chyba padnę na cycory.

Życzę Wam kolorowych snów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478579 przez kima
Hej Kochane :kiss:

Kubuś już wyje od godziny w łóżeczku, P. sobie z nim radzi, bo ja wymiękam przy takich akcjach, a ostatnio nie są one niestety rzadkością ;)

Vesta, gratuluję Kochana! :kiss: No to teraz już klamka zapadła :laugh: nie uwolnisz się od Boba :laugh: z tymi obrączkami to mnie rozwalił.. :P no długo to nad tym chyba nie myślał :laugh: żeby mieć dwie różne obrączki - masakrejszyn :laugh: My za nasze daliśmy jakoś lekko ponad 1000zł, żółte złoto, całkiem proste, z ściętym bokiem. Szczerze mówiąc mi się białe złoto nie podoba, po pierwsze drogie jak cholera, a przede wszystkim wygląda jak srebro :P :laugh: ale wiadomo, że wszystko zależy od gustu. A co do nazwiska to niefajnie się Bob zachował, ale szczerze mówiąc u mnie było podobnie, P. mi oświadczył, że nie ma wogóle opcji, żebym zostawiła sobie swoje i miała dwuczłonowe ;) Stwierdził, że jeśli chce za niego wyjść, to nazwisko mam zmienić, ale u mnie i tak nie było mowy, żebym zostawiła swoje, bo miałam paskudne :P A swoją drogą, że teraz cudowne też nie jest :P
Naprawdę strasznie się cieszę, z powodu ślubu :kiss:

Malinka mój kuzyn wziął nazwisko żony i dzieci też nazywają się na panieńskie żony. Dlatego napewno jest taka możliwość, ale jego ojciec nie odzywał się za to kilka lat do niego, bo "wyparł się rodziny" i takie tam ;) Zachodu pewnie trochę przy tym będzie, ale jeśli tak postanowicie to czemu nie, ciekawe jak T. zareaguje gdy się dowie :laugh: A właśnie nie nawiedziła Cię tam ostatnio czasem? :laugh: Zdjęcia Misi cudne, a Ty to laska taka, że słów mi już brak i te zęby... :blush: Miśka zawsze ślicznie ubrana, tak się zastanawiam, co jak drugi będzie Marcel bo wszystko różowe? :silly:

Madziorka Wy macie motory? Jeździcie na zloty? a Twój jak alien wyszedł na tym zdjęciu, sama głowa mu wystaje :laugh: Ile już kg doktor Dukan Ci zabrał? :laugh:

Dorcia
a co to za krótki post? Prezentację całą obejrzałam, a na końcu te dzieciaczki co śpiewają są rozczulające :) Czemu nie robiliście w ten wekend tej imprezki? Zegarek Zdankowy bardzo fajny, taki męski i gustowny, no mam nadzieję, że Ci to w nocy jakoś odrobi :laugh: Dla mnie drogi jak cholera, w życiu bym na prezent dla mojego tyle nie wydała, hehe :laugh: Ale rzeczywiście przy Twoim autku to pikuś :laugh: Tyle, że dla bezrobotnych norma musi być mniejsza :laugh:

Polunia
Ty mrówko robotnico! Znajdź czasem czas na spanie :)

Co to za jakaś Anta? Może ktoś nam tu znajomy się pod takim nickiem ukrywa... :unsure:
Niech się ujawni albo spada na drzewo :P :laugh: ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Też planuję w tym roku zrobić kalendarze i dać dziadkom pod choinkę i dla siebie jeden zostawić :)

Padam i ja na cycory, lecę pod prysznic i nynusiać :blink:
Buziaxy i miłej nocuchy!
Baj :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478597 przez Malina86
Witajcie z wieczora :)

madziorskie cyc mnie boli z nieznanej przyczyny. Dzisiaj tez... no sypie sie ze starosci jednym slowem :laugh:

Dorcia, ales sie napisala szpiegu Ty :silly:

Vestusia Misia wali glowa jak ma focha, wczoraj np. zabralam jej pilota to przywalila w krzeselko, dzisiaj poprawila w moje biodro. No nawiedzona jakas.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kimuś tesciowa od Roczku nie byla, chyba wkoncu sie obrazila, bo jak przyszla do Misi w urodziny to nie byla zbyt rozmowna :laugh: Wiec jakbysmy zmienili nazwisko to moga sie ewentualnie obrazic jeszcze bardziej :laugh: Bede wtedy pluc przez ramie na sama mysl o nas chyba :laugh: Mam to w dup...pupie :laugh:
Jak juz bedzie mnie stac na drugie dziecko to i na ciuchy jakos uciulam ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No szkoda, ze nie przyjedzie w grudniu, bo bysmy Vestusiowe panienskie zrobily :laugh:
A w tym marcu to samotny zjazd czy z familiami?

Gadzina juz spi, jutro A. przyjezdza :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478610 przez madziorskie
Olu tak taras mam oryginalny... i jeszcze dłuugo taki będzie ;)

Pijasz brandy? Mi przez gardło by to nie przeszło! :laugh: ;)

Vestusiu ja dzisiaj od rana tylko duży jogurt naturalny z otrębami... a na kolacje hot doga, bo kupiłam męzowi bułki i parówki żeby w razie czego coś na szybko mógł zjeść... na obiad zostawiam mu jarzynową... w końcu jego ulubiona zupa, a gotowałam dla Izy więc większy gar ugotowałam i jak Izie odłożyłam to jemu mocniej doprawiłam.. ;) ma jeszcze chleb tostowy i takie tam na szybko.. a pewnie moja mama po południu i tak do nich prezyjdzie i albo weźmie Ize do siebike albo tutaj sie pobawią.. no i zapewne jakis obiadek tez mu sie skapnie ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kima jeden mamy, bo ja nie mam prawka na motor :P no ale może i nad tym pomyslimy... jeździmy na zloty. mamy fajną ekipę, wiekszość starsza od nas, jedni sa w naszym wieku, a niektórzy nawet w wieku moich rodziców! No super paczka! Właśnie chcemy by do nas w andrzejki wpadli. Jak zrobiliśmy dla nich pępkowe to wogóle była super imprezka! Nawet na gitarze grali chłopacy i śpiewlismy ;)

W tym roku mało jeździlismy na motorze, bo nie było czasami z kkim zostawić Izki, a i ja w sezonie pracowałam wyjeżdżając więc ... no ale myslę, że w przyszłym roku już więcej pojeździmy. Mój mąż kiedyś jeździł na torze poznań na ścigaczu, ale na szczęście już spzredał i teraz tylko chopery ;)

Dukan zabrał mi 4 kg...

Ale jutro i w sobotę Dukan musi zapomniec o mnie, bo na wyjeździe nie dam rady..

A po czym Wy wnisoskujecie, że ktoś nas podczytuje???

Musze zmykać, bo przed 5 mudsze wstać, bo przed 6 wyjeżdżam. Nie bede miałą dostępu do netu, a i pewnie czasu żeby wejść więc dopiero w niedzielę Was odwiedzę...

Oby Przemo dał radę z Izunią!!! Ojj będę się martwiła!

Do usłyszenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478691 przez polunia
Helołłł

Podczytałam znowu po łebkach i tak sobie pomyslałam , madziorskie daj Przemowi hasło do forum i w razie W bedzie nas pytał co i jak :blink: :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No , lecę , buziaki , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478697 przez Dorciaition
Dziewczynki przepraszam, że taki krótki post, ale dziś to taka zabiegana byłam, że nie miałam czasu.
Pakowałam się, bo jutro z rańca już jadę, potem byłam na hennie i na hybrydowym, no a później Zdankowi jeszcze jechałam koszule kupić.

Kimuś robimy w ten weekend impreze, bo dopiero dzisiaj mojej mamie udało się przylecieć do Polski (za pół godz. ląduje).

Przepraszam Kochane, że nie odpisuję. Do poniedziałku pewnie mniej będę się odzywac, choć czytać to muszę ;)

Vestolinni no gratuluję. W Sylwka będziesz już Żonką :)

Śniło mi się dziś, że zapomniałam na urodzinach o prezentacji i torcie :ohmy:

Trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało, bom w stresie ;)

MAdziorskie ooo to Wy z tych co mi spać po nocach nie dają, bo ruszają jak szaleńcy na światłach :silly:
Piękny taras.
Kima opowiadaj co się stanęło ;)

Zmykam

buziaki :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478701 przez Malina86
Dorcia trzymam kciuki za imprezke, napewno będzie super! Zaraz po Roczku masz nam tu relacje zdać i foty wkleic :laugh:

Leze w wyrze i oglądam "Kilerskie Karaoke". Rafal Brzozowski spiewal- podoba mi się on :laugh:

Dobranoc! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478704 przez polunia
Ja uwielbiam jak ścigacze ruszają z kopyta :cheer: I w ogóle to jestem mega wyczulona na motory na drodze , 15 razy patrze w lusterko i obracam sie zxanim zacznę zmieniać pas. No ja tam jeszcze kiedys bede miala porzadnego scigacza :kiss: Tylko prawko musze najpierw zrobić :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478705 przez polunia
czy to kilerskie karaoke to w esce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478706 przez polunia
Dorcia uda sie uda!!!!!! Trzymam kciuki i za trafione prezenty dla Leni tez :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl