BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #475177 przez Suari
Dorciaition napisał:

MAdziaska, Suari Lacra ma bliźniaki!! :) :) :)


Dorcia właśnie przeczytałam tu i od razu poleciałam tam !!!!!superancko :) ja też chcę ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #475185 przez kima
Witam!

Suari to zabieraj się do roboty z K :laugh:

Dorcia kuruj się Kochana :kiss:

Luśka to całe mięso pójdzie na tą imprezę? :laugh: ale będzie wyżera :laugh:

Malina
co tam wynalazłaś ciekawego? A. przywiózł kase, to od razu ją pożytkujesz? :laugh:

Kaska ja z początku ubierałam w kombinezonik i otwierałam balkon,ale Kubuś był w pokoju, kilka dni tak robiłam, potem brałam go na balkon w nosidełku, a dopiero później zaczęły się spacery, ale to jakoś przynajmniej po miesiącu, bo mój synek też wcześniak z 35tygodnia, więc lekarze mnie uczulali, żeby uważać. A samo werandowanie to zaczęłam jakoś po 3 tygodniach chyba dopiero :unsure:

Powiem Wam, że nie mam normalnie siły, Kubuś mojej mamie spał niecałą godzinkę, więc pewne było, że mi będzie spał, bo zawsze ma dwie drzemki w ciągu dnia. Urządził mi taką akcję, że chyba godzinę ryczał zanim zasnął, w efekcie dopiero po 16. Teraz to samo już godzinę buczy w łóżeczku, tańczy i płacze, no nie wiem co mu się poprzestawiało ;) już któryś dzień z kolei, moje dziecko poprostu nie chce spać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #475273 przez Malina86
Tez bym chciala blizniaki, u mnie w rodzinie duzo bylo ciaz blizniaczych, ale za drugim razem to juz wole jedna sztuke :laugh:

Kimuś lampe do paznokci musze sobie zamowic, ale tyle tego jest, ze mi sie odechcialo, bo nie moge sie zdecydowac :laugh: Z kasa nie szaleje, bo plan oszczednosciowy wdrozylam :laugh:
Kubus niezle daje popalic. Moja Miśka padla jak mucha wieczorem, ale za to zero spania w dzien.

lusia tez rozjasnienia robi sie w Picasie i to sie nazywa winietowanie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Musze isc z Michaśka do okulisty chyba bo ona zezuje jednym okiem. Od urodzenia straszne zezy robila, ale okulistka mowila, ze do roku to normalne, zreszta ja tez zezowalam okrutnie jak bylam malutka, ale widze, ze jej nie przechodzi i czasem jak spojrzy to lewe oko ucieka jej do srodka. No mam nadzieje, ze jakos z tego wyrosnie i nie zostanie jej to lewe oko na maroko... ;) :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475452 przez polunia
Czesć Dziewuszki

Nie mam czasu do Was nawet porządnie zajrzec , podczytuje połebkach a teraz wlazłam bo chciałam sie pochwalić :woohoo:
Poli wylazły w końcu zęby , całe dwa ale zawsze , pewnie jutro kolejny bo juz jest prawie przebity :woohoo: Normalnie wyrobila się panna przed roczkiem , z chodzeniem tez nam coraz lepiej idzie wiec moze do przyszłego tygodnia się podszkoli i przechodzi roczek :side:

Milego dzionka , buziaki papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475508 przez Dorciaition
Dzień Dobry.

Chyba wczoraj nasze dzieciaczki się zgadały, bo Lenia też mało w dzień spała- ok 20 minut i była mega marudna.

Co do bliźniaków to zawsze chciałam, ale teraz sobie tego nie wyobrażam ;)
Malina u Ciebie szansa, więc kto wie :lol: Marcelina i Marcel :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Wy jak zwykle piękne. Miśka ma extra spodnie. Ciotka ma podobne ;) Widzę, że tej kurtki też się nie da tak do końca zapiąć?
Oczkiem się nie przejmuj. Dopiero kilka dni po roczku, wiec moze się jeszcze zmienić.
Zresztą jakoś bardzo tego nie widać. A skoro Ty miałaś i już nie masz to na pewno i tak będzie u Michasi.


A do dentysty chciałam bo czytalam, że po roku powinno się wybrać na kontrolę. Ale skoro nikt tutaj nie planuje, to i ja poczekam.

Nie no Polunia gratuluję! Ale MAtka ucieszona co??? Koniecznie trzeba to opić :lol: :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475515 przez Malina86
Dzien dobry!

O widze ruch od rana :silly:

polunia no wkoncu zebole wylazly :laugh: No to super, teraz pewnie pojda hurtem. No i trzymam kciuki co by Polcia smigala na dwoch do Roczku :)

Ja w transie porzadkow jestem :laugh: Dzisiaj zabieram sie za szafe z ciuchami. Chyba kontener musze zamowic :laugh: ;)

Spadam, bo Misia buczy, mam nadziej, ze dzisiaj zamierza spac w dzien!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #475586 przez madziorskie
Dzień dobry mamasie!

Wczoraj weszłam na chwilkę i poczytałam, ale mała się rozbudział i nie dałam rady juz odpisac tylko poszłam do niej ;)

Iza śpi od 10:15, a jest 10:53 więc pewnie za chwile się obudzi i tez nie da mi popisac.. no ale zobaczymy...

Dorcia no to ja nie mam w moim programie tych efektów niestety.. przejrzałam jeszcze raz cały program i nie ma :angry:

ooo już słysze moją panienkę... :ohmy: no co za pech... jakby dłużej nie mogła pospać...
dobrze, że chociaż włosy zdążyłam umyć i makijaż zrobić... :laugh: :laugh: :laugh:

emka no cudowny Twój mąż! Takie niespodzianki Ci sprawia!
To prawda, że jak dzieciaczki mają dobry humor, to wiadomo, że lepiej i szybciej z nimi czas mija ;)

Iza pierwszy miesiąc nie była na dworze tylko tyle co do lekarzy jechaliśmy... a później coraz więcej coraz dłużej i jak miała 2 miesiące to juz byłą dzień w dzień 5-6 godzin na dworze.. zazwyczaj od 10 do 16,a z czasem i do 17... ;) brałam w międzyczasie na karmienie do domu i z powrotem na dwór... a i wycwaniłąm się z czasem i zaczęłam ściągać pokarm i po 3 godz na śpiku jej wpakowałam mleko i dalej spała na dworze ;) to były czasy.. ;) wszystko w domu mogłam zrobić, obiadki ugotować, posprzątać... upiec ciasto... posiedzieć na necie, popracować (dorabiam na zlecenie) ;) a teraz ledwie obiad ugotuję czy posprzątam... :dry: :dry: :dry:
Późną wiosną jak się bardzo ociepliło to skończyło się tak długie spanie, raz że byłą starsza, a dwa, że pewnie jej było za gorąco!

Latem to wogóle nie chciałą na dworze spać, jedynie z rana... i późnym wieczorem...

Luśka dasz radę z imprezą! Nie nerwuj się... :laugh: A kolczyki nam pokaż koniecznie!

Malina no mam nadzieję, że to jednodniowy brak snu u Miski, i że dzisiaj już się zdrzemnie...

W Lidlu ma byćjakiś zestaw do stylizacji paznokci, ale ja się na tym nie znam więc nie wiem co to i czy warto..

Fajna sprawa z bliźniakami, ale nei wyobrażam sobie jakby miały mi teraz dwa tak nad głową stać i wyć jak robi to panna Izabela.. no i na samym początku jest ciężko.. a potem to już z górki...

Suari to do roboty, może się uda zmajstrować bliźnięta ;)

Kima no własnie coś z tym spaniem jest na rzeczy, że dzieciaczki nagle nie chcą spać... :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Faktycznie lepiej odwiedzić okulistę i zobaczyc co powie. Im prędzej tym lepiej chyba... Nie znam się, ale do specjalisty warto się udać i niech się wypowie! Oby Michasi szybko to minęło!

Wyglądacie jak modelki! Śliczne jesteście!

Polunia gratulacje pierwszych ząbków Poluni! A tak się martwiłaś! Widzisz matka, że zupełnie niepotzrebnie! Teraz to pewnie masowo się posypią...

I postępów w chodzeniu tez gratuluję!

Dorcia ja swego czasu przeczytałam gdzies, że jak dziecko ma 3 miesiące to pierwsza wizyta u dentysty powinna być... tylko co on miałby tam oceniać? Tego nie wiem!

Zmykam wstawić obiadek dla panienki, która chwilowo się zajęła sobą, ale ja siedze na podłodze obok i piszę na lapku na ławie... ciekawe czy jak pójdę do kuchni nie będzie ryku?

A dodam, że Iza pobawi się czsami kulą i tym wózkiem-pchaczem też. Fakt, że sama przy nim nie chodzi, ale wstanie sobie i się nim bawi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475603 przez Dorciaition
Aaa, my z Lenią wyszłyśmy gdy miała tydzień. Przez cały rok nie była w ogóle chora. W pierwsze urodziny dostała katarzysko :/

Madziorskie to może ściągnij sobie nowszą wersję programu?

Ha ha w 3 miesiącu to faktycznie nie miałby czego tam oglądąć.
Lenia ma 6 zębolków i coś mi się wydaje, że następne idą.

Lenia lubi bardzo ta kulę- hulę. A ten pchacz bardzo mi się podoba. Zobaczymy co dostanie na urodziny i pomyślimy. W ogóle to nie długo jakieś sanki trza będzie kupić.

Kupiłąm Krzysiowi na urodziny zegarek, dziś dotarł. Kurka, pewnie nie wytrzymam do 3.12 i dam mu go szybciej. Ale postaram sie ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #475643 przez madziorskie
Dorcia postaraj się wytrzymać i daj mu w urodziny!

Oj tak saneczki się przydadzą, chociaż jak wczoraj mężowi zasugerowałam, że może na gwiazdkę jego chrześniakowi, który jest 5 miesięcy starszy od Izki kupimy sanki to stwierdził "a będzie wogóle snieg???" Noz jakby miało nie być śniegu w zimie??? :lol: :lol: :lol:

No chyba nie myslisz tego pchacza-wózka Lence teraz kupować? Lepiej chyba jakis fajny wózeczek dla lalek ;) Ooo moja chrześniaczka pamietam na roczek od chrzestneo dostała taki fajowy wózek! taki głęboki był z godola wyjmowaną... no samej mi się podobał i sama takim bym sie pobawiła ;)

Iza cały czas ma 8 ząbków... i nowych nie widać!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475654 przez Dorciaition
Postaram się, ale będzie ciężko ;)

Ha ha, mój pewnie by podobnie powiedział. Oo, dziś mu powiem o sankach. ;)

Mamy trochę mało miejsca na wózek w domu. Jeszcze trochę i schowam ten pchacz, bujeczek juz też odprawiony ;)
Krzysiu jak dowiedział sie, że będziemy mieć dziewczynkę to od razu powiedział, że na pewno nie będziemy jej kupować wózka. Miał uraz po siostrze, bo ciągle go zabierała na spacer, a później się jej znudził i KRzysiu musiał z nim iśc :laugh:

Liczę, że moje dziecie na urodziny dostanie jakąś lalkę, no nie ma żadnej. :)

Izunia śliczna, zawsze uśmiechnięta Śmieszka mała :) Noo, widać, że pchacz się Jej podoba.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475684 przez madziorskie
Izunia ma juz kilka lalek... przy czym jednej się boi, nie wiem dlaczego, bo jest podoban do drugiej, której się nie boi... więc nie wiem o co chodzić może...

Jedną ma całą pluszową allegro.pl/sliczna-lalka-nicola-spiewa-m...0cm-i2777236922.html ale wogóle sie nią nie bawi, potem ma
drugą ma tą, którą ma w wózku i tzrecia podobną do tej w wózku, ale ciutkę mniejszą, i ta ostania nie chce się bawić, może dlatego, że tam bateria juz pada i spiew jest taki straszny... hi hi
wszystkie są grające ;)

No tak! Jak wexmie wózek na spacerek to w drodze powrotnej na bank rodzice bedą nieść... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475903 przez Malina86
Moje dziecie spi, tfu, tfu co by sie nie obudzila za 5 minut :laugh:

Dorcia mozna zapiac kurtke, ale chyba by Miśke dusila jak siedzi w wozku.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A. tez ostatnio mowil, ze sanki musimy kupic :)

madziorskie tak na imieninach bedzie Oliwka- corka mojej mamy brata, ktora Misie uwielbia, ale masz racje, ze my mamy tak malo czasu dla siebie, a jeszcze teraz doslownie co tydzien jakas impreza. Zobaczymy jeszcze czy pojdziemy. Mozliwe, ze A. zjedzie dopiero w sobote to wtedy napewno nie pojdziemy.
Izunia wesolka sliczna :)
A tez zestaw z Lidla to pewnie nie za dobry.

Porzadek w szafie zrobilam, ale latwo nie bylo, no Miśka mi co chwile cos podkradala i roznosila po domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #475904 przez Dorciaition
Ale ładne rogaliki :) Dukanowskie?

Fajna ta lala :)

Widzę, że nie tylko Lenia boi się czegoś, co jest dla nas dziwne, że się tego boi ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To Leni kurtkę też niby można zapiąć do końca, ale wtedy jest tak ciasno :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475915 przez Dorciaition
Na staraczkach dziewczyny proszą o modlitwę za dzieciątko z sierpnia. Wczoraj to przeczytałam i ciągle o tym myślę. Strazne.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475931 przez madziorskie
moje dziecie też śpi... na dworze ;) poszłyśmy na specer i po pół godz już spała, a że byłam blisko domu to poszłam do domu i zostawiłam małą na "tarasie".

Kończe gotowac rosołek dla niej i mam zamiar zjeść warzywa z rosołku ;) no i pierś też ;) tzn podzielę się z córka piersią i warzywkami, ale ona dotsanie jeszcze makaron i wyciąg... a własnie ten wyciąg/wodę można czy nie bardzo? w sumie gotowałam na piersi i nóżce od kurczaka więc w zasadzie chyba mogłabym co? Pan Dukan nie miałby mi tego za złe? :laugh:

Malina co do zestawu to tylko widziałam, że ma być, ale ja się na tym kompletnie nie znam więc nie wiem jaki to czy dobry czy nie!

Wiem tylko, że będą body z długim rękawkiem 3 szt za 24 zł od 26 listopada! więc kupię sobie tzn Izie piaskowe i różowe ;) fajnie bo są dość dobrej jakości, a w zasadzie tanie ;) takie lubię ;) Miała już rozmiar z długim rekawkiem 50/56 i 62/68 a i 50/56 z krótkim i wszytskie były genialne! No nic się z nimi w praniu czy prasowaniu nie działo! Moje ulubione to są body na codzień ;)

No Miśka to już pomocnica!

Iza się obudziła musze lecieć...

45 min spała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl