BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #475951 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


madziorskie zaraz obcykam jakas lidlowa gazetke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #475963 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A oglądałyście program "Idealna niania" na tvn style? No masakra. Obcej babie na pewno bym nie oddała dziecka.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475972 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ogladalam ten program i mysle, ze on jest w pelni rezyserowany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475974 przez Dorciaition
Jest reżyserowany, ale myślę, że wiele jest takich "opiekunek" jak oni tam pokazują. :ohmy:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #476013 przez Kredka
Witam.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia jak to telewizor spadł na roczne dziecko? jak to sie stało?
Oglądam idealną nianię i to co robią potencjalne kandydatki to sie włos jeży. Wredne piz..y. Ktpś płaci im kasę za opiekę a one olewają dziecko i tylko przy rodzicach udają "wspaniałe ciocie". Cóż za dwulicowość. Dlatego ja chce siedziec w domu z Mikołajkiem do 2-3 lat a potem przedszkole. Jak dziecko jest większe może powiedziec że ktos go krzywdzi. Choć rozumiem, jak ktos ma dobrą pracę i musi wrócic do niej po macierzyńskim. Bo takie czasy, że dobrą pracę trzebqa szanować, bo o nią ciężko. I niestety nie kazdego stac na opiekunkę.Moja praca nie zając, nie ucieknie, jak nie ta to inna.... w przyszłosci chce miec inną, wiec mi nei zalezy. Ot taki dylemat matek..


Madziorskie ale smakowicie wyglądają te rogaliki. Jesli są Dukanowskie to proszę o przepis. Upiekę dla męża.
A z tym wywarem to nie wiem czy mozna. Wydaje mi się, żę tak, bo to tylko warzywa i mieso. Wiadomo że bez makaronu.
W moim miescie nie ma Lidla :( a promocja kusząca


Wekeend minął miło. Moj synek zrobił samodzielnie kilka kroczków. Jaka jestem dumna z niego :)

Móje dziecko juz skrzeczy. Ide sie pobawic z nim na dywanie.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476040 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mnie dobija jeszcze ta sytuacja z tą Waśniewską. No jakieś jaja. W styczniu będzie już rok, a ona na wolności. :angry:

Gratki dla Mikołaja.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476048 przez madziorskie
Ok teraz mąż wrócił więc mam chwilkę...

Dorcia no niestety dukanowskie to one nie są, ba nawet koło niego nie leżały, chociaż 2 łyżki cukru w nich no ale ile mąki... :laugh:

Ma dwie prawie identyczne lale i jednej się boi ;) heh


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chciałam już tyle razy obejrzeć ten program "Idealna niania", ale jakoś ani razu nie oglądałam! Ale osobiście byłam opiekunką 2 dziewczynek i traktowałam je jak swoje dzieci! nawet kiedyś jakaś babka zapytała mnie czy to moje bo zna mnie, ale nie widziałą mnie w ciązy i nie mogła uwierzyć, że nie moje dziecko to...
Wszystko zależy od osób. Myślę, że dokąłdnie jest wiele takich "opiekunek"...

Kredka gratulacje dla Mikołaja!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #476053 przez Kredka
Ja też opiekowałam się dziecmi. I traktowałam je jakby były moje. Nie rozmumiem tych kobiet. Przeciez zostawienie dziecka samemu sobie, płaczącego i niereagowanie a nawet opuszczenie domu to swiadczy o skrajnej nieodpowiedzialnosci. Jak ktos moze patrzec na histerycznie płaczące dziecko? Bądz zjesc jego zupę a dziecko litosciwie patrzy nan nianię w nadziei że dostanie jakies jedzenie. A potem kłamanie w żywe oczy rodzicom. Opieka nad dzieckiem to zabawa, odżywianie, higiena (pieluszkowa i nie tylko),uczenie itp.. Jakimi one są badz będą matkamu? Swoje dzieci też tak będą traktować.



Dorcia Vestusia ma szczęscie do żłobka. Ja bardzo sie cieszę, że t5rafila Zuzia na normalnde panie. Bo jak sie wydaje w dzisiejszych czasach o takowe trudno.

Dzieki za gratki dziewczyny ;)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476084 przez Malina86
Dorcia Waśniewskiej szukaja listem gonczym, bo zwiala gdzies :angry:

Brawo Mikuś!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476102 przez madziorskie
naszło mnie na słodkie.. upiekąłbym coś, ale nie mam pomysłu co :(

pewnie jakis serniczek by trzeba było.... wg przepisu Dukana...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #476166 przez Dorciaition
Madziorskie ale ja poporszę o przepis. Zakładam se zeszyt, bo często coś raz gotuję, a potem nie pamiętam. Malinka jak byś miała chwilkę to o oponki też poproszę.

Oczywiście nie wytrzymałam i dałam KRzysiowi już prezent. Cholera, nie potrzebnie tak szybko go zamówiłam. No ale się ucieszył. Na szczęście nie było takich scen jak w Powidzu ;)

Lencia biedna dziś tak się przewróciła, że przegryzła sobie język :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476219 przez madziaska
hej lasencje :)

No, moze teraz troszke poczytam ;) Tym czasem wpadam i sie witam ;) mam nadzieje, ze wybaczycie moje "milczenie" ;)

U mnie jakas tragedia z nockami ostatnio. Hanka rzuca sie, co chwile budzi, domaga cycka. Chodze juz jak snieta ryba... Wieczorem padam na cycki ;) Musze juz powiedziec dosc cyckom raz na zawsze, bo sie wykoncze. Boje sie jak cholera, bo wiem ze w nocy bedzie ryk. W dzien nawet nie da znac, ze chce cycucha, a ostatnie noce to poprostu koszmar. Mysle, ze moze zosatewie ja na trzy nocki z SZ... Jak mnie bedzie czula to chyba bedzie jeszcze gorzej... Czy to za bardzo drastyczne???? Oj, mam juz dosc ;)

Dobra, lece czytac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476242 przez Suari
Dorciaition napisał:

Na staraczkach dziewczyny proszą o modlitwę za dzieciątko z sierpnia. Wczoraj to przeczytałam i ciągle o tym myślę. Strazne.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #476259 przez Dorciaition
Dokładnie Suari :(
Ciągle o tym myślę i nie umiem sobie wyobrazić co czują ci rodzice :(


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476311 przez Suari
Dorciaition napisał:

Dokładnie Suari :(
Ciągle o tym myślę i nie umiem sobie wyobrazić co czują ci rodzice :(


A ja się poryczałam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl