BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #474559 przez madziorskie
ależ mi narobiłaś apetytu rosołkiem! A dzisiaj dzień bez warzyw mam :( trudno a tak bym sobie zjadła.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474565 przez Aleksandra
Jak mi się już ugotuje to ci wyślę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474609 przez madziorskie
nie wysyłaj! I tak nie będę mogła zjeść... :(

w weekend pofolgowałam więc od dzisiaj znów ostra dieta.. a w piatek jadę na 2-dniowe szkolenie do Nowogrodu koło Łomży więc pewnie też z dietą będę na bakier.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474622 przez Aleksandra
Uuu szkoda :( Może na wyjeździe uda ci się chociaż troszkę dietę utrzymac...

Zbyszek już wraca ze szkolenia więc załapie sie na świeżutki obiadek a młoda jeszcze śpi :lol: Jak mąż dotrze i się naje to zmolestuję go, żeby odkurzył :silly: Młoda sie ucieszy bo na sam widok odkurzacza aż piszczy z radości :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474642 przez kaska
Cześć Dziewczyny :)

Nie ukrywam,że czasami Was podczytuję, bo też jestem listopadową mamusią tylko,że z tego roku. Kilka razy dawałyście nam fajne rady za co dziękujemy i nieśmiało czekamy na więcej :blush: :)

No i u Was już roczek więc (takie spóźnione dla większości) wszystkiego najlepszego dla Waszych Szkrabów :kiss: Wszystkie są śliczne, aż nie można się napatrzeć na te zdjęcie które dodajecie :)


Ps mam jeszcze jedno pytanie odnośnie spacerów. Po ilu dniach wyszłyście na pierwszy??

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #474657 przez Aleksandra
Cześc Kaska :)

Ja z Natalka wyszłam pierwszy raz na spacer jak miała chyba 3 tygodnie (Natalka urodziła sie w październiku zamiast w listopadzie - tak się jej spieszyło :blink: ) i akurat była sliczna pogoda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #474670 przez madziorskie
Wątpię, by na szkoleniu się udało, bo sarwują nam obiad, kolację, śniadanie i znów obiad a wybrednym byc trudno... Aaa no i nasza firma świętuje 5-lecie istnienia więc będzie uroczysta kolacja... ech napewno nie będe sobie odmawiała ;) ani pyszności ani winka.. chociaz za wiele nie będę piła bo następnego dnia powrót do domu, a to prawie 500 km mam a jadę swoim autem, bo dojazd pociagiem tak kiepski i pewnie z cały dzień bym jechała... zabieram kumpelę po drodze więc we dwie jakos damy radę...

A mężusia oczywiście zmolestuj! Niech poodkurza, a potem możesz dac mu nagrodę..;)

cześć Kasiu Ja wyszłam dopiero po miesiącu, ale tylko dlatego, że moje dziecię urodziło się bez termoregulacji i bardzo szybko sie wychąłdzało... jest wcześniakiem i podobnie jak Oli moje urodziło sie miesiąc wcześniej niż miało... no i musiałam czekać aż ciałka nabierzę hi hi ;) ale generalnie wiem, że jak nie ma mrozu to po tygodniu można już zacząć werandować i kilka dni później spacerować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474686 przez Aleksandra
Madziorskie ty zboczeńcu :silly: Oczywiście, że nagroda będzie :silly:

Młoda spała 1.5 godziny więc się wyspała i do wieczora wystarczy. Z już jest - toeretycznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474737 przez madziorskie
I jak mąż poodkurzał? Dywany czy gdzie indziej??? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474995 przez Dorciaition
MAdziaska, Suari Lacra ma bliźniaki!! :) :) :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #474998 przez vestusia
Dorcia o ja Cie!!!! no to szczescie przyszlo ze zdwojona sila!!!! superowo!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #475028 przez Dorciaition
Nooo, naprawdę! Oby tylko wszystko było teraz dobrze.

Przepraszam, że nie odpisałam, ale jestem chora, nie mam siły, a moje dziecie jest mega marudne, choć już śpi, więc i ja zmykam.

Aa, powiem tylko, że Kubuś jak zwykle mnie rozbroił. Cuudowny jest.

Igorek też PRzystojniak. Włoski ma extra.

Kima faktycznie jesteś zajebista. Jeszcze męża Suari chętnie poznamy.

Madziorskie, Luśka te efekty to właśnie w opcjach gdzie zmienia się to jak tekst ma włazić.

Wpadnę juterko :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #475073 przez emkapl84
Hejka!!!!
I po pracy....nawet miło dziś dzień minął bo dzieciaczki były w dobrych humorach i generalnie kochane były!!!!Poza tym M mnie odebrał z pracy a w samochodzie czekała już na mnie kawka ze Starbucksa :lol: :lol: :lol: toffee nut latte :lol: :lol:
Jutro przylatuje siostra z córeczką i już nie mogę się ich doczekać!!!Zrobiłam własnie ulubioną zupę siostrzenicy- pomidorówkę i generalnie nakupiłam mnóstwo jedzenia, które lubi jeść, posprzątałam mieszkanie(chociaż jak będę w pracy to M na pewno nabrudzi :huh: )
Co do drzemek w ciągu dnia to Natalka ma tylko jedną od 11 do 13. generalnie ona wstaje o 5.30 (co mi suuuuper odpowiada bo mogę spędzić z nią trochę czasu przed wyjściem do pracy)a zasypia po 18 :) :)
Kaskaja z Natalką wyszłam na pierwszy spacer jak miała 4-5 dni :lol: :lol: i powiem wam, ze w w jej przypadku takie "hartowanie" podziałało bo chyba tylko raz była przeziębiona(odpukać w niemalowane...)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #475109 przez luska
hejh laseczki

Kima kubus jak zwykle przeuroczy i te jego oczy.

Suari no nie po takim czasie w końcu ciebie widzimy!!!Super i ty i Igorek i zdjęcie

Madziorska powiem ci , że Aureska od 3 nocy wstaje nam w przedziale 23-1 i popłakuje.do tej pory było tak , ze jak się budziła , to my nie spaliśmy i lądowała z nami na dole , a po 30 minutach do góry i kładzie się z nami.Powierci się z 30 minut i zasypia.

Hhehe ale fajnie z tymi datami u was wyszło :laugh:

hej kasiy ja chyba wyszlam jakos w drugim tygoniu.

u Madziorska , to udanego szkolenia :P

Docia to zdrówka dla ciebie.

Docia ale jak rozumiem w tym movi maker szyrobisz te rozjaśnienia??Myślałam , że w picasie.


Dziewczyny ale mam już stresa przed tą imprezą :S Kurcze jeszce tyle czasu chyba w piatek przed to si e za przeproszeniem postram .Niby nie pierwsza taka impreza , ale mam na serio strasznego stresa.
a i nie wytrzymałam pojechałam dziś kupić małej te kolczyki i się na nie napatrzeć nie mogę ale są śliczne :cheer: Zaraz siadam i kupuje cos dla Ola , ale musze tez go w złoto obkupic , ba mała ma już sporo , a on nic.tylko w sumie co można chłopakowi kupić , łańcuszek i ew 3 zawieszki co by miał na zmianę B)

A i w końcu mam prawie , ze ukończona prezentacje , jeszcze jeden filmik, foty z tele Ł , bo ma kilka czaderskich i na bieżąco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #475140 przez Malina86
Czesc Kochane!

Kregoslup mi dzisiaj siada normalnie. Moje dziecko nie spalo wogole w dzien! Nawet 5-ciu minut! Mam nadzieje, ze to jednorazowy przypadek, a nie pozegnanie z drzemkami w dzien.
Poza tym chyba znowu jakies zeby jej ida, bo poplakuje w nocy, a po przebiciu gornych jedynek pieknie spala, a teraz znowu steka.

kaska ja bylam na pierwszym spacerze jakos po 12-stu dniach, bez zadnego wczesniejszego werandowania.

lusia pokazuj kolczyki Aurelki. Teraz w weekend macie te urodziny?

Dorcia zdrowka :kiss:

emcia, ale fajnie, ze siorka przylatuje- wyobrazam sobie jak sie cieszysz :)

madziorskie Izunia sie na Sylwestra spieszyla :laugh:

Zmykam na allegro :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl