BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #488105 przez madziorskie
Iza tylko jedną łyżeczkę zupki zjadła i koniec! Wiecej nie chciała! Może później zje...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Najwazniejsze, że imprezka się udała! Ja już nie mogę się doczekac swojej! Tzn Izuni :laugh:

Marta dzięki za przypomnienie bo ostatnie kilka dni faktycznie zapomniałam klikać, ale już się poprawiam ;) Wcześniej po kilka razy dziennie klikałam, bo jak ma neostardę to mam zmienne IP i moge kilka razy oddac głos tego samego dnia. Wystarczy, że rozłącze się i na nowo połącze z netem ;)

Widzę też, że bez rozłączania się można klikac w ten link i tez głosy przyjmuje...

No to sie pobawiłąm i oddałam kilka głosów...

Dorcia chciałabym by Iza na roczek już maszerowała! No zobaczymy!

Iza co chwilkę mi tutaj coś dusi w klawiaturze i moga byc dziwne znaki, których nie zauważę i nie usunę.. więc wybaczcie jakby coś nie tak było w moim poście...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Odkopałam dzisiaj wyniesiona już huśtawkę FP i na nowo w niej Iza zasypia i nawet ja na cały pól godzinny a w sumie nawet 40 minutowy sen zostawiam ;) mam coś w tym stylu i uzywałam jej jak Iza była mała, a teraz się z nią przeprosiłam ;)
allegro.pl/fisher-price-hustawka-ocean-w...174-i2818156108.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488280 przez [email protected]
jeszcze tylko 19 stron...
zycie mi powodzenia?
hhehe
ide robis obiad!
buxka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #488329 przez Dorciaition
ATNA :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:



Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488331 przez polunia
Kolejna rządna wrażeń i podniecajaca się cudzymi sprawami... Zajmij sie swoimi sprawami a od nas wara :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488338 przez Dorciaition


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488566 przez Dorciaition
ALE RUCH B)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #488579 przez Malina86
Czesc Kochane moje,

Bylysmy u lekarza dzisiaj znowu- u nas to cala wyprawa na drugi koniec zakorkowanego miasta no, ale to szczegol. Misia nic w plucach i oskrzelach dalej nie ma, kaszel pewnie od glutow- dostala jakis mocniejszy spray do nosa na recepte i syrop- kolejny powodujacy zaburzenia ruchowe wiec po prostu moje dziecko chodzi jak pijane. Antybiotyku dalej nie. Jak weszlam do przychodni to myslalam, ze padne- no chyba z 40 osob bylo, nawet nie bylo gdzie tylka posadzic i kurtki powiesic. Dobrze, ze moi rodzice mieszkaja niedaleko to zajelam sobie kolejke i poszlam do nich- akurat tata byl w domu to posiedzialam poltorej godziny i wrocilam do przychodni i jeszcze trzy osoby byly przede mna.

madziaska super, ze imprezka udana :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Usmialam sie z tych wypietych posladow do Atny :laugh: Niech sobie zmieni nick na Anty :laugh:
Dorcia mi Damiano sie podoba i w okularach i bez ;) Tylko nie mow poluni ;) :laugh:

Vestusia, a jak wyniki Zuzki? Pisalas jakis czas temu, ze Bob mial isc z nia.

polunia staram sie Miśke oklepywac, ale ona z tylkiem minuty nie ulezy i oklepuje mnie :laugh: , ale tak jak pisalam pluca i oskrzela ma czyste wedlug lekarza. Wymadrzaj sie smialo- dobra rada nie jest zla ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sarenka i jak dalas rade z nadrabianiem? :laugh:

madziorskie no super, ze kurs zaliczony :)
U nas tez nie ma dywanow i Misia chodzi w rajstopach, a na to ma grube skarpetki z silikonem pod spodem.

Poszlam wykupic dzisiaj Miśce leki do apteki i farmaceutka okazala sie moja przyjaciolka z podstawowki! Ucieszylam sie strasznie, bo nie widzialysmy sie kupe lat- matka przeniosla ja do innej szkoly w gimnazjum, bo nawywijala cos z taka kolezanka z klasy, ktora ciagle miedzy nami mieszala, a wiadomo trojka to juz tlok bo w lawce siedzialo sie parami ;) Mamy sie spotkac na kawie. Ostatnio o niej myslalam i prosze :)

Michasia spi, zasnela sama spokojnie, wypila wiekszosc mleka, bo ogolnie to nie chce jesc przy tej chorobie i wczoraj histerie robila przy spaniu, musialam ja na rekach usypiac, az mnie wkoncu orzygala, no, ale ta historie juz znacie. W nocy tez sie budzila, ze strasznym placzem, co przysnela to kaszel ja meczyl, no rano to obie mialysmy oczy jak ping- pongi. Trzymajcie kciuki co bysmy troche pospaly dzisiaj i niech to moje dziecko wyzdrowieje, bo trzy wizyty u lekarza w ciagu tygodnia to dla mnie zdecydownie za duzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #488634 przez kima
haha jaka dupica :laugh:

no Siemanko :laugh:

a może ta Atna to nasza dawna przyjaciółka? :unsure:

Malinka
, zdróweczka dla Misi, bidulka mała, ale najważniejsze, że osłuchowo czysto. Trzymamy z Kubuniem kciukasy za nockę :)

A tak apropo to Kubuś wywalił właśnie wszystko z łóżeczka i z prześcieradłem się siłuje ;) Jakby kto pytał ;)

Dorcia nie wiem jakie jeszcze stylizacje się nie udały, ale te co się już udały są świetne! Lencia jak prawdziwa damulka :) Piękne te zdjęcia i w szoku jestem, że tyle udało się zrobić. I tak ją poprzebierać. U nas "pozowanie" do zdjęć to tragedia ;)

Madziaska
teksty teściówki zwalają z nóg ;) Super, że imprezka się udała. Chyba nie napisałaś o prezentach albo mi uciekło ;)

Sarnucha
ha ha no nadrabiaj, nadrabiaj, w sumie teraz aż tyle postów nie przybywa, może Ci się uda :laugh:

Vestka co z tym wózkiem? Naprawiony?

Polunia pilnuj swojego Damię, bo ktoś tu ma na niego chrapkę ;) :laugh:

U nas dzisiaj cały dzień padał śnieg z deszczem, taka plucha, że masakra ;)
Wiem, że pewnie każda z Was tak myśli(o swoim dziecku), ale ja mam wrażenie, że Kubuś z dnia na dzień robi się coraz bardziej kochany :blush: podchodzi, daje całuski, przytula się, straszny pieszczoch z niego, jak przychodzę z pracy, to tylko "mama mama" (tata wcale nie mówi :P ), normalnie do schrupania jest :)

Wiadomo co się dzieje z Mią? Z Różą? Z Katką? Tak nagle zniknęły... :unsure:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dorcia Kochana, z tym zapeszeniem to tak już mam, że przesądna jestem, gdy mnie swędzi prawe oko to niedobrze, bo przecież - prawe łzawe, a lewe śmiewe ;) i takie tam B)

Malina chcesz pogadać o śliwkach i limach? :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488667 przez luska
hej z wieczorka .

Oczywicie blondi w poczekalni u lekarza posta na stukała i skasowała i wieczorem od nowa B)

Malina Aureska ma to samo ze zwierzaczkami .w tv jak widzi pasa , to szczeka ;) Za to za oknem jak kurczak popitala , to sa wrzaski radości.

Piesek bardzo fajny i jak Miśka lubi zwierzaczki to na pewno jej się spodoba.My mam tego pieska Bobiego
dokładnie tego allegro.pl/bobby-piesek-interaktywny-na-...owy-i2825747606.html

tylko bez gwizdków ale juz pani z eppe wysłała , ale z racij tego , ze gwizdków nie było , to schowałam i na gwiazdkę dostaną ;)

Madziorska z tymi prezentami to masz racje , ze wychodzi taniej .Chociaz to zalezy , ale ja nie wiem czy maluchy takie tanie zabawki dostały , raczej tak na dwa razy......

A Izuni może kup te skarpety do chodzenia??


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pola ja lubię długie włosy i tez bym nie ciachnęła , ale od rozjaśniania to było siano, a nie włosy :dry:

olowi włosy tata obcina i tak jest oki , gdyby nie to , ze go swędzi i się wścieka

Pola nie , Olo codziennie nie śpi .Raczej właśnie od święta , a mu się przysnęło wu Ł na kolanach w momencie.iAle i tak nie szalał długo , bo o 22 już spał


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Marta właśnie oddaje głosik :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ocdziewczyny wy złe :PAle to trzeba mniec w głowce pojebane , zeby tak podczytywać

Malina spoko , ja byłam dziś w przychodni na 11.15 wlazłam 13.20 i tylko błąd , ze nie polazłam do kuzynki na kawę , ale w sumie na necie siedziała , a Olo sie bawił z dwoma chłopcami ;)
i raz wpadłam w szok , bo przyszedł tatuś z dwójka dzieci do lekarza i jak się dowiedział , ze takie opóźnienie , to zajął kolejkę , żeby nikt mu sie w godzinę nie wpieprzył i poszedł obiad dla dzieci gotować .No myślałam , że z krzesła spadnę jak większość lasek , bo mój by sam z jednym do przychodni nie polazł.a on był z ja wiem 9mcy i 4latka , chłopcy.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488674 przez Malina86
Haha Kimuś no niezle sie obdarl Kubunio. Ale z ta szrama wyglada bardziej mesko :laugh: Miśka dalej ma slad na skroni po tym jak miala bliskie spotkanie z lawa przed Roczkiem.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Misia tez daje buziaki, zawsze rano jak ja przyniose do lozka po obudzeniu to sie skrada do mnie i daje buzi, zazwyczaj z jezyczkiem :laugh: Przytula sie glownie do Batmana :laugh: Do mnie czasem tylko ;) A jak tatus ma ja na rekach i ja podejde do niech i go obejme to mnie odpycha bezczelnie.

Wogole to nie napisalam Wam jak tydzien temu obcielam wlosy A.... No zawsze maszynka go strzyge i tak bylo tez i tym razem, no i skonczylam, ale ten cos tam marudzil, ze mam mu poprawic bo krzywo no to poszlam i jakos spojrzalam na maszynke od drugiej strony i zamiast na 2cm mu przejechac to mu przelecialam przez srodek glowy na 3mm :laugh: No i musialam mu caly leb tak ogolic- wyjscia nie bylo. Jak przyjechal teraz w piatek i sciagnal czapke to Miśka sie odwrocila na piecie i zwiala, chyba zapomniala, ze tata zostal lysy tydzien temu ;) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488681 przez Malina86
Lusia i co tam u lekarza?
Ja jeszcze nad tym pieskiem sie zastanawiam allegro.pl/woofie-pies-duzy-interaktywny...cen-i2828845876.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #488685 przez kima
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488689 przez kima
Fajne te psiaki, ale drogie cholernie ;)

Na FB Wam wklejam filmik jak Kubenczio zapyla, trwa minutę, a już chyba pół godziny sie wczytuje ;) ciekawe tylko z jakim efektem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488692 przez luska
No ale Kubunio sie załaywił!!!!

A my po wizycie u naszego doktorka sie dowiedzielismy , ze antybiotek , to był kompletnie nie potrzebny , tak jak faszerowaniem stodalem B) kolejna stówka w aptece pekla i sie leczymy .ale cos czuje , ze z małą kolejny razy wyladuje w przychodni w tym tygodniu.No i zapomnialam do dentysty zajechać B) Skleroza nie boli

Kima no generalnie teraz chyba najfajniejszy wiek u dzieciaczków , bo sie wielu rzeczy uczą i sa takie kochane i smieszne .Nas aureśka tak rozwala czasem , minami zachowaniem , gestamy , ze lejemy ;) a najlepiej jak nie chce nam czegoś dać.
Ale w sumie tak jak Olo teraz jest to tez nas zabja ale z ato tekstami .Dzi mi gadał , ze Mikołaj mi nic nie przyniesie , bo jestem niegrzeczna i dostane kopa w dupe i tyle bede miała z prezentów :ohmy: I czasmi to jego tok myslenia mnie powala na kolana , a o wyobrazni juz nie wsdpone.Nie mam zielonego pojecia skąd ten dzieciacz czerpie pomysły i na zabawy i na teskty ;)
Tak samo najmlodszy brak Ł co ma 5 lat , nie umie liczyc do 10 ani zbytnio kolorów , ale powiemw wam co to jest rytuał , malowidła prehistoryczne i jak wymarły dionozałry i tego typu rzeczy B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488693 przez Malina86
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl