BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487552 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487557 przez kima
Siemanko :laugh:

Sto latek dla Naszej Aurelci Laleczki słodziutkiej!
Ogrom buziaczków w dzisiejszym dniu dla Ciebie!
:kiss:

My dzisiaj u mojej mamy, wczoraj u teściów, generalnie wekend udany :laugh:

Polunia wyglądasz świetnie - klasa mamuśka, a mała Polunia rzeczywiście wyglądała bajkowo - nie tylko dla Ciebie, ale fakt faktem, że dla nas nasze dzieciaczki zawsze będą najpiękniejsze na świecie :cheer: Fajnie, że imprezka udana :)

Luśka mają racje Ci, co Ci mówili, że bardzo korzystna zmiana z tymi włosami, chociaż ja to zawsze twierdzę, że ładnemu we wszystkim ładnie, więc pewnie gdybyś miała nawet jeża na głowie nie wyglądałabyś źle :P Dzieciaczki Twoje przesłodkie, wszystkiego najlepszego również dla Ola (chyba zapomniałam złożyć-przepraszam ;) ). Tort mi sie bardzo podobał, a Aurelcia to zawsze taka uśmiechnięta, aż miło patrzeć na takie radosne dzieciaki :)

Vestusia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Zuzanka pięknie wcina kanapuszkę, mój Kubenczio też podobnie wygląda podczas wcinania kanapek :laugh: Również jestem zwolenniczką, by dawać dziecku różne rzeczy, Kubuś je już praktycznie wszystko (wiadomo oprócz smażonego, kapusty, grochu, grzybów). Obiadki robię mu osobno, ale miksuję nasze zupy przed doprawieniem (ja lubię na ostro) ale np. ryż, makaron, je niemiksowany i wcina, czasem rzeczywiście większe kawałki wypluwa, ale gdybym mu nie dawała, to przecież nigdy by sie nie nauczył ;)No i mięsko mu daję w większości z pewnego źródła. Kochana, dociera do Ciebie, że za niecały miesiąc będziesz mężatką? :P Co z suknią, masz coś na oku? Jakiś komplecik, żakiecik?

Dorcia zaciekawiłaś mnie bardzo, w sumie to co ja kiedyś napisałam prawdopodobnie zabrzmiało podobnie ;) Tyle, że mi chodziło oto, żeby nie zapeszyć, bo ja z tych przesądnych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487565 przez luska
Hhehe vesta ty mnie rozwalasz , co prawda o gustach sie nie dyskutuje , ale ja nie zauwazyłam , żebyś miała zje.any.

Co do kubka tak leci mi.te uszczelki za dobrze nie trzymają i z tym trzeba się liczyć , ale ja i tak go sobie chwale , bo wydaje mi się , że maluch dzięki temu kubeczkowi szybciej opanowuje picie ze szklaneczki.

Vesta z tym jedzeniem powiem ci , że różnie bywa.Aureska ładnie jadła juz kawałki, a teraz to najlepiej papki ew, niedużo grudek , bo nie zje.Znaczy zupe , bo daj jej kotkleta w łapsko , o parówkę zabija wzrokiem no i ogóry kiszone też pogryzie i problemu z tym nie ma .Ale z zupami to tragedia , musiałam się z blenderem przeprosić B)

vesta jeju biedna ty z tym paznokciem .Z tegop co z kumałam , to schodzi ci cały tak??

Własnie już wiem co bede robic , obejrzę Zmierzch , ale odkąd przeczytałam sage , to uważam , że film jest ogólnie kiepski.Oglądam raczej z ciekawości , bo książki mnie pochłonęły.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Vesta komu się nie marzy taki dzień :P


:P Moja mała śpi , a olo buszuje i ciekawe do której , bo spał 2 h w dzień.

a Vesta ty mówisz , ze Zuzia się drze jak cos nie po jej mysli , a Aureska nie ceregieli sie tylko dostajemy od nie strzała B) ale no dziś jak mnie pizgła , to myślałam , że śliwkę mi zrobiła.A o co , bo smoczka jej nie chciałam dać .Kurcze czuje coś , że z tym będzie ciężko .Nawet jak jej gdzieś wysoko schowam tego smoka , to i tak wyluka .O stałym miejscu nie mam mowy chowania go ,bo jak wyczai, to nie da żyć i będzie wyła przy szafce.Olka ja okłada!!Czuje , że będe miała ciekawe jak podrośnie jeszcze troszkę B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487571 przez luska
Dziękuje jeszcze raz za życzenia :lol:

Vesta Zuzka ślicznie wygląda, zwłaszcza przy kolacji ;) kolczyki sa slicze .dokładnie takie ogladałam z tym , ze oczko nie niebieskie , a czerwone ;)


EEE ale mnie grdło , boli , juz nie moge mówic , bosko .Jutro z olem na kontrol i pewnie ja dostane leki :dry: Jeszcze mam @ przed sama dzamprą dostałam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487576 przez kima
Luśku a prezentacja się podobała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487578 przez kima
Tak dziewczyny, wyśpimy się pewnie dopiero jak dzieciaki podrosną ;)

Vestka, nie - nie dziecko :P :P :P
Ty się miałaś za Boba brać :P
Kolczyczki ładniuśne :P

Eeee ja też chcę córeczke :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487583 przez Malina86
Czesc Kochane.

Horror przed chwila przezylam normalnie... Misia dostala takiego ataku kaszlu, ze myslalam, ze sie udusi! Wkoncu z tego wszystkiego zaczela wymiotowac, obrzygala siebie, mnie, dywan, pufe i sciane! No masakra. Dobrze, ze ja akurat wzielam na rece, bo jeszcze by sie zadusial tym rzygiem. Normalnie sie poryczalam z tego wszsytkiego. Jutro zadzwonie do pediatry czy ten antybiotyk mam dawac- mialam dac jak bedzie miala wysoka goraczke, a nie ma. Katar dalej ma, teraz jeszcze kaszel doszedl. Chyba dzisiaj nie zasne ze stresu o nia. Caly tydzien malo co spimy przez ta chorobe, najgorsze, ze jestem z tym wszystkim sama, no naprawde mam dosc :( Teraz Misiurka zasnela, mam nadzieje, ze ja kaszel znowu nie obudzi.

Przepraszam, ze tak od nas zaczelam, ale musialam sie wyzalic.

Lusia fotki z imprezki super, Aurelka wygladala cudnie no u Ty mamuska wypieknialas jeszcze bardziej! Wloski super i fryzura i kolor. Tort tez bardzo ladny, nie wymyslaj, ze brzydki.

polunia masz racje- Pola wygladala bosko! No i Ty tez laska! Damiano tez niczego sobie, Kacperek uroczy- super z Was rodzinka :)

madziorskie co do chodzenia to ja ostatnio czytalam artykul pisany przez jakiegos ortopede, ze uczyc dziecko powinno sie chodzic na boso lub w skarpetach antyposlizgowych, a buty w tym wieku powinny sluzyc jedynie do ochrony przed zimnem. Stopa powinna swobodnie pracowac i nie byc w zaden sposob ograniczona butem. Moja Misia po domu tylko w skarpetach, tak sobie to wzielam do serca, ze nawet kapci jej nie zakladam zadnych.

Dorcia no wkurzasz mnie ta tajemniczoscia... :laugh:

Vestusia wrocilam do swojego posta gdzie pisalam o "zywych kolorach" na torcie poluni i myslalam, ze moze ja jakiejs zacmy otrograficznej dostalam i takiego byka walnelam, ale to nie ja :laugh: No prawda jest, ze czasem byki to tutak tak bija po oczach, ze az boli, ale coz... Jakbym zobaczyla np. Lusiowego posta bez bledow to bym miala podejrzenia, ze nie Luska go pisala :laugh:
Miśka tez odsmoczkowana :) Ciesze sie bardzo :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Kolczyki Zuzi sliczne, no, ale ten dydek?! :laugh: No wiem- to jeszcze przed odsmoczkowaniem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nie wiem co to ja chcialam jeszcze napisac...acha!
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Moje dziecko uwielbia pluszowe misie, ktorych ma cala polke i kupilismy jej na Mikolaja miska w Smyku, dwie ksiazeczki jej jeszcze- bardzo lubi ksiazki tez, tylko strasznie meczy czapke, zeby jej opowiadac- pokazuje palcem na wszystkie postacie i trzeba jej sto razy mowic kto to :laugh: I jeszcze w Lidlu wzielismy jej te koleczka z Fisher Price i to na tyle "pod poduszke". Na Gwiazdke bedziemy szalec ;)

No to juz chyba wsio co chcialam napisac. Kolejny dlugi tydzien przed nami... Do srody musimy siedziec w domu, a jak sie Miśka nie wykuruje to jeszcze dluzej, a mialysmy jechac we wtorek na zdjecia z Mikolajem do mamy do zlobka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487615 przez luska
Malina jeku to ci sie Michasia rozchorowała.A jaki antybiotyk dostałaś??Olo generalnie ma to samo nos zawalony kaszel , raz nam już wymiotował.wczoraj była powtórka , ale , ze przez cały dzień zjadł tylko parówkę , to nie miał czym i jakoś szybko poszło B)Jutro do lekarz .ale w tym tygodniu odwiedzę lekarza jeszcze raz , bo jak mnie rozebrało , to tylko czekać kiedy Aureske złapie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do kapci , to aureska nie umie chodzic w kapciach , na codzien śmiga w tych grubych skarpetach z antypoślizgowa podeszwą , a śmiga w nich tylko dlatego , że w skarpetach czy rajstopach się ślizga.

Malina wy to szalejcie z tymi zakupami dla małej.Ja juz pasuje , bo się nie mieszczę :P Ale aureska tez lubi książeczki.Zauważyłam , że zwłaszcza jak są pastelowe kolory , tematyka już nie gra takiej roli, chociaż jak są o zwierzakach to więcej z tyłkiem posiedzi , ale bardzo lubi te pastelowe.Te grane typu właśnie z fp jak są to do niej nie przemawiają , ale może z czasem.Ostatnio z zabawkami cos nie bardzo jej idzie.nic jej nie inetresuje , jedyne co na niej wraznei na roczku zrobiło to dwie zabawki .Taki kucyk grający(ogólnie kucyki lubi , bo ma takiego tylko małego i nie gra i się nie świeci , to do tej pory jak go znajdzie to przytula) ipiesek co chodzi na smyczy śpiewa i tańczy(może dlatego , ze tańczy tak jej się podoba)A resztę ma głęboko w poważaniu B)Najlepiej ja ganiac , chować się jej , gligać i ogólnie głupieć

kima podobała sie , podobała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #487644 przez Malina86
Lusia Miśka dostala: Zinnat i Flucorta.
Miśce kupila wlasnie ksiazeczke o zwierzatkach- ona strasznie lubi wszelaka zwierzyne. Jak np. w tv lecial zwiastun King Konga i malpy lataly i piszczaly to Michaśka sie zasmiewala do rozpuku :laugh: Jak lecial Lessi i Beethoven w tv to siedziala jak zakleta :laugh: Druga ksiazeczke jej kupilam o rodzinie Hello Kitty :laugh:
Na Gwiazdke myslalam, zeby jej kupic takiego pieska interaktywnego allegro.pl/samby-interaktywny-piesek-ber...nal-i2838944881.html Jak reklame widzi na Disney Junior to szaleje :laugh:

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487656 przez madziorskie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NASZA KOCHANA KSIĘŻNICZKO AURELCIU! SAMYCH SŁONECZNYCH I POGODNYCH DNI W CAŁYM TWOIM ZYCIU! BUZIAKI MALEŃKA :kiss: :kiss: :kiss:

Kredka to i tak sporo jedzonka będziesz miała!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia no widać, że Pola wie co dobre ;)
Ślicznie Pola wyglądała! Az chce się patzreć na takie sliczności i oczu nie mozna oderwać!

Polunia Luśka super, że imprezy się udały!

Co do prezentacji too chyba fakltycznie ciężko o pełne skupienie jak się w grupie ogląda, bo każdy coś powie, skomentuje, wybuchnie smiech itp. ach muszę się wziąść za moją bo jestem na chrzcinach, a to dopiero 3 miesiąc... :silly: ;) :laugh:

Luśka co do prezentów to nigdy nie wiadomo.. tak jak na wesele prosisz kasę a i tak dostaniesz prezent... tutaj jest podobnie.. Prezent czasami taniej wychodzi niż kasa i chyba dlatego tak jest... chociaż jak widzę, to niektóre prezenty wcale nie takie tanie...

Ślicznie Aureśka wyglądała!

Vestusia to super, że sobie wyszłaś z kuleżankami... a Piotrek faktycznie mógł zaprosić w piatek, ale pewnie wolał w sobotę bo nie siedział sam z córką.. ;)
No ale udało się i Tobie pogodzić spotkanie z koleżankami ze spotkaniem tego koleg z dziewczyną więc luzik! Pewnie laska się wynudziła w towarzystwie dwóch facetów... ale może z Zuźką się troszkę pobawiła ;)

Dorcia dopeiro za tydzień chcesz nam powiedziec dlaczego jesteś dzisiaj zła??? Hmmm
conajmniej to dziwne... Hmm okresu nie dostałaś??? A może dostałas i jesteś zawiedziona, ż e nie jesteś w ciąży??? :lol: :laugh: :unsure:

Vestusiu no ja tez coraz częściej i coraz więcej daje produktów Izuni od samodzielnego jedzenia i o ile owoce twarde ładnie je o tyle np banana wolę ja trzymac w ręce i jej dawać do ugryzienia! Ale jak juz mam i tak do prania nakrycie z krzesełka to jej daję... tak samo inne rzeczy. parówka to daję jej do rączki i sama je :laugh: Bułkę z masełkiem i szyneczka również! ale ona kilka gryzów je ąłdnie apotem zjada szynkę z bułki i zaś dopiero bułkę je... zupkę czasami pozwalam jej jeść łyżeczką ale to bardzo kontroluję i ja jej nabieram i ona sama bierze łyżeczkę do buzi.. ale nie codziennie jej na to pozwalam, bo nie zawsze chce mi sie ten bałagan sprzatac!!! Nygus jestem i tyle!!! :laugh: :laugh: :laugh: ale uważam, że powinna cwiczyć samodzielne jedzenie! Męża bratanek co ma 1,5 roku nadal sam nie je (no czasami jak złapie na imprezie babkę to zje a tak to mu nie pozwalają... ).... łyżeczki sam do rączki nie dostaje, bułki/chlebka tez nie boo niby się tym dłąwi... jak nie daja i nie ucza to się dławi! Iza we wrzesniu sama wcinała już bułke z masełkiem... owoce nadal dostaje tylko rozgniecione, czego moja akurat nie chce jeść bo woli gryźć! A on ma 1,5 roku i nawet mama nie mówi!!!

Ta pierwsza sukieneczka jest ładna, ale potem sobie przypomniałam, że ją ma po mojej chrześniaczce więc odpada! na swój roczek musi mieć nowe ciuszki i tyle ;)

Co do bucikó to Izunia stawia pierwsze kroczki od miesiąca i ostatnio sama przy pchaczu, ale w samych rajstopkach czy skarpetkach nie miała tyle zaparcia w nózkach i jeździk jej odjeżdżał! A teraz jak ma buciki to jakos tak sama potrafi się pewniej utzrymać na nózkach i pchacz już jej nie odjeżdża a co za tym idzie może sobie przy nim chodzić! No i po nózkach jak tzryma się ją za rączki tez lepiej tupta sobie ;)

Moja mama kupiła jej paputki/kapciuszki ale sa wielkie! Iza ma taką szczupłą nózkę, że nawet jak na długośc stópki jest ok to noga po prostu wychodzi z buta ;)

ojj to prawda, że coraz fajniejsze nasze dzieciaczki!

AAa co do zdjęć to możesz teraz robić co roku (taki mam plan) w tym samym miejscu w domu podobnie ubrana (no bluzeczka i sukienka dzinsowa lub dżinsy i bluzeczka) i np na tym samym fotelu, czy kanapie, czy ścianie ;) Iza co roku będzie miała przy choince ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Bardzo łądne kolczyki! Tylko nie boisz się, że jakies dziecko jej zachaczy o te kolczyki? Ja bym chyba ze strachu umarła, bo tam na dole uszka jest taka dziurka... ale ja strachliwa jestem! Może się w końcu zmobilizuję i przebiję małej uszka na roczek... siora coś o kolczykach wspominała... może jje kupi???

Widać, że kolacja smakowała!!! :woohoo:

Malina może lepiej idź do lekarza z nią niech osłucha! jejku tak się biedna męczy! Jejku strasznie tak zwymiotować! Niech szybciutko wyzdrowieje!!!
Juz lepiej niech ja się rozchoruję, a ona wyzdrowieje!!!!

Z butami to jest tak, że jak ktoś ma dywany/wykładziny to dziecko może chodzić sobie w samych rajstopkach/skarpetkach! No ale tak jak ja mam tylko panele i na wiekszości na dole płytki, które sa zimne zwłąszcza rano to już nie do końca tak zdrowo jest bo reumatyzmu dostac może to po pierwsze, a po drugie przeziębić się może! Nie wspomnę już o tym, że się slizga i pchacz jej odjeżdża a w bucikach nic takiego się nie dzieje! buciki ze skórki więc nóżka może oddychać...


Ja mam firmy emel www.emel.com.pl/ buty mają pozytywną opinie instytutu matki i dziecka


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fajny ten pies bernardyn!

Nic ja zmykam do łóżka bo weszłam tylko na chwilkę a zrobiła się już 22:45..

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487788 przez polunia
Hej Dziewuszki

I nie ma komu skladac zyczeń już :( Teraz trza poczekać do konca miesiaca na Izke :blink:

Co do mojego pseudo torta(u?) to przynajmniej był bardzo dobry. Migdałowo jaogodowy. Ale mógłby byc większy bo tak na styk starczyło :dry: Dobra było minęło , olać bo sie wkurzam niepotrzebnie od rana.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas z kupnem zabawki przez tate to tak róznie bywa. Często oglada w necie rózne pierdoły ale czy sam z siebie kiedys cos kupił to nie wiem :dry: Ostatnio jak bylismy w Selgrosie to były piłkarzyki(chyba podobne jak na Luskowym zdjęciu) i stwierdzil , że kupimy Kacprowi na gwiazdke. A tak to raczej ja kupuje , on nie ma nic przeciwko. No moze tak podobnie jak u Luski , jak gdzies tam jest z Kacprem to mu kupi jakas pierdołe jak Kacper chce , jakiś samochodzik czy cus. O przepraszam ostatnio był na mnie zły jak kupiłam te zasrane Lego małemu , no nie o samo kupno a o to , ze kupiłam dla takich starszych dzici i teraz lezy w szafie i musi poczekać ze dwa lata :silly:

Luska no sorry ale Twój tort jest o niebo ladniejszy od mojej pseudo-minnie. I jest na nim to zdjecie które mi sie tak podobało z tymi czapami.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aurelcia ślicznota. Jakie ona ma cudne duze oczka. Matka jakie Ty masz kapitalne te klaki. Gdybym takie ładne miala to w zyciu bym nie ciachneła na krótko. Widac , ze sporo ich fryzjerka obciela ale wydaje mi się , że lepiej , taka lzejsza ta fryzura teraz.

Dorcia oz Ty niedobra , o co loto , umre z ciekawosci do przyszlego tygodnia.

Luska u nas z fryzjerem Kacpra nie było problemu bo obcinała ga ciotka która w miare zna do tego w domowej łazience. Nie wiem jakby sie zachował u obcej fryzjerki na fotelui. Pod konioec juz mowił , że wiecej nie chce wiec kazałam ciotce przestac zeby się nie zraził.

Ja kiecke Poli sama zwęzałam :blink: Znaczy sie na szybko przed ubraniem przeszyłam nitka z dwóch stron w pasie bo jej z dupki spadała. Normalnie krawcowa pełna geba jestem :silly:

Vesta dawaj na sylwestra , pobiegasz troche z kotletami po sali , Bob z D dostana flaszke do szatni i bedzie git :lol:

Nie do konca rozumiem z tym złobkiem? Pani chce mieć wolne w sylwestra tak? Przeciez to normalny dzień roboczy jest i nie wszyscy rodzice maja wolne w tym dniu. Zrozumiałabym gdyby był czynny krócej niz zwykle ale zeby w ogole dzici nie przyprowadzać. A , ze niby masz ja wziąć ze soba do pracy?

Oj ja tez robie byki , moze nie tyle ortograficzne (chociaz tez sie pewnie zdarzaja) ale tych stylistycznych jest od groma :silly:

Gratulacje za odsmoczkowanie Zuzanny :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zuzankowe kolczyki jej pod oczka pasują :side:

O ja kolacja - meksyk. Jak ja nie lubie jak Pola sama cos je bo własnie zawsze taka ufyflana jest a mnie to drazni :silly:

Że niby Ty masz zjebany gust??? Ciotka - przesadzasz. Kazdemu co innego się podoba i nic nikomu do tego :side:

Luska a Olo idzie codzinnie w dzień spac czy tak tylko okazjonalnie? Ja jakbym Kacprowi pozwoliła w dzień spac to potem do nocy bym z nim walczyła :cheer:

Zdrówka zyczę i dla Ciebie i dla Ola!!!

No ja tez z @ na imprezie bylam :cheer:

Malina współczuję , wierz mi , ze wiem co to znaczy :( Powiedz mi czy Ty ja oklepujesz? Sorry , że sie mądrzę ale im częsciej oklepujesz tym lepiej. Najlepiej boki plecków bo na srodku za bardzo nic nie daje. Najwazniejsze to z boków bo wtedy ruszasz zaległa wydzieline w pluckach. Nawet jesli nie ma w nich stabnu zapalnego to wydzielina i tak tam zalega przy przeziębieniu. Najlepiej rano zaraz po przebudzeniu łepek do dołu i klepano bo po nocy najwięcej zalega.
Widzę , ze Zinnat. U nas w ogole na Ploe nie działał. Kup sobie ciotka ten inhalator , nawet jesli teraz potrzebny bedzie na kilka razy to na przyszlośc na bank sie przyda.

Sie usmiałam , Damiano tez niczego sobie :lol: No mi sie nawet podoba :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]




No i se popisałam , musze wysłac dokumenty do architektki bo dzwonila , mialam to zrobic w zeszłym tygodniu i zapomniałam :cheer:

Lecę milego dzionka , papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488011 przez madziorskie
Hej hej

A ja sobie w nocy przypomniałam, że od 26 listopada miałam robić kurs uzupełniający moje kwalifikacje zawodowe... jest to kurs internetowy, więc w domu mogę go sobie robić... No i rano szybko weszłam na stronę zalogowałam się i okazało się, że kurs jest do dzisiaj więc strona po stronie kursu skopiowałam do word-a i potem jak Iza poszła spać to zrobiłam test zaliczeniowy i zdałam ;) heh dobra jestem wiem, wiem, ale z kursu nic nie wiem!!! No ale ważne, że test zaliczony :laugh: :laugh: :laugh:

W weekend sobie troszkę pofolgowałam, no bo skoro miałam pyszny obiad to czemu miałam na niego tylko patrzeć??? A potem jak Przemo jadł trufle wiśniowe to też się skusiłam ;) no i na grzaneczkę z salami i serem żółtym wieczorową porą również... i od dzisiaj znów jogurcik tylko... bleee ja to chyba na diety się nie nadaję...

ja podobnie jak Polunia dopiero teraz po przeczytaniu ostatniego Luśki posta zajarzyłam co to ten zachowanek ;) Bo nawet wtedy co zapytałam co to, to i tak po wyjaśnieniach nie do końca zajarzyłam.. ;)

Ja zrozumiałam z tym żłobkiem, że żadnych dzieci nie będzie tylko Zuzia i fajnie by było, gdyby też została w domu, no bo inaczej sama by była w żłobku... No zawsze Vestusia może wziąść dzień opieki na zdrowe dziecko! Mamy prawo do 2 takich w ciągu roku :laugh: Osttanio jak pojechałam na szkolenie to mój małż właśnie u siebie brał taką opieke w pracy ;) A za tydzień bierze 2 tygodnie tacierzyńskiego ;) och ale będzie fajnie ;) W końcu pomyje mi okna w całej chacie!!! :silly: :laugh:

Polunia a co tam za architekturę nową tworzysz??? :unsure: :silly: B)

Izabela właśnei piłuje zęby o krzesełko od karmienia... :laugh: :laugh:

Idę zgrzac jej zupkę ;)

Katar ma mniejszy dzisiaj, ale nie chce mi się wychodzić na spacer, więc tylko do mojej babci zajrzymy na chwilke...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #488029 przez madziaska
Dziekujemy laseczki za zyczonka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488037 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #488051 przez Dorciaition
Witajcie Kochane.
Dziecie zasypia, więc mogę coś napisać.

Luśka
no i wszyscy mają rację, bo naprawdę ładnie wyglądasz. Ja to też chciałabym coś zmienić w fryzurze, ale nie wiem co, no i troszkę stracha mam :/

Vestusia
o kurcze, ale @ Cię złapała. :/ Faktycznie dobrze, że czarne spodnie miałaś.
Kochana przebrany na urodzinach Leni był mąż Psiapsióły, a później jeszcze do Krzysiowego torta Karolina. :)
Ha ha nie masz zjebanego gustu, po prostu każdy ma inny. Mnie te baletnicowe kiecki mega się podobają.
Dzięki za link do kubeczka. Kupię go, skoro mówisz, że fajny jest. Kurka, mam już tyle tych niekapków itp., że sklep chyba otworzę ;)
Nie, Vestka ta dziewczyna sama wymyśliła te rzeczy, a Krzyś je jej robi. Ale są naprawdę rewelacyjne. Daliśmy mojej chrześnicy taką kołyskę. Była u nas cały weekend, no i non stop się nią bawiła.
Co do jedzenia Leni to mało się poprawiło, ale zajada i papki i normalne. W związku z tym, że jest fanką makaranu pożera go w całości, owoce też dostaje do ręki. Ale ogólnie to bardzo mało je.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jeju współczuję bólu paznokcia. No masakra. :(
Nie mów, że Zmierzch taki zły? Ach, ale i tak chciałabym go obejrzeć. Wszystko przeczytałam, obejrzałam, to i ten ostatni muszę zobaczyć.
Gratuluję dla Zuzi, że odsmoczkowana. Zdolna Dziewczynka! Mamusia też. :)
Jakoś sobie nie wyobrażam, że Zuzia się tak drze he he


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.
Śliczne te kolczyki Zuzi. A kolor niebieski trafiony w dziesiątkę. Pięknie pasują do oczęt Zuzanki.
Jak ładnie zajada. Jeju Ona ma coraz dłuższe te włoski. Super są :)

Kima opowiadaj nam tutaj koniecznie co masz za plany.
E tam, wierzysz w zapeszanie. :silly:

Luśka zdrówka dla Ciebie. Też na imprezie miałam @.

Malina
o kuwa masakra z tym kaszlem Miśka. A jak dzisiejsza nocka? Mam nadzieję, że już lepiej.

Gratki dla Was za odsmoczkowanie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredka no Twoja T wymiata. Kużwa, że jej nie wstyd tak ! Ja pierniczę…


MAdziorskie ojejciu rozmiar 44? Ależ to musi być maluśkie. :)
Ha ha ale wymyśliłaś z tą ciążą i okresem :silly:
Coś mi się wydaje, że Izunia na roczek już będzie sama maszerować.

Polunia no widzisz, najważniejsze, że tort był dobry. Gorzej jak by ładnie wyglądał, a nie był zjadliwy.

Kredzia Krzysiu raczej nic Leni sam nie kupuje. NA Raz może się zdarzyło. Ale ja tam się cieszę, bo znając jego pewnie by kupił coś niestworzonego ;)

Oo Polunia mnie krawcowa potrzebna. Zgłoszę się do Ciebie :lol:

Malina ma rację, mnie też Damian w tych okularkach się podoba :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl